Νέα

Οι ANONYMOUS ισχυρίζονται ότι η ΝΑSA ανακάλυψε εξωγήινη ζωή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Διαγραμμένο μέλος 136408
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 328
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Επαναλαμβανω: Οι Ελληνες επιστημονες σε διεθνες επιπεδο ειναι ΚΑΤΩ του μεσου ορου. Αυτη ειναι η γνωμη μου. Δεν μιλαω μονο για καθηγητες πανεπιστημιου, μιλαω γενικα για επστημονες. Οι καλοι εχουν φυγει εξω και διαπρεπουν.

Επομενως, για να γυρισουμε στο θεμα μας, το να στο παιζουν ιστορια και επιστημονες και μορφωμενοι καποιοι που ειναι στην πραγματικοτητα για καρπαζιες, αυτό ειναι τουλαχιστον εκνευριστικό.

"Εγω είμαι αθεος" σου λεει ένας που τελειωσε το Χημικό ή την Διοικηση Επιχειρησεων η την Φιλοσοφικη. Και ποιος ειναι αυτός?

Γιαυτο λοιπον του απαντας ΣΤΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ! Που θα μου το παιξεις, μεσω της αθειας σου και της αμφισβητησης, μορφωμενος. Ενω ξερω οτι εισαι καπλαμας!

Απλα μπηκες σε ενα προγραμμα διαβασματος και φασον περασματος των μαθηματων. Αυτο δεν σε καθιστα αυτοματως ανωτερο για να μου το παιζεις και αθεος.

 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Επαναλαμβανω: Οι Ελληνες επιστημονες σε διεθνες επιπεδο ειναι ΚΑΤΩ του μεσου ορου. Αυτη ειναι η γνωμη μου. Δεν μιλαω μονο για καθηγητες πανεπιστημιου, μιλαω γενικα για επστημονες. Οι καλοι εχουν φυγει εξω και διαπρεπουν.

Επομενως, για να γυρισουμε στο θεμα μας, το να στο παιζουν ιστορια και επιστημονες και μορφωμενοι καποιοι που ειναι στην πραγματικοτητα για καρπαζιες, αυτό ειναι τουλαχιστον εκνευριστικό.

"Εγω είμαι αθεος" σου λεει ένας που τελειωσε το Χημικό ή την Διοικηση Επιχειρησεων η την Φιλοσοφικη. Και ποιος ειναι αυτός?

Γιαυτο λοιπον του απαντας ΣΤΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ! Που θα μου το παιξεις, μεσω της αθειας σου και της αμφισβητησης, μορφωμενος. Ενω ξερω οτι εισαι καπλαμας!
αυτό λεμε η γνωμη σου είναι λαθος.
παιρνεις σαν διεθνη μεσο ορο τον μεσο ορο της ευρωπαικης ενωσης μηπως?
σου θυμιζω ο κοσμος εχει 200 χωρες, εμεις ειμαστε περιπου στο 20-30 και μας λες ειμαστε κατω από τον μεσο ορο . ότι να ναι.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
αυτό λεμε η γνωμη σου είναι λαθος.
παιρνεις σαν διεθνη μεσο ορο τον μεσο ορο της ευρωπαικης ενωσης μηπως?
σου θυμιζω ο κοσμος εχει 200 χωρες, εμεις ειμαστε περιπου στο 20-30 και μας λες ειμαστε κατω από τον μεσο ορο . ότι να ναι.
Μην εισαι υπεροπτης. Το οτι περασες σε μια σχολη και περασες τα φασον μαθηματα διαβαζοντας απο το πρωι ισα με το βραδυ,  δεν σε καθιστα εξυπνοτερο.

Ας μπει ενα τελος επιτελους στην δυναστεια των δηθεν μορφωμενων!!! Μην σας το παιζουν ξερολες επειδη εχουν ενα πτυχιο απο ελληνικο πανεπιστημιο  :2funny: !!

 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Επαναλαμβανω: Οι Ελληνες επιστημονες σε διεθνες επιπεδο ειναι ΚΑΤΩ του μεσου ορου. Αυτη ειναι η γνωμη μου. Δεν μιλαω μονο για καθηγητες πανεπιστημιου, μιλαω γενικα για επστημονες. Οι καλοι εχουν φυγει εξω και διαπρεπουν.

Επομενως, για να γυρισουμε στο θεμα μας, το να στο παιζουν ιστορια και επιστημονες και μορφωμενοι καποιοι που ειναι στην πραγματικοτητα για καρπαζιες, αυτό ειναι τουλαχιστον εκνευριστικό.

"Εγω είμαι αθεος" σου λεει ένας που τελειωσε το Χημικό ή την Διοικηση Επιχειρησεων η την Φιλοσοφικη. Και ποιος ειναι αυτός?

Γιαυτο λοιπον του απαντας ΣΤΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ! Που θα μου το παιξεις, μεσω της αθειας σου και της αμφισβητησης, μορφωμενος. Ενω ξερω οτι εισαι καπλαμας!

Απλα μπηκες σε ενα προγραμμα διαβασματος και φασον περασματος των μαθηματων. Αυτο δεν σε καθιστα αυτοματως ανωτερο για να μου το παιζεις και αθεος.

Ναι αλλα συγνωμη κιολλας που τον ξερεις εσυ τον αλλον για να τον κρινεις και να τον κατακρινεις στο πως περασε τα μαθηματα. Και να μας ελεγες εδω μια σχολη π.χ Χημικο ή Φυσικους ή γεωπονους θα ελεγα εγω ξερει. Αλλα λες τρεις διαφορετικες ανομοιες σχολες και τους κατηγορεις για το τροπο που περνανε τα μαθηματα. Δεν τον ξερεις τον αλλον απο χθες για να τον κατηγορεις οτι περασε μονο με παπαγαλεια και τιποτα αλλο. Και καμια σχολη δεν καταρριπτει τη θρησκεια εντος της σχολης. Off the record μπορεις να πεις οτι θες για θρησκεια.

Ολο αυτο που κανεις και κατηγορεις τους ανθρωπους τοσο απολυτα ειναι ακριβως αυτο που κατηγορεις τις επιστημες. Αλλαζωνικο. Και στην δικια σου περπιτωση επειδη κατηγορεις αποτι καταλαβα οποιον φερει χαρτι πανεπιστημιου ειναι και κομπλεξικο. Γιατι δεν κατηγορεις εναν κλαδο αλλα ολους. Ε να τα κλεισουμε τα πανεπιστημια γιατι μπαινουν και βγαινουν οι αχρηστοι τις κοινωνιας.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μην εισαι υπεροπτης. Το οτι περασες σε μια σχολη και περασες τα φασον μαθηματα διαβαζοντας απο το πρωι ισα με το βραδυ,  δεν σε καθιστα εξυπνοτερο.

Ας μπει ενα τελος επιτελους στην δυναστεια των δηθεν μορφωμενων!!! Μην σας το παιζουν ξερολες επειδη εχουν ενα πτυχιο απο ελληνικο πανεπιστημιο  :2funny: !!
δεν το παιζω εξυπνος για αυτό, αλλα γιατι εγραψα 19,75 στα μαθηματικα , καλυτερα από ότι το 99,9% των πρωτοδεσμιτων που διαγωνιστηκαν μαζι μου. επισης στο ΑΣΕΠ εγραψα καλυτερα από το 95% των βιολογων που εγραψαν μαζι μου.

βεβαια την εξυπναδα να φοραω ρασο και να ψελνω για να ζησω δεν την ειχα.
ουτε την εξυπναδα να κοβω τριχες και να βαφω νυχια για περισσοτερα λεφτα.
σε αυτά είμαι βλακας.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Μην εισαι υπεροπτης. Το οτι περασες σε μια σχολη και περασες τα φασον μαθηματα διαβαζοντας απο το πρωι ισα με το βραδυ,  δεν σε καθιστα εξυπνοτερο.

Ας μπει ενα τελος επιτελους στην δυναστεια των δηθεν μορφωμενων!!! Μην σας το παιζουν ξερολες επειδη εχουν ενα πτυχιο απο ελληνικο πανεπιστημιο  :2funny: !!
και παραδεξου μια φορα ότι το 30 στους 200 είναι πανω από τον μεσο ορο όχι κατω, δεν είναι κακο να ανακαλεις το λαθος σου αντι να πετας την μπαλα στην κερκιδα
 

Dirty69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
5.459
Κριτικές
49
Like
7.213
Πόντοι
24.237
Οκ στην ορθογραφία αγαπητέ φίλε από το γαμοκινητο μου γράφω από την παραλία. Ίσα ίσα που βλέπω λόγω πρέσβυωπιας
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Ναι αλλα συγνωμη κιολλας που τον ξερεις εσυ τον αλλον για να τον κρινεις και να τον κατακρινεις στο πως περασε τα μαθηματα. Και να μας ελεγες εδω μια σχολη π.χ Χημικο ή Φυσικους ή γεωπονους θα ελεγα εγω ξερει. Αλλα λες τρεις διαφορετικες ανομοιες σχολες και τους κατηγορεις για το τροπο που περνανε τα μαθηματα. Δεν τον ξερεις τον αλλον απο χθες για να τον κατηγορεις οτι περασε μονο με παπαγαλεια και τιποτα αλλο. Και καμια σχολη δεν καταρριπτει τη θρησκεια εντος της σχολης. Off the record μπορεις να πεις οτι θες για θρησκεια.

Ολο αυτο που κανεις και κατηγορεις τους ανθρωπους τοσο απολυτα ειναι ακριβως αυτο που κατηγορεις τις επιστημες. Αλλαζωνικο. Και στην δικια σου περπιτωση επειδη κατηγορεις αποτι καταλαβα οποιον φερει χαρτι πανεπιστημιου ειναι και κομπλεξικο. Γιατι δεν κατηγορεις εναν κλαδο αλλα ολους. Ε να τα κλεισουμε τα πανεπιστημια γιατι μπαινουν και βγαινουν οι αχρηστοι τις κοινωνιας.
Έχεις ένα δίκιο. Ήμουν υπερβολικός. Απλά θέλω να απομυθοποιησω κάποια κατεστημένα που μας έχουν επιβληθεί.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
759
Πόντοι
146
Επαναλαμβανω: Οι Ελληνες επιστημονες σε διεθνες επιπεδο ειναι ΚΑΤΩ του μεσου ορου. Αυτη ειναι η γνωμη μου. Δεν μιλαω μονο για καθηγητες πανεπιστημιου, μιλαω γενικα για επστημονες. Οι καλοι εχουν φυγει εξω και διαπρεπουν.
αυτοι που έχουν φύγει έξω δεν είναι Ελληνες;
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
δεν το παιζω εξυπνος για αυτό, αλλα γιατι εγραψα 19,75 στα μαθηματικα , καλυτερα από ότι το 99,9% των πρωτοδεσμιτων που διαγωνιστηκαν μαζι μου. επισης στο ΑΣΕΠ εγραψα καλυτερα από το 95% των βιολογων που εγραψαν μαζι μου.

βεβαια την εξυπναδα να φοραω ρασο και να ψελνω για να ζησω δεν την ειχα.
ουτε την εξυπναδα να κοβω τριχες και να βαφω νυχια για περισσοτερα λεφτα.
σε αυτά είμαι βλακας.
Όποιος επαιρεται για την εξυπνάδα του, κάτι που κανείς εσύ από το 1ο δευτερόλεπτα, εισάγει αυτομάτως την πιθανότητα του να μην ισχύει τούτο.

Μετά τις δημοσιεύσεις σου, μάς διαφημισες, εντελώς απρόκλητα και χωρίς να σε ρωτησουμε, και τις επιδόσεις σου στις πανελλήνιες 18 χρονια πριν καθως και την επιτυχία σου στον ΑΣΕΠ.

Γιατί τόση πρεμουρα να αποδείξεις ότι είσαι έξυπνος??????

Γιατί τόση ανάγκη να αποδείξεις την αξία σου σε ένα σάιτ για πουτανες??????

Ηρέμησε λίγο, είσαι ευφυης οκ. Αλλα μην το διατυμπανιζεις εδώ στις πουτανες, αλλά στα συνεδρια.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
δεν το παιζω εξυπνος για αυτό, αλλα γιατι εγραψα 19,75 στα μαθηματικα , καλυτερα από ότι το 99,9% των πρωτοδεσμιτων που διαγωνιστηκαν μαζι μου. επισης στο ΑΣΕΠ εγραψα καλυτερα από το 95% των βιολογων που εγραψαν μαζι μου.

βεβαια την εξυπναδα να φοραω ρασο και να ψελνω για να ζησω δεν την ειχα.
ουτε την εξυπναδα να κοβω τριχες και να βαφω νυχια για περισσοτερα λεφτα.
σε αυτά είμαι βλακας.
Βλέπετε για την αλάζονεια των επιστημόνων που σας μίλησα πριν λίγο??? Έτσι είναι οι περισσότεροι.

Απλά ο συγκεκριμενος το δημοσιοποιεί και θέλει να το φωνάξει.
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.731
Πόντοι
1.306
Βλέπετε για την αλάζονεια των επιστημόνων που σας μίλησα πριν λίγο??? Έτσι είναι οι περισσότεροι.

Απλά ο συγκεκριμενος το δημοσιοποιεί και θέλει να το φωνάξει.

γενικα η επιστημη και οι επιστημονες ειναι οι βιαστες και καταστροφεις της φυσης
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
δεν το παιζω εξυπνος για αυτό, αλλα γιατι εγραψα 19,75 στα μαθηματικα , καλυτερα από ότι το 99,9% των πρωτοδεσμιτων που διαγωνιστηκαν μαζι μου. επισης στο ΑΣΕΠ εγραψα καλυτερα από το 95% των βιολογων που εγραψαν μαζι μου.

βεβαια την εξυπναδα να φοραω ρασο και να ψελνω για να ζησω δεν την ειχα.
ουτε την εξυπναδα να κοβω τριχες και να βαφω νυχια για περισσοτερα λεφτα.
σε αυτά είμαι βλακας.
Καμαρωστε με τι ύφος μιλάει για τους κουρείς και τις κοπέλες που κάνουν μανικιούρ για να ζήσουν. Πάλι εντελώς απρόκλητα, δεν μικησαμε για κουρέματα και νύχια κάπου. Αισθάνεται πνευματικά ανώτερος και προσβάλει συνανθρώπους μας που, για τον α η β λόγο, δεν σπούδασαν.

Και η πλάκα είναι ότι πολλοί απο αυτούς που μιλάνε έτσι, το παίζουν και αριστεροί και αντιρατσιστές και αντιφασίστες.
 

Νικ Ο Ντικ

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2015
Μηνύματα
595
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
6
Και η πλάκα είναι ότι πολλοί απο αυτούς που μιλάνε έτσι, το παίζουν και αριστεροί και αντιρατσιστές και αντιφασίστες.


Α ολα κιολα εγω ειμαι και δεξιος και ρατσισταρος του κερατα και φασιστας. Βεβαια για τα 2 τελευταια παιζει και η οπτικη γωνια που θελει να σε κοιταξει ο αλλος και να σε καταταξει εκει. Οποτε εξαρχης τα δηλωνω για να μην μπορει κανεις να μου κολλησει ταμπελα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Καμαρωστε με τι ύφος μιλάει για τους κουρείς και τις κοπέλες που κάνουν μανικιούρ για να ζήσουν. Πάλι εντελώς απρόκλητα, δεν μικησαμε για κουρέματα και νύχια κάπου. Αισθάνεται πνευματικά ανώτερος και προσβάλει συνανθρώπους μας που, για τον α η β λόγο, δεν σπούδασαν.

Και η πλάκα είναι ότι πολλοί απο αυτούς που μιλάνε έτσι, το παίζουν και αριστεροί και αντιρατσιστές και αντιφασίστες.
πρωτον εσυ με προκαλεις τοση ωρα, για αυτό σου ειπα ποιος είμαι.
δευτερον δεν προκαλείσαι από την εικονα ένος παπα που του φιλαν το χερι 1500χρονια
προκαλείσαι όταν ενας επιστήμονας σνομπαρει την κωμμοτρια και τον παπα.
και επαναλαμβάνω σκεψου ποια θα ηταν η ζωη σου χωρις τον παπα και χωρις τον επιστημονα. μερα με την νυχτα.
χεσε με εμενα ασε το προσωπικο.


οφειλει ολη η ανθρωποτητα πολλα στους επιστήμονες, στην ελλαδα ειμαστε πανω από τον μεσο ορο

την προηγουμενη σειρα γραψ την για να αποδειξεις ότι δεν εισαι κολλημένος και παραδέχεσαι το λαθος σου.
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Οκ ληξη το παρατραβηξαμε παίδες...

Ας μας επαναφέρει ο popov στον ίσιο δρόμο, το δρόμο του Θεου... :S
 

Dirty69

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2010
Μηνύματα
5.459
Κριτικές
49
Like
7.213
Πόντοι
24.237

Συνημμένα

  • beach2.jpg
    beach2.jpg
    154,9 KB · Εμφανίσεις: 21
  • beach1.jpg
    beach1.jpg
    135,4 KB · Εμφανίσεις: 26

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
197
Πόντοι
66
Αν έχει λέει ? Αλλά τι τα θές αγαπητέ μου στην ηλικία μου, παππούς και με μικρό τσουτσούνι με γλύψιμο και δάκτυλα θα την βγάλουμε...
Ευλογημένος να είσαι με τις φωτογραφίες σου. Και γω οδευω προς την μικροτσουτσουνιαση γι'αυτό έχω νεύρα και μου την σπάνε ολοι και όλα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom