Νέα

Oι 50άρες είναι πολύ μεγάλες για να αγαπηθούν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poppop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KINDEREKPLIXI_@1976

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2014
Μηνύματα
872
Like
916
Πόντοι
86
Η καθε γρια ζει τις τελευταιες στιγμες της δοξας, για αυτο και ειναι πιο ευκολες και κανουν και πιο πολλα πανω στο σεξ. Τα χρονικα τους περιθωρια στενευουν μερα με τη μερα οποτε φροντιζουν και αυτες να ανοιξουν τις τρυπες τους.

Κορυφαιο γεγονος: Να εχουν βρει κανα μαλακα, να το παιζουν και δυσκολες-ντιβες και να τον μαδανε κανονικα.

Ψαξε μια προς μια τις περιπτωσεις να δεις τι τυποι ασχολουνται μαζι τους και τις γαμανε. Αν ειχαν αυτοι οι τυποι δυνατοτητα για 25αρες θα επελεγαν ξανα τα μιλφ; Δεν νομιζω. Απλα δεν εχουν τη δυνατοτητα για κατι καλυτερο και βολευονται με τα μιλφακια να βαζουν το πουλακι τους καπου και αυτοι.

Οι μιλφαρες το γνωριζουν πολυ καλα οτι αυτοι οι αντρες ειναι β κατηγορια και πιο κατω (αφου ασχολουνται μαζι τους και οχι με τα φρεσκα μουνια) αλλα δεν λενε τιποτα για να κανουν και αυτες τη δουλεια τους και να ζησουν τις τελευταιες στιγμες της δοξας απο ολες τις τρυπες. Μαζευουν υλικο να εχουν να θυμουνται για τα γεραματα.

Παντα οταν δωσεις αξια σε κατι που δεν εχει καμια αξια, αυτο με τη σειρα του δεν θα σου δωσει ποτε καμια αξια.

Οι γυναικες δεν εχουν καμια αξια σε οποιαδηποτε ηλικια. Απο τη πολλη αξια που τους εδωσαν τα καθε ειδους κοροιδα μεσα στα σοσιαλ για αυτο εγιναν ετσι οπως εγιναν παγκοσμιως και ειδικα στην Ελλαδα. Τους εδωσαν αξια, την ειδαν, παρτα τωρα να εχεις απο τη καθε βρωμοτρυπα και το καθε μπαζοβουβαλο. Ακομα και οι χοντρες που θα επρεπε να κρυβονται απο το κοσμο να μην τις βλεπουμε καν, ακομα και αυτες την εχουν δει και το παιζουν ντιβες.

Χοντρη η αλλη, 40+ και την εχει δει κιολας. Γιατι; Γιατι υπαρχουν μαλακες που τις δινουν επιλογες. Της τη πεφτουν τα ζωα και τη βλεπει ντιβα ακομα και αυτη.

Αυτη ειναι η καταντια των αντρων σημερα, εκαναν ντιβες και τις χοντρες γριες.

απο αυτα που γραφεις μαλον εχεις φαει χοντρη απορριψη ή εχεις τρλο αποθημενο με milfara....

Επισης αυτο που λες οτι οι γυναικες δεν εχουν καμια αξια οσο και  για τις χοντρες να το κοιταξεις γιατι αυτο δειχνει μισογυνισμο και ρατσισμο .... φιλικα παντα.  

και οσο για το αλλο που ειπες μεταξυ επιλογης 25 αρας και 45-50 αρας, να σε διαβεβαιωσω οτι μπλεχτηκα ταυτοχρονα με πανεμορφο πιπινι 23 μαιων το οποιο εχει γραψει αρκετα χιλιομετρα αλλα το γαμισι που κανει δεν πιανει μια (οχι τοσο κακο παντως ) μπροστα στην 45 αρα που καθε φορα μου βρισκομαστε μου δινει τον πουτσο στο χερι να τον παω για ρεκτιφιε  :wanker: :wanker: :wanker:
Φυσικα επελεξα την milfaρα για τις μονιμες  συνευρεσεις μου και το μικρο μονο οταν δεν μπορει λογω υποχρεωσεων η milf...
οποτε ακυρο και αυτο που λες για αντρες Α , Β ,  Γ κατηγοριας . Αν τις γαμας καλα εισαι με ολες Α κατηγορια  ;) ;) ;)
 

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Δηλαδή αν εσύ το πιπινι, ήταν άκριβώς το ίδιο με το milf, σε όλα του, εμφανιση, σεξ, συμπεριφορες κλπ... θα επελεγες το milf?
Οχι απλά το πιπίνι είναι Β και το milf A.
Εμένα πάντα τα milf με φτιαχνουν, μου προκαλουν μια ανωμαλία και τις επιλέγω για αυτό... αλλά ο τυπος απο πάνω εχει δίκιο. Οι άντρες στην ελλάδα έχουν δώσει αξία στην κάθε πατσαβουρα και στην κάθε χοντρή επειδή κανει ωραίες λήψεις στο instagram.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Εμενα παντως μου ζητησε 50αρα καλοστεκουμενη να τη βγαλω φωτο οσο περιμενε μια φιλη της και οπως μιλουσαμε με καβλωσε πολυ ασχημα .. πιασαμε λιγο την κουβεντα αλλα δεν φανηκε να γουστερει

και  γιατι  την εβγαλες φωτο ;;τι εισαι ο προσωπικος της σκλαβος ;;;επρεπε να της πεις τραβα και βρες κανα φωτογραφο μωρη  τι  ειμαι εγω  ;;;
πηρε  την επιβεβαιωση  της ... αυτο ηθελε εξαλλου ..
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
αυτο με τις χοντρες ισχυει ... την ψωνισαν μεχρι και οι  ορκες ρε μαλακες ... τις εχουν τρελανει τα social Ολες !!!
θελουν μονιμη σχεση ακομα και οι  φαλαινες ...
 

dimitristz92

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2019
Μηνύματα
147
Like
29
Πόντοι
1
Η καθε γρια ζει τις τελευταιες στιγμες της δοξας, για αυτο και ειναι πιο ευκολες και κανουν και πιο πολλα πανω στο σεξ. Τα χρονικα τους περιθωρια στενευουν μερα με τη μερα οποτε φροντιζουν και αυτες να ανοιξουν τις τρυπες τους.

Κορυφαιο γεγονος: Να εχουν βρει κανα μαλακα, να το παιζουν και δυσκολες-ντιβες και να τον μαδανε κανονικα.

Ψαξε μια προς μια τις περιπτωσεις να δεις τι τυποι ασχολουνται μαζι τους και τις γαμανε. Αν ειχαν αυτοι οι τυποι δυνατοτητα για 25αρες θα επελεγαν ξανα τα μιλφ; Δεν νομιζω. Απλα δεν εχουν τη δυνατοτητα για κατι καλυτερο και βολευονται με τα μιλφακια να βαζουν το πουλακι τους καπου και αυτοι.

Οι μιλφαρες το γνωριζουν πολυ καλα οτι αυτοι οι αντρες ειναι β κατηγορια και πιο κατω (αφου ασχολουνται μαζι τους και οχι με τα φρεσκα μουνια) αλλα δεν λενε τιποτα για να κανουν και αυτες τη δουλεια τους και να ζησουν τις τελευταιες στιγμες της δοξας απο ολες τις τρυπες. Μαζευουν υλικο να εχουν να θυμουνται για τα γεραματα.

Παντα οταν δωσεις αξια σε κατι που δεν εχει καμια αξια, αυτο με τη σειρα του δεν θα σου δωσει ποτε καμια αξια.

Οι γυναικες δεν εχουν καμια αξια σε οποιαδηποτε ηλικια. Απο τη πολλη αξια που τους εδωσαν τα καθε ειδους κοροιδα μεσα στα σοσιαλ για αυτο εγιναν ετσι οπως εγιναν παγκοσμιως και ειδικα στην Ελλαδα. Τους εδωσαν αξια, την ειδαν, παρτα τωρα να εχεις απο τη καθε βρωμοτρυπα και το καθε μπαζοβουβαλο. Ακομα και οι χοντρες που θα επρεπε να κρυβονται απο το κοσμο να μην τις βλεπουμε καν, ακομα και αυτες την εχουν δει και το παιζουν ντιβες.

Χοντρη η αλλη, 40+ και την εχει δει κιολας. Γιατι; Γιατι υπαρχουν μαλακες που τις δινουν επιλογες. Της τη πεφτουν τα ζωα και τη βλεπει ντιβα ακομα και αυτη.

Αυτη ειναι η καταντια των αντρων σημερα, εκαναν ντιβες και τις χοντρες γριες.


Τι κάθεσαι και γράφεις αγόρι μου μη χαλάς το σάλιο σου λες και θα καταλάβουν...όποιος θέλει να χώσει το πούτσο του στο πηγάδι που έχουν αδειάσει 10άδες άλλοι ας το κάνει...εγώ με εμπειρίες μου με milf σιχάθηκα τον ευατό μου μετά... :vomit:

οταν η πρωτη φτασει στην ηλικια της δευτερης τα ιδια θα κανει


Αυτο ακριβώς :thumbsup:


Το ερωτημα ποιες ειναι καλυτερες οι 50αρες η οι 25-30αρες μοιαζει σαν να ρωταμε αν ειναι καλυτερο το Χιουνται απο την Πορσε.
Ασφαλως η Πόρσε ειναι πολύ καλύτερη απλα δεν μπορουν να την εχουν ολοι, οποτε οσοι δεν την εχουν λενε για το ποσο καλο ειναι το Χιουνται τους


Η καλύτερη παρομοίωση που έχω δει εδώ μέσα...στο τέλος σου βγάζουν ότι το Χιουντάι τους είναι και καλύτερο.. :jerking:

Όσο για το τιτλο του thread αν είναι κατάφαση συμφωνώ, σιγά μην αγαπήσω τη κάθε γριά, αν είναι ερώτησηκαι κάποιοι αλήθεια ασχολούνται με 50άρες που έχουν λήξει εδώ και 15 χρόνια για πςνω από 2-3 γαμήσια, τότε είναι άξιοι της μοίρας τους..
 

nikosxp

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
Ρε παιδια μην κοιταται το δέντρο και χάνεται το δάσος.

οι milfs ειναι ο ευκολος, ανωμαλος, ανεξοδος πουτσος. Το πρόβλημα δεν ειναι να ασχολουμαστε με αυτες και να τους δινουμε χαρα στο ωριμο μουνί τους, αλλά να μην χαλάμε φαιά ουσία, προσπάθεια, χρηματα και τον χρονο μας...

Ας ριξουμε και ενα γαμησι δεν εγινε κάτι :)

Απλα δεν ειναι για αγάπη οπως λέει ο τίτλος.... ή εκτός και είμαστε και εμεις 50+ με σώμα παραδωμένο στο πέρασμα του χρόνου και το πιο σημαντικο άδεια τσέπη.
 

dimitristz92

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2019
Μηνύματα
147
Like
29
Πόντοι
1
Ρε παιδια μην κοιταται το δέντρο και χάνεται το δάσος.

οι milfs ειναι ο ευκολος, ανωμαλος, ανεξοδος πουτσος. Το πρόβλημα δεν ειναι να ασχολουμαστε με αυτες και να τους δινουμε χαρα στο ωριμο μουνί τους, αλλά να μην χαλάμε φαιά ουσία, προσπάθεια, χρηματα και τον χρονο μας...

Ας ριξουμε και ενα γαμησι δεν εγινε κάτι :)

Απλα δεν ειναι για αγάπη οπως λέει ο τίτλος.... ή εκτός και είμαστε και εμεις 50+ με σώμα παραδωμένο στο πέρασμα του χρόνου και το πιο σημαντικο άδεια τσέπη.


Άμα έχεις γεμάτη τσέπη όμως ας είσαι και 70, θα βρείς 20άρα να γαμήσεις γιατί να κάθεσαι να ασχολείσαι με τις 50άρες?
 
Εγγρ.
6 Ιαν 2019
Μηνύματα
259
Like
224
Πόντοι
21
Ό,τι ηλικία κάτσει καλοδεχούμενη. Σίγουρα το πρώτο κριτήριο είναι η εμφάνιση. Από εκεί και πέρα είναι θέμα χαρακτήρα , για να έχει διάρκεια. Τελευταία τρυπάω μια σαραντάρα plus αλλά είναι για πούλο , γιατί εκτός από το να ξαλαφρώνει αρχίδια , ξέρει πολύ καλά και να τα πρήζει.
 

maximilian

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.643
Like
30
Πόντοι
16
Ο 50αρης τύπος, Γάλλος αν δεν απατώμαι, γράφει στο άρθρο ότι:

"κάνει σχέσεις μόνο με νεαρές Ασιάτισσες που είναι υιοθετημένες"

οπότε μυρίζομαι ότι πρόκειται για ανωμαλάρα του κερατά... Προσωπικά τον γράφω στα παπάρια μου και όποτε πέσει μπροστά μου καμιά πρόθυμη πενηντάρα καλοστεκούμενη θα την ...αγαπήσω με ή χωρίς λιπαντικό...
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.295
Πόντοι
9.477
Οι ήλιοι στους γαλαξίες, όταν πλησιάζει το τέλος της ζωής τους, γίνονται κοκκινοι γίγαντες, μετά εκρήγνυνται και μετά γίνονται λευκοί νάνοι.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.127
Κριτικές
493
Like
61.182
Πόντοι
39.662
οι πενηνταρες και πανω μυριζουν γεροντιλα...  :thubsdown:  :vomit:
 
OP
OP
poppop

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.576
Πόντοι
4.765
οι πενηνταρες και πανω μυριζουν γεροντιλα...  :thubsdown:  :vomit:
αυτη η μυρωδια ξεκιναει στη γυναικα απ τα 25 και φευγα,απο τα 50 και πάνω εχει σαπίσει ρε τύπε,ε ρε Ζάχος Δόγκανος που σας χρειάζεται μπας και μαθετε μπαλίτσα
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.823
αυτη η μυρωδια ξεκιναει στη γυναικα απ τα 25 και φευγα,απο τα 50 και πάνω εχει σαπίσει ρε τύπε,ε ρε Ζάχος Δόγκανος που σας χρειάζεται μπας και μαθετε μπαλίτσα
όχι ρε μαν από τα 25
εγω ξερω ότι ξεκιναει σιγα σιγα από τα 40 και μολις πατησει τα 60 και μετα φτανει στο αποκορύφωμα της
 

christos_021187

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2016
Μηνύματα
787
Κριτικές
8
Like
1.295
Πόντοι
486
Οι 50+ γκόμενες έζησαν τις δεκαετίες του 70' και κυρίως του 80' όπου υπήρχε η απόλυτη σεξουαλική απελευθέρωση. 20 χρονες τότε πιτσαρίκες που με την αφέλεια,τη ζάλη των ντίσκο και το πέσιμο των καμακίων της εποχης κάνανε πράγματα που καμία ελεεινιδα  δεν τα κάνει σήμερα (ή τα κάνει στα σοσιαλ μίντια για τα likes)

Οπότε αν υπάρχει η καλη βάση (ομορφιά- εμφάνιση), καλή φυσική κατάσταση και σωστή διατήρηση του σώματος, ασφαλώς και οι πενηνταρες μπορούν πλεον να προσφέρουν, αυτά που έκαναν χωρίς ενοχές στα νιάτα τους.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Οι 50+ γκόμενες έζησαν τις δεκαετίες του 70' και κυρίως του 80' όπου υπήρχε η απόλυτη σεξουαλική απελευθέρωση. 20 χρονες τότε πιτσαρίκες που με την αφέλεια,τη ζάλη των ντίσκο και το πέσιμο των καμακίων της εποχης κάνανε πράγματα που καμία ελεεινιδα  δεν τα κάνει σήμερα (ή τα κάνει στα σοσιαλ μίντια για τα likes)

Οπότε αν υπάρχει η καλη βάση (ομορφιά- εμφάνιση), καλή φυσική κατάσταση και σωστή διατήρηση του σώματος, ασφαλώς και οι πενηνταρες μπορούν πλεον να προσφέρουν, αυτά που έκαναν χωρίς ενοχές στα νιάτα τους.
ειναι ουσιαστικα οι πρωτες και τελευταιες ελληνιδες που εκαναν τοπλες και γυμνισμο,

οι ξενες συνεχιζουν και σημερα, ελληνιδα εχω να δω να κανει τοπλες απο το 1994
 

dionisiakos

Μέγας
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
369
Κριτικές
51
Like
731
Πόντοι
4.530
Οι αποψεις διηστανται. Αλλοι ετσι αλλοι αλλοιως. Και οι δυο αποψεις δεκτες. Αλλα εγω θα ηθελα την γυναικα να ξερει να παιζει μπαλιτσα χωρις πολλες πολλες οδηγιες χρησεως. Να ειναι πιπινι γαλακτος και να πρεπει να ειμαι στο: ετσι μωρο μου, πιο σιγα μωρο μου, πιο κατω αγαπη μου, ανοιξε τοστοματακι σου, δεν θα σε φαει, πιαστο ετσι καλη μου και παει λεγοντας. Ή να ειναι πιπινι αλλα απο τα πολλα χιλιομετρα να εχει το χαιρε βαθος απυθμενο και βαλε και κανα δαχτυλακι μπας και την ακουσουμε!!  Προτιμω μια εμπειρη μιλφαρα με ωραιο σωματακι και ξερει και της ασκησουλες της για να κραταει το νιμου της οσο γινεται σε καλη κατασταση. Κι οπως ειπε και καποιος σοφος: ποια η σχεση των γυνακων με τα παραμυθια? Στα 8 τους λες παρυμυθακια να τα πας στο κρεβατι να κοιμηθουν. Στα 18 τους λες παραμυθι να τα ριξεις στο κρεβατι για σεξ. Στα 28 και στα 38 τους λες παραμυθι για να φυγεις απο το κρεβατι μετα το σεξ. Και στα 48 σου λενε ..ρε δεν αφηνεις τα παραμυθια να παμε στο κρεβατι για κανα καλο σεξ! Οπως ειπα ολα καλα και δεκτα αλλα πιστευω ειναι θεμα προσωπικου γουστου. Στο θεμα μαδηματος, εχω πιπινια να μαδανε ατομα πιο γρηγορα απο ταχυδαχτυλουργο με τραπουλα. Και μιλφαρες να λενε ασε δικα μου, εσυ στο σπιτι πληρωνεις! Και να κλεινουν το ματι. Ολα παιζουν. Απλα οπως ειπε ενας αλλος σοφος: Ο αντρας ειναι σαν το καλο κρασι, οσο γερναει ωριμαζει. Πληρωνεις πολλα πιο πολλα για ενα παλιο κρασι. Ενω η γυναικα ειναι σαν το αυτοκινητο, οσο πιο πολλα χερια εχει περασει τοσο πιο πολυ μειωνεται η αξια μεταπωλησης! Αυτα.
 

GEROTSIGKOUNIS

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2019
Μηνύματα
41
Like
11
Πόντοι
0
ειναι ουσιαστικα οι πρωτες και τελευταιες ελληνιδες που εκαναν τοπλες και γυμνισμο,

οι ξενες συνεχιζουν και σημερα, ελληνιδα εχω να δω να κανει τοπλες απο το 1994
ισως ομως εχει περιοριστει το τοπλες και για λογους υγειας εξ αιτιας της τρυπας του οζοντος και της βλαβερης ηλιακης ακτινοβολιας
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
226
Like
236
Πόντοι
21
Τι θέμα έχει παρει θέση εδω μέσα!! Απίστευτο !!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom