Νέα

Oι 50άρες είναι πολύ μεγάλες για να αγαπηθούν

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα poppop
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pontikia

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
616
Κριτικές
2
Like
49
Πόντοι
6
Δεν είναι άσχετο αυτό που γράφει, οι γυναίκες στην εμμηνοπαυσιακή περίοδο και μετά χάνουν την υγρασία στον κόλπο τους γι αυτό και πολλές αναγκάζονται και βάζουν κρέμες κλπ. Τώρα αυτό για τις χοντρές μου φαίνεται υπερβολικό.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Δεν είναι άσχετο αυτό που γράφει, οι γυναίκες στην εμμηνοπαυσιακή περίοδο και μετά χάνουν την υγρασία στον κόλπο τους γι αυτό και πολλές αναγκάζονται και βάζουν κρέμες κλπ. Τώρα αυτό για τις χοντρές μου φαίνεται υπερβολικό.
Αυτό με τις χοντρές μου το εξήγησε γνωστός γυναικολόγος των Αθηνών.
Θα του ζητήσω τεκμηρίωση.
Εδώ κάνουμε επιστημονικές συζητήσεις.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
125
Like
21.666
Πόντοι
28.900
Εγω πάντως άνετα μπαίνω σε μια 50αρα!!!
 

stroumf13

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2009
Μηνύματα
88
Κριτικές
3
Like
193
Πόντοι
0
Ποια πενηνταρα εδώ έχουμε πηδήξει εξήνταρα.
Εξηνταρα τούμπανο που ακόμα την θυμάμαι αν και μεθυσμενος
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Αυτό με τις χοντρές μου το εξήγησε γνωστός γυναικολόγος των Αθηνών.
Θα του ζητήσω τεκμηρίωση.
Εδώ κάνουμε επιστημονικές συζητήσεις.
Να του ζητήσεις τυπε. Και να μας τη γράψεις εδώ. Μήπως σου είπε το αντίστροφο; Ότι η αλλαγή ορμονικής ισορροπίας αποθηκεύει λίπος; Η εμμηνόπαυση δε δημιουργεί τα ίδια προβλήματα σε όλες, η κολπική ξηρότητα απασχολεί και πολλές νέες γυναίκες, πχ ληπτριες αντισυλληπτικών, ενώ πλέον για όσες υποφέρουν υπάρχουν πολύ απλές λύσεις, όπως οι συχνές επαφές που αιματωνουν τον κολπο ή μια απλή καθημερινή ενυδάτωση κόλπου. Όχι μόνον ταριχευμένο δεν είναι το μουνι τους, αλλά τα υγρά τους όταν γαμιουνται μουσκευουν τον πουτσο και τ' αρχιδια σου.
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Να του ζητήσεις τυπε. Και να μας τη γράψεις εδώ. Μήπως σου είπε το αντίστροφο; Ότι η αλλαγή ορμονικής ισορροπίας αποθηκεύει λίπος; Η εμμηνόπαυση δε δημιουργεί τα ίδια προβλήματα σε όλες, η κολπική ξηρότητα απασχολεί και πολλές νέες γυναίκες, πχ ληπτριες αντισυλληπτικών, ενώ πλέον για όσες υποφέρουν υπάρχουν πολύ απλές λύσεις, όπως οι συχνές επαφές που αιματωνουν τον κολπο ή μια απλή καθημερινή ενυδάτωση κόλπου. Όχι μόνον ταριχευμένο δεν είναι το μουνι τους, αλλά τα υγρά τους όταν γαμιουνται μουσκευουν τον πουτσο και τ' αρχιδια σου.

Παραθέτω παρακάτω την απάντηση του γιατρούλη (copy - paste)

Οι ωοθήκες  ατροφουν και δεν παράγουν οιστρογόνα στην εμμηνόπαυση που χρειάζονται για να παράγονται κολπικα υγρά.
Οι χοντρές παράγουν μικρές ποσότητες οιστρογόνων στο υποδόριο λίπος.  Έτσι αποφεύγουν την απόλυτη ξηρότητα..
Συνεπώς εμμηνοπαυσιακη με κωλαρα είναι συνήθως γαμησιμη..
 

Christos Savvidis

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2018
Μηνύματα
7.704
Like
821
Πόντοι
146
στην γαλλια που οι 25ρες είναι λεπτες και το δινουν πολύ πιο ευκολα είναι διαφορετικα τα πραγματα.

εδώ στην ελλαδα οι 25ρες είναι παχουλες και δεν το δινουν,

οποτε λεπτες χηρες, ζωντοχήρες, γεροντοκόρες 45ρες μιλφες είναι πολύ καλυτερα εμφανισιακά και λογικα θα την πεσω σε μια 45ρα καυλιαρα που εχει και προυπηρεσια, δινει κωλο τα καταπινει κλπ, παρα να προσπαθω να πεισω μια 20ρα χοντρη 7μηνες ότι το πρωκτικο δεν είναι αποτρόπαια πραξη

Η καθε γρια ζει τις τελευταιες στιγμες της δοξας, για αυτο και ειναι πιο ευκολες και κανουν και πιο πολλα πανω στο σεξ. Τα χρονικα τους περιθωρια στενευουν μερα με τη μερα οποτε φροντιζουν και αυτες να ανοιξουν τις τρυπες τους.

Κορυφαιο γεγονος: Να εχουν βρει κανα μαλακα, να το παιζουν και δυσκολες-ντιβες και να τον μαδανε κανονικα.

Ψαξε μια προς μια τις περιπτωσεις να δεις τι τυποι ασχολουνται μαζι τους και τις γαμανε. Αν ειχαν αυτοι οι τυποι δυνατοτητα για 25αρες θα επελεγαν ξανα τα μιλφ; Δεν νομιζω. Απλα δεν εχουν τη δυνατοτητα για κατι καλυτερο και βολευονται με τα μιλφακια να βαζουν το πουλακι τους καπου και αυτοι.

Οι μιλφαρες το γνωριζουν πολυ καλα οτι αυτοι οι αντρες ειναι β κατηγορια και πιο κατω (αφου ασχολουνται μαζι τους και οχι με τα φρεσκα μουνια) αλλα δεν λενε τιποτα για να κανουν και αυτες τη δουλεια τους και να ζησουν τις τελευταιες στιγμες της δοξας απο ολες τις τρυπες. Μαζευουν υλικο να εχουν να θυμουνται για τα γεραματα.

Παντα οταν δωσεις αξια σε κατι που δεν εχει καμια αξια, αυτο με τη σειρα του δεν θα σου δωσει ποτε καμια αξια.

Οι γυναικες δεν εχουν καμια αξια σε οποιαδηποτε ηλικια. Απο τη πολλη αξια που τους εδωσαν τα καθε ειδους κοροιδα μεσα στα σοσιαλ για αυτο εγιναν ετσι οπως εγιναν παγκοσμιως και ειδικα στην Ελλαδα. Τους εδωσαν αξια, την ειδαν, παρτα τωρα να εχεις απο τη καθε βρωμοτρυπα και το καθε μπαζοβουβαλο. Ακομα και οι χοντρες που θα επρεπε να κρυβονται απο το κοσμο να μην τις βλεπουμε καν, ακομα και αυτες την εχουν δει και το παιζουν ντιβες.

Χοντρη η αλλη, 40+ και την εχει δει κιολας. Γιατι; Γιατι υπαρχουν μαλακες που τις δινουν επιλογες. Της τη πεφτουν τα ζωα και τη βλεπει ντιβα ακομα και αυτη.

Αυτη ειναι η καταντια των αντρων σημερα, εκαναν ντιβες και τις χοντρες γριες.


 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Εμενα παντως μου ζητησε 50αρα καλοστεκουμενη να τη βγαλω φωτο οσο περιμενε μια φιλη της και οπως μιλουσαμε με καβλωσε πολυ ασχημα .. πιασαμε λιγο την κουβεντα αλλα δεν φανηκε να γουστερει
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.319
Πόντοι
1.706
- 30αρα ξινή, με το κινητο στο χερι, ετοιμη να σε εγκαταλειψει ανα πασα στιγμη,γεματη απαιτησεις, να εισαι συνεχως με το χερι στην τσεπη, κομοδινο στο σεξ ,τεραστια απογοητευση αν μετα απο κανα μηνα προσπαθειων μου πει πως δεν κανω πιπες.....

ή

-μιλφετο σεξυ, ασχολειτε μονο μαζι μου, συμμετεχει στα εξοδα, στο σεξ με ρουφαει σαν να μην υπαρχει αυριο

Θα προτιμησω το δευτερο
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.736
Like
703
Πόντοι
96
- 30αρα ξινή, με το κινητο στο χερι, ετοιμη να σε εγκαταλειψει ανα πασα στιγμη,γεματη απαιτησεις, να εισαι συνεχως με το χερι στην τσεπη, κομοδινο στο σεξ ,τεραστια απογοητευση αν μετα απο κανα μηνα προσπαθειων μου πει πως δεν κανω πιπες.....

ή

-μιλφετο σεξυ, ασχολειτε μονο μαζι μου, συμμετεχει στα εξοδα, στο σεξ με ρουφαει σαν να μην υπαρχει αυριο

Θα προτιμησω το δευτερο

οταν η πρωτη φτασει στην ηλικια της δευτερης τα ιδια θα κανει
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.731
Πόντοι
1.306
η 50αρα = με 2 20πενταρες
 

efes

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.244
Like
215
Πόντοι
36
Το ερωτημα ποιες ειναι καλυτερες οι 50αρες η οι 25-30αρες μοιαζει σαν να ρωταμε αν ειναι καλυτερο το Χιουνται απο την Πορσε.
Ασφαλως η Πόρσε ειναι πολύ καλύτερη απλα δεν μπορουν να την εχουν ολοι, οποτε οσοι δεν την εχουν λενε για το ποσο καλο ειναι το Χιουνται τους
 

Man-With-No-Name

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.158
Κριτικές
2
Like
1.747
Πόντοι
216
Το ερωτημα ποιες ειναι καλυτερες οι 50αρες η οι 25-30αρες μοιαζει σαν να ρωταμε αν ειναι καλυτερο το Χιουνται απο την Πορσε.
Ασφαλως η Πόρσε ειναι πολύ καλύτερη απλα δεν μπορουν να την εχουν ολοι, οποτε οσοι δεν την εχουν λενε για το ποσο καλο ειναι το Χιουνται τους
Εκτός και αν μιλάμε για το αν είναι καλύτερη η Porsche Panamera, απο το Ford GT 40, ή απο μια Ferrari 250 GTO. Τ πρώτο είναι νέο μηχάνημα, τα άλλα δύο το ξερόχυμα του αυτοκινητάκια
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.746
Πόντοι
5.035
Εκτός και αν μιλάμε για το αν είναι καλύτερη η Porsche Panamera, απο το Ford GT 40, ή απο μια Ferrari 250 GTO. Τ πρώτο είναι νέο μηχάνημα, τα άλλα δύο το ξερόχυμα του αυτοκινητάκια
Ωραία το έθεσες.
Πράγματι, η αξία της 25άρας είναι εφήμερη, ενώ της 50άρας ανεξίτηλη... :rose:
 
Εγγρ.
18 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.771
Κριτικές
14
Like
808
Πόντοι
326
Οταν η κυρια μου γινει πενηνταρα, σε 15 χρονια δηλαδη, σιγουρα θα την αγαπαω, πλησιάζοντας εγω τα 60.

Βεβαια αν ειμαι καλα, θα συνεχισω και τοτε, οπως και τωρα, να συναντιεμαι συστηματικα με κοριτσακια <25 για να μπολιαζομαι με τα νιατα τους.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.656
Κριτικές
1
Like
4.319
Πόντοι
1.706
Τελειωσα πριν λιγο το σεξ με την +-30αρα.
Τιποτα.

Ξαναγυριζω στο μιλφ μου, που ξερει να με διεγειρει κ εχω ποιοτικοτατο σεξ παντα. Ουτε η BOSCH τετοια εγγυηση...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom