Νέα

Οδηγός επιβίωσης σε στριπτιζάδικο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα studian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 149K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Πλάκα κάνω πάλιουρα :2funny: :2funny: :2funny: γυρίνο του στριπ.. μου θύμισες το  :sperm:

 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
συμφωνω ρε συ βασο και επαυξανω.
αλλα, κατα καιρους, εχω δει τυπους  π.χ. να σηκωνονται απο το τραπεζι και να χορευουν μπλουζ με την κοπελλα!!
ειναι ή δεν ειναι καμμενοι αυτοι οι τυποι, εχουν ή δεν εχουν δαγκωσει τη λαμαρινα?? εκει την πατησες φιλαρακι, σε πηρε ο διαολος και δεν το? χεις παρει και πρεφα..  :headbang:

Μπορεί απλά να ήταν τύφλα ρε συ... Πόσες μαλακίες έχεις κάνει μεθυσμένος?

Αυτός που γράφει τον οδηγό δεν είναι ο ίδιος που έγραφε τον επιτύμβιο για την Τζέσικα?
Αν ναι, είναι παπάρας. Την είδε υπαστυνόμος Μπέκας με την καμπαρντίνα??? Ή Φίλιπ Μάρλοου? Έλεος... Το όλο γράψιμο του μου θυμίζει απαίδευτο φοιτητάκο που του δόθηκε εργασία "Γράψτε τις εμπειρίες σας αντιγράφοντας τον Έλροϋ". Την τρίχα την κάνουμε τριχιά ώστε να δώσουμε βάρος και λοιπές ανοησίες. Και βασικά δεν έχει μελό, καλό μελό. Έχει υποψία μελό που καταντά ανούσια. Ας περάσει από 'δω να του δώσω μαθήματα(με το αζημίωτο) για το δακρύβρεχτο και λυτρωτικό μελό.
Τώρα για τον "οδηγό": Ας μου πει κάποιος που πήγε στα στριπ από το κακό του το κεφάλι(και ουχί για χαβαλέ-αυτοί καλά κάνουν) και δέχτηκε ποτέ οποιονδήποτε οδηγό... ʼσε που είναι τέτοια η προσωπικότητα μας(ξέρω γω γιατί έρχομαι εδώ κλπ) που όποιος πάει να μας νουθετήσει αυτομάτως τρώει κράξιμο. Σώπα ρε συ, βρήκες την φόρμουλα? Και τότε γιατί το 99% φεύγει με το πουλί στο χέρι??? Όσο για τα ποτά, μιλήσανε οι προηγούμενοι-ζονκ,ζονκ,ζονκ... Το μόνο που δεν θέλω εκείνη την στιγμή είναι μια επαρχιώτισσα ρωσίδα ή ουζμπέκα ή λοιπή ταλαίπωρη πρώην ΕΣΣΔίτισσα με κεφάλι, χαλαρωμένες άμυνες, μυρωδιά χολής και κρεμυδιού(λόγω νηστίας και λαιμαργίας απέναντι στο βρωμερό σουβλάκι που τρώει η διπλανή της) με το ένα μάτι πάνω το άλλο κάτω, τη μάσκαρα να τρέχει λόγω μπέκρας και ιδρώτα, μασχαλόζουμο λόγω εφίδρωσης από το αλκοόλ και λοιπά πεζά που κάνουνε το όνειρο καθημερινότητα.
Αν πάς στο στριπ, πας γιατί έχει σκοτάδια, αρώματα, μακιγιάζ, απαλές επιδερμίδες και πλάσματα μαγικά, ανέγγιχτα από την πόλη και την καθημερινότητα(ειρωνία γιατί το μαγικό για μένα είναι πεζή καθημερινότητα για αυτές). Εκτιμώ ιδιαίτερα αυτές που αν και μπορεί να πίνουν ένα ποτηράκι παραπάνω ή το οτιδήποτε άλλο δεν αφήνουν την εικόνα τους να χαλάσει. Προσέχουν μην ξεβάψουν, μασάνε τσίχλα για να μην βρωμάει η ανάσα τους(και όχι μπροστά μου), αρωματίζονται κάθε τρεις και λίγο, έχουν τουπέ(παρότι στριπερ-έχουν την illusion of grandeur που με συνεπαίρνει), περπατάνε περήφανα και στην ευθεία και όχι σαν ξεχαρβαλωμένες(ορά Μαρίνα BG, πάντα λιώμα είναι και ξιπασμένη).
Πως αλλιώς θα γίνει η απλή γυναίκα, το επαρχιωτάκι το ταλαίπωρο από μια ταλαίπωρη χώρα, σύμβολο, κόλλημα, πόθος, θεός? Αν όχι με το να καλλιεργεί την περσόνα της με τον καλλίτερο τρόπο και να μην αφήνει ποτέ να φανούν τα ραγίσματα? Αν δεν είναι τέλεια σε όλα, από τον τρόπο που βάφεται μέχρι τον τρόπο που (δεν) σε αφήνει να την δεις ή να την μυρίσεις αν χέζει?

Αυτό είναι γράψιμο παπάρα... :cheesy:
Τεσπά, το μόνο που έχω να προτείνω εγώ είναι ότι το άθλημα βασίζεται στις αισθήσεις και ό,τι και αν πιεις, κανόνισε να έχεις τις αισθήσεις σου ζωντανές. μην μουδιάσεις γιατί δεν θα νιώσεις πόσο λείο είναι  το δέρμα της, μην τυφλωθείς γιατί δεν θα βλέπεις μακριά να δεις αν είναι εδώ η θεά σου. μην συναχωθείς γιατί δεν θα μυρίσεις το τόσο πλέον κοινό αλλά μονίμως γοητευτικό πατσουλί με το οποίο λαδώνονται.
Πάντως αν βάζουμε και το στριπ σε καλούπια, ζήτω που καήκαμε.
Show girls κρατήστε τον πήχη ψηλά! Να είστε πάντα απρόβλεπτες και γεμάτες κοφτερές γωνίες όπως σας αγαπήσαμε! Μην στρογγυλεύετε, μην γίνεστε φιλικές προς τον χρήστη αλλιώς τα κατορθώματα μας θα αποτελέσουν κοινό τόπο και για τους φλούφληδες, κομματιάστε οποιοδήποτε manual και αν βγει για την πάρτη σας.
Ακούς εκεί, να μου κάνουν trend το στριπ... Την είχα δει την δουλειά όταν πριν 2 χρόνια διάβασα στο Nitro το σημείωμα του Π.Κωστόπουλου που έλεγε για τα 30 πράγματα που πρέπει να κάνει ο άντρας πριν παντρευτεί και κόλλησα σέ ένα: "Να ερωτευτείς μια stripper" Ως δια μαγείας, το strip μπήκε στα σίριαλ, σε διαφημίσεις, στα σχολεία και μας γάμησε. Και τώρα γίνεται και blog με οδηγούς και οδηγίες κλπ... Ρε άντε πλεξτε κανά πουλόβερ.
 

Επισκέπτης
Μπορεί απλά να ήταν τύφλα ρε συ... Πόσες μαλακίες έχεις κάνει μεθυσμένος?

Αυτός που γράφει τον οδηγό δεν είναι ο ίδιος που έγραφε τον επιτύμβιο για την Τζέσικα?
Αν ναι, είναι παπάρας. Την είδε υπαστυνόμος Μπέκας με την καμπαρντίνα??? Ή Φίλιπ Μάρλοου? Έλεος... Το όλο γράψιμο του μου θυμίζει απαίδευτο φοιτητάκο που του δόθηκε εργασία "Γράψτε τις εμπειρίες σας αντιγράφοντας τον Έλροϋ". Την τρίχα την κάνουμε τριχιά ώστε να δώσουμε βάρος και λοιπές ανοησίες. Και βασικά δεν έχει μελό, καλό μελό. Έχει υποψία μελό που καταντά ανούσια. Ας περάσει από 'δω να του δώσω μαθήματα(με το αζημίωτο) για το δακρύβρεχτο και λυτρωτικό μελό.
Τώρα για τον "οδηγό": Ας μου πει κάποιος που πήγε στα στριπ από το κακό του το κεφάλι(και ουχί για χαβαλέ-αυτοί καλά κάνουν) και δέχτηκε ποτέ οποιονδήποτε οδηγό... ʼσε που είναι τέτοια η προσωπικότητα μας(ξέρω γω γιατί έρχομαι εδώ κλπ) που όποιος πάει να μας νουθετήσει αυτομάτως τρώει κράξιμο. Σώπα ρε συ, βρήκες την φόρμουλα? Και τότε γιατί το 99% φεύγει με το πουλί στο χέρι??? Όσο για τα ποτά, μιλήσανε οι προηγούμενοι-ζονκ,ζονκ,ζονκ... Το μόνο που δεν θέλω εκείνη την στιγμή είναι μια επαρχιώτισσα ρωσίδα ή ουζμπέκα ή λοιπή ταλαίπωρη πρώην ΕΣΣΔίτισσα με κεφάλι, χαλαρωμένες άμυνες, μυρωδιά χολής και κρεμυδιού(λόγω νηστίας και λαιμαργίας απέναντι στο βρωμερό σουβλάκι που τρώει η διπλανή της) με το ένα μάτι πάνω το άλλο κάτω, τη μάσκαρα να τρέχει λόγω μπέκρας και ιδρώτα, μασχαλόζουμο λόγω εφίδρωσης από το αλκοόλ και λοιπά πεζά που κάνουνε το όνειρο καθημερινότητα.
Αν πάς στο στριπ, πας γιατί έχει σκοτάδια, αρώματα, μακιγιάζ, απαλές επιδερμίδες και πλάσματα μαγικά, ανέγγιχτα από την πόλη και την καθημερινότητα(ειρωνία γιατί το μαγικό για μένα είναι πεζή καθημερινότητα για αυτές). Εκτιμώ ιδιαίτερα αυτές που αν και μπορεί να πίνουν ένα ποτηράκι παραπάνω ή το οτιδήποτε άλλο δεν αφήνουν την εικόνα τους να χαλάσει. Προσέχουν μην ξεβάψουν, μασάνε τσίχλα για να μην βρωμάει η ανάσα τους(και όχι μπροστά μου), αρωματίζονται κάθε τρεις και λίγο, έχουν τουπέ(παρότι στριπερ-έχουν την illusion of grandeur που με συνεπαίρνει), περπατάνε περήφανα και στην ευθεία και όχι σαν ξεχαρβαλωμένες(ορά Μαρίνα BG, πάντα λιώμα είναι και ξιπασμένη).
Πως αλλιώς θα γίνει η απλή γυναίκα, το επαρχιωτάκι το ταλαίπωρο από μια ταλαίπωρη χώρα, σύμβολο, κόλλημα, πόθος, θεός? Αν όχι με το να καλλιεργεί την περσόνα της με τον καλλίτερο τρόπο και να μην αφήνει ποτέ να φανούν τα ραγίσματα? Αν δεν είναι τέλεια σε όλα, από τον τρόπο που βάφεται μέχρι τον τρόπο που (δεν) σε αφήνει να την δεις ή να την μυρίσεις αν χέζει?

Αυτό είναι γράψιμο παπάρα... :cheesy:
Τεσπά, το μόνο που έχω να προτείνω εγώ είναι ότι το άθλημα βασίζεται στις αισθήσεις και ό,τι και αν πιεις, κανόνισε να έχεις τις αισθήσεις σου ζωντανές. μην μουδιάσεις γιατί δεν θα νιώσεις πόσο λείο είναι  το δέρμα της, μην τυφλωθείς γιατί δεν θα βλέπεις μακριά να δεις αν είναι εδώ η θεά σου. μην συναχωθείς γιατί δεν θα μυρίσεις το τόσο πλέον κοινό αλλά μονίμως γοητευτικό πατσουλί με το οποίο λαδώνονται.
Πάντως αν βάζουμε και το στριπ σε καλούπια, ζήτω που καήκαμε.
Show girls κρατήστε τον πήχη ψηλά! Να είστε πάντα απρόβλεπτες και γεμάτες κοφτερές γωνίες όπως σας αγαπήσαμε! Μην στρογγυλεύετε, μην γίνεστε φιλικές προς τον χρήστη αλλιώς τα κατορθώματα μας θα αποτελέσουν κοινό τόπο και για τους φλούφληδες, κομματιάστε οποιοδήποτε manual και αν βγει για την πάρτη σας.
Ακούς εκεί, να μου κάνουν trend το στριπ... Την είχα δει την δουλειά όταν πριν 2 χρόνια διάβασα στο Nitro το σημείωμα του Π.Κωστόπουλου που έλεγε για τα 30 πράγματα που πρέπει να κάνει ο άντρας πριν παντρευτεί και κόλλησα σέ ένα: "Να ερωτευτείς μια stripper" Ως δια μαγείας, το strip μπήκε στα σίριαλ, σε διαφημίσεις, στα σχολεία και μας γάμησε. Και τώρα γίνεται και blog με οδηγούς και οδηγίες κλπ... Ρε άντε πλεξτε κανά πουλόβερ.

A γεια σου ρε αρχοντα......να αγιασει το στομα σου......
Τελικα το αποφασισα....δν θα ξαναγραψω για στριπ πριν αποφανθεις εσυ..........
Τα ρεστα μου.........
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
πελοπ!ασχετα αν συμφωνω ή διαφωνω με τα λεγομενα σου εχεις σκεφτει ποτε να γινεις συγγραφεας?μηπως ησουν ο βαλαωριτης στην προηγουμενη ζωη σου?παντως αν αυτο τον γραπτο λογο τον χρησιμοποιεις και οταν ανταποκρινεται "αληθινα" ο ερωτας σου τοτε θα κανει μπαμ στις πωλησεις του οποιουδηποτε βιβλιου σου για τον ερωτα και οχι μονο! ;) ;) ;)
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
πελοπ!ασχετα αν συμφωνω ή διαφωνω με τα λεγομενα σου εχεις σκεφτει ποτε να γινεις συγγραφεας?μηπως ησουν ο βαλαωριτης στην προηγουμενη ζωη σου?παντως αν αυτο τον γραπτο λογο τον χρησιμοποιεις και οταν ανταποκρινεται "αληθινα" ο ερωτας σου τοτε θα κανει μπαμ στις πωλησεις του οποιουδηποτε βιβλιου σου για τον ερωτα και οχι μονο! ;) ;) ;)

Θυμάμαι πανελλήνιες, εγώ γνωστός λουφαδόρος, κωλοβάραγα όλο τον χρόνο και πήγα και πανελλήνιες για διακοπές, 4δεσμίτης, έκθεση τώρα και μπαίνει θεματάκι που μου κεντρίζει το ενδιαφέρον... Δεν έχω πατήσει σε φροντιστήριο στη ζωή μου, γράφω όπως ξέρω κλπ. Αποτέλεσμα? Ο απατεώνας βγάζω 18,5 έκθεση, ο ψηλότερος στο σχολείο, πέρασα και σε μια κωλοσχολή λόγω έκθεσης...
Οι συμμαθητές με έφτυναν κατάμουτρα γιατί δεν το πίστευαν(το ρεμάλι που μας το παίζει κάπως κλπ κλπ....).
Το έχω πάρει από την μάνα μου, συγγραφέας και αυτή. Κάτι μου μεινε.
Το σκέφτομαι ρε Βάσο, αλλά δεν το παίρνω στα σοβαρά ο μαλάκας...
Η πλάκα είναι ότι σε Ελληνίδα δεν έχω μιλήσει/γράψει σοβαρά ποτέ. Και στις ξένες πρέπει να επιστρατεύσω ό,τι αγγλικό ξέρω αλλά με τέτοιον τρόπο ώστε να είναι κατανοητό(τα βαριά Αγγλικά που να τα καταλάβουν? ), οπότε άντε να ψαρώσεις ρωσίδα με τον λόγο, έχω γράψει μαργαριτάρια σε sms. ʼλλοτε βάζω όλη μου την τέχνη και η απάντηση είναι: "Are y crazy? I dont anderstand nothing" και όταν το παλεύω στα ρωσοαγγλικά σκάνε μαργαριτάρια απαντήσεις π.χ. "Τhank y very mach. You are very naise gay..." Πάπαλααα ο ρομαντισμός μετά.... Τι να απαντήσεις...
Το παλεύω αλλά μάλλον πρέπει να μάθω ρωσικά για να τις πλανέψω με τα γραπτά μου...
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Αν πάς στο στριπ, πας γιατί έχει σκοτάδια, αρώματα, μακιγιάζ, απαλές επιδερμίδες και πλάσματα μαγικά, ανέγγιχτα από την πόλη και την καθημερινότητα(ειρωνία γιατί το μαγικό για μένα είναι πεζή καθημερινότητα για αυτές). Εκτιμώ ιδιαίτερα αυτές που αν και μπορεί να πίνουν ένα ποτηράκι παραπάνω ή το οτιδήποτε άλλο δεν αφήνουν την εικόνα τους να χαλάσει. Προσέχουν μην ξεβάψουν, μασάνε τσίχλα για να μην βρωμάει η ανάσα τους(και όχι μπροστά μου), αρωματίζονται κάθε τρεις και λίγο, έχουν τουπέ(παρότι στριπερ-έχουν την illusion of grandeur που με συνεπαίρνει), περπατάνε περήφανα και στην ευθεία και όχι σαν ξεχαρβαλωμένες(ορά Μαρίνα BG, πάντα λιώμα είναι και ξιπασμένη).
Πως αλλιώς θα γίνει η απλή γυναίκα, το επαρχιωτάκι το ταλαίπωρο από μια ταλαίπωρη χώρα, σύμβολο, κόλλημα, πόθος, θεός? Αν όχι με το να καλλιεργεί την περσόνα της με τον καλλίτερο τρόπο και να μην αφήνει ποτέ να φανούν τα ραγίσματα? Αν δεν είναι τέλεια σε όλα, από τον τρόπο που βάφεται μέχρι τον τρόπο που (δεν) σε αφήνει να την δεις ή να την μυρίσεις αν χέζει?

Αυτό είναι γράψιμο παπάρα... :cheesy:
Τεσπά, το μόνο που έχω να προτείνω εγώ είναι ότι το άθλημα βασίζεται στις αισθήσεις και ό,τι και αν πιεις, κανόνισε να έχεις τις αισθήσεις σου ζωντανές. μην μουδιάσεις γιατί δεν θα νιώσεις πόσο λείο είναι  το δέρμα της, μην τυφλωθείς γιατί δεν θα βλέπεις μακριά να δεις αν είναι εδώ η θεά σου. μην συναχωθείς γιατί δεν θα μυρίσεις το τόσο πλέον κοινό αλλά μονίμως γοητευτικό πατσουλί με το οποίο λαδώνονται.
Πάντως αν βάζουμε και το στριπ σε καλούπια, ζήτω που καήκαμε.
Show girls κρατήστε τον πήχη ψηλά! Να είστε πάντα απρόβλεπτες και γεμάτες κοφτερές γωνίες όπως σας αγαπήσαμε! Μην στρογγυλεύετε, μην γίνεστε φιλικές προς τον χρήστη αλλιώς τα κατορθώματα μας θα αποτελέσουν κοινό τόπο και για τους φλούφληδες, κομματιάστε οποιοδήποτε manual και αν βγει για την πάρτη σας.
Ακούς εκεί, να μου κάνουν trend το στριπ... Την είχα δει την δουλειά όταν πριν 2 χρόνια διάβασα στο Nitro το σημείωμα του Π.Κωστόπουλου που έλεγε για τα 30 πράγματα που πρέπει να κάνει ο άντρας πριν παντρευτεί και κόλλησα σέ ένα: "Να ερωτευτείς μια stripper" Ως δια μαγείας, το strip μπήκε στα σίριαλ, σε διαφημίσεις, στα σχολεία και μας γάμησε. Και τώρα γίνεται και blog με οδηγούς και οδηγίες κλπ... Ρε άντε πλεξτε κανά πουλόβερ.

Για ακόμα μία φορά...με αποσβόλωσες!!!
 

Επισκέπτης
1) περπατάνε περήφανα και στην ευθεία και όχι σαν ξεχαρβαλωμένες(ορά Μαρίνα BG, πάντα λιώμα είναι και ξιπασμένη).

2) Πως αλλιώς θα γίνει η απλή γυναίκα, το επαρχιωτάκι το ταλαίπωρο από μια ταλαίπωρη χώρα, σύμβολο, κόλλημα, πόθος, θεός? Αν όχι με το να καλλιεργεί την περσόνα της με τον καλλίτερο τρόπο και να μην αφήνει ποτέ να φανούν τα ραγίσματα? Αν δεν είναι τέλεια σε όλα, από τον τρόπο που βάφεται μέχρι τον τρόπο που (δεν) σε αφήνει να την δεις ή να την μυρίσεις αν χέζει?

3 ) .. κανόνισε να έχεις τις αισθήσεις σου ζωντανές. μην μουδιάσεις γιατί δεν θα νιώσεις πόσο λείο είναι  το δέρμα της, μην τυφλωθείς γιατί δεν θα βλέπεις μακριά να δεις αν είναι εδώ η θεά σου. μην συναχωθείς γιατί δεν θα μυρίσεις το τόσο πλέον κοινό αλλά μονίμως γοητευτικό πατσουλί με το οποίο λαδώνονται.

4) πριν 2 χρόνια διάβασα στο Nitro το σημείωμα του Π.Κωστόπουλου που έλεγε για τα 30 πράγματα που πρέπει να κάνει ο άντρας πριν παντρευτεί και κόλλησα σέ ένα: "Να ερωτευτείς μια stripper"...

1) Αδελφε, μηπως μπερδευεις την Μαρινα με καποια αλλη ?
    Ποτε ξεχαρβαλωμενη και ποτε λιωμα ( παντα πινει μπουκαλι νερο με καλαμακι,που το βαζει στο τραπεζι της κολωνας...ξερεις εσυ..).

2) Το ιδιο πανω κατω δεν κανουμε και εμεις ? Δεν κριβουμε πισω απ'τα κουστουμια του Καρουζου και τα Burberry after
shaves τις οποιες ατελεις μας ?

3) Τωρα μολις εθεσες και τους δικους κανονες...

4) Αντε βρε...και καλα στεφανα..το'κανες και αυτο...!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
1) Αδελφε, μηπως μπερδευεις την Μαρινα με καποια αλλη ?
    Ποτε ξεχαρβαλωμενη και ποτε λιωμα ( παντα πινει μπουκαλι νερο με καλαμακι,που το βαζει στο τραπεζι της κολωνας...ξερεις εσυ..).

2) Το ιδιο πανω κατω δεν κανουμε και εμεις ? Δεν κριβουμε πισω απ'τα κουστουμια του Καρουζου και τα Burberry after
shaves τις οποιες ατελεις μας ?

3) Τωρα μολις εθεσες και τους δικους κανονες...

4) Αντε βρε...και καλα στεφανα..το'κανες και αυτο...!!!

ναι....ναι......ποτε λιωμα η μαρινα!
 
OP
OP
S

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Πελοπονήσιε τα είπες όλα μεγάλε!!!

Μόνο πρόσεχε μήπως ό συγγραφέας είναι ανάμεσα μας! Μήπως είναι και γνωστός μας και παρεξηγηθεί!

Αλλά αφού το είπες πρώτος να το πω και εγώ! Ως συγγραφέας είναι μεγάλος παπάρας! Ως άνθρωπος δεν ξέρω!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
1) Αδελφε, μηπως μπερδευεις την Μαρινα με καποια αλλη ?
    Ποτε ξεχαρβαλωμενη και ποτε λιωμα ( παντα πινει μπουκαλι νερο με καλαμακι,που το βαζει στο τραπεζι της κολωνας...ξερεις εσυ..).

2) Το ιδιο πανω κατω δεν κανουμε και εμεις ? Δεν κριβουμε πισω απ'τα κουστουμια του Καρουζου και τα Burberry after
shaves τις οποιες ατελεις μας ?

3) Τωρα μολις εθεσες και τους δικους κανονες...

4) Αντε βρε...και καλα στεφανα..το'κανες και αυτο...!!!

Στο 1) το BG έχει και άλλες Μαρίνες, αυτή που λέω εγώ, προφανώς βάζει mdma στο νεράκι και πάει βάρκα γιαλό. Γιατί από νηφαλιότητα μηδέν, κάτι που της πηγαίνει βέβαια, μιας και είναι ολίγον αμπλαούμπλας γενικώς. Είναι το ξεπλυμμένο σταρλετάκι και το παίζει πολύ καλά.
2) Εδώ θα διαφωνήσω εγώ. Δεν ξέρω για εσάς αλλά έχω σκάσει σε στριπ αρκετές φορές αλλού για αλλού, και έχω φύγει ρετάλι. Όσο να 'ναι αυτά φαίνονται και μυρίζουν. Αυτές από την άλλη, κάθε βράδυ είναι απίκο, κούκλες και παρά τα χάλια μου, έρχονται να μου μιλήσουν όπως μπορούν.
Δεν το έγραψα υποτιμητικά, αντιθέτως το θαυμάζω σε μια γυναίκα να μην προδίδει την περσόνα της.
4) Εγώ θα το πάω πιο πέρα... Θα παντρευτώ την stripper!!! :cheesy:
 

Επισκέπτης
1) το BG έχει και άλλες Μαρίνες, αυτή που λέω εγώ, προφανώς βάζει mdma στο νεράκι και πάει βάρκα γιαλό.

4) Εγώ θα το πάω πιο πέρα... Θα παντρευτώ την stripper!!! :cheesy:

1) Σονια - Στελλα (ex Lido)....καμμια τους ομως δεν εχει τα κυβικα της Μαρινας..

4) Οτι σε φωτησει ο Θεος..
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
1) Σονια - Στελλα (ex Lido)....καμμια τους ομως δεν εχει τα κυβικα της Μαρινας..

4) Οτι σε φωτησει ο Θεος..
1)Από κυβικά, αν λέμε για την ξανθιά, όντως είναι american muscle. Αλλά τουλάχιστον εγώ την πετύχαινα χάρβαλο. Αλλά της πάει, έχει αυτό το φακλανοειδές, "Παίδες, εγώ περνάω τώρα.." Απλά ρίχνει τον εαυτό της με τους καφέδες...
4) Έβαλα γελάκι στο τέλος...

Μόνο πρόσεχε μήπως ό συγγραφέας είναι ανάμεσα μας! Μήπως είναι και γνωστός μας και παρεξηγηθεί!

Αφού δεν γνωριζόμαστε πέραν του φόρουμ, γιατί να παρεξηγηθεί. Αλλά αν τύχει και παρεξηγηθεί, κερνάω ποτάκι σε ένα από τα αναψυκτήρια και δεν νομίζω μετά να μου κρατάει έχθρα. Από κοντά αν τα πούμε, μπορεί να κάνω εγώ λάθος. Τα γραπτά είναι μονοδιάστατα.
 
OP
OP
S

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Διαβάστε και το τελευταίο πόνημα του Σοφογκρεγκ με τον τίτλο Λόλα. Αν έχετε συναντήσει τέτοια κοπέλλα εσείς, (όχι από εμφάνιση, από στυλ και διαλόγους) εγώ τότε όλο με τις λάθος κοπέλλες μιλάω.
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Μπορεί απλά να ήταν τύφλα ρε συ... Πόσες μαλακίες έχεις κάνει μεθυσμένος?

Αυτός που γράφει τον οδηγό δεν είναι ο ίδιος που έγραφε τον επιτύμβιο για την Τζέσικα?
Αν ναι, είναι παπάρας. Την είδε υπαστυνόμος Μπέκας με την καμπαρντίνα??? Ή Φίλιπ Μάρλοου? Έλεος... Το όλο γράψιμο του μου θυμίζει απαίδευτο φοιτητάκο που του δόθηκε εργασία "Γράψτε τις εμπειρίες σας αντιγράφοντας τον Έλροϋ". Την τρίχα την κάνουμε τριχιά ώστε να δώσουμε βάρος και λοιπές ανοησίες. Και βασικά δεν έχει μελό, καλό μελό. Έχει υποψία μελό που καταντά ανούσια. Ας περάσει από 'δω να του δώσω μαθήματα(με το αζημίωτο) για το δακρύβρεχτο και λυτρωτικό μελό.
Τώρα για τον "οδηγό": Ας μου πει κάποιος που πήγε στα στριπ από το κακό του το κεφάλι(και ουχί για χαβαλέ-αυτοί καλά κάνουν) και δέχτηκε ποτέ οποιονδήποτε οδηγό... ʼσε που είναι τέτοια η προσωπικότητα μας(ξέρω γω γιατί έρχομαι εδώ κλπ) που όποιος πάει να μας νουθετήσει αυτομάτως τρώει κράξιμο. Σώπα ρε συ, βρήκες την φόρμουλα? Και τότε γιατί το 99% φεύγει με το πουλί στο χέρι??? Όσο για τα ποτά, μιλήσανε οι προηγούμενοι-ζονκ,ζονκ,ζονκ... Το μόνο που δεν θέλω εκείνη την στιγμή είναι μια επαρχιώτισσα ρωσίδα ή ουζμπέκα ή λοιπή ταλαίπωρη πρώην ΕΣΣΔίτισσα με κεφάλι, χαλαρωμένες άμυνες, μυρωδιά χολής και κρεμυδιού(λόγω νηστίας και λαιμαργίας απέναντι στο βρωμερό σουβλάκι που τρώει η διπλανή της) με το ένα μάτι πάνω το άλλο κάτω, τη μάσκαρα να τρέχει λόγω μπέκρας και ιδρώτα, μασχαλόζουμο λόγω εφίδρωσης από το αλκοόλ και λοιπά πεζά που κάνουνε το όνειρο καθημερινότητα.
Αν πάς στο στριπ, πας γιατί έχει σκοτάδια, αρώματα, μακιγιάζ, απαλές επιδερμίδες και πλάσματα μαγικά, ανέγγιχτα από την πόλη και την καθημερινότητα(ειρωνία γιατί το μαγικό για μένα είναι πεζή καθημερινότητα για αυτές). Εκτιμώ ιδιαίτερα αυτές που αν και μπορεί να πίνουν ένα ποτηράκι παραπάνω ή το οτιδήποτε άλλο δεν αφήνουν την εικόνα τους να χαλάσει. Προσέχουν μην ξεβάψουν, μασάνε τσίχλα για να μην βρωμάει η ανάσα τους(και όχι μπροστά μου), αρωματίζονται κάθε τρεις και λίγο, έχουν τουπέ(παρότι στριπερ-έχουν την illusion of grandeur που με συνεπαίρνει), περπατάνε περήφανα και στην ευθεία και όχι σαν ξεχαρβαλωμένες(ορά Μαρίνα BG, πάντα λιώμα είναι και ξιπασμένη).
Πως αλλιώς θα γίνει η απλή γυναίκα, το επαρχιωτάκι το ταλαίπωρο από μια ταλαίπωρη χώρα, σύμβολο, κόλλημα, πόθος, θεός? Αν όχι με το να καλλιεργεί την περσόνα της με τον καλλίτερο τρόπο και να μην αφήνει ποτέ να φανούν τα ραγίσματα? Αν δεν είναι τέλεια σε όλα, από τον τρόπο που βάφεται μέχρι τον τρόπο που (δεν) σε αφήνει να την δεις ή να την μυρίσεις αν χέζει?

Αυτό είναι γράψιμο παπάρα... :cheesy:
Τεσπά, το μόνο που έχω να προτείνω εγώ είναι ότι το άθλημα βασίζεται στις αισθήσεις και ό,τι και αν πιεις, κανόνισε να έχεις τις αισθήσεις σου ζωντανές. μην μουδιάσεις γιατί δεν θα νιώσεις πόσο λείο είναι  το δέρμα της, μην τυφλωθείς γιατί δεν θα βλέπεις μακριά να δεις αν είναι εδώ η θεά σου. μην συναχωθείς γιατί δεν θα μυρίσεις το τόσο πλέον κοινό αλλά μονίμως γοητευτικό πατσουλί με το οποίο λαδώνονται.
Πάντως αν βάζουμε και το στριπ σε καλούπια, ζήτω που καήκαμε.
Show girls κρατήστε τον πήχη ψηλά! Να είστε πάντα απρόβλεπτες και γεμάτες κοφτερές γωνίες όπως σας αγαπήσαμε! Μην στρογγυλεύετε, μην γίνεστε φιλικές προς τον χρήστη αλλιώς τα κατορθώματα μας θα αποτελέσουν κοινό τόπο και για τους φλούφληδες, κομματιάστε οποιοδήποτε manual και αν βγει για την πάρτη σας.
Ακούς εκεί, να μου κάνουν trend το στριπ... Την είχα δει την δουλειά όταν πριν 2 χρόνια διάβασα στο Nitro το σημείωμα του Π.Κωστόπουλου που έλεγε για τα 30 πράγματα που πρέπει να κάνει ο άντρας πριν παντρευτεί και κόλλησα σέ ένα: "Να ερωτευτείς μια stripper" Ως δια μαγείας, το strip μπήκε στα σίριαλ, σε διαφημίσεις, στα σχολεία και μας γάμησε. Και τώρα γίνεται και blog με οδηγούς και οδηγίες κλπ... Ρε άντε πλεξτε κανά πουλόβερ.

Συγχαρητήρια.
Είναι όμως για συγκεκριμένη διανοητική και ψυχολογική κατάσταση απέναντι στο strip.
Εγώ από την άλλη προτιμώ την ώρα που ανοίγουν τα φώτα και το make up έχει ξεθωριάσει, όταν φοράνε τα κανονικά τους ρούχα και είναι είκοσι πόντους  πιο κοντές, όταν τις βλέπεις έξω και η πραγματικότητά τους φαίνεται στο πρόσωπό τους
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Συγχαρητήρια.
Είναι όμως για συγκεκριμένη διανοητική και ψυχολογική κατάσταση απέναντι στο strip.
Εγώ από την άλλη προτιμώ την ώρα που ανοίγουν τα φώτα και το make up έχει ξεθωριάσει, όταν φοράνε τα κανονικά τους ρούχα και είναι είκοσι πόντους  πιο κοντές, όταν τις βλέπεις έξω και η πραγματικότητά τους φαίνεται στο πρόσωπό τους
Εκεί φαίνονται πιο ανθρώπινες. Κάτι η κούραση, κάτι το ξημέρωμα, κάτι η αλήθεια και είναι ακόμα πιο συμπαθητικές. Φεύγει το υπέρ και μένει το νορμάλ(εκτός από την Τρίξυ του BG- μέσα-έξω παραμένει φρικιό και καρβουνιασμένη, ε ρε σε τι φάσεις την έχω πετύχει... ). Τότε φίλε μου, γίνεται ακόμα πιο δυνατό το δέσιμο γιατί είναι κάπως ευάλωτες, συνεπώς χαριτωμένες και για μένα ακόμα πιο όμορφες. Συμφωνώ απόλυτα.Ειδικά τα λεπτεπίλεπτα πλασματάκια εκείνη την στιγμή είναι σαν νεράιδες.
 

Επισκέπτης
Εκεί φαίνονται πιο ανθρώπινες. Κάτι η κούραση, κάτι το ξημέρωμα, κάτι η αλήθεια και είναι ακόμα πιο συμπαθητικές. Φεύγει το υπέρ και μένει το νορμάλ(εκτός από την Τρίξυ του BG- μέσα-έξω παραμένει φρικιό και καρβουνιασμένη, ε ρε σε τι φάσεις την έχω πετύχει... ). Τότε φίλε μου, γίνεται ακόμα πιο δυνατό το δέσιμο γιατί είναι κάπως ευάλωτες, συνεπώς χαριτωμένες και για μένα ακόμα πιο όμορφες. Συμφωνώ απόλυτα.Ειδικά τα λεπτεπίλεπτα πλασματάκια εκείνη την στιγμή είναι σαν νεράιδες.

Bαλε οτι ειναι κ πιο τρελλαμενες.....κ χαμενες..........κ οτι οι περισσοτερες τοτε βλεπουν/αντικρυζουν την αναγκη να ακουμπησουν καπου....κ να στηριχθουν...χωρις να προσπαθουν πολυ....αλλα παντα ετοιμοπολεμες....
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Bαλε οτι ειναι κ πιο τρελλαμενες.....κ χαμενες..........κ οτι οι περισσοτερες τοτε βλεπουν/αντικρυζουν την αναγκη να ακουμπησουν καπου....κ να στηριχθουν...χωρις να προσπαθουν πολυ....αλλα παντα ετοιμοπολεμες....

Και εμείς βλέπουμε κάποια πράγματα που δεν είναι ορατά στα σκοτάδια και την κάπνα ή πίσω από την πανοπλία.
Βλέπεις το χρώμα των ματιών της, τα σπασίματα στο πρόσωπο της, τα μαλλάκια της που είναι ξανθά και όχι μαύρα όπως νόμιζες, ότι τελικά με το τζιν δεν παίρνεις χαμπάρι τι κορμάρα έχει γιατί τελικά είναι ΠΟΛΥ λεπτή, βλέπεις ότι χωρίς το στρας και το ντουκόχρωμα είναι ακόμα πιο όμορφη και πιο ραφιναρισμένη και ότι μυρίζει καλλίτερα από ότι με το λάδι κλπ κλπ κλπ.... Α να χαθείς, συγκινήθηκα πάλι...
 

Επισκέπτης
Και εμείς βλέπουμε κάποια πράγματα που δεν είναι ορατά στα σκοτάδια και την κάπνα ή πίσω από την πανοπλία.
Βλέπεις το χρώμα των ματιών της, τα σπασίματα στο πρόσωπο της, τα μαλλάκια της που είναι ξανθά και όχι μαύρα όπως νόμιζες, ότι τελικά με το τζιν δεν παίρνεις χαμπάρι τι κορμάρα έχει γιατί τελικά είναι ΠΟΛΥ λεπτή, βλέπεις ότι χωρίς το στρας και το ντουκόχρωμα είναι ακόμα πιο όμορφη και πιο ραφιναρισμένη και ότι μυρίζει καλλίτερα από ότι με το λάδι κλπ κλπ κλπ.... Α να χαθείς, συγκινήθηκα πάλι...
το καλυτερο που μπορεις να δεις--ορισμενες φορες--.....ειναι το δακρυ τους....ειναι οι μονες που μπορουν κ δακρυζουν ακομη πραγματικα....
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ρε βαλτός είσαι? να με βάλεις στην πρίζα χριστιανέ μου? :cheesy:

Τι μου φέρνεις στο νου... Θα αρχίσω τα κατεβατά χωρίς νόημα πάλι...

 

Επισκέπτης
Ρε βαλτός είσαι? να με βάλεις στην πρίζα χριστιανέ μου? :cheesy:
Τι μου φέρνεις στο νου... Θα αρχίσω τα κατεβατά χωρίς νόημα πάλι...
Αφου εισαι στα 2-3 ατομα που περπαταμε παραλληλα...τουλαχιστον στο χωρο του σοου....
Να το κρυψω ????
Στελνε τα σ'εμενα τα κατεβατα ΜΕ νοημα.....με pm.....
Ετσι κ κατσουμε με 1-2 μπουκαλακια κανενα βραδυ....εχουμε να πουμεεεεε....
Τεσπα....οπως διαπιστωνεις.....αν κ ''μικρουλης'' σε καταλαβαινω μαλλον απολυτα....κ ξερω 99% τι σε κρατα κ τι σε τραβα στο χωρο κ τις παρουσιες του....

Να 'σαι παντα καλα αδερφε!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom