Νέα

Οδηγός επιβίωσης σε στριπτιζάδικο!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα studian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 435
  • Εμφανίσεις 150K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
κατακτηση? ΝΑΙ
επιβεβαιωση? για πολλους ΝΑΙ
τον δολοφονο της μοναξιας μας? ΣΙΓΟΥΡΑ
συναισθημα? ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ, ΟΧΙ!! εδω μπλεκει το πραγμα επικυνδινα, ας αφησουμε το συναισθημα οξω απο αυτα τα μαγαζια, δεν προκειται να κερδισουμε ΑΠΟΛΥΤΩΣ τιποτα, προκειται να χασουμε ομως ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ!!!

το αισθημα μονο το πουλαμε ρε!δεν το νιωθουμε!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
το αισθημα μονο το πουλαμε ρε!δεν το νιωθουμε!

συμφωνω ρε συ βασο και επαυξανω.
αλλα, κατα καιρους, εχω δει τυπους  π.χ. να σηκωνονται απο το τραπεζι και να χορευουν μπλουζ με την κοπελλα!!
ειναι ή δεν ειναι καμμενοι αυτοι οι τυποι, εχουν ή δεν εχουν δαγκωσει τη λαμαρινα?? εκει την πατησες φιλαρακι, σε πηρε ο διαολος και δεν το? χεις παρει και πρεφα..  :headbang:
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Αντε...ας γραψω και εγω για οποιον ενδιαφερεται και την δικη μου αποψη...

-Μονοι και παντα μονοι...Εχουμε στοχο την προσωπικη μας ευχαριστηση και δεν γουσταρουμε κουβεντες για τον στρατο, τον Ολυμπιακο κλπ...

- Αποφασιζουμε τι ψαχνουμε..Φραπε η "κατι αλλο" ?

Α- Φραπες
--------------
1 - προυπολογισμος εως 70-80 ευρω...
    Παμε απο Δευτερα εως Πεμπτη...01.00-04.00, και αυστηρα
    παιρνουμε χορο/εκτονωση και λεμε καληνυκτα..
   
2 -  εως 170 ευρω...
    Παμε Δευτερα εως Πεμπτη...02.00-04.00, παιρνουμε 1 με
    2 ποτα για μας και με καποια ανεση διαλεγουμε δυο/τρεις
    κοπελλες για χορο...και μετα λεμε καληνυκτα.

    Προσοχη, μετα τις 04.00, οι τιμες του φραπε ειναι ελευθερες
    αναλογα του ποσο σουρωμενος εισαι...

3 - Πανω απο 170 ευρω...
    Θα κανουμε μαλακια..φευγουμε αμεσως και κλεινουμε
    ενα αστερατο cgirl...

Β - "Kατι αλλο"
-----------------------
-Δυστυχως τωρα μπαινουμε σε ενα δωματιο, που δεν εχει 
ουτε πατωματα ουτε τοιχωματα...

-Τι ψαχνουμε φιλοι μου ? Συναισθημα,κατακτηση,επιβεβαιωση,
  ψευδαισθηση, η' τον δολοφονο της μοναξιας μας ?

- Να παρακαλαμε τον Θεο, μην μπουμε ποτε σε αυτο το  δωματιο - λαβυρινθο...Μπαινεις και σπανια βρισκεις την εξοδο..

- Αλλα για οσους μπηκαμε θα ελεγα τα εξης :

1) Τουλαχιστον 300 ευρω στο πορτοφολι..

2) Παντα ξυρισμενοι, καθαροι και με προσεγμενα ρουχα..
    Εχουν μια ικανοτητα να "μυριζονται" την βρωμα απο
    μακρυα..

2) Βαλτε κερι στα αφτια σας...Μην ακουτε λεξη απο οτι σας
    λεει η κοπελλα που επιλεξατε.Θα ειναι πολλα ψεματα.

    Προσπαθηστε  να "ακουσετε" το σωμα της, να
    "διαβασετε" τα χερια της, να "αναλυσετε" την χροια
    της φωνης της και να "ακτινογραφησετε" τα ματια της...
    Διαβαστε βιβλια σχετικα για την γλωσσα του σωματος, διοτι
    ειναι η μονη που δεν λεει ποτε ψεματα..
   
    Χρειαζεται εξασκηση και ικανοτητα για το παραπανω, οποτε
    για τους αρχαριους θα προτεινα μερικες βασικες ερωτησεις
    οπως : Πως περνας τον ελευθερο χρονο σου ? Αν σου πει
    δεν εχω ελευθερο χρονο, φευγουμε τρεχοντας..Επισης "Ποιο
    ειναι το αγαπημενο σου φαι" ? Μολις στο πει, την λες
    "Ξερω ενα καλο εστιατοριο που κανει αυτο το φαι..Παμε
    μεθαυριο να φαμε? Αν πει οχι, ξαναφευγουμε τρεχοντας.

- Μολις διωξουμε η' "μας διωξει" μια κοπελλα, δεν την παιφτουμε αμεσως στην επομενη...Σε εχει "μαρκαρει" η προηγουμενη οπως ο σκυλος κατουραει στην γωνια του...Και οι αλλες το "μυριζονται"...Χαλαρωνουμε και πιθανως ειναι πιο καλα να φυγουμε και να ερθουμε μια αλλη φορα...

Εεε, τωρα αμα χαλασετε 300/400 ευρω σε 2-3 ωρες δεν χαλασε και ο κοσμος να δωσετε και 20 ευρω μπουρμπουαρ...

Ας κανω ενα break για καφε...Αμα μου ερθει κατι αλλο θα το γραψω..
     

Έκανες βουτιά στα "βαθιά", παπ :thumbsup:

Anyway, καλό είναι να κρατάς την ίδια "γραμμή" από την αρχή ως το τέλος...Δε λέει να ξεκινήσεις κυριλλέ με τη γκόμενα και άξαφνα να το γυρίσεις  στο χοντρό μπαλαμούτι, θα γίνεις "άλλος ένας μαλάκας που ήρθε στο μαγαζί για να γαμήσει"...

Καλό είναι να είμαστε ευχάριστοι με τις κοπέλλες για να περνάνε και αυτές καλά, να μην ασφυκτιούν με τη συντροφιά μας, εργασία και χαρά ένα πράγμα...συνήθως το εκτιμούν και  ... ανταποδίδουν...
 

Επισκέπτης
Έκανες βουτιά στα "βαθιά", παπ :thumbsup:

Anyway, καλό είναι να κρατάς την ίδια "γραμμή" από την αρχή ως το τέλος...Δε λέει να ξεκινήσεις κυριλλέ με τη γκόμενα και άξαφνα να το γυρίσεις  στο χοντρό μπαλαμούτι, θα γίνεις "άλλος ένας μαλάκας που ήρθε στο μαγαζί για να γαμήσει"...

Καλό είναι να είμαστε ευχάριστοι με τις κοπέλλες για να περνάνε και αυτές καλά, να μην ασφυκτιούν με τη συντροφιά μας, εργασία και χαρά ένα πράγμα...συνήθως το εκτιμούν και  ... ανταποδίδουν...
++++++
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
αλλα, κατα καιρους, εχω δει τυπους  π.χ. να σηκωνονται απο το τραπεζι και να χορευουν μπλουζ με την κοπελλα!!

Ρε μπας κι είδες εμένα στο Athens #1; Μετά όμως έπαιξε φάση με την  :grouphug: "φίλη" της
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Έχει ωραίες κοπέλες, καλό περιβάλλον και prive
 

kyr1

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Από τον συνάδελφο, που δεν ξέρουμε ποιός είναι αλλά μπορεί να είναι και ο διπλανός μας, δημοσιεύτηκε ο παρακάτω οδηγός επιβίωσης σε στριπτιζάδικο.

oi deka apopseis exoyn bash. ektos apo to thema stis 4 h ora kathos yparxoyn polles poy doyleyoyn mono 4 h ora to proi....!!!

Οι παλιοί τον βρίσκουν ρεαλιστικό;

Οι νέοι τον βρίσκουν χρήσιμο.
 

Presvis

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
103
Like
0
Πόντοι
1
Από τον συνάδελφο, που δεν ξέρουμε ποιός είναι αλλά μπορεί να είναι και ο διπλανός μας, δημοσιεύτηκε ο παρακάτω οδηγός επιβίωσης σε στριπτιζάδικο.


Τα σχόλια των ειδικών και μη;

Οι παλιοί τον βρίσκουν ρεαλιστικό;

Οι νέοι τον βρίσκουν χρήσιμο.

Κανόνας 3 - Πήγαινε αργά: Εγώ θα έλεγα μην πας Σάββατο και όλες οι ώρες είναι καλές?.

Κανόνας 5 -  Κέρνα πραγματικά ποτά: Δεν ισχύει γιατί αναιρεί όλα τα παραπάνω. Δεν μπορείς να πας αργά (4 τα ξημερώματα), αυτή να έχει αρχίσει να πίνει από της 12, τότε θα έχει γίνει κουρούμπελο. Από την άλλη δεν μπορείς να την αναγκάσεις να πιει πραγματικό ποτό γιατί παραβιάζεις τον κανόνα της ευγένειας?.

Κανόνας 5 - Έσω πρωτότυπος: Τι πρωτότυπος ρε μεγάλε, έχουν δει τα πάντα, κάθε μέρα περνάει όλη η Αθήνα, τι πρωτότυπο μπορείς να πεις?
ʼσε που οι περισσότερες έχουν κάνει την ίδια δουλειά και στο εξωτερικό? άρα έχουν και τριπλάσια εμπειρία?..

Κανόνας 8- Να είσαι large με τους σερβιτόρους: Πότε και κανένας σερβιτόρος δεν σε προσέχει? Και γιατί να σε προσέξει άλλωστε. Εδώ κοιτάει να σου φάει παρά πάνω χρήματα όχι και να σε προσέξει.Εξάλου πληρώνεις που πληρώνεις για να τις έχεις παίξε και λίγο παιχνίδι μόνος σου, μην τα περιμένεις όλα από τους άλλους?.  ;)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Κανόνας 3 - Πήγαινε αργά: Εγώ θα έλεγα μην πας Σάββατο και όλες οι ώρες είναι καλές?.

Κανόνας 5 -  Κέρνα πραγματικά ποτά: Δεν ισχύει γιατί αναιρεί όλα τα παραπάνω. Δεν μπορείς να πας αργά (4 τα ξημερώματα), αυτή να έχει αρχίσει να πίνει από της 12, τότε θα έχει γίνει κουρούμπελο. Από την άλλη δεν μπορείς να την αναγκάσεις να πιει πραγματικό ποτό γιατί παραβιάζεις τον κανόνα της ευγένειας?.

Κανόνας 5 - Έσω πρωτότυπος: Τι πρωτότυπος ρε μεγάλε, έχουν δει τα πάντα, κάθε μέρα περνάει όλη η Αθήνα, τι πρωτότυπο μπορείς να πεις?
ʼσε που οι περισσότερες έχουν κάνει την ίδια δουλειά και στο εξωτερικό? άρα έχουν και τριπλάσια εμπειρία?..

Κανόνας 8- Να είσαι large με τους σερβιτόρους: Πότε και κανένας σερβιτόρος δεν σε προσέχει? Και γιατί να σε προσέξει άλλωστε. Εδώ κοιτάει να σου φάει παρά πάνω χρήματα όχι και να σε προσέξει.Εξάλου πληρώνεις που πληρώνεις για να τις έχεις παίξε και λίγο παιχνίδι μόνος σου, μην τα περιμένεις όλα από τους άλλους?.  ;)

πρεσβη μπας και εισαι το αλτερ ιγκο του υπουργου.....πολλοι γαλαζοαιματοι μαζευτηκατε στα στριπ......χαθηκαν οι ωραιες γυναικες στους κυκλους σας?
 

Presvis

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
103
Like
0
Πόντοι
1
-Τι ψαχνουμε φιλοι μου ? Συναισθημα,κατακτηση,επιβεβαιωση,
 ψευδαισθηση, η' τον δολοφονο της μοναξιας μας ?
   


Είσαι θεός αγόρι μου, πολύ ψαγμένος.....Ρε μπάς και είσαι ψυχολόγος? Επίτέλους βρήκα έναν να με καταλαβαίνει.

Όσο για το παραπάνω η επιβεβαίωση και  η μοναξιά είναι τα μεγαλύτερα πλήγματα πιστεύω....!!!  ;)

 

Presvis

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
103
Like
0
Πόντοι
1
πρεσβη μπας και εισαι το αλτερ ιγκο του υπουργου.....πολλοι γαλαζοαιματοι μαζευτηκατε στα στριπ......χαθηκαν οι ωραιες γυναικες στους κυκλους σας?

Είμαι παιδί του λαού, δεν γυρνάω στα σαλόνια αλλα στα αλώνια (Strip Show)  ;)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Κανόνας 3 - Πήγαινε αργά: Εγώ θα έλεγα μην πας Σάββατο και όλες οι ώρες είναι καλές?.

Κανόνας 5 -  Κέρνα πραγματικά ποτά: Δεν ισχύει γιατί αναιρεί όλα τα παραπάνω. Δεν μπορείς να πας αργά (4 τα ξημερώματα), αυτή να έχει αρχίσει να πίνει από της 12, τότε θα έχει γίνει κουρούμπελο. Από την άλλη δεν μπορείς να την αναγκάσεις να πιει πραγματικό ποτό γιατί παραβιάζεις τον κανόνα της ευγένειας?.

Κανόνας 5 - Έσω πρωτότυπος: Τι πρωτότυπος ρε μεγάλε, έχουν δει τα πάντα, κάθε μέρα περνάει όλη η Αθήνα, τι πρωτότυπο μπορείς να πεις?
ʼσε που οι περισσότερες έχουν κάνει την ίδια δουλειά και στο εξωτερικό? άρα έχουν και τριπλάσια εμπειρία?..

Κανόνας 8- Να είσαι large με τους σερβιτόρους: Πότε και κανένας σερβιτόρος δεν σε προσέχει? Και γιατί να σε προσέξει άλλωστε. Εδώ κοιτάει να σου φάει παρά πάνω χρήματα όχι και να σε προσέξει.Εξάλου πληρώνεις που πληρώνεις για να τις έχεις παίξε και λίγο παιχνίδι μόνος σου, μην τα περιμένεις όλα από τους άλλους?.  ;)

Είσαι θεός αγόρι μου, πολύ ψαγμένος.....Ρε μπάς και είσαι ψυχολόγος? Επίτέλους βρήκα έναν να με καταλαβαίνει.

Όσο για το παραπάνω η επιβεβαίωση και  η μοναξιά είναι τα μεγαλύτερα πλήγματα πιστεύω....!!!  ;)

Έχουμε κοινή αφετηρία όπως αναφέρθηκε - μάλλον και πολλοί άλλοι - αλλά μου φαίνεται ότι έχεις αρκετό ευρωμέλλον  :grin:.
Μα όπως γράφεις

παίξε και λίγο παιχνίδι μόνος σου, μην τα περιμένεις όλα από τους άλλους?.  ;)
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
σεβασμος στον πρεσβη ρεεε..
μπορει να ειναι νεος στο αθλημα, οπως εχει δηλωσει, αλλα ο τροπος που κινειται στα πολιτιστικα ιδρυματα ειναι αξιος αντιγραφης και μιμησης. ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΡΕΣΒΗΗ!!   :thumbsup: :thumbsup:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Συμφωνώ, απλά [warning] προιδεάζω
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Είσαι θεός αγόρι μου, πολύ ψαγμένος.....Ρε μπάς και είσαι ψυχολόγος? Επίτέλους βρήκα έναν να με καταλαβαίνει.

Όσο για το παραπάνω η επιβεβαίωση και  η μοναξιά είναι τα μεγαλύτερα πλήγματα πιστεύω....!!!  ;)

επ!!!οχι και "αγορι μου" τον θειο παπ......λιγο σεβασμος δεν βλαπτει στους πατριαρχες του στριπ!
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
11
Πόντοι
166
Πρέπει να σε εξιτάρουν οι τίτλοι ευγενείας vaso (ξέρω και ποιες έχουν τίτλο ευγενείας χεχεχε)
ʼρχοντας του φραπέ
Πατριάρχης του στριπ
O άνθρωπος απλός Πρέσβης είναι (άντε να τον διορίσει ο Υπουργός στη Συγγρού)
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Πρέπει να σε εξιτάρουν οι τίτλοι ευγενείας vaso (ξέρω και ποιες έχουν τίτλο ευγενείας χεχεχε)
ʼρχοντας του φραπέ
Πατριάρχης του στριπ
O άνθρωπος απλός Πρέσβης είναι (άντε να τον διορίσει ο Υπουργός στη Συγγρού)

εσενα πως να σε προσφωνω? με εχει προβληματισει η περιπτωση σου.....θες να σε λεω γυρινο των στριπ?μια και ψιλονεος στο αθλημα.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom