Νέα

Ο ΟΦΗ παράρτημα του Βάζελου...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TranceMedia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 67
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

skoupidi

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
122
Like
1
Πόντοι
1
Και επρεπε να φαει 3 ο Παο και μετα να παρουν τηλ ε?Και δεχτηκαν τηλ. και ειπαν ολοι οι παιχτες..ε ας χασουμε... Α δεν παμε καλα..
Παλια μπορει να ηταν παραρτημα αλλα τωρα με τιποτα..
  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
Πεστα
 

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Κριτικές
3
Like
64
Πόντοι
1
απο το 1995 εχει να νικησει ο οφη ομως.οσο για τον χαραλαμπιδη εσεις τον πληρωνετε ,οπως κ τον τοργκελε για να παρετε το παλτο τον κοντο
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Like
34
Πόντοι
1
μάγκες και οι δύο μεγάλες ομάδες έχουν τα παραρτήματα τους, τις ομάδες που έχουν πάρε δώσε με μεταγραφές και τις βοηθάνε με κάποιον τρόπο.
δεν μπορώ να καταλάβω γιατί όποτε παίζει η πανάθα με τον όφη όλοι το έχουν δεδομένο ότι ο όφη θα ανοίξει τα πόδια.
εκεί κολάνε ρε πούστη μου;;
εδώ γίνονται όργια με το γαύρο και παίρνει πρωταθλήματα εδώ και τόσα χρόνια με φανερώτατη βοήθεια από διαιτησία και οι γαύροι γουστάρουνε. είναι απίστευτο!!
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
360
Like
525
Πόντοι
81
απο το 1995 εχει να νικησει ο οφη ομως.οσο για τον χαραλαμπιδη εσεις τον πληρωνετε ,οπως κ τον τοργκελε για να παρετε το παλτο τον κοντο

ναι παλτο οπως ο τουρκοκυπριος και ο ρουφοπολιδης αυτους που φτυνετε τους γλειφετε μετα ....παραρτηματα δαφνοστεφανωμενου πουσταρα θυμαστε κατι παναχαικες προοδευτικη ιωνικος αιγαλεω  σε οποια ομαδα παει ο gay o αναστοπουλος που σας ανοιγουν τα ποδια αυτα τα ξεχασατε?
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
Οι κάτωθι έχουν κάνει κατά το παρελθόν δηλώσεις για την παραρτηματική σχέση ΌΦΗ - ΠΑΟ:

Γκέραρντ, Γκόμεζ, Μαχλάς, Νιόπλιας, Σκάζνι
(και τα ονόματα αυτά μου έρχονται άμεσα, αν το ψάξω, γίνονται ντουζίνα).

Από τότε που πέθανε ο μακαρίτης ο Θόδωρος, μάλλον ισχύει απαρέκκλιτα αυτό. Τουλάχιστον παλαιότερα παίζανε πιο αμφίρροπα.

Αλλά είπαμε, τα παιδιά της αδικίας και τα τέκνα της οργής, έχουν μείνει στο "ο Ολυμπιακός και το Αιγάλεω να κερδίζει και οι άλλοι να πάνε να γαμηθούνε". Γι' αυτό πρέπει να αντικατασταθεί το τριφύλλι με το κουτόχορτο.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.104
Like
139
Πόντοι
16
οφη - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 3-3
οφη - ολυμπιακος 1-2 (με γκολ δωρο απ τον Σηφακη)
 

Blacknight

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
50
Like
2
Πόντοι
0
απο το 1995 εχει να νικησει ο οφη ομως.οσο για τον χαραλαμπιδη εσεις τον πληρωνετε ,οπως κ τον τοργκελε για να παρετε το παλτο τον κοντο
Ναι τι να σου πω..ειναι παλτο.. βλεπω ξερεις απο μπαλα και να κρινεις παιχτες
 

jimis

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2005
Μηνύματα
360
Like
525
Πόντοι
81
Οι κάτωθι έχουν κάνει κατά το παρελθόν δηλώσεις για την παραρτηματική σχέση ΌΦΗ - ΠΑΟ:

Γκέραρντ, Γκόμεζ, Μαχλάς, Νιόπλιας, Σκάζνι
(και τα ονόματα αυτά μου έρχονται άμεσα, αν το ψάξω, γίνονται ντουζίνα).

Από τότε που πέθανε ο μακαρίτης ο Θόδωρος, μάλλον ισχύει απαρέκκλιτα αυτό. Τουλάχιστον παλαιότερα παίζανε πιο αμφίρροπα.

Αλλά είπαμε, τα παιδιά της αδικίας και τα τέκνα της οργής, έχουν μείνει στο "ο Ολυμπιακός και το Αιγάλεω να κερδίζει και οι άλλοι να πάνε να γαμηθούνε". Γι' αυτό πρέπει να αντικατασταθεί το τριφύλλι με το κουτόχορτο.

δειτε εσεις κανα Παρμπη τσουκαλαδες και λοιπους γραφικους και μετα τα λεμε για κουτοχορτο ολοι μελη!!!
 

sxsitegr

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2005
Μηνύματα
900
Like
2
Πόντοι
6
δειτε εσεις κανα Παρμπη

Είναι Μπαρμπης, αν λες για αυτόν της ΠΕΦΟ.
Και ότι και να λέτε δεν συγκρίνεται με Τσουκαλά.
Έχει αρτιότατο ιστορικό επιστημονικό έργο.
(Αλλά γράφει κάτι αστείες ανακοινώσεις)
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Ο μπαρμπης αν συνεχισει να προκαλει την ιστορια του ενδοξοτερου και ιστορικοτερου ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ 1908 τοτε καποια στιγμη θα καταληξει στο νοσοκομειο με τα εξοδα του κοκακια πετρακη >:(
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
η αληθεια ειναι οτι ο μπαρμπης εινει ιδιετερα προκλητικος εως και αστειος ορισμενες φορες αλλα αυτα που λες μονιμο ειναι επικυνδινα(εμπιπτουν στον νομο)!!!
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Δεν τα λεω εγω , καμια σχεση.
Απλα ο κοσμος εχει αγανακτησει πολυ !
Αυτη ειναι η αληθεια !
Αυτος ο γερος ειναι στο χαβα του >:( :headbang: >:(
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.077
Like
1
Πόντοι
16
συνφωνω φιλε(αεκ ειμαι εγω) μου αλλα εσυ τα εκφραζεις εδω μεσα για σενα το λεω προσεχε πωσ εκφραζεσε
 

dimstar

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Μια ερωτηση βρε παιδια μια και ειπατε για τον Μπαρμπή:Ο ανθρωπος ειπε πως ο ΠΑΟ δεν ιδρύθηκε το 1908 οπως θέλουν να μας κάνουν να πιστεψουμε αλλα την δεκαετία του ΄20.Το 1908 ιδρύθηκε ένας συλλογος ο οποίος συγχωνευθηκε κ εδωσε τον Παναθ/κο. Και προκάλεσε οποιονδηποτε μπορει να μας δειξει το καταστατικο ιδρυσης του Παναθηναικου το οποιο να γραφει ετος ιδρυσης το ΄08 να μας το δειξει...
Τιποτε κ κανεις ομως. Και προσέξτε:Καταστατικο ιδρυσης του Παν/κου όμως, ΟΧΙ αλλου συλλόγου.
Μήπως καποιος βαζελος έχει κατι να μας δείξει να το πιστεψουμε και εμεις;; Να δειξει χαρτι ομως όχι με τα λόγια...
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
ΟΚ θα κανω edit και κανε το ιδιο το δικο σου.
 

monimo sex

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
694
Like
3
Πόντοι
6
Μια ερωτηση βρε παιδια μια και ειπατε για τον Μπαρμπή:Ο ανθρωπος ειπε πως ο ΠΑΟ δεν ιδρύθηκε το 1908 οπως θέλουν να μας κάνουν να πιστεψουμε αλλα την δεκαετία του ΄20.Το 1908 ιδρύθηκε ένας συλλογος ο οποίος συγχωνευθηκε κ εδωσε τον Παναθ/κο. Και προκάλεσε οποιονδηποτε μπορει να μας δειξει το καταστατικο ιδρυσης του Παναθηναικου το οποιο να γραφει ετος ιδρυσης το ΄08 να μας το δειξει...
Τιποτε κ κανεις ομως. Και προσέξτε:Καταστατικο ιδρυσης του Παν/κου όμως, ΟΧΙ αλλου συλλόγου.
Μήπως καποιος βαζελος έχει κατι να μας δείξει να το πιστεψουμε και εμεις;; Να δειξει χαρτι ομως όχι με τα λόγια...

Εχω ιστορικα στοιχεια απο τους 2 Τομους Ιστοριας του Π.Α.Ο. 1908 αλλα δεν εχω σκανερ...
 

dimstar

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
ΟΚ θα κανω edit και κανε το ιδιο το δικο σου.

Ποιο δικό μου???? Ο Ολυμπιακός ιδρύθηκε την δεκαετία του ΄20 ειναι γνωστό αυτό.
Ο Πειραϊκός Συνδεσμός αν μπουμε στη δική σας λογική ιδρύθηκε το 1899 και τα μέλη του απορροφήθηκαν απο τον Ολυμπιακό. Δε μιλαει κανεις γάβρος για το 1899 όμως.
Περιμένω να δω λοιπόν το καταστατικό...
 

dimstar

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
78
Like
0
Πόντοι
0
Εχω ιστορικα στοιχεια απο τους 2 Τομους Ιστοριας του Π.Α.Ο. 1908 αλλα δεν εχω σκανερ...

Ξερεις κατι??Ειλικρινα το πιστευω...δεν εχω τετοια προβλήματα...Απλα γενικα μιλώντας  θα ηθελα να το εβλεπα κ δημοσιευμενο.
Εχει δηλ. το πρωτο καταστατικό με ημερομηνια συστασης  του ΠΑο το 1908;Ασ το ανεβασει καποιος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom