Νέα

Ο Μητροπολίτης Μόρφου εξηγεί επιστημονικά(!) πως δημιουργούνται οι gay

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ettore
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 397
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
25.393
Like
22.742
Πόντοι
6.256
Ο Μητροπολίτης δεν είπε αυτό που γράφεις αλλά ότι κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης όλα τα συναισθήματα, οι ορμές και οι σκέψεις τις εγκύου μεταφέρονται στο βρέφος! Κατόπιν αυτού, η έγκυος που ευχαριστιέται να κάνει πρωκτικό σεξ κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης της μεταφέρει αυτή την επιθυμία της και στο αγέννητο αγόρι της!

Ενω ρε τριμαλακα αμα ειπε αυτο δεν ειναι παλι για το πουτσο ο Μητροπολιτης....
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
άσχετο, εσύ θεωρείς φυσιολογικό το να προσποιείσαι την γυναίκα? ρωτάω από περιέργεια να δω πώς το βλέπεις
αυτό που θεωρώ αφύσικο είναι να έχει λόγο και άποψη ο καθένας για το κρεβάτι μου και να μου υποδείχνει πως να ζήσω την ζωή μου ...αυτό είναι μεγάλη ανωμαλία!!
 

lostos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2019
Μηνύματα
99
Like
8
Πόντοι
0
αυτό που θεωρώ αφύσικο είναι να έχει λόγο και άποψη ο καθένας για το κρεβάτι μου και να μου υποδείχνει πως να ζήσω την ζωή μου ...αυτό είναι μεγάλη ανωμαλία!!

αυτό λέγεται ελευθερία έκφρασης, εφ'όσον βέβαια δεν σου επιβάλλει κανείς την γνώμη του με παράνομες μεθόδους
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
501
Πόντοι
316
όσοι (και είστε πολλοί εδώ μέσα το ξέρω) έχετε αδυναμία στο σκληρό κρέας, αν φυσικά μιλάτε ακόμα με τη μαμά και έχετε την άνεση να συζητήστε μαζί της αν της άρεσε στα νιάτα της ο γκωλικός έρωτας κάντε το τώρα και ποστάρετε την απάντηση. Η επιστημονική ομάδα του μπου ως άλλοι myth busters θα δώσει βάση στατιστικής τεκμηριωμένη απάντηση στην κοινωνία που αναρωτιέται αν οι παπάδες έχουν δίκιο ή άδικο σε αυτό το θέμα  :2funny: :2funny: :2funny:     
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
και βγαινει λεει σε 10 χρονια ιατρικη ερευνα που λεει οτι βρεθηκε το γονιδιο της ομοφυλοφιλιας και οτι διαμορφωνεται απο τα βιωματα των προγονων...
ε ρε γελια που θα πεσουνε...


αμαρτιαι γονεων παιδευουσι τεκνα
στην κυριολεξια
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
αντί να ψάχνετε αιτίες και θεωρίες του κώλου δεν κοιτάτε να συμπεριφέρεστε καλύτερα σαν άνθρωποι?...αλλά τι λέω τώρα...ψηλά γράμματα...Ελληνάρας ο λεβεντομαλάκας...αυτή και αν ειναι ταινιαρα Νιο...
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
Ο Μητροπολίτης δεν είπε αυτό που γράφεις αλλά ότι κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης όλα τα συναισθήματα, οι ορμές και οι σκέψεις τις εγκύου μεταφέρονται στο βρέφος! Κατόπιν αυτού, η έγκυος που ευχαριστιέται να κάνει πρωκτικό σεξ κατά την διάρκεια της εγκυμοσύνης της μεταφέρει αυτή την επιθυμία της και στο αγέννητο αγόρι της!
Eντάξει η αλήθεια είναι ότι η εξήγηση είναι επιστημονικώς τεκμηριωμένη. Και επιστημονικώς, αυτές που κάνουν πρωκτικό αλλά το βγάζουν έξω και ζητάνε χύσιμο στη μάπα μεταφέρουν τα συναισθήματα στο έμβρυο και το παιδί βγαίνει bisexual.
Οι λεσβίες κι οι αμφισεξουαλικές πόθεν προκύπτουν;   :think:

Μια θεωρία ολοκληρωμένη κι αυτό το παπαδαριό δε μπορεί να βγάλει.....
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.247
Πόντοι
2.736

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (1).jpg
    αρχείο λήψης (1).jpg
    2,9 KB · Εμφανίσεις: 16
  • αρχείο λήψης (1).png
    αρχείο λήψης (1).png
    7,3 KB · Εμφανίσεις: 17

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
όσοι (και είστε πολλοί εδώ μέσα το ξέρω) έχετε αδυναμία στο σκληρό κρέας, αν φυσικά μιλάτε ακόμα με τη μαμά και έχετε την άνεση να συζητήστε μαζί της αν της άρεσε στα νιάτα της ο γκωλικός έρωτας κάντε το τώρα και ποστάρετε την απάντηση. Η επιστημονική ομάδα του μπου ως άλλοι myth busters θα δώσει βάση στατιστικής τεκμηριωμένη απάντηση στην κοινωνία που αναρωτιέται αν οι παπάδες έχουν δίκιο ή άδικο σε αυτό το θέμα  :2funny: :2funny: :2funny:    
τυπε λεμε οχι στον γκωλικον ερωτα
για να μη βγει ο γιος μας  :effemine:
φυλαμε τα ρουχα μας να εχουμε τα μισα
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
καμια μύγα και σφίγγα δεν βλεπω εδω..μόνο κατι άλλα παράσιτα..
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
τυπε λεμε οχι στον γκωλικον ερωτα
για να μη βγει ο γιος μας  :effemine:
φυλαμε τα ρουχα μας να εχουμε τα μισα
αυτή ακριβώς η νοοτροπία είναι που οδηγεί χιλιάδες gay ,trans εφήβους κάθε χρόνο σε αυτοκτονία ανα τον κόσμο...όταν οι ίδιοι οι γονείς "βλέπουν" και αντιμετωπίζουν έτσι το παιδί τους...εγώ θα πρότεινα να επαναφέρετε τον καιάδα...κατευθείαν πέταμα...ετσι να ικανοποιηθεί το "αντριλίκι" σας...
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
αυτή ακριβώς η νοοτροπία είναι που οδηγεί χιλιάδες gay ,trans εφήβους κάθε χρόνο σε αυτοκτονία ανα τον κόσμο...όταν οι ίδιοι οι γονείς "βλέπουν" και αντιμετωπίζουν έτσι το παιδί τους...εγώ θα πρότεινα να επαναφέρετε τον καιάδα...κατευθείαν πέταμα...ετσι να ικανοποιηθεί το "αντριλίκι" σας...
συμφωνα με τον πατερ κακως αντιμετωπιζουν ετσι οι γονεις το gay παιδι τους γιατι εβαλαν κι αυτοι το "χερακι" τους για να γινει ετσι

κοιτα εγω προσωπικα δεν εχω κατι με τους γκευ και τους τρανς, μακρια απο τον κωλο μας και οπου θελει ας ειναι που λεει ο λογος
απλα στο ερωτημα εαν θα χαιρομουν ο γιος μου να ειναι ετσι

lgbtq-pride-parade-kiev-ukraine.jpg


η αυθορμητη απαντηση που μου βγαινει ειναι οχι, δεν θα χαιρομουν
ουτε θα το σκοτωναμε το παιδι βεβαια, ουτε θα το αποκληρωναμε, αλλα δεν θα κερναγαμε και στο καφενειο...
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.739
Like
2.080
Πόντοι
456
Η πλειοψηφία από αυτούς δημιουργούνται όταν αδύναμη ηλικία των 13-14 χρόνων τους την πέφτουν τα μπαρμπάδια-κολομπαράδες και τους ανοίγουν με το ζόρι. Μετά κάνουν κι αυτοί τα ίδια όταν μεγαλώσουν στα μικρότερα γιατί το ψυχικό τραύμα μένει. Γι αυτό λέμε ότι είναι ανωμαλία που μπορεί να εξαπλωθεί.
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.247
Πόντοι
2.736
αυτή ακριβώς η νοοτροπία είναι που οδηγεί χιλιάδες gay ,trans εφήβους κάθε χρόνο σε αυτοκτονία ανα τον κόσμο...
όταν οι ίδιοι οι γονείς "βλέπουν" και αντιμετωπίζουν έτσι το παιδί τους...
Kαι αυτός θέλει λέει να γίνει σκύλος, αλλά δεν του το επιτρέπουν..  :cool2:
 

Νίο

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.265
Κριτικές
6
Like
10.247
Πόντοι
2.736
Η πλειοψηφία από αυτούς δημιουργούνται όταν αδύναμη ηλικία των 13-14 χρόνων τους την πέφτουν τα μπαρμπάδια-κολομπαράδες και τους ανοίγουν με το ζόρι. Μετά κάνουν κι αυτοί τα ίδια όταν μεγαλώσουν στα μικρότερα γιατί το ψυχικό τραύμα μένει. Γι αυτό λέμε ότι είναι ανωμαλία που μπορεί να εξαπλωθεί.
:thumbsup:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom