Νέα

Ο Μητροπολίτης Μόρφου εξηγεί επιστημονικά(!) πως δημιουργούνται οι gay

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Ettore
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 397
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mpastounia13

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2014
Μηνύματα
23
Like
46
Πόντοι
0
Πάταγο προκάλεσε στο twitter η ατάκα του Μητροπολίτη Μόρφου
ότι αν μια έγκυος κάνει πρωκτικό σεξ τότε το παιδί της θα γίνει ομοφυλόφιλος.


Θα ήταν για κλάματα, αν δεν ήταν για γέλια η δήλωση του Μητροπολίτη, ο οποίος αρχικά προκάλεσε σάλο, αλλά στη συνέχεια είδε την ατάκα του να γίνεται viral και τους χρήστες του twitter να δίνουν τις δικές τους εκδοχές για το τι μπορεί να συμβεί σε ένα παιδί, αν η έγκυος μητέρα του κάνει διάφορα πράγματα στη διάρκεια των εννέα μηνών.

Αν μια έγκυος κάνει ισπανικό το παιδί θα βγει ταυρομάχος

— RAJA (@toshidram) July 26, 2019

Αν μια εγκυος βλεπει πολυ Jason Statham και Dwayne Johnson το παιδι θα βγει καραφλο,ολοι το ξερουν αυτο!!

— Μαρινα** (@marinaki78) July 26, 2019

Αν μια γυναίκα είναι έγκυος τη περίοδο των Χριστουγέννων και κάνει σεξ ακούγωντας ταυτόχρονα το Last Christmas το παιδί βγαίνει ομοφυλόφιλο και με σκουλαρίκι Σταυρό

— Κροκάνθρωπος (@krokan8ropos_) July 26, 2019

αν η έγκυος τρώει φρουτοσαλάτες και της αρέσει το παιδί θα βγει vegan..

— Φουρνοκόντι (το) (@fournokonti) July 26, 2019

Οταν η έγκυος κανει σεξ με ,200 στη στροφη και της αρεσει ,τοτε το παιδι ,θα γινει Sin Boy.

— Cosmic debris (@717blackbeer) July 26, 2019

Αν η έγκυος τρώει πολλά κεράσια το παιδί θα βγει με χειλάκι πετροκέρασο κ μάγουλο βερίκοκο..

— Οσία Νούλη (@osianouli) July 25, 2019

Αν μια έγκυος κάνει σεξ ενώ φοράει νανοβιονικό γιλέκο τότε το παιδί γεννιέται κρατώντας τις επιστολές του Βελόπουλου

— iSixtirYou (@__iSeeYou_) July 25, 2019

Αν έγκυος κάνει πρωκτικό σεξ με οικοδόμο και της αρέσει, το παιδί βγαίνει τούβλο.

— Καζανάκι (@to_kazanaki) July 25, 2019

Αν η έγκυος φωνάζει "ωχ θεέ μου" την ώρα του σεξ, το παιδι θα γίνει μοναχός.

— Aristo (@AristosMalaos) July 25, 2019

Αν μια έγκυος την ώρα που κάνει σεξ, τα πιάνει όλα, το παιδί θα βγει τερματοφύλακας.

— @3FN (@FTBinge_watcher) July 25, 2019

Αν η έγκυος κάνει σεξ μπροστά σε κάμερα, το παιδί βγαίνει σκηνοθέτης.

— Doq Hakkarl (@StarkillerGR) July 25, 2019

www.sdna.gr/politiko-deltio/ellada/article/621525/patagos-sto-twitter-me-ton-mitropoliti-kai-tis-egkyoys-kanei?amp]sdna.gr[/url[/video]]
Εντάξει έλλιωσα στα γέλια να είσαι καλά
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
καλά που το διευκρίνισες...ε ναι τώρα αυτή η εκδοχή είναι βάσιμη... :headbang:
δεν μεταφερεται εκεινη την στιγμη καμμια επιθημια.
αν η γυναικα γουσταρει πρωκτικο εχει πιθανως τετοια γονιδια.
οποτε αν βγει και ο γιος πισωκινητος, πουστης, ομοφυλοφιλος μπορει να ειναι επειδη τον τρωει ο κωλος του. ταση που κληρονομησε απο την μαμα (οχι γιατι κατα την εγκθμοσυνη εκανε πρωκτικο αλλα για παντα ειχε τετοια γονιδια οποτε εκανε πρωκτικο σεξ και κατα την εγκμοσυνη). βεβαια υπαρχουν και πουστιδες πισωγλεντιδες που δεν πανε με αντρες ή ετσι τουλαχιστον λενε σαν τον πικερ
 

lostos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2019
Μηνύματα
99
Like
8
Πόντοι
0

«Οι gay γεννιούνται κατά την ώρα του πρωκτικού έρωτα ενός straight ζευγαριού, και μόνο αν αρέσει στη γυναίκα. Τότε, η επιθυμία αυτή μεταφέρεται στο έμβρυο. Κι αυτό είναι επιστημονικώς αποδεδειγμένο».


Όπως είναι προφανές ότι μπορείς να μείνεις έγκυος κάνοντας πρωκτικό σεξ  :2funny:

μια γυναίκα συλλαμβάνει, έκτοτε όταν κάνει σεξ τον παίρνει κι απ' τον κώλο, η επιθυμία της αυτή μεταφέρεται στο κυοφορούμενο έμβρυο, αυτό λέει ο μητροπολίτης, δεν πιστεύω ότι συμβαίνει γιατί είναι ακραίο, πάντως αυτό λέει, τι δεν καταλαβαίνεις
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
...o καλυτερος ρασοφορος κωμικος που εβγαλε η μαρτυρικη Μεγαλονησος μετα τον Μουστακα...Μην την ψαχνεται ....στατιστικη  anomaly  για μειωση υπερπληθυσμου των αλφα αρσενικων ειναι η αρσενοκοιτια-κιναιδισμος, στις συγχρονες ανθρωπινες κοινωνιες μεγαλη ευθυνη φερουν οι ψυχρες εξουσιαστικες μητερες και οι βητα αρσενικοι ίσως και αμφιφυλοφυλοι πατεραδες που το περνανε στους γιους τους καθως &η lifestyle πουστρομοδες.
Και οι γκει ειναι αναγκαιοι για να υπαρχει ισορροπια με τοσα μπαζα γυναικες (ειδικα η πλειοψηφια των Ελεεινιδων :vomit:) και ενα 20% (αντε 30% με τις αξιογαμητες μετριες)ομορφων γυναικων μονο,καλα που υπαρχει και ενα 5-10% ομοφυλοφιλων αντρων και ασεξουαλ καθως και εκδιδομενες και μειωνονται βιασμοι,δολοφονιες και ανταγωνισμος γενικα.


Αδερφη Νοσοκόμα,
ανεβαστε παρακαλω το βολταζ του ηλεκτροσοκ στον συγκεκριμενο (ψυχ)ασθενή με τον κωδικο "Χανς' Ψωλο".
Απο αυτα που γραφει, φαινεται οτι δεν χάν' μονο την Ψωλη του αλλά και τα μυαλά του.

Υποτροπιαζει, παραληρει και γραφει &*^%&@#$
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
δεν μεταφερεται εκεινη την στιγμη καμμια επιθημια.
αν η γυναικα γουσταρει πρωκτικο εχει πιθανως τετοια γονιδια.
οποτε αν βγει και ο γιος πισωκινητος, πουστης, ομοφυλοφιλος μπορει να ειναι επειδη τον τρωει ο κωλος του ταση που κληρονομησε απο την μαμα. βεβαια υπαρχουν και πουστιδες πισωγλεντιδες που δεν πανε με αντρες ή ετσι τουλαχιστον λενε σαν τον πικερ
ο  ερωτας σου για τον πικερ στο εχω πει ....


















ΘΕΛΕΙ  ΨΥΧΗ ΚΑΙ  ΦΑΝΤΑΣΙΑ ...












ΟΧΙ ΟΠΩΣ  ΤΟΝ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΣ  ΜΙΑ ΤΥΠΙΚΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ... :s&m_1:
 

rokos

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2010
Μηνύματα
939
Κριτικές
1
Like
159
Πόντοι
6
ΠΡΟΣΟΧΉ !!!!!!!!!! Αν η γυναίκα κάνει πίπες το παιδί θα βγει καπνιστής .....
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
παιδια μου την εχει πέσει παπάς 2 φορές...και όταν τους είπα να με αφήσει ήσυχη άρχισε να με βρίζει και να με προσβάλει...επαθα σοκ
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
14
Like
3.677
Πόντοι
2.777
θλιβερές φιγούρες, ενθύμια φρίκης αλλά μιας φρίκης του σκοτεινού παρελθόντος και με τίποτε δεν μπορούν να χωνέψουν ότι οι καιροί έχουν αλλάξει κι απλά γελοιοποιούνται σε βαθμό υπερθετικό πια.

η ανθρωπότητα θα τους ξεράσει όπως τους αξίζει. Ουδεμία σχέση έχουν με το μυστηριακό βάθος που πλαισιώνει την αλήθεια που υποτίθεται ότι πρεσβεύουν. Σίγουρα δε γνωρίζουν κι είναι απλώς ένα επίπεδο κάτω του ψιλικατζή.
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
ερώτηση...οταν το παιδί βγαίνει μαλάκας...τι σκεφτεται άραγε η μάνα κατα τη συνουσία??
 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
θλιβερές φιγούρες, ενθύμια φρίκης αλλά μιας φρίκης του σκοτεινού παρελθόντος και με τίποτε δεν μπορούν να χωνέψουν ότι οι καιροί έχουν αλλάξει κι απλά γελοιοποιούνται σε βαθμό υπερθετικό πια.

η ανθρωπότητα θα τους ξεράσει όπως τους αξίζει. Ουδεμία σχέση έχουν με το μυστηριακό βάθος που πλαισιώνει την αλήθεια που υποτίθεται ότι πρεσβεύουν. Σίγουρα δε γνωρίζουν κι είναι απλώς ένα επίπεδο κάτω του ψιλικατζή.
:thumbsup:
 

lostos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2019
Μηνύματα
99
Like
8
Πόντοι
0
ερώτηση...οταν το παιδί βγαίνει μαλάκας...τι σκεφτεται άραγε η μάνα κατα τη συνουσία??

άσχετο, εσύ θεωρείς φυσιολογικό το να προσποιείσαι την γυναίκα? ρωτάω από περιέργεια να δω πώς το βλέπεις
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.958
Κριτικές
7
Like
8.984
Πόντοι
1.336
Δυστυχώς αυτοί μας κυβερνάνε , και δεν το λέω μεταφορικά ,είτε το θέλουμε είτε όχι. Είμαστε άξιοι της μοίρας μας
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
μια χαρα τα λεει ο πατερ

πατερ βγαλε και φωτογραφιες με τα στρακια
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.223
Like
46.889
μια γυναίκα συλλαμβάνει, έκτοτε όταν κάνει σεξ τον παίρνει κι απ' τον κώλο, η επιθυμία της αυτή μεταφέρεται στο κυοφορούμενο έμβρυο, αυτό λέει ο μητροπολίτης, δεν πιστεύω ότι συμβαίνει γιατί είναι ακραίο, πάντως αυτό λέει, τι δεν καταλαβαίνεις;

Τίποτα, από αυτά που λέει  :S :grin:

 

Marina_cd

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2019
Μηνύματα
483
Like
155
Πόντοι
1
άσχετο, εσύ θεωρείς φυσιολογικό το να προσποιείσαι την γυναίκα? ρωτάω από περιέργεια να δω πώς το βλέπεις
Ναι το θεωρώ φυσιολογικό να αισθάνομαι-οχι να προσποιούμαι- έτσι όπως αισθάνομαι και να εχω την εμφάνιση που έχω χωρίς να ενοχλώ ή να προσβάλλω κανένα...κι εγώ άνθρωπος είμαι με αισθήματα που θέλει να ερωτευτεί και να ζήσει όπως όλοι...εσύ το θεωρείς φυσιολογικό άτομα με ιδιαιτερότητα σαν εμένα να λοιδορούνται ,να απαξιώνονται απο εκπροσώπους της εκκλησίας?...ενώ εδώ και τόσα χρόνια ο Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας και μια σειρά από Διεθνείς Οργανισμούς έχουν αποιατρικοποιηση και την ομοφυλοφυλία αλλά και την τρανς κατάσταση.
 

lostos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2019
Μηνύματα
99
Like
8
Πόντοι
0
Ναι το θεωρώ φυσιολογικό να αισθάνομαι-οχι να προσποιούμαι- έτσι όπως αισθάνομαι και να εχω την εμφάνιση που έχω χωρίς να ενοχλώ ή να προσβάλλω κανένα...κι εγώ άνθρωπος είμαι με αισθήματα που θέλει να ερωτευτεί και να ζήσει όπως όλοι...εσύ το θεωρείς φυσιολογικό άτομα με ιδιαιτερότητα σαν εμένα να λοιδορούνται ,να απαξιώνονται απο εκπροσώπους της εκκλησίας?...ενώ εδώ και τόσα χρόνια ο Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας και μια σειρά από Διεθνείς Οργανισμούς έχουν αποιατρικοποιηση και την ομοφυλοφυλία αλλά και την τρανς κατάσταση.

ρώτησα αν το θεωρείς φυσιολογικό, όχι αν είναι δικαιωμά σου
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
595
Πόντοι
246
Ο Μητροπολίτης Μόρφου εξηγεί επιστημονικά(!) πως δημιουργούνται οι gay

troll mode off:
το κρισιμο στην ειδηση ειναι εαν αυτο που λεει ο μητροπολιτης μορφου, που ουτε καν τον ξερω, το εχει οντως πει ο αγιος πορφυριος ή εαν ειναι καποια ραδιο αρβυλα απο τις γνωστες που κυκλοφορουν οταν πνευματικα παιδια - σαχλοδημοσιογραφοι - αλαφροισκιωτοι παιρνουν κατι που οντως εχει πει ενας γεροντας και το ξεφτιλιζουν προσθετοντας σαλτσες και προσωπικες αποψεις παιζοντας σπασμενο τηλεφωνο, στυλ βελοπουλου, λιακοπουλου, πατερ κλεομενη κλπ

ΕΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ο αγιος πορφυριος, ισχυει. μην το ψαχνετε.
ΕΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ο αγιος πορφυριος και ειναι ραδιο αρβυλα απο στομα σε στομα κλπ, το ξεχασαμε ηδη.
troll mode on:

και τον δεσποτη πειραιως κραζανε μερικοι οταν βγηκε και ειπε μην κανετε πιπες και γλειφομουνια γιατι θα παθετε καρκινο του λαρυγγα και του στοματος χειροτερα απο το καπνισμα αλλα μετα που βγηκε τον μαιο του 2016 στο jama oncology η ερευνα του κολλεγιου ιατρικης Albert Einstein των ΗΠΑ οτι με το στοματικο σεξ αυξανεις τον κινδυνο 22 φορες να παθεις γλυκια καρκινουμπα, δεν σχολιασε κανεις  :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom