Νέα

Ο Κασιδιάρης εντός εαυτού πλάκωσε στα χαστούκια τη Λιάνα Κανέλη στο ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gagarin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 136K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πιστεύετε ότι το ξύλο του Κασιδιάρη θα ανεβάσει τα ποσοστά της Χ.Α. (Ψηφοφορία)?

  • Ναι για αυτό τους ψηφίζουν

    Ψήφοι: 225 43,3%
  • Ναι και πιστεύω ήταν προγραμματισμένο / στημένο

    Ψήφοι: 77 14,8%
  • Όχι θα πέσουν τα ποσοστά της Χ.Α.

    Ψήφοι: 132 25,4%
  • Όχι θα πέσουν τα ποσοστά της Χ.Α. και θα πάνε αριστερά

    Ψήφοι: 32 6,2%
  • Δεν θα επηρεάσει καθόλου το γεγονός

    Ψήφοι: 54 10,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    520

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.068
Like
9.904
Πόντοι
1.406
ρε πάλι δεν πήρες τα χάπια σου  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
τραγουδα και συ και ο αλλος ο σαμπρελοβιομηχανος ο σεντρας,το ονειρο για ατομα που σκεφτονται οπως εσεις τελειωνει μονο οταν η βιντεοταινια που φανταζονται οτι ειναι η ζωη τους φτανει στο 120'λεπτο και πεφτουν οι τιτλοι τελους στην παραμυθα που ειναι βουτηγμενοι...Συνηθως ατομα που(νομιζουν)οτι ολα τα εχουν υπο ελεγχο και καβαντζωμενα και οι αλλοι ας προσεχαν ,ειναι οι πρωτοι που ΦΩΝΑΖΟΥΝ απεγνωσμενα βοηθεια ΟΤΑΝ ΑΥΤΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ...Συνεχιστε να υποστηριζετε αυτη την ακραια μορφη ανισοκατανομης-οχι απλα του παραγομενου πλουτου-αλλα και των βασικων ακομα για την ζωη την ιδια ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΤΕ ΚΑΛΑ....ΞΕΚΑΒΑΛΗΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ....Ο καιαδας κυριολεκτικα και μεταφορικα μας περιμενει αλλιως...
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306
τραγουδα και συ και ο αλλος ο σαμπρελοβιομηχανος ο σεντρας,το ονειρο για ατομα που σκεφτονται οπως εσεις τελειωνει μονο οταν η βιντεοταινια που φανταζονται οτι ειναι η ζωη τους φτανει στο 120'λεπτο και πεφτουν οι τιτλοι τελους στην παραμυθα που ειναι βουτηγμενοι...Συνηθως ατομα που(νομιζουν)οτι ολα τα εχουν υπο ελεγχο και καβαντζωμενα και οι αλλοι ας προσεχαν ,ειναι οι πρωτοι που ΦΩΝΑΖΟΥΝ απεγνωσμενα βοηθεια ΟΤΑΝ ΑΥΤΗ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ...Συνεχιστε να υποστηριζετε αυτη την ακραια μορφη ανισοκατανομης-οχι απλα του παραγομενου πλουτου-αλλα και των βασικων ακομα για την ζωη την ιδια ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΤΕ ΚΑΛΑ....ΞΕΚΑΒΑΛΗΣΤΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ....Ο καιαδας κυριολεκτικα και μεταφορικα μας περιμενει αλλιως...


την ακραία μορφή ανισοκατανομής πρώτος εγώ την καταδικάζω... διότι εγώ πληρώνω ΠΟΛΛΑ και άλλοι (αυτοί που φωνάζουν για την ανισοκατανομή) δεν πληρώνουν τίποτε... εγώ πληρώνω τα μαλλιά της κεφαλής μου στο ΙΚΑ κάθε μήνα για να παίρνουν συντάξεις αποό τα 50 με 4500 μεροκάματα (15 χρόνια δουλειάς)...

η ανισοκατανομή είναι σε βάρος μου... γιατί σε αυτόν τον τόπο αυτός που δουλεύει πληρώνει και αυτός που αράζει φωνάζει...

αυτή είναι η ανισοκατανομή και όχι αυτή που νομίζεις εσύ...

εντιτ.. και για να το κάνω φραγκοδίφραγκα μπας και καταλάβεις.. βαρέθθηκα να πληρώνω για να συντηρούνται άχρηστοι σε αυτόν τον τόπο.. βαρέθηκα να πληρώνω για την περίφημη νέα γενιά που είναι δήθεν άνεργη αλλά στην πράξη είναι αραχτή όλη την μέρα στις καφετέριες.. βαρέθηκα να πληρώνω για την δωρεάν παιδεία και για την επισκευή των ζημιών στα εκπαιδευτικά ιδρύματα.. βαρέθηκα να πληρώνω τον κάθε μαλάκα γιατρό του ΕΣΥ που φωνάζει σήμερα γιατί δεν δίνουν φάρμακα στον κόσμο αλλά πρίν από δύο χρόνια τα συνταγογραφούσε με την ΄σεσουλα για να πάρει το φακελάκι από την φαρμακευτική.. βαρέθηκα να πληρώνω τον κάθε καθηγητή πανεπιστημίου-γιατρό (έχουμε πήξει από δαύτους) που φωνάζει σήμερα ότι δεν υπάρχουν αναλώσιμα αλλά στο ιδιωτικό του ιατρείο όλα τα αναλώσιμα είναι βουτηγμένα από το νοσοκομείο..

βαρέθηκα... αει γαμηθείτε και ψοφήστε όλοι σας ..

 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Εγώ θέλω τον Κασιδιάρη να μου κουβαλάει τα ψώνια.. :boobies: :boobies:

[size=16pt]Και εγώ θέλω τον Κασιδιάρη να καβαλάει τα ψώνια..[/size]  :rockon: :rockon:


:2funny: :2funny:


Χρυσαυγίτες,
αντί να ξημεροβραδιάζεστε στα forum και στα blogs ευλογώντας τα παπάρια σας, πηγαίνετε να δουλέψετε γιατί η οργάνωσή σας είναι για τα μπάζα. Σας στήνουν γαμώ τις εύκολες παγίδες και πάτε και πέφτετε μέσα σαν τα βόδια.
Όσοι είσαστε μέχρι τα 25, δηλαδή άβγαλτοι και άπειροι και είστε εδώ για χρυσαυγίτικο χαβαλέ, δικαιολογείστε να ζητωκραυγάζετε, αυτά γουστάρετε, αυτά σάς φτάχνουν.
Όσοι είστε πάνω από 30 και έστω σχετικά ενεργοί και σοβαροί, καταλαβαίνετε ότι μόλις που άρχισαν να σάς χορεύουν στο ταψί και θα έρθουν και πολύ χειρότερα.
Με αφήνει αδιάφορο το νομικό/ ηθικό σκέλος της ιστορίας. Πρακτικά όμως και πολιτικά, πέσατε σε λούμπα. Ο μικρός όπου πάει, τα κάνει μπάχαλο. Δεν είδε τη μπανανόφλουδα, αυτή είναι η μαλακία του.
Εξάλλου, δεν όμως μόνοι σας στην ακροδεξιά. Κάποιοι "από πάνω" που δεν τους ξέρετε και δεν τους βλέπετε, θα αρχίσουν να τραβάνε το αυτάκι του χοντρού.

Και οι ψηφοφόροι των Τσοχατζόπουλου και των ομοίων του τι είναι?  :tickedoff:
Λαμόγια η Άει κιού μπουζουκιού?  :tickedoff:
 

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.415
Πόντοι
6.490
ρε παιδια, ρε παιδια.... ελάτε παραδεχθείτε το, άσχετα από το πού ανήκει ο καθένας πολιτικά, δεν τις χρεαζόταν τις μάπες η Κανέλλη;  :rockon:
 

poustalekos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.988
Κριτικές
1
Like
684
Πόντοι
96
Πιστευω οτι θα πεσουν τα ποσοστα της ΧΑ αλλα θα ανεβουν τα ποσοστα του κασιδιαρη!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ο Κασιδιάρης εξέφρασε το λαϊκό αίσθημα.Βασικά αυτά που θέλει να τους κάνει ο κόσμος είναι πολύ χειρότερα.Δε μιλάμε για απλό ξυλοκόπημα.
Τόσα χρόνια η απίστευτη βία που ασκούσαν βρήκε την απάντησή της.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Όλο το κόλπο ήταν να στραφεί η βία της άρχουσας τάξης ενάντια σε όλους με οριζόντια κατανομή.Από κει και ύστερα άνοιξαν οι ασκοί του αιόλου.Οσο αδικούσαν σαν μόνο μερικούς δεν έτρεχε τίποτα γιατί είχαν άλλοθι.
Τώρα καταλαβαίνουν οτι το χαστούκι του Κασιδιάρη δε στρέφεται μόνο κατά του ΚΚΕ αλλά κατά όλων.
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.516
Κριτικές
4
Like
1.765
Πόντοι
266

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.415
Πόντοι
6.490
παντόφλα; δεν κατάλαβα αλλά να απαντήσω μόνος μου: τις χρειαζόταν και με το παραπάνω. οπως και η Δούρου άλλωστε. Α! και η Κωνσταντοπούλου. Και για να μη βάζω μόνο αριστερες και η Παπακώστα
 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
το νέο σύνθημα που θα ακούγεται πλέον...ρίξε άλλη μια στη λεσβία ρε Ηλία ρε Ηλία....
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Είχαν εξαχρειωθεί όλοι.Τώρα θα χέζονται λίγο.Κάποιος θα τους κάψει θα είναι η Χ.Α. θα είναι οι μετανάστες κάποιος θα το κάνει.Απλά ήρθη το δίχτυ προστασίας.Ούτε που περίμενε η Κανέλη οτι θα έτρωγε κάποτε μάπες.Όλα έχουν μία αρχή.Πλέον είναι φανερό το θρυλούμενο οτι όλοι ήταν τμήμα του ιδίου πράγματος.
 

Επισκέπτης
1. Ο Κασιδιάρης εκνευρίστηκε με την Δούρου όταν είπε ότι η ΧΑ θα πάει την Ελλάδα 500 χρόνια πίσω. Δεν τον προσέβαλε. Τότε πέταξε το νερό. Απρόκλητη έμπρακτη εξύβριση. Σίγουρη καταδίκη.
2. Μετά από αυτήν την αντίδραση η Κανέλλη, βλέποντας την κατάφωρη αδικία, του λέει τι κάνεις εκεί και τον ακουμπά (ΔΕΝ ΤΟΝ ΧΤΥΠΑ) με τον Ριζοσπάστη. Αυτό είναι δικαιολογημένη αγανάκτηση τρίτου μπροστά σε αδικία. Δεν υπάρχει επίθεση. Λέει παπαριές ο Κασιδάρης.
3. Το χαστούκι και οι γροθιές από άτομο που γνωρίζει πολεμικές τέχνες σε άτομο θηλυκού γένους μπορούσε να της προκαλέσει σοβαρή ζημιά.
4. Ο Κασιδάρης δεν έχει δίκιο.
5. Αφού τον καταζητούν να έχει τα αρχίδια να μπει στην φυλάκα για ένα 24ωρο για το αυτόφωρό του. Γιατί δεν το έκανε;
Αφού λένε ότι η φυλακή είναι για τους λεβέντες. Αυτός από ότι φαίνεται δεν είναι .
6. Θεωρώ ότι πρέπει να εξεταστεί από ψυχίατρο . Εχει απότομες μεταπτώσεις .


οταν θα φας το αγγουρι στο κωλο απο τη φορολογικη δηλωση και το επομενο χαρατσι φωναξε το κκε να σου το πληρωσει.. :jerking:
 

hippoaki

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2009
Μηνύματα
2.810
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
ρε παιδια ο παυλοπουλος αλλαξε το σωβρακο απο τα τσισακια που του φυγαν η ακομα παιζει να χεστηκε πανω του οταν σηκωθηκε ο κασιδιαρης θα λεγε απο μεσα του εχει γουστο να ξεκινησει το ξυλο προς ολους
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Δεν φοβάμαι τίποτα. Δεν ελπίζω τίποτα. Δεν κάνω τίποτα. Είμαι ο Παυλόπουλος.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
ρε παιδια ο παυλοπουλος αλλαξε το σωβρακο απο τα τσισακια που του φυγαν η ακομα παιζει να χεστηκε πανω του οταν σηκωθηκε ο κασιδιαρης θα λεγε απο μεσα του εχει γουστο να ξεκινησει το ξυλο προς ολους

Οχι ρε, μαλλον ελεγε απο μεσα του " καλα σου κανει καριολα, ετσι" :grin:
 

frappes

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
93
Κριτικές
44
Like
9
Πόντοι
10
Το θετικό με τον Κασιδάρη είναι ότι αποκάλυψε τι εστί Χρυσή Αυγή. Πρέπει να του γίνει εκτός από ψυχιατρική εξέταση και εύφημο μνεία για τις υπηρεσίες που προσέφερε στην χώρα.
Υπάρχει και το άλλο σενάριο: Μήπως ο Κασιδάρης πληρώθηκε να τα κάνει μπάχαλο για να μην μπει η Χρυσή Αυγή στην Βουλή;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom