Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
Εμμανουέλα που έρχεται 15 του μήνα γνωρίζουμε κάτι..?
 

kostaskostak1990

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
13
Like
18
Πόντοι
0

Ενας γραφει οτι ειναι μια κοντη, εγω οταν ειχα παει πριν μηνες ηταν μια χοντρη, οπως και να εχει ψευτικες φωτο καμια επαφη με την πραγματικοτητα για αλλη μια φορα και το news στα @@ του για να κανει κατι. Μακρια.
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
81
Ούτε σήμερα ήταν η Άντζελα.
 

frag1234

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Μαρίνα εχει ανοικτα σημερα παιδια?
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
81
Καλημερα...Πολύ ησυχία...δεν πάει κανείς αυτές τις μέρες στενό να μας κάνει κανένα review να μας πει τι παίζει ?
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
  • Like
Αντιδράσεις: Igano

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
81
Για όσους ενδιαφέρονται η Άντζελα γύρισε.
 

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
έρχεται η αννίτα το σάββατο..δεν θέλω κάτι άλλο είμαι καλυμμένος προσωπικά…θα το δουν το 40αρι αυτήν την φορά και όχι μόνο 1 φορά..
 

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
134
Κριτικές
4
Like
203
Πόντοι
1
Μολις εφυγα απο την Darcy την μαυρουλα που εχει ερθει.

Η κοπελα ειναι λεπτη, εχει τρομερο σωμα οπως στις φωτογραφιες, υπεροχο φυσικο στηθος, ομορφο προσωπο. Δεν βιαζεται, ειναι καλη στο social (στα αγγλικα), δεκτικη στο σεξ, παιρνει αρκετα πρωτοβουλιες, και η τιμη της ειναι πολυ κομπλε, ειδικα σε σχεση με κατι ντιβες του 200ευρου. Μενει και σε καλη τοποθεσια.

Στα αρνητικα, δεν δεχεται φιλια με γλωσσα (ισως θετικο για καποιους). Επισης μου ειπε οτι το cim ειναι +30 για καθε φορα, που το θεωρω αρκετα φαουλ. Επισης εσκαγαν αρκετα μηνυματα και τηλεφωνα, θα επρεπε να ειχε βαλει το κινητο σε σιγαση, αλλα αραξτε και σεις λιγο ρε μαγκες.

Δεν μιλαει ελληνικα, οποτε οποιος δεν ξερει αγγλικα μην παιρνει τηλεφωνα, στειλτε ενα μηνυμα με translate.

Οποιος θελει να περασει καλα και δεν ειναι ιδιαιτερα αγαπησιαρης - gfe φαση σιγουρα θα γουσταρει. Θα κατσει αλλες 2 μερες. Προσωπικα πιστευω οτι αξιζει φουλ.
 

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
Μολις εφυγα απο την Darcy την μαυρουλα που εχει ερθει.

Η κοπελα ειναι λεπτη, εχει τρομερο σωμα οπως στις φωτογραφιες, υπεροχο φυσικο στηθος, ομορφο προσωπο. Δεν βιαζεται, ειναι καλη στο social (στα αγγλικα), δεκτικη στο σεξ, παιρνει αρκετα πρωτοβουλιες, και η τιμη της ειναι πολυ κομπλε, ειδικα σε σχεση με κατι ντιβες του 200ευρου. Μενει και σε καλη τοποθεσια.

Στα αρνητικα, δεν δεχεται φιλια με γλωσσα (ισως θετικο για καποιους). Επισης μου ειπε οτι το cim ειναι +30 για καθε φορα, που το θεωρω αρκετα φαουλ. Επισης εσκαγαν αρκετα μηνυματα και τηλεφωνα, θα επρεπε να ειχε βαλει το κινητο σε σιγαση, αλλα αραξτε και σεις λιγο ρε μαγκες.

Δεν μιλαει ελληνικα, οποτε οποιος δεν ξερει αγγλικα μην παιρνει τηλεφωνα, στειλτε ενα μηνυμα με translate.

Οποιος θελει να περασει καλα και δεν ειναι ιδιαιτερα αγαπησιαρης - gfe φαση σιγουρα θα γουσταρει. Θα κατσει αλλες 2 μερες. Προσωπικα πιστευω οτι αξιζει φουλ.
Την εβλεπα στο site από καιρό..ήμουν έτοιμος να πάω γιατί έβλεπα οτι θα ερχόταν χανιά και μάλιστα η τιμή της για 1 ώρα ήταν πολύ κομπλέ (120€)..αλλά με το που πάτησε χανιά το έκανε 150€..ξενέρωσα με αυτήν την κίνηση..δηλαδή τι,120€ αθήνα και 150€ χανιά..όχι δεν θα πάρω..
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

alkisxania

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
841
Κριτικές
15
Like
1.134
Πόντοι
376
η αντζελα μας παρατησε,ετσι μ ειπε η κυρια σημερα που περασα..μονο η μαρινα εμεινε!
 

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
134
Κριτικές
4
Like
203
Πόντοι
1
Την εβλεπα στο site από καιρό..ήμουν έτοιμος να πάω γιατί έβλεπα οτι θα ερχόταν χανιά και μάλιστα η τιμή της για 1 ώρα ήταν πολύ κομπλέ (120€)..αλλά με το που πάτησε χανιά το έκανε 150€..ξενέρωσα με αυτήν την κίνηση..δηλαδή τι,120€ αθήνα και 150€ χανιά..όχι δεν θα πάρω..
εμενα λογικο μου φαινεται να χρεωνει λιγο παραπανω, το ταξιδι εχει εξοδα (εισιτηρια, διαμονη) συν οτι στην Αθηνα εχει πολυ περισσοτερο ανταγωνισμο
 

Nikosleon

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2021
Μηνύματα
63
Like
57
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα!υπάρχει κάποια που να ξέρει κάποιος να κάνει ραντεβού με δωράκι?όχι αναγκαστικά κλειστού κύκλου αλλά όχι και από αγγελίες.εαν γνωρίζει κάποιος μπορεί να μου στείλει και σε πμ.
Θα είμαι ευγνωμων
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom