Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

KOSKOU

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2022
Μηνύματα
18
Like
52
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους... Χανιά αυτήν την εβδομάδα και τα οικονομικά μου επέτρεψαν δύο επισκέψεις στο στενό με άκρος αντίθετες εμπειρίες....Και οι δύο έτυχαν στο στούντιο 14... αρχικά με την Έμιλυ (αν θυμάμαι καλά το όνομα...) μία από μέτρια έως κακή επιλογή. Σχεδόν στο καπάκι πήγα στην Εμμανουέλα και πέρασα πολύ καλά... η κοπέλα εκτός από πολύ ωραία (για τα γούστα μου ...) φάνηκε να είναι και ωραίο "τυπακι"...(είναι μελαχρινή με ωραίο στήθος... λίγα ίσως για κάποιους περιττά κιλά (όχι για εμένα)...θα κάτσει 3 εβδομάδες αν μου το επιτρέψει το πρόγραμμα μου θα προσπαθήσω να ξαναπάω έστω μια φορά...
 

Παοκ1993

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2018
Μηνύματα
196
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
Δοκίμασα την Εμανουέλα σήμερα η κοπέλα είναι ωραία με πολύ όρεξη δεν βιάζεται καθόλου και συμμετέχει αρκετά όχι σαν της άλλες που είναι στο στενό παράδειγμα τζαζμιν
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
έρχεται η αννίτα το σάββατο..δεν θέλω κάτι άλλο είμαι καλυμμένος προσωπικά…θα το δουν το 40αρι αυτήν την φορά και όχι μόνο 1 φορά..
Με πηρες στο λαιμο σου φιλαρακι. Εχω παρει κι εχω παρει κοπελες στη ζωη μου. Τετοια φωλα 1 φορα στις 200 κοπελες...

Μου ειπε με 40 ευρω μην διανοηθεις να μου φιλησεις βυζια. Μην ακουμπας...

Και αφου με ξενερωσε τοσο στα 3 λεπτα συνολο στο δωματιο μου λεει γιατι δεν χυνεις...

Την εδιωξα οπως ηταν, αν και δεν εφευγε μου λεει θελω να μου πεις πως εμεινες ικανοποιημενος...

Λιγη ντροπη δεν υπαρχει, να κλεβει 40 ευρω ετσι....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Μπορει η Εμμανουελα και να είναι καλή.... Αλλά δεν θα κατσω να το μαθω φυσικά. Εγω απεχω απο την αλυσιδα των φωλοστουντιο στα χανια απο εδω και περα...

Απο τη φωλοαλυσιδα μονο η Σκαρλετ η οποια και ηταν σταθερη αξια, δεν εκλεβε. Και η Δανιελα πολυ καλη, η οποια ειναι η ευα απο κωνσταντινουπολεως 166 και μερεπειτα φωκαιας και πολλά άλλα μπουρδελα στην Αθηνα, η οποια και εκεινη σεβεται και κανει ΤΗΝ ΠΙΠΑ.

Αντιο φωλοαλυσιδα λοιπον και θα μου μεινει η απορια πως ειναι δυνατον κάποιος να εγραψε θετικη γνωμη για αυτην... Απο εδω και περα να προσεχουμε και τί διαβαζουμε μαλλον και απο ποιον.
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
543
Κριτικές
9
Like
1.259
Πόντοι
486
Με πηρες στο λαιμο σου φιλαρακι. Εχω παρει κι εχω παρει κοπελες στη ζωη μου. Τετοια φωλα 1 φορα στις 200 κοπελες...

Μου ειπε με 40 ευρω μην διανοηθεις να μου φιλησεις βυζια. Μην ακουμπας...

Και αφου με ξενερωσε τοσο στα 3 λεπτα συνολο στο δωματιο μου λεει γιατι δεν χυνεις...

Την εδιωξα οπως ηταν, αν και δεν εφευγε μου λεει θελω να μου πεις πως εμεινες ικανοποιημενος...

Λιγη ντροπη δεν υπαρχει, να κλεβει 40 ευρω ετσι....
Η αλήθεια είναι ότι ούτε που την έχω δει ποτέ. Την είχα απορρίψει χωρίς να την έχω δεί καν. Με την ανάρτηση του Donkaki90 σκέφτηκα να πάω.
Τώρα πάλι λέω δε γαμιέται!
Δε πάω!
Η αλυσίδα φέρνει κοπέλες που δουλεύουν για τη glikula και παίρνουν 20€ στην κάθε επίσκεψη.
Αναρωτηθείτε, για να έρθει κοπέλα στα Χανιά να δουλέψει με 20€ τι θα είναι???
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Η αλήθεια είναι ότι ούτε που την έχω δει ποτέ. Την είχα απορρίψει χωρίς να την έχω δεί καν. Με την ανάρτηση του Donkaki90 σκέφτηκα να πάω.
Τώρα πάλι λέω δε γαμιέται!
Δε πάω!
Η αλυσίδα φέρνει κοπέλες που δουλεύουν για τη glikula και παίρνουν 20€ στην κάθε επίσκεψη.
Αναρωτηθείτε, για να έρθει κοπέλα στα Χανιά να δουλέψει με 20€ τι θα είναι???
Δεν συμφωνω καθολου. Καταρχην τα πρωτα ραντεβού σε ολους τους οικους τα παιρνει το μαγαζι και η κοπελα δεν παιρνει φραγκο απο αυτα... Τωρα ποσα ειναι στα χανια δεν ξερω, λογικα 3-4. Οποτε εχουμε και λεμε οτι η κοπελα κανει σωστα τη δουλεια της και κανει 15 ραντεβου τη μερα. Δηλαδη 12 χ 20 δικα της. Ειναι λίγα 240 ευρω μεροκοματο? Φυσικα και δεν ειναι.

Στην Αθηνα με 20 ευρω μερικες κοπελες τα δινουν ολα. Αυτο με τη λογικη σου δεν θα μπορουσε να συμβαινει. Αφου αμα κανει 15 ραντεβου θα παρει 12 χ 10ρικα. Δλδ 120 ευρώ. Αρα οι κοπελες αυτες θα επρεπε να ειναι φωλες ολες. Φυσικά και δεν ειναι φωλες. Ισα ισα οι πολυ καλες κανουν και πολλα παραπανω ραντεβου και βγαζουν καλο μεροκαματο αφου το δουλευουν.

Λοιπον η φωλα ειναι φωλα. Και 200 να της δωσεις φωλα θα σου δωσει, αφου δεν σεβεται οτι δινεις τα χρηματα σου για να χαλαρωσεις 10 λεπτα. Το μονο κινητρο που βλεπω εγω ειναι οτι αντε μωρε μια αρπαχτη θα παμε να κανουμε εκει... Στο 3λεπτο θα κλεβουμε τα λεφτα του αλλου χωρις να μας γαμησει καν. Αφου 1 φορα θα μας παρει ο καθενας και δεν θα μας ξαναδουν αφου δεν θα ξαναπατησουμε χανια....
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
543
Κριτικές
9
Like
1.259
Πόντοι
486
Δεν συμφωνω καθολου. Καταρχην τα πρωτα ραντεβού σε ολους τους οικους τα παιρνει το μαγαζι και η κοπελα δεν παιρνει φραγκο απο αυτα... Τωρα ποσα ειναι στα χανια δεν ξερω, λογικα 3-4. Οποτε εχουμε και λεμε οτι η κοπελα κανει σωστα τη δουλεια της και κανει 15 ραντεβου τη μερα. Δηλαδη 12 χ 20 δικα της. Ειναι λίγα 240 ευρω μεροκοματο? Φυσικα και δεν ειναι.
Δε θα ανοίξω κουβέντα αλλά δεν είναι έτσι. Οι κοπέλες δουλεύουν στην επιχείρηση της glikula και πληρώνονται με το ραντεβού.
Η Glikoula πληρώνει ενοίκια ΔΕΗ, νερά τηλέφωνα , ξενοδοχεια, κλπ.
Τώρα να ξεκαθαρίσω. 20€ στα Χανιά ισοδυναμεί με 10€ στην Αθήνα. Αλλιώς θα καθότανε στην Αθήνα.
10€ στην Αθήνα ισοδυναμεί με Μετάξι. Μπορείτε να το καταλάβετε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Με πηρες στο λαιμο σου φιλαρακι. Εχω παρει κι εχω παρει κοπελες στη ζωη μου. Τετοια φωλα 1 φορα στις 200 κοπελες...

Μου ειπε με 40 ευρω μην διανοηθεις να μου φιλησεις βυζια. Μην ακουμπας...

Και αφου με ξενερωσε τοσο στα 3 λεπτα συνολο στο δωματιο μου λεει γιατι δεν χυνεις...

Την εδιωξα οπως ηταν, αν και δεν εφευγε μου λεει θελω να μου πεις πως εμεινες ικανοποιημενος...

Λιγη ντροπη δεν υπαρχει, να κλεβει 40 ευρω ετσι....

Βασικά τα αφεντικά φταίνε που κάνουν συνεργασίες με ξεπέτες και όχι επαγγελματίες.... ολοφάνερο ότι μας έχουν για ξεπέτες να τσεπωσουν το χρήμα και στα παπάρια τους -μουναρες τους...πλέον οποίος πάει εκεί πέρα σε αυτές τις ξεπέτες έχει μεγάλο μερίδιο ευθύνης για αυτό το πράμα εκεί πέρα στη πάροδο....
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Δε θα ανοίξω κουβέντα αλλά δεν είναι έτσι. Οι κοπέλες δουλεύουν στην επιχείρηση της glikula και πληρώνονται με το ραντεβού.
Η Glikoula πληρώνει ενοίκια ΔΕΗ, νερά τηλέφωνα , ξενοδοχεια, κλπ.
Τώρα να ξεκαθαρίσω. 20€ στα Χανιά ισοδυναμεί με 10€ στην Αθήνα. Αλλιώς θα καθότανε στην Αθήνα.
10€ στην Αθήνα ισοδυναμεί με Μετάξι. Μπορείτε να το καταλάβετε.
Σε ολα τα μπουρδελα τα πρωτα ραντεβου πανε στα εξοδα του μαγαζιου.... Ασε να εχω την αποψη μου. Στην Αθήνα το ξερω πολυ καλα, τωρα εδω στα Χανια αμα δεν ειναι ετσι ας μας το διαψευσουν οι ιδιοκτητες των μπουρδελων. Σεβομαι οτι εχεις τη γνωμη σου. Εσυ τη δικη σου, εγω τη δικη μου...

Τωρα αυτο δεν ειναι ζητημα ουσιας βεβαια. Το ζητημα ουσιας ειναι γιατι να πιστευουμε οτι 20 ευρω το κεφαλι, και 200 με 400 ευρω μεροκαματο ειναι λιγα. Αν δεν μπορουν ας γινουν καθαριστριες.

Τώρα τη συζητηση φιλε μου την κανω σε πολιτισμενο επιπεδο μαζι σου, ούτε μαλωνουμε ουτε υπαρχει λογος παρεξηγησης απλα εκθετω και εγω την αποψη μου, οπως ελευθερα εξεφρασε την και εσυ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Δε θα ανοίξω κουβέντα αλλά δεν είναι έτσι. Οι κοπέλες δουλεύουν στην επιχείρηση της glikula και πληρώνονται με το ραντεβού.
Η Glikoula πληρώνει ενοίκια ΔΕΗ, νερά τηλέφωνα , ξενοδοχεια, κλπ.
Τώρα να ξεκαθαρίσω. 20€ στα Χανιά ισοδυναμεί με 10€ στην Αθήνα. Αλλιώς θα καθότανε στην Αθήνα.
10€ στην Αθήνα ισοδυναμεί με Μετάξι. Μπορείτε να το καταλάβετε.

Μεταξουργείο..και όμως τη περασμένη εβδομάδα πετάχτηκα..και με σύνολο 30 ευρώ σε τρία ραντεβού...πέρασα τόσο γαμάτα... γάμησα τόσο καλά...δύο τρία στανταρακια μου εκεί πέρα....και γενικότερα το απέφευγα το Μεταξουργείο λόγω εγκληματικότητας...αλλά δεν έχει καμία σχέση με.αυτη τη τραγωδία εδώ στη πάροδο από υπηρεσίες.....μπορεί το Μεταξουργείο να είναι έτσι όπως είναι..αλλά.εχει 80-90 μπουρδέλα...που στα 20-30 έχει πολύ καλές επιλογές στα 10 ευρώ που εδώ ούτε στα όνειρα μας δε θα δούμε...με 3 δεκαριά λοιπόν... μετάξι..και 3 20αρικα φυλής -λιοσιων γάμησα τοοοοσοοο καλά... φθηνά με υπηρεσίες υπερτουμπανο... καθαρά και κοπέλες να σε σέβονται.....και εκεί πληρωνουν ΔΕΗ νοίκια νερά ξενοδοχεία γιατρούς... αλλά δε σε ξεπετανε όλες....εντάξει να μου πεις αυτό πάει αναλογικά με το πληθυσμό και τα μαγαζιά....αλλά εδώ αυτό το έκτρωμα...είναι σχεδόν στο 100% στις ξεπέτες..και πανάκριβα...για τις υπέρμέτριες υπηρεσίες που προσφερουν..πήγε τώρα ο άνθρωπος στην Ανίτα..μην ακουμπάς μη γλείφεις μη μυρίζεις ασταδιαλα μωρή...αν δε θες να σε ακουμπάμε..βάλε 5 ευρώ είσοδο τραβά μας μια μαλακία..και δε σε ακουμπάμε...να έχουμε την επιλογή αυτή...άντε από δω πέρα φολαρες του κερατά......πήγε ο άνθρωπος να χαλαρώσει με μια υποτίθεται επαγγελματία...και είχε τέτοια αντιμετώπιση...καμιά ανοχή..
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
543
Κριτικές
9
Like
1.259
Πόντοι
486
Σε ολα τα μπουρδελα τα πρωτα ραντεβου πανε στα εξοδα του μαγαζιου.... Ασε να εχω την αποψη μου. Στην Αθήνα το ξερω πολυ καλα, τωρα εδω στα Χανια αμα δεν ειναι ετσι ας μας το διαψευσουν οι ιδιοκτητες των μπουρδελων. Σεβομαι οτι εχεις τη γνωμη σου. Εσυ τη δικη σου, εγω τη δικη μου...

Τωρα αυτο δεν ειναι ζητημα ουσιας βεβαια. Το ζητημα ουσιας ειναι γιατι να πιστευουμε οτι 20 ευρω το κεφαλι, και 200 με 400 ευρω μεροκαματο ειναι λιγα. Αν δεν μπορουν ας γινουν καθαριστριες.

Τώρα τη συζητηση φιλε μου την κανω σε πολιτισμενο επιπεδο μαζι σου, ούτε μαλωνουμε ουτε υπαρχει λογος παρεξηγησης απλα εκθετω και εγω την αποψη μου, οπως ελευθερα εξεφρασε την και εσυ.
Εγώ μιλώ για τα σπιτάκια της αλυσίδας. Έχει σε πολλές πόλεις μαγαζιά και στην Αθήνα.
Γενικά τώρα στη Μίνωος υπάρχουν κοπέλες που έχουν και την επιχείρηση, υπάρχουν ιδιοκτήτες που έχουν κοπέλες , υπάρχει και επιχείρηση που έχει κοπέλα και πληρώνουν ο καθ' ένας ανάλογα με τη συμφωνία που έχει κάνει.
Όσον αφορά το μεροκάματο εγώ προσπαθώ να εξηγήσω γιατί φέρονται έτσι οι κοπελιές.
Αυτές σε βλέπουν σαν 20€.
Και για να το ξεκαθαρίσω , είναι απαράδεκτες δεν το συζητώ, άλλωστε εγώ τις έχω κόψει 4 χρόνια τώρα. Από αυτές που έχει τώρα καμμία δεν έχω δεί.
 

Ακόρεστος

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Φεβ 2007
Μηνύματα
3.904
Κριτικές
95
Like
1.263
Πόντοι
7.195
Εγώ μιλώ για τα σπιτάκια της αλυσίδας. Έχει σε πολλές πόλεις μαγαζιά και στην Αθήνα.
Γενικά τώρα στη Μίνωος υπάρχουν κοπέλες που έχουν και την επιχείρηση, υπάρχουν ιδιοκτήτες που έχουν κοπέλες , υπάρχει και επιχείρηση που έχει κοπέλα και πληρώνουν ο καθ' ένας ανάλογα με τη συμφωνία που έχει κάνει.
Όσον αφορά το μεροκάματο εγώ προσπαθώ να εξηγήσω γιατί φέρονται έτσι οι κοπελιές.
Αυτές σε βλέπουν σαν 20€.
Και για να το ξεκαθαρίσω , είναι απαράδεκτες δεν το συζητώ, άλλωστε εγώ τις έχω κόψει 4 χρόνια τώρα. Από αυτές που έχει τώρα καμμία δεν έχω δεί.
Μαζι σου σε ολα...

Αλλά και στην Αθηνα οι κοπελες 20 ευρώ σε βλέπουν... Ομως πολλες σε σεβονται και θελουν αυτα τα 10 λεπτα να περασεις ομορφα.

Και η Αλεξια στα Χανια 20 ευρώ μας εβλεπε... Όμως δεν υπηρχε ανθρωπος που να μην φευγει με το χαμογελο απο το μαγαζί.
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
543
Κριτικές
9
Like
1.259
Πόντοι
486
Μαζι σου σε ολα...

Αλλά και στην Αθηνα οι κοπελες 20 ευρώ σε βλέπουν... Ομως πολλες σε σεβονται και θελουν αυτα τα 10 λεπτα να περασεις ομορφα.

Και η Αλεξια στα Χανια 20 ευρώ μας εβλεπε... Όμως δεν υπηρχε ανθρωπος που να μην φευγει με το χαμογελο απο το μαγαζί.
Μωρέ μαζί σου είμαι εγώ και καλά τα λες. Όμως με το να αλλάζουν ονόματα και γυναίκες κάθε 10 μέρες ο κόσμος περνάει μέσα και αυτές παίρνουν το μαρούλι.
Αν δεν πήγαινε πελατεία τόσα χρόνια ή που θα είχαν κλείσει ή που θα έφερναν καμμία καλή πότε πότε.
Όσο για την Αλεξία, ήταν δικό της το 3 που δούλευε, πλήρωνε μόνο το ενοίκιο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
394
Κριτικές
3
Like
609
Πόντοι
81
Η αλήθεια είναι ότι ούτε που την έχω δει ποτέ. Την είχα απορρίψει χωρίς να την έχω δεί καν. Με την ανάρτηση του Donkaki90 σκέφτηκα να πάω.
Τώρα πάλι λέω δε γαμιέται!
Δε πάω!
Η αλυσίδα φέρνει κοπέλες που δουλεύουν για τη glikula και παίρνουν 20€ στην κάθε επίσκεψη.
Αναρωτηθείτε, για να έρθει κοπέλα στα Χανιά να δουλέψει με 20€ τι θα είναι???
20€ το 10λεπτο άντε 15λεπτο max ? Τα θεωρείς λίγα ? Και με υπηρεσίες από ότι ακούγεται μέτριες ?
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
394
Κριτικές
3
Like
609
Πόντοι
81
Δε θα ανοίξω κουβέντα αλλά δεν είναι έτσι. Οι κοπέλες δουλεύουν στην επιχείρηση της glikula και πληρώνονται με το ραντεβού.
Η Glikoula πληρώνει ενοίκια ΔΕΗ, νερά τηλέφωνα , ξενοδοχεια, κλπ.
Τώρα να ξεκαθαρίσω. 20€ στα Χανιά ισοδυναμεί με 10€ στην Αθήνα. Αλλιώς θα καθότανε στην Αθήνα.
10€ στην Αθήνα ισοδυναμεί με Μετάξι. Μπορείτε να το καταλάβετε.
Όλες οι επιχειρήσεις πληρώνουν όλα αυτά που είπες...και ΦΠΑ γιατί κόβουν αποδείξεις που πάει σύννεφο. Δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνουμε θέμα για τους οίκους ότι έχουν έξοδα. Ξέρουμε καμία επιχείρηση να μην έχει πάγια έξοδα ?
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
543
Κριτικές
9
Like
1.259
Πόντοι
486
Όλες οι επιχειρήσεις πληρώνουν όλα αυτά που είπες...και ΦΠΑ γιατί κόβουν αποδείξεις που πάει σύννεφο. Δεν καταλαβαίνω γιατί το κάνουμε θέμα για τους οίκους ότι έχουν έξοδα. Ξέρουμε καμία επιχείρηση να μην έχει πάγια έξοδα ?
Αυτό κατάλαβες ε!
Ε δεν αξίζει να απαντήσω.
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
394
Κριτικές
3
Like
609
Πόντοι
81
Παιδιά είναι απλό...εγώ θα μιλήσω για μένα. Δεν ξέρω εσείς τι κάνετε. Παλιότερα που ερχόντουσαν και ωραίες κοπέλες 2 ξανθιές κοπέλες κάτω από την σκάλα. Μια Ρωσίδα φουλ γυμνασμενη, μια Ουκρανή 1.85 με φουλ τατουάζ, η Ντανιέλα, η Άντζελα και η Βικτώρια έλεγα 30€ την εβδομάδα. Τώρα λέω 40€ το δεκαήμερο. Τόσο απλά. Επίσης δυστυχώς τώρα που είναι 40€ οι κοπέλες δεν έχουν καμία σχέση σε ομορφιά με τις κοπέλες που ανέφερα που στο παρελθόν έπαιρναν 30€.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom