Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
81
Μαύρο ακούω...αλλά Μαύρο δεν βλέπω. Όλοι ρωτάτε πληροφορίες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: streth

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Μαύρο ακούω...αλλά Μαύρο δεν βλέπω. Όλοι ρωτάτε πληροφορίες...

Μαύρο εννοείται μύστη..μέχρι να έρθει κάποια που να μη βαριέται...και να είναι επαγγελματίας...και εννοείται όχι 40αρια και 50αρια...αλλά οφείλουμε να αξιολογούμε κάθε νέα παρουσία... παρόλαυτα..αν συνεχίσουν το ίδιο βιολί με τις χρεώσεις...εννοείται δε θα μπούμε στο δωμάτιο.
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
81
Μαύρο εννοείται μύστη..μέχρι να έρθει κάποια που να μη βαριέται...και να είναι επαγγελματίας...και εννοείται όχι 40αρια και 50αρια...αλλά οφείλουμε να αξιολογούμε κάθε νέα παρουσία... παρόλαυτα..αν συνεχίσουν το ίδιο βιολί με τις χρεώσεις...εννοείται δε θα μπούμε στο δωμάτιο.
Πιστεύω ότι άμα μπει στον κόπο να πάει κάποιος και του αρέσει η κοπέλα δύσκολα θα διαπραγματευτεί το 30€...πιστεύω ότι θα μπει.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Πιστεύω ότι άμα μπει στον κόπο να πάει κάποιος και του αρέσει η κοπέλα δύσκολα θα διαπραγματευτεί το 30€...πιστεύω ότι θα μπει.

Και εγώ έτσι πιστεύω..εκεί είναι που πρέπει να αντέξουμε....30 άρι φουλ πρόγραμμα όρεξη από τη σεξεργατρια..και μπαίνουμε
Αλλιώς μαλακία στο σπίτι.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: streth

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Αν δεν επιθυμεί η κοπέλα φουλ πρόγραμμα που περιλαμβάνει και κώλο...τότε 20αρικο και επιλογή της κοπέλας σε ποιον θα κάνει έξτρα..βάση καθαριότητας και υγιεινής
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
81
Αν δεν επιθυμεί η κοπέλα φουλ πρόγραμμα που περιλαμβάνει και κώλο...τότε 20αρικο και επιλογή της κοπέλας σε ποιον θα κάνει έξτρα..βάση καθαριότητας και υγιεινής
Δεν βλέπω φως στο τούνελ
 

rimondi

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
583
Κριτικές
75
Like
1.461
Πόντοι
1.660
Χθες ήμουνα στα Χανιά κ προσπάθησα να βρω τη Τζένη Λατίνα. Ούτε που ξέρω πόσες φορές της τηλεφώνησα. Δεν απάντησε ποτέ. Δοκίμαζα κάαν δίωρο να τη βρω. Μετά δεν μπορούσα να κάτσω άλλο κ έφυγα.
Α και μία ερώτηση. Βλέπω ότι γράφεται για τη Τζασμίν. Είναι η πιτσιρίκα που δούλευε το καλοκαίρι του 20?
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Irakliomanos

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2021
Μηνύματα
9
Like
28
Πόντοι
0
Η Άντζελα που λέτε ρε παίδες είναι αυτή με το τατού φιλάκι στο κωλο? είναι ανοιχτά σήμερα?και σε ποιο σπίτι?
 

lkjhgfdsaa

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2017
Μηνύματα
179
Κριτικές
8
Like
393
Πόντοι
21
Η Άντζελα που λέτε ρε παίδες είναι αυτή με το τατού φιλάκι στο κωλο? είναι ανοιχτά σήμερα?και σε ποιο σπίτι?
Αυτή είναι φίλε , θα την βρεις στο ν13. Λογικά θα δουλεύει και σήμερα. Πρόσεξε μην μπερδευτείς καθώς ακριβώς δίπλα στο 11 δουλεύει και άλλη μια με το ίδιο όνομα.
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
81
Χθες ήμουνα στα Χανιά κ προσπάθησα να βρω τη Τζένη Λατίνα. Ούτε που ξέρω πόσες φορές της τηλεφώνησα. Δεν απάντησε ποτέ. Δοκίμαζα κάαν δίωρο να τη βρω. Μετά δεν μπορούσα να κάτσω άλλο κ έφυγα.
Α και μία ερώτηση. Βλέπω ότι γράφεται για τη Τζασμίν. Είναι η πιτσιρίκα που δούλευε το καλοκαίρι του 20?
Εγώ που την συνάντησα την Παρασκευή...πήρα 3-4 φορές τηλέφωνο. Μέσα σε ένα μισάωρο. Το σήκωσε και μετά από 20λεπτα ήταν διαθέσιμη. Μια χαρά ηταν η συνάντηση ειδικά τώρα που το στενό έχει πάει στα 40€ με 10€ παραπάνω θα κάτσει μαζί σου 20 λεπτα...έχεις την ευκαιρία να κάνεις μπάνιο...είναι ευγενική...και καλές υπηρεσίες. Αν το στενό είχε 30€ δεν θα πήγαινα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Η Άντζελα που λέτε ρε παίδες είναι αυτή με το τατού φιλάκι στο κωλο? είναι ανοιχτά σήμερα?και σε ποιο σπίτι?

Νασαι έτοιμος να πληρώσεις
.εκτός από το 40αρι...έξτρα για πιάσιμο στο μουνί..να πιάσεις κώλο σε αφήνει δύο τρεις φορές μετά θέλει + 10 ευρώ...καλά δε.μιλαμε για 69...άλλη έξτρα χρέωση εκεί...και επίσης μη σου τύχει να έχει κακή διάθεση..θα κοιτάει το ταβάνι
 
Εγγρ.
29 Νοε 2013
Μηνύματα
5.177
Like
15.365
Χθες ήμουνα στα Χανιά κ προσπάθησα να βρω τη Τζένη Λατίνα. Ούτε που ξέρω πόσες φορές της τηλεφώνησα. Δεν απάντησε ποτέ. Δοκίμαζα κάαν δίωρο να τη βρω. Μετά δεν μπορούσα να κάτσω άλλο κ έφυγα.
Α και μία ερώτηση. Βλέπω ότι γράφεται για τη Τζασμίν. Είναι η πιτσιρίκα που δούλευε το καλοκαίρι του 20?
Καλησπέρα αγάπη, συγνώμη αλλά είχα δουλειά και μετά εγώ πολύ δύσκολα να πάρω πίσω να δω ποιος με πήρε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
81
Νασαι έτοιμος να πληρώσεις
.εκτός από το 40αρι...έξτρα για πιάσιμο στο μουνί..να πιάσεις κώλο σε αφήνει δύο τρεις φορές μετά θέλει + 10 ευρώ...καλά δε.μιλαμε για 69...άλλη έξτρα χρέωση εκεί...και επίσης μη σου τύχει να έχει κακή διάθεση..θα κοιτάει το ταβάνι
Επειδή θέλω να είμαι δίκαιος. Εμένα δεν μου έχει συμβεί ΠΟΤΕ κάτι τέτοιο. χωρίς να υπονοω ότι ο Κλεόβουλος λέει ψέματα.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Επειδή θέλω να είμαι δίκαιος. Εμένα δεν μου έχει συμβεί ΠΟΤΕ κάτι τέτοιο. χωρίς να υπονοω ότι ο Κλεόβουλος λέει ψέματα.

Την Άντζελα την έχω δοκιμάσει 3 φορές....της εγλειψα λίγο τα βυζιά.. μετά από λίγα δευτερόλεπτα με σταμάτησε λέγοντας μου καλά είναι .έχει εδώ παραπάνω χρεώνεται...όπως και αν τη γλείψεις στο μουνί...σε αφήνει μόνο μια φορά...μετά σε απωθεί...που σημαίνει ξενερα......καλά για αγγίγματα δε το συζητάμε...λιγο να της πιάσεις το κωλαρακι παίρνει στάση κάθετη για πίπα να μη μπορείς να πιάσεις τίποτα...ε με όλα αυτά...πως να περάσεις καλά...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Την Άντζελα την έχω δοκιμάσει 3 φορές....της εγλειψα λίγο τα βυζιά.. μετά από λίγα δευτερόλεπτα με σταμάτησε λέγοντας μου καλά είναι .έχει εδώ παραπάνω χρεώνεται...όπως και αν τη γλείψεις στο μουνί...σε αφήνει μόνο μια φορά...μετά σε απωθεί...που σημαίνει ξενερα......καλά για αγγίγματα δε το συζητάμε...λιγο να της πιάσεις το κωλαρακι παίρνει στάση κάθετη για πίπα να μη μπορείς να πιάσεις τίποτα...ε με όλα αυτά...πως να περάσεις καλά...

Και μιλάμε για ΤΡΕΙΣ φορές..εδώσα ευκαιρία...αλλά δε...όποτε τέλος από εδώ και πέρα...
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
81
Την Άντζελα την έχω δοκιμάσει 3 φορές....της εγλειψα λίγο τα βυζιά.. μετά από λίγα δευτερόλεπτα με σταμάτησε λέγοντας μου καλά είναι .έχει εδώ παραπάνω χρεώνεται...όπως και αν τη γλείψεις στο μουνί...σε αφήνει μόνο μια φορά...μετά σε απωθεί...που σημαίνει ξενερα......καλά για αγγίγματα δε το συζητάμε...λιγο να της πιάσεις το κωλαρακι παίρνει στάση κάθετη για πίπα να μη μπορείς να πιάσεις τίποτα...ε με όλα αυτά...πως να περάσεις καλά...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



Και μιλάμε για ΤΡΕΙΣ φορές..εδώσα ευκαιρία...αλλά δε...όποτε τέλος από εδώ και πέρα...
Δεν θέλω να φανώ κακός απέναντι σου...εμένα δεν μου έχει συμβεί ποτέ κάτι τέτοιο με Άντζελα. Δεν έχω κανένα παράπονο. Από την άλλη ίσως υπάρχουν συμπάθειες και μη και είναι πολύ λογικό.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Δεν θέλω να φανώ κακός απέναντι σου...εμένα δεν μου έχει συμβεί ποτέ κάτι τέτοιο με Άντζελα. Δεν έχω κανένα παράπονο. Από την άλλη ίσως υπάρχουν συμπάθειες και μη και είναι πολύ λογικό.

Οκ.σεβαστό...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Igano

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
Όποτε είναι ηράκλειο,έρχεται χανιά συνήθως μετά..είναι πολύ καλή επιλογή!!ας ελπίσουμε να έρθει..
 

Συνημμένα

  • E0059965-744C-4DCB-B645-540D6E0C9D0B.png
    E0059965-744C-4DCB-B645-540D6E0C9D0B.png
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 44

Akaola

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2020
Μηνύματα
195
Κριτικές
22
Like
952
Πόντοι
371
Δεν θέλω να φανώ κακός απέναντι σου...εμένα δεν μου έχει συμβεί ποτέ κάτι τέτοιο με Άντζελα. Δεν έχω κανένα παράπονο. Από την άλλη ίσως υπάρχουν συμπάθειες και μη και είναι πολύ λογικό.
Επιβεβαιώνω τα λεγόμενα του Κλεό..!
1673990208733.png
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom