Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Παοκ1993

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2018
Μηνύματα
196
Κριτικές
1
Like
94
Πόντοι
1
Καλησπέρα σε όλους θα ήθελα να σας πω πως δεν είναι μόνο στα Χανιά αυτό με τα σπίτια την τιμή και της υπηρεσίες μιας κοπέλας και στην Αθήνα αλλά και στη Θεσσαλονίκη είναι το ίδιο να ποιο όμορφες κοπέλες και ποιο νέες αλλά από υπηρεσίες δεν αξίζουν και πλέον από ότι έχω καταλάβει θα συνεχίσει έτσι.επισης όπου πας να πιάσεις δεν σε αφήνουν σου λένε δεν έχεις πληρώσει ελπίζω να αλλάξει αυτό
 

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
eva ειχα κλεισει ραντεβου και τελευταια στιγμη μου το ακυρωσε...τελικα πηγα στις γαλλιδες απο κανε σεχ... τραγικη η κατασταση... μια χοντρη και μια αδυνατη...οσο γαμουσα την αδυνατη η χοντρη ηταν στο μπανιο μιας και δεν ειχε αλλο χωρο το διαμέρισμα! βρομια παντού, τα τσαρδια στο μετάξυ είναι σε καλύτερη κατάσταση
Σας προειδοποίησα όλους όταν ήρθαν να ΜΗΝ πάτε..είχα ακριβώς την ίδια εμπειρία..εε ήθελες και τα’παθες κι εσύ…!
 

Συνημμένα

  • EDDC6631-8F16-417E-869D-B5904FA5828A.png
    EDDC6631-8F16-417E-869D-B5904FA5828A.png
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 30

Nosiros

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Σας προειδοποίησα όλους όταν ήρθαν να ΜΗΝ πάτε..είχα ακριβώς την ίδια εμπειρία..εε ήθελες και τα’παθες κι εσύ…!
Ναι φίλε θυμάμαι την κριτική σου... Δεν το κατάλαβα ότι ήταν αυτές μέχρι που μου λέει η χοντρή πάω στο μπάνιο.... Λες και άμα καθόταν στον καναπέ θα είχα πρόβλημα...
 

TATSAROS1972

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2023
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
Φόλα τελικά θα είναι…
 

Συνημμένα

  • BE31D7E3-B66C-4582-A3DE-C75FA7A8163A.png
    BE31D7E3-B66C-4582-A3DE-C75FA7A8163A.png
    1,5 MB · Εμφανίσεις: 24

mf1994

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
16
Like
6
Πόντοι
0
Στις 15/01/23 έστειλα το παρακάτω μήνυμα στην Kamalia
Добрый вечер. Я пишу вам из Ханьи, Крит. Найдите его, если хотите, на Google Maps.
Ты прекрасна. Богиня. Я хочу встретиться с тобой. Он договорился о визите в Ханью в ближайшие несколько дней.
Тогда, если вы хотите, отправляйтесь в Ретимно и Ираклион.
Я жду тебя.
Στη Θεσσαλονίκη ( θα ήταν ως τις 17/01) και ήξερα ότι μετά θα ερχόταν γιατί δεν μου απάντησε.
Σήμερα έγραψα ένα μνμ στην Eva αλλά δε το έστειλα.Σκεφτηκα αυτήν που περίμενα. Χε Χε και να την...
Εγώ εκεί θα πάω .(.. Kamalia) μεθαύριο.
Θα ενημερώσω
Εξαφανίστηκαν και οι δύο σήμερα και εμφανίστηκε μια ουκρανη Julia, της οποίας το προφίλ δημιουργήθηκε 19/01.
Αν η Kamalia δεν σε έχει ενημερώσει ότι έφυγε τότε σίγουρα μιλάμε για το ίδιο πρόσωπο (Eva, Kamalia,Julia) και στα τρία προφίλ. Δεν ξέρω αν όντως δεν είναι τόσο όμορφη ή της κάνουμε τελικά κακό.
 

mf1994

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
16
Like
6
Πόντοι
0
Εγω πρεπει να ειμαι ο "τρελος" πελατης. Οι φωτογραφιες δεν εχουν καμια σχεση με την κοπελα οποτε αφου πηγα και την ειδα εφυγα. Για 1000η φορα απλα μου σπαταλησανε το χρονο με ψευτικες φωτογραφιες (μια μικρουλα κοπελα ειναι, average τελειως) εστειλα στο support τοu site και την μαρκαρανε σαν fake. Το βραδυ προσεξα αυτο το προφιλ και οταν επικοινωνησα μου απαντησε με το ιδιο μυνημα που λες και εσυ. Εχω στηλει παλι στο support και περιμενω αν και ειμαι σιγουρος οτι το γνωριζουν και μονο οταν παραπονιετε καποιος ισως κανουνε κατι.
Να σημειωθει οτι η κοπελα που πηγα ηταν στο Deluxe hotel δωματιο 12

Ειχα παει και στην Tina που ηταν μια γρια 40-50 χρονων και εγραφε 27 και οι φωτο ηταν 300% photoshop και καθε μερα εκανα report στο site και διορθωνοταν για λιγο και μετα τα αλλαζε παλι.
Μια ερώτηση φίλε μ. Απλά ήταν εντελώς άλλη ή ήταν και άσχημη.
Θέλω να πω απλά ξενερώσεις γιατί ήθελες αυτή στις φώτο ή απογοητευτικες και από την εξωτερική της εμφάνιση. Δλδ δεν είναι όμορφη?
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
545
Κριτικές
9
Like
1.261
Πόντοι
486
Εξαφανίστηκαν και οι δύο σήμερα και εμφανίστηκε μια ουκρανη Julia, της οποίας το προφίλ δημιουργήθηκε 19/01.
Αν η Kamalia δεν σε έχει ενημερώσει ότι έφυγε τότε σίγουρα μιλάμε για το ίδιο πρόσωπο (Eva, Kamalia,Julia) και στα τρία προφίλ. Δεν ξέρω αν όντως δεν είναι τόσο όμορφη ή της κάνουμε τελικά κακό.
Καμμία πουστάρα πρέπει να ναι.
Με τη φάση που έγινε τη πρώτη μέρα λέω, στείλε ένα μήνυμα για μισή ώρα. Πατάω στο πράσινο κουμπάκι στο προφίλ της ... Ώπα άλλο νούμερο νέο. Της στέλνω το παρακάτω
[19/1, 17:53] Добрый вечер. Добро пожаловать в Ханью.
Я хочу встретиться с вами (полчаса) завтра в пятницу в 15:30.
Спасибо.
Που το διαβάζει αλλά δεν απαντάει.
Της στέλνω αυτό στα αγγλικά.
[19/1, 18:33] Good afternoon. Welcome to Chania.
I want to meet you (for half an hour) tomorrow Friday at 3:30 pm.
Answer me if you can
Thank you.
Ούτε το διάβασε ούτε παρεδόθη!
Την έγραψα στ αρχίδια μου.
Κι αυτή η Τζούλια είναι η ίδια.
Δεν θα ασχοληθώ.
 

mf1994

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2021
Μηνύματα
16
Like
6
Πόντοι
0
Παιδιά πήγε Ηράκλειο. Τώρα εμφανίστηκε.
Αυτή δεν είναι μουφα! Δε πρόλαβα ρε γμτ.
H Julia Μ έστειλε ίδιο μνμ....ίδιο ξενοδοχείο επίσης..... Της λέω δωμάτιο 12 και Μ απαντάει ΝΟ και διέγραψε το προηγούμενο μνμ με υπηρεσίες τιμή ώρα κλπ
 

kostaskostak1990

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
13
Like
18
Πόντοι
0
Μια ερώτηση φίλε μ. Απλά ήταν εντελώς άλλη ή ήταν και άσχημη.
Θέλω να πω απλά ξενερώσεις γιατί ήθελες αυτή στις φώτο ή απογοητευτικες και από την εξωτερική της εμφάνιση. Δλδ δεν είναι όμορφη?
Ηταν εντελως αλλη, μια κοντουλα κοπελα πολυ νεα ισως 20 χρονων. Δεν θα την ελεγα ασχημη(ισως 6/10), ειχε πολυ makeup βεβαια, λιγο περιεργη φατσα σιγουρα οχι στα γουστα μου αλλιως θα καθομουνα και παλι.
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.951
Κριτικές
76
Like
9.417
Πόντοι
8.826
Πριν λίγο
Μ14 η καλή Βικτώρια αλλά σε καμία περίπτωση τόσο καλή ώστε να ζητάει 50-60 ευρώ
Μ3- Η Τάνια αδύνατη και όμορφη στο πρόσωπο άκολη..με 40 ευρώ το απλό...
Μ11 Η Ράνια πρώτη μέρα από τα λεγόμενα της τσατσάς..μαυρομάλλα ατσουμπαλο σώμα με πιασηματα γλυκό πρόσωπο σε φουλ πρόγραμμα 40 το απλό και αυτή..πιο εύκολα περνούσα με τη τσατσά στο δωμάτιο...
Μ13 η Θεσσαλονικιά Άντζελα 40 ευρώ και αυτή αλλά πιασηματα μόνο μια φορά..μετά χρεώνει...
Μ15 η βανεσάρα...και αυτή στα 40 πλέον..αλλά δε τα λυπήθηκα καθόλου γιατί είναι τό καλύτερο παιδί εκεί πέρα με υπηρεσίες άψογες... βέβαια μεταξυ μας υπάρχει οικειότητα..και κάνουμε παραπάνω πράγματα...αυτό όμως δε σημαίνει ότι στους άλλους δε παρέχει υψηλού επιπέδου υπηρεσίες..και παραπάνω πράγματα στο απλό.
Μ17 το Σοφάκι... έλεος με αυτή την εμφάνιση...πολύ γλυκιά γυναίκα πάντα καλή διάθεση και χαμόγελο αλλά τέρμα απεριποιητο
Μ2 επιστροφή της Μαρίνας...είχε πει σταματάει οριστικά αλλά μάλλον έπεσε πείνα...δε ρώτησα τιμή εκεί..αλλά είναι vmf.
Μ6 Η φωλοτζασμιν..με αυτή την τσιριχτή εκνευριστικη φωνή...που σε απωθεί από τη αρχή να μη περάσεις...
Αυτά...
 

Donkaki90

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2022
Μηνύματα
158
Like
166
Πόντοι
1
Πριν λίγο
Μ14 η καλή Βικτώρια αλλά σε καμία περίπτωση τόσο καλή ώστε να ζητάει 50-60 ευρώ
Μ3- Η Τάνια αδύνατη και όμορφη στο πρόσωπο άκολη..με 40 ευρώ το απλό...
Μ11 Η Ράνια πρώτη μέρα από τα λεγόμενα της τσατσάς..μαυρομάλλα ατσουμπαλο σώμα με πιασηματα γλυκό πρόσωπο σε φουλ πρόγραμμα 40 το απλό και αυτή..πιο εύκολα περνούσα με τη τσατσά στο δωμάτιο...
Μ13 η Θεσσαλονικιά Άντζελα 40 ευρώ και αυτή αλλά πιασηματα μόνο μια φορά..μετά χρεώνει...
Μ15 η βανεσάρα...και αυτή στα 40 πλέον..αλλά δε τα λυπήθηκα καθόλου γιατί είναι τό καλύτερο παιδί εκεί πέρα με υπηρεσίες άψογες... βέβαια μεταξυ μας υπάρχει οικειότητα..και κάνουμε παραπάνω πράγματα...αυτό όμως δε σημαίνει ότι στους άλλους δε παρέχει υψηλού επιπέδου υπηρεσίες..και παραπάνω πράγματα στο απλό.
Μ17 το Σοφάκι... έλεος με αυτή την εμφάνιση...πολύ γλυκιά γυναίκα πάντα καλή διάθεση και χαμόγελο αλλά τέρμα απεριποιητο
Μ2 επιστροφή της Μαρίνας...είχε πει σταματάει οριστικά αλλά μάλλον έπεσε πείνα...δε ρώτησα τιμή εκεί..αλλά είναι vmf.
Μ6 Η φωλοτζασμιν..με αυτή την τσιριχτή εκνευριστικη φωνή...που σε απωθεί από τη αρχή να μη περάσεις...
Αυτά...
Ξαναγύρισε μαρίνα χμμ…πολύ καλά νέα μας είπες φίλος!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom