Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
make-the-food.jpg
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
Μπορουν να βγαινουν 2-3 και να υποστηριζουν οτι θελουν περι Ελληνιδων και φλερτ και να παρουσιαζουν τους υπολοιπους 100 στο τοπικ ως απειρους, ηλιθιους , βλαχοκαμακια κλπ αφου κανεις δεν μπορει να τους ελεγξει , αλλα η αληθεια ειναι μια:

Δεν ειναι φυσιολογικο να ειναι ΤΟΣΟ δυσκολο σε αυτη την χωρα να γνωρισεις γκομενα το βραδυ.

Δεν λεω οτι δεν γινεται , γινεται αλλα η συχνοτητα που συμβαινει ειναι αστεια και συγχρονως η επενδυση σε χρονο , χρημα , υπομονη και κυριως σε ενεργεια ειναι αδιανοητη.

Ακομα και οι μπαρμαν/πορτιερηδες/μαγαζατορες ή οι Μαρτακηδες/Ρουβαδες σε εμφανιση που πηδανε πολυ σε αυτη τη χωρα και αυτο συμβαινει επειδη ερχονται οι γκομενες σε αυτους και οχι γιατι αυτοι καμακωνουν.


To μονο θετικο ειναι οτι αφου πηδηξεις την Ελληνιδα , αν δεν εισαι μαλακας μουνοδουλος μετα εσυ εχεις το πανω χερι...
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
Ακομα και οι μπαρμαν/πορτιερηδες/μαγαζατορες ή οι Μαρτακηδες/Ρουβαδες σε εμφανιση που πηδανε πολυ σε αυτη τη χωρα και αυτο συμβαινει επειδη ερχονται οι γκομενες σε αυτους και οχι γιατι αυτοι καμακωνουν.
 

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
51
Πόντοι
4.095
για πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ λέμεεε
αν δεν είσαι τουλάχιστον στην κατηγορία 500.000 και άνω δε γαμάς λέμεεεεε 

ούτε καν εκατομμυριούχος?

πολύ ανοίγεις την ψαλίδα!

:rockon:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ούτε καν εκατομμυριούχος?

πολύ ανοίγεις την ψαλίδα!

:rockon:

αρχίζεις από 500.000 για τα μπάζα ρεεεε

στο εκατομμύριο αρχίζουν οι κατηγορίες των εμφανίσιμων και όσο ανεβαίνεις πας στη μουνάρα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Επισκέπτης
Μπορουν να βγαινουν 2-3 και να υποστηριζουν οτι θελουν περι Ελληνιδων και φλερτ και να παρουσιαζουν τους υπολοιπους 100 στο τοπικ ως απειρους, ηλιθιους , βλαχοκαμακια κλπ αφου κανεις δεν μπορει να τους ελεγξει , αλλα η αληθεια ειναι μια:

Δεν ειναι φυσιολογικο να ειναι ΤΟΣΟ δυσκολο σε αυτη την χωρα να γνωρισεις γκομενα το βραδυ.

Δεν λεω οτι δεν γινεται , γινεται αλλα η συχνοτητα που συμβαινει ειναι αστεια και συγχρονως η επενδυση σε χρονο , χρημα , υπομονη και κυριως σε ενεργεια ειναι αδιανοητη.

Ακομα και οι μπαρμαν/πορτιερηδες/μαγαζατορες ή οι Μαρτακηδες/Ρουβαδες σε εμφανιση που πηδανε πολυ σε αυτη τη χωρα και αυτο συμβαινει επειδη ερχονται οι γκομενες σε αυτους και οχι γιατι αυτοι καμακωνουν.


To μονο θετικο ειναι οτι αφου πηδηξεις την Ελληνιδα , αν δεν εισαι μαλακας μουνοδουλος μετα εσυ εχεις το πανω χερι...

πεστα ρε φιλε
+10000 :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44.737
Κριτικές
61
Like
40.325
Πόντοι
22.785
Εχει κάτι λιγουρμέδες έδω μέσα!!!!!!!!!!!!!!!
 

FidoDiLdo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
864
Like
4
Πόντοι
6
1η περιπτωση: Εχω φιλη 20χρονων αρκετα ομορφη , τα ειχε με φετινη μεταγραφη της ΑΕΚ , τα ειχε παλιοτερα με 2μετρο εμφανισιμο πορτιερη γκλαμουρατου κλαμπ παραλιακης και σε κανεναν δεν ειχε κατσει. Αμα της μιλησεις σε κλαμπ εχεις φαει την πιτα απο το πρωτο βημα. Και πριν μια βδομαδα πηγε στο Μιλανο σε εναν Ιταλο που γνωρισε φετος στην Σαντορινη και για μια βδομαδα πηδιοντουσαν.

Sorry αν το βρισκεται εσεις φυσιολογικο μαι ομορφη κοπελα να παει σε εναν αγνωστο σε ξενη χωρα για να ξεφυγει απο τα ταμπου της και να ικανοποιησει τις αναγκες της τοτε εγω πασο.

2η περιπτωση: Φιλη μου 22χρονων δευτεροκλασατο μοντελο που κανει την γλαστρα σε τηλεοπτικες εκπομπες εχει πηδηχθει στη ζωη της με κανα 2 μονο και στα κλαμπ μοιραζει πιτες. Και φετος στις διακοπες ψηθηκε να κατσει να την παρουμε παρτουζα με τον κολλητο μου μονο και μονο επειδη εμας "μας γνωριζει".

Μπορω να συνεχισω με τις ωρες να λεω και αλλες περιπτωσεις...
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
πως τη λενε την 20χρονη φιλη σου :p
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Αν και οι περισσοτερες ειστε μπουρδελιαρηδες και της ευκολης λυσης εμενα μου αρεσει το καμακι.Αλλά επειδη είμαι απο επαρχια εδω δυστυχώς στην Πατρα τα πραγματα ειναι ψοφια.Αν δεν εισαι φοιτητης σε παρεα με φοιτητριες δεν βρισκεις αλλού ενω στα μπαρ εχουν ολες συνοδεια και οι μονες τους βγαίνουν εξω για να ρίξουν χυλοπιτα.Κομπλεξ και μικροαστισμός απο τις ελευθερες μέχρι να κάτσει κανα καλό προξενιο.Αθηνα παιζει να βρεις γκομενες απο μπαρ και να κανεις κονέ?

Μεγάλε μιας και μιλάμε για Ελλάδα, πιστεύω ότι πόλεις τύπου Πάτρας είναι οι χειρότερες σε αυτά τα θέματα. Αυτό οφείλεται στο ότι έχει τα κακά της επαρχίας αλλά και της μεγαλούπολης μαζί. Δεν είναι καμια κωμόπολη έτσι ώστε όλοι να είναι λίγο-πολύ γνωστοί μεταξύ τους αλλά δεν είναι και καμια τεράστια πόλη που μπορεί κάποιος να βγει και να θεωρείται ψιλοαπίθανο να μην πετύχει κάνα γνωστό. Αυτά έχουν ως αποτέλεσμα το φαινόμενο "παρέα" να γαμεί και να δέρνει μιας και όλοι είναι γνωστοί αλλά και άγνωστοι ταυτόχρονα (& αυτό επηρεάζει αρκετά τις γυναικείες συμπεριφορές).

Όσους πατρινούς έχω γνωρίσει είχαν master σε αυτό το αντικείμενο. Τα μαγαζιά για εξόδους δεν είναι πολλά, επομένως όλη η Πάτρα μαζεύεται σε λιμάνι, Αγ.Νικολάου/Ραδινού, Ψηλαλώνια, Ρίο & 2-3 άλλα μέρη. Επίσης οι περισσότεροι έχουν στέκια. Θα πάνε στα τάδε μαγαζιά επειδή δουλεύει κανας γνωστός/ή και θα τους κεράσει/βολέψει και στα άλλα δε θα πάνε για να μην πετύχουν την πρώην τους, τον τύπο που είναι τσακωμένοι (ειδικά οι πατρινοί έχουν έφεση στα ψευτονταϊλίκια) ή επειδή μόνο σε εκείνο το μαγαζί δεν έχουν γνωστό. Είναι πολύ αστείο αυτό το φαινόμενο γιατί σπάνια πετυχαίνεις μέση λύση και σε κάθε μαγαζί βλέπεις συχνά τις ίδιες και τις ίδιες παρέες. Βέβαια όλο αυτό το σκηνικό είναι μέχρι να φτιαχτεί κανείς γιατί έτσι και μπει σε καμια παρέα, τότε αμέσως κάνει τις άκρες του. Όλο αυτό το έγραψα γιατί σε όσες πόλεις έχω επισκεφτεί κάμποσες φορές οι οποίες έχουν πολύ νεαροφοιτητόκοσμο, δεν το έχω ξανασυναντήσει σε τόσο μεγάλο βαθμό.

Τέλος, στην Αθήνα φυσικά και πιστεύω ότι είναι καλύτερα τα πράγματα. Αναλογικά με τις υπόλοιπες ελληνικές πόλεις, είναι μακράν η κορυφαία μιας και υπερέχει συνολικά (ποσοτικά & ποιοτικά) σε επιλογές για εξόδους & κόσμο που κυκλοφορεί. Και για να μην λέμε τα ίδια και τα ίδια, όποιος είναι ολοκληρωμένος παίχτης (εμφάνιση, φράγκα, όρεξη, χρόνο, παρέες, κλπ) τότε παίζει μεγάλη μπάλα.
 

Επισκέπτης
Καλα ρε νιτζα δηλαδη εσυ λες οτι μπορει ο καθε μαλακας ακομα και ωραιος να ειναι να παει σε μια πολη και να φορτωσει απο κλαμπακια εμφανισιμες ελεινιδες?
ελεος ρε παιδια...Το συστημα στην Ελλαδα δουλευει κυριως με χρυσο κουφετο.Υπαρχουν και εξαιρεσεις αλλα δεν επιβεβαιωνουν τον κανονα.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
23
Πόντοι
66
Όχι τύπε μου, έτσι όπως το έθεσες στην αρχική σου πρόταση πιστεύω ότι δεν υπάρχει πουθενά στην Ελλάδα ή τουλάχιστον είναι πολύ σπάνιο. Εδώ το θέμα είναι να κάνεις "όνομα" και αυτό είναι κάτι που πετυχαίνεται με ένα σωρό τρόπους. Άλλος το κάνει γιατί είναι ωραίος, άλλος γιατί έχει φράγκα, άλλος γιατί έχει μεγάλο κύκλο, άλλος γιατί είναι κοινωνικός και ένα σωρό άλλα διαφορετικά στυλ. Αυτά που παίζουν στο εξωτερικό ή σε ταινίες που πάει ο τύπος στη γκόμενα, λέει κάτι έξυπνο, η άλλη τσιμπάει αμέσως και μετά γαμιούνται δεν ανήκουν στον ελληνικό κανόνα (άντε με τουρίστριες σε νησιά). Παρ'όλα αυτά διαφωνώ και με το άλλο άκρο, ότι "δεν αξίζει να ασχολείσαι", "είναι χαμένος χρόνος" κλπ. Όλα θέλουν τον τρόπο τους και το χρόνο τους αλλά όπως έχουμε καταλάβει από τα άπειρα threads του forum μας, ο καθένας έχει διαφορετικά standards σε αυτά.

Αυτό για το Χρυσό Κουφέτο που είπες ήταν πολύ πετυχημένο και όντως κάπως έτσι είναι τα αρχικά στάδια. Οι περισσότεροι για να βρουν γκόμενα ακολουθούν πάνω-κάτω το πρόγραμμα 1.κάνω τις παρέες μου για εξόδους, 2.γνωρίζω σιγά-σιγά τις παρέες των παρεών μου, 3.την πέφτω στις γκόμενες που γνώρισα και μου αρέσουν. Το στυλ στο εξωτερικό (αυτό που αναφέρεται συνήθως ως αντεπιχείρημα στα των ελλεεινίδων) περιλαμβάνει μόνο το 3ο στάδιο και ο κάθε παίχτης κερδίζει σε χρόνο, χρήμα & διάθεση σε πρώτη φάση. Παρ'όλα αυτά πιστεύω ότι όποιος ασχοληθεί με το φαινόμενο "παρέα" και γενικά "φτιαχτεί", από ένα σημείο και μετά θα είναι σε θέση να γνωρίζει πολλές γκόμενες χωρίς καν να το επιδιώκει και θα έχει όλα τα φόντα να το προχωράει όπως γουστάρει. Δηλαδή μπορεί το καμάκι του εξωτερικού να είναι πιο εύκολο και καθόλου απαιτητικό σε σχέση με το ελληνικό, αλλά στην "παρέα" από ένα σημείο και μετά, αρχίζεις με "handicap" και γίνεται καλύτερο από το ξένο. Με λίγα λόγια, όσο δύσκολο είναι στην αρχή τόσο εύκολο γίνεται στην πορεία.

Κάπως έτσι νομίζω πως είναι τα πράγματα (χωρίς να τα θεωρώ απαραίτητα καλά ή κακά) και από 'κει και πέρα είναι στο στυλ του καθενός το αν θα παίξει αυτό παιχνίδι ή όχι. Διαφορετικές προτεραιότητες έχει ο καθένας, διαφορετικές ιδεολογίες περί καμακιού, διαφορετικό χρόνο/χρήμα/όρεξη διαθέσιμο οπότε περί ορέξεως.
 

Επισκέπτης
Απλα τελεια αναλυση :)respect.

Συμφωνω με τα παραπανω απλα καποιος ο οποιος δεν ειναι κοινωνικος η γενικα δεν του αρεσει να κανει κονε με διαφορους κυκλους εχει προβλημα και ειναι μονοδρομος.(Εδω εχω ακουσει για ατομα που γραφονται πασπ και Δαπ για να φανε μουνι το οποιο θεωρω εντελως μαλακια προσωπικα).
:boobies:

 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
αλλά στην "παρέα" από ένα σημείο και μετά, αρχίζεις με "handicap" και γίνεται καλύτερο από το ξένο. Με λίγα λόγια, όσο δύσκολο είναι στην αρχή τόσο εύκολο γίνεται στην πορεία.

Ναι αλλά έτσι όπως το λες πρέπει να ξοδέψεις ΤΟΝ χρονο να κάνεις τις παρέες των παρεών για να δικτυωθείς (και αν το καταφέρεις), σε αντίθεση με το καμάκι στο εξωτερικό το οποίο έχει ΑΜΕΣΑ αποτελέσματα όπως και συ λες!!!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Ναι αλλά έτσι όπως το λες πρέπει να ξοδέψεις ΤΟΝ χρονο να κάνεις τις παρέες των παρεών για να δικτυωθείς (και αν το καταφέρεις), σε αντίθεση με το καμάκι στο εξωτερικό το οποίο έχει ΑΜΕΣΑ αποτελέσματα όπως και συ λες!!!

ε καλά, μερικοί από τη φύση τους είναι κοινωνικοί, δεν το κάνουν προσχεδιασμένα...
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
ε καλά, μερικοί από τη φύση τους είναι κοινωνικοί, δεν το κάνουν προσχεδιασμένα...

Ναι αλλά εδώ μιλάμε για ιδιαίτερα κοινωνικά άτομα, όχι απλά κοινωνικά. Δηλαδή με τους υπόλοιπους τι γίνεται? Στο πηγάδι κατούρησαν? Εμένα πάλι η ελληνική αυτή νοοτροπία δεν μ'αρέσει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom