Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Και το θεμα ειναι τι γινεται οταν εναs ανθρωποs χαρα θεου δλδ αν....λεμε τωρα....εχει λιγο μεγαλυτερη μυτουλα...λιγο πιο πεταχτα αυτακια...λιγο σαμπρελε εδω κατω στη μεση...λιγο σκορπια μαλακια.....η το πηγουνι του λιγακι στραβωνει προs τα πλαγια....αντε τωρα αυτοs να βρει το θαρροs ε???Ναχει κοψει και τιs....διπλωματικεs σχεσειs με τα οικονομικα του ε?????
Τι να κανει κι αυτοs???Που να βρισκει ρεγγεs να τον κλαψουνε??? με 12 ευρω το κιλο??? ε????
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Και το θεμα ειναι τι γινεται οταν εναs ανθρωποs χαρα θεου δλδ αν....λεμε τωρα....εχει λιγο μεγαλυτερη μυτουλα...λιγο πιο πεταχτα αυτακια...λιγο σαμπρελε εδω κατω στη μεση...λιγο σκορπια μαλακια.....η το πηγουνι του λιγακι στραβωνει προs τα πλαγια....αντε τωρα αυτοs να βρει το θαρροs ε???Ναχει κοψει και τιs....διπλωματικεs σχεσειs με τα οικονομικα του ε?????
Τι να κανει κι αυτοs???Που να βρισκει ρεγγεs να τον κλαψουνε??? με 12 ευρω το κιλο??? ε????

Η μεγαλύτερη μυτούλα μπορεί να ναι και καλο που ξέρεις :rockon: :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Απο την μια βρίζετε τις σαβούρες Ελληνίδες και απο την άλλη παροτρύνετε ο ένας τον άλλον να γαμάτε ότι να'ναι για να μην σκουριάσει το πουλί σας.Ο,τι να΄ναι είστε.
για να μην σκουριαζει περαστε το ασταρι πρωτα... :2funny:
ασε ρε αλιντισσα εμας σκουρια...εσας αραχνες...γαμησε τα....αν ηξεραν αμφοτερα τα δυο φυλα τι μαλακια εχει πεσει εκατερωθεν θα κανονιζαμε καμια παρτουζιτσα ολα τα παιδια και κοριτσια του σαιτ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Απο την μια βρίζετε τις σαβούρες Ελληνίδες και απο την άλλη παροτρύνετε ο ένας τον άλλον να γαμάτε ότι να'ναι για να μην σκουριάσει το πουλί σας.Ο,τι να΄ναι είστε.
Ο καθένας με τις απόψεις του καλή μου!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Ετσι λενε οι στατιστικεσ....Ειναι αληθεια ομωs???? :2funny: :2funny: :2funny:

Απο την απαντηση  θα μαθουμε ποιοι εχουν μεγαλη....μυτη :2funny: :2funny:

Πλάκα το πα! Οι στατιστικές λένε και τις ίδιες μαλακιές για τ'αυτιά κλπ. Για τον μπέο είναι
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Aς συγχωνευθεί το θέμα με τις Ελλεϊνίδες.....

Μπήκε ένας χριστιανός να ρωτήσει αν παίζει να γαμήσει με καμάκι, αρχίσατε τις συνήθεις μαλακίες,
μπήκαν και οι γνωστές 3-4 αγάμητες....και εντέλει γαμήθηκε το θέμα!!!!
Απολύτως φυσικά πράγματα  :2on1:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Aς συγχωνευθεί το θέμα με τις Ελλεϊνίδες.....

Μπήκε ένας χριστιανός να ρωτήσει αν παίζει να γαμήσει με καμάκι, αρχίσατε τις συνήθεις μαλακίες,
μπήκαν και οι γνωστές 3-4 αγάμητες....και εντέλει γαμήθηκε το θέμα!!!!
Απολύτως φυσικά πράγματα  :2on1:

Πάγια τακτική των μελών να γαμάμε τα εκάστοτε θρεντ. :2on1:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Aς συγχωνευθεί το θέμα με τις Ελλεϊνίδες.....

Μπήκε ένας χριστιανός να ρωτήσει αν παίζει να γαμήσει με καμάκι, αρχίσατε τις συνήθεις μαλακίες,
μπήκαν και οι γνωστές 3-4 αγάμητες....και εντέλει γαμήθηκε το θέμα!!!!
Απολύτως φυσικά πράγματα  :2on1:
εγω ελειπα και το πρωι που το δα νομιζα μιλουσε για μπουζουκια και θεατρα... :jerking: :jerking: :headbang:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Ετσι λενε οι στατιστικεσ....Ειναι αληθεια ομωs???? :2funny: :2funny: :2funny:

Απο την απαντηση  θα μαθουμε ποιοι εχουν μεγαλη....μυτη :2funny: :2funny:
εγω εχω μεγαλουτσικη μυτη και μικρο πουλι...αρα δεν ισχυει... :rockon: :rockon: :rockon:
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Και το θεμα ειναι τι γινεται οταν εναs ανθρωποs χαρα θεου δλδ αν....λεμε τωρα....εχει λιγο μεγαλυτερη μυτουλα...λιγο πιο πεταχτα αυτακια...λιγο σαμπρελε εδω κατω στη μεση...λιγο σκορπια μαλακια.....η το πηγουνι του λιγακι στραβωνει προs τα πλαγια....αντε τωρα αυτοs να βρει το θαρροs ε???Ναχει κοψει και τιs....διπλωματικεs σχεσειs με τα οικονομικα του ε?????
Τι να κανει κι αυτοs???Που να βρισκει ρεγγεs να τον κλαψουνε??? με 12 ευρω το κιλο??? ε????
Εγώ φίλε πήγα πολλές φορές να "κόψω" λίγο τη μύτη μου αλλά σκάλωσα στις εκαστοτε γυναίκες μου!!!! :jerking:

αν σου πω ότι όλες έδιναν την ίδια απάντηση θα με πιστέψεις? "είναι πολύ σέξι, κι αν την κόψεις θα αλλάξει η προσωπικότητά σου"!!!!! :headbang: :headbang:

η τελευταία μου αποπειρα (που θα έβγαινε και φθηνά) ήταν στην Ταιλάνδη αλλά και τα ταιλανδάκια με κοιτούσαν σαν εξωγήινο!!! σαν να τις έλεγα ότι θέλω να κόψω το τσουτσούνι μου!!! τέτοια απορία! :headbang: :headbang:

γι αυτό σας λέω ρε! δεν βγάζεις άκρη με το μυαλό της γυναίκας!! :booty: :booty:

και τώρα που είμαι μόνος και ελεύθερο πουλί και λέω να πάω σε κάνα χειρούργο, δεν έχω λεφτά!
Ε! ζωή είναι αυτή????? :headbang: :headbang: :headbang:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
Εγώ φίλε πήγα πολλές φορές να "κόψω" λίγο τη μύτη μου αλλά σκάλωσα στις εκαστοτε γυναίκες μου!!!! :jerking:

αν σου πω ότι όλες έδιναν την ίδια απάντηση θα με πιστέψεις? "είναι πολύ σέξι, κι αν την κόψεις θα αλλάξει η προσωπικότητά σου"!!!!! :headbang: :headbang:

η τελευταία μου αποπειρα (που θα έβγαινε και φθηνά) ήταν στην Ταιλάνδη αλλά και τα ταιλανδάκια με κοιτούσαν σαν εξωγήινο!!! σαν να τις έλεγα ότι θέλω να κόψω το τσουτσούνι μου!!! τέτοια απορία! :headbang: :headbang:

γι αυτό σας λέω ρε! δεν βγάζεις άκρη με το μυαλό της γυναίκας!! :booty: :booty:

και τώρα που είμαι μόνος και ελεύθερο πουλί και λέω να πάω σε κάνα χειρούργο, δεν έχω λεφτά!
Ε! ζωή είναι αυτή????? :headbang: :headbang: :headbang:
δε βγαζεις ακρη..
σε ενα θρεντ(δε θυμαμαι που)ειχα ποσταρει διασημους που γουσταρω τρελα!
τα σχολια απο κατω ηταν υτπου:πλακα κανεις ετσι?!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
Εγώ φίλε πήγα πολλές φορές να "κόψω" λίγο τη μύτη μου αλλά σκάλωσα στις εκαστοτε γυναίκες μου!!!! :jerking:

αν σου πω ότι όλες έδιναν την ίδια απάντηση θα με πιστέψεις? "είναι πολύ σέξι, κι αν την κόψεις θα αλλάξει η προσωπικότητά σου"!!!!! :headbang: :headbang:

η τελευταία μου αποπειρα (που θα έβγαινε και φθηνά) ήταν στην Ταιλάνδη αλλά και τα ταιλανδάκια με κοιτούσαν σαν εξωγήινο!!! σαν να τις έλεγα ότι θέλω να κόψω το τσουτσούνι μου!!! τέτοια απορία! :headbang: :headbang:

γι αυτό σας λέω ρε! δεν βγάζεις άκρη με το μυαλό της γυναίκας!! :booty: :booty:

και τώρα που είμαι μόνος και ελεύθερο πουλί και λέω να πάω σε κάνα χειρούργο, δεν έχω λεφτά!
Ε! ζωή είναι αυτή????? :headbang: :headbang: :headbang:
δεν ειναι ζωη αυτη γμτ μου..... :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:Παντα κατι θα υπαρχει για την αποριψη, και αν δεν ειναι θεμα ομορφιαs, θα φταινε τα ρουχα(ντεν εχεισ αλλοσ), το ρολοι(φολεξ) η το αμαξι(πεζο ντουο).........Γιατι πρεπει να δινουμε διαρκωs εξετασειs??? δεν γινεται απευθειαs....εισαγωγη???????Καθε φορα πρεπει να σκεφτομαι και κατι εξυπνο και χαριτωμενο.....Στερεψα ....δεν εχει αλλο.....
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
δε βγαζεις ακρη..
σε ενα θρεντ(δε θυμαμαι που)ειχα ποσταρει διασημους που γουσταρω τρελα!
τα σχολια απο κατω ηταν υτπου:πλακα κανεις ετσι?!
Ε είπαμε: διαφορετικά τα πρότυπα ομορφιάς ανδρών και γυναικών!
γι αυτό φωνάζω στα παιδιά που νομίζουν ότι είναι άσχημα!

δεν πάιζει ρόλο ρεεεεεε!!!

Ακόμα και τον Μπραντ Πητ πχ, υπάρχουν εκατομμύρια γυναίκες που δεν τον θεωρούν ελκυστικό! :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom