Νέα

Νυχτερινή ζωή και σεξ στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas3d
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
ΕΙΝΑΙ ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΟ ΤΟ ΠΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ....μια κινηση...ενα νευμα...μια ματια...κ θα κουνηθουμε! εδω κουνιομαστε μεσα στα μαυρα τα μεσανυχτα εκει θα κολλησουμε? κουνηθειτε βρε μλκσμενες!

Α να γεια σου  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
εχετε προσεξει οτι οι γκομενες εξω προσεχουν πιο πολυ τις αλλες γκομενες απ οτι τους αντρες ?

τελικα ειναι για το πουτσο η χωρα μας...ειμαστε φτωχει,επικρατει μπαχαλο, υπαρχει αβεβαιοτητα..μου θυμιζει ανατολικο μπλοκ η ελλαδιτσα μας,με τη διαφορα οτι αυτη εκει τουλαχιστον γαμανε ΤΣΑΜΠΑ
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
εχετε προσεξει οτι οι γκομενες εξω προσεχουν πιο πολυ τις αλλες γκομενες απ οτι τους αντρες ?
μεγαλη κουβεντα αυτο...ρε παιδια μην επικεντρωνεστε στο τι κανουν οι γκομενες! πιστεψτε με οτι απο αυτη την κατασταση που περιγραφουμε εδω μεσα καποιοι βγαζουν πολλλλλλλλαααααα λεφτα κ γαμανε τα παντα!!!!!
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
εχω την αισθηση οτι μπορει καποιος να περασει καλα ανεξαρτητα απο το γαμησι...

να πατε με τους κολλητους να τα πιειτε, να χορεψετε, απλα να διασκεδασετε, δεν παιζει?

μηπως ειστε λιγο κολλημενοι με το  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
:rockon: :rockon: :rockon:


επισης σαν ατομο που εχει ζησει σε τρεις διαφορετικες χωρες μπορω να πω οτι η το χεις η δεν το χεις..παντου υπαρχουν μπουρδελα παντου υπαρχουν γαμιαδες παντου υπαρχουν αγαμητοι παντου υπαρχουν ψωνισμενες γκομενες και παντου υπαρχουν πουτανες
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Παλικαρακια μην το ψαχνετε ..... οσοι εχετε παει εξωτερικο και ειδικα σε χωρες με μουναρες θα εχετε καταλαβει υποθετω το πιο απλοϊκο ..... [size=10pt][size=10pt]Η ΑΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΞΕΝΕΡΩΤΗ ΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ[/size][/size] (μαζι ισως και με καποιες αλλες χωρες στυλ π.χ. Πορτογαλια κτλ ) ..... και δεν μιλαω μονο για γαμησια .... ζουμε σε μια πολυ ασχημη πολη ..... να πατε να γαμηθειτε ολοι σας .....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
....οι   μαλακισμενες    ψαχνουν   το   πριγκηποπουλο    που    θα   τις    συντηρει    εφ'ορου   ζωης    συμφωνα  με  τις   τεχνικες  προδιαγραφες    που  εχει  βαλει  στο  υποσυνειδητο   ο  μπαμπας   τους.........μονιμα   στο  πισω  μερος  της  κεφαλης   υπαρχει  ο  γαμος..........που   να    βρουν    ξεγνιασια   και   κεφι  για   παιχνιδι.... ..εν  τω  μεταξυ  η  πλακα  ειναι  οτι  οι  Ελληνιδες  γουσταρουν  να  φλερταρουν   μονο  οταν  σε  δουν   να  εισαι με  αλλη  γυναικα......απιστευτο   αυτο  το  φαινομενο , φανταζομαι  ολοι  το  εχετε  παρατηρησει .......
bowing-036.gif
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
κ κατι αλλο...για πολλα πραγματα αμφιβαλλω!απειρα...αλλα για αυτα που λεμε τωρα ειμαι καθετος! κ οποιος εχει σοβαρες αντιρρησεις να το συζητησουμε κ να μας πει πως κ υπο ποιες συννθηκες ριχνει τις γκομενες! ο antonioni πριν μου ειπε οτι δεν ξερω να φλερταρω.πολυ ωραια.να υποθεσω οτι δεν ξερω...γιατι δλδ να ξερω? οταν το διδασκαν στο σχολειο ειχα κανει κοπανα?  :2funny: επειδη δλδ στην Ελλαδα το σεξ και το φλερτ εχουν γινει πραγματα που αγγιζουν τα ορια του ταμπου θα πρεπει εγω να πηγαινω στις γκομενες να κανω και να λεω παπαδες????
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
διαφωνω...γιατι στο εξωτερικο εριχνα καθε φορα γκομενα και σαλονικα ειναι αδυνατο?η να το πω αλλιως,ποιος εδω μεσα ειχε στην ζωη του ενα one-night-stand με ελληνιδα???οχι πουτανα κτλ...με μια που γνωρισε και την πηδηξε το ιδιο βραδυ?ας μας απαντησουν
τυπε η σωστη ερωτηση ειναι
ποιος εχει κανει one-night-stand με ελληνιδα που να μην ειναι κοντοχντρη φαρδοκωλα και μπαζο
με τετοιες εχουμε κανει :2funny: :2funny:
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
τυπε η σωστη ερωτηση ειναι
ποιος εχει κανει one-night-stand με ελληνιδα που να μην ειναι κοντοχντρη φαρδοκωλα και μπαζο
με τετοιες εχουμε κανει :2funny: :2funny:

ρε δε λες πάλι καλά, κάποιος πρέπει να μας γαμάει κι εμάς τα μπάζα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
τυπε η σωστη ερωτηση ειναι
ποιος εχει κανει one-night-stand με ελληνιδα που να μην ειναι κοντοχντρη φαρδοκωλα και μπαζο
με τετοιες εχουμε κανει :2funny: :2funny:

παιδια συγνωμη μην αρχισετε τις κοροιδιες  τωρα:grin: :grin:

εγω εχω κανει..και κοπελα μοντελο :P μαρτυρας μου ο Θεος
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
:rockon: :rockon: :rockon:


επισης σαν ατομο που εχει ζησει σε τρεις διαφορετικες χωρες μπορω να πω οτι η το χεις η δεν το χεις..παντου υπαρχουν μπουρδελα παντου υπαρχουν γαμιαδες παντου υπαρχουν αγαμητοι παντου υπαρχουν ψωνισμενες γκομενες και παντου υπαρχουν πουτανες
τυπε μ αυτο που λες ειναι σωστο αλλα δεν λεει τπτ.τι παει να πει παντου υπαρχουν τα παντα? σε ποιο ποσοστο? εδω η αγαμια ειναι απιστευτη...δεν ομιζω οτι συγκρινεται με αλλες χωρεςισως μονο με β.ιταλια και καποιες αλλες αραβικες χωρες για αλλους λογους ομως...αν τσουβαλιαζεις δεν βγαζεις ακρη
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
παιδια συγνωμη μην αρχισετε τις κοροιδιες  τωρα:grin: :grin:

εγω εχω κανει..και κοπελα μοντελο :P μαρτυρας μου ο Θεος
σωστα απαντησες στο παιδι! αυτο ομςσ δεν σημαινει τπτ...δεν μετραει οτι το εκανες.το θεμα ειναι οτι δεν υπαρχει συχνοτητα! το εκανες παλι μετα απο μια βδοαμαδα? μετα απο 2? σε ενα μηνα ? αν το κανεις 1 φορα το χρονο γαμα τα...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
παιδια συγνωμη μην αρχισετε τις κοροιδιες  τωρα:grin: :grin:

εγω εχω κανει..και κοπελα μοντελο :P μαρτυρας μου ο Θεος
τυπε μηπως ηταν κυριολεκτικα μοντελο και της εταξες να την ..... προωθησεις.....
:fuck2: :2funny:
 

monkey_for_nothing

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.043
Like
23
Πόντοι
16
ναι ειμαι της αποψης οτι αν το κυνηγας και καθε μερα μπορεις
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Παλικαρακια μην το ψαχνετε ..... οσοι εχετε παει εξωτερικο και ειδικα σε χωρες με μουναρες θα εχετε καταλαβει υποθετω το πιο απλοϊκο ..... [size=10pt][size=10pt]Η ΑΘΗΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΙΟ ΞΕΝΕΡΩΤΗ ΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ[/size][/size] (μαζι ισως και με καποιες αλλες χωρες στυλ π.χ. Πορτογαλια κτλ ) ..... και δεν μιλαω μονο για γαμησια .... ζουμε σε μια πολυ ασχημη πολη ..... να πατε να γαμηθειτε ολοι σας .....
να κ ενας Υπουργος που λεει τα πραγματα με το ονομα τους σε αυτη τη χωρα! Υπουργος με αρχιδια...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom