Νέα

Νταραβερι με τις υπαλληλους μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavlik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 428
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Antigoni367

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.767
Like
5
Πόντοι
16
Ρε κοπελιά διάβαζε πιο προσεκτικά!
Δεν είπα πως μου είχε τύχει με μια. Η μία ήταν αυτή που πηδούσα δυο χρόνια, είχαμε σχέση.
ΑΛΛΑ και με όσες άλλες είχα πάει το ΙΔΙΟ κάνανε λέμε!

Θυμάμαι μια άλλη, νοσοκόμα ήταν αυτή, δεν την είχα καν πηδήσει, απλά την προηγούμενη είχαμε βγει για ποτό.
Την επόμενη σε εφημερία της λέω "Πάμε να κάνουμε επίσκεψη" (στους ασθενείς) και τί μου απαντάει το τσουλί;
"Βαριέμαι τώρα!" Μου λέει. "Έλα σε καμιά ώρα πάλι!" Εν τω μεταξύ στα εξωτερικά Ιατρεία, από τα οποία ήμουν σχεδόν "σκαστός" να γίνεται πόλεμος!

Ποιος είδε το θεό και δεν τον φοβήθηκε! :grin: :grin:

χιχιχι!
εγώ καταλαβαίνω οτι το κάνανε επίτηδες για να σε νευριάζουν!!!
:grin:
κι εγώ τα κάνω κάτι τέτοια!!!
:P
 

Eraser

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.330
Like
2
Πόντοι
16
χιχιχι!
εγώ καταλαβαίνω οτι το κάνανε επίτηδες για να σε νευριάζουν!!!
:grin:
κι εγώ τα κάνω κάτι τέτοια!!!
:P

δλδ το κάνετε με το αφεντικό/προιστάμενο/συνάδελφο/διευθυντή κλπ και
μετά για κάποιον λόγο τους σπας τα νεύρα????  :o :o
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
το πως κρατιεμαι να μην αρχισω παλι ειναι θαυμα  :grin:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
χιχιχι!
εγώ καταλαβαίνω οτι το κάνανε επίτηδες για να σε νευριάζουν!!!
:grin:
κι εγώ τα κάνω κάτι τέτοια!!!
:P


για ντύσου... ελαφρά και έλα να σε.. προσλάβω,έχει χηρέψει η θέση της σεξεκιουτιβ σεκρετέρι ;) :rolleyes:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ρε κοπελιά διάβαζε πιο προσεκτικά!
Δεν είπα πως μου είχε τύχει με μια. Η μία ήταν αυτή που πηδούσα δυο χρόνια, είχαμε σχέση.
ΑΛΛΑ και με όσες άλλες είχα πάει το ΙΔΙΟ κάνανε λέμε!

Θυμάμαι μια άλλη, νοσοκόμα ήταν αυτή, δεν την είχα καν πηδήσει, απλά την προηγούμενη είχαμε βγει για ποτό.
Την επόμενη σε εφημερία της λέω "Πάμε να κάνουμε επίσκεψη" (στους ασθενείς) και τί μου απαντάει το τσουλί;
"Βαριέμαι τώρα!" Μου λέει. "Έλα σε καμιά ώρα πάλι!" Εν τω μεταξύ στα εξωτερικά Ιατρεία, από τα οποία ήμουν σχεδόν "σκαστός" να γίνεται πόλεμος!

Ποιος είδε το θεό και δεν τον φοβήθηκε! :grin: :grin:

τυπε πλακα πλακα σωστα τα λες... αλλα ποτε πηδιοσασταν
με αυτες???? ειχατε ειδική ώρα? πχ το βραδακι σε καμια βολτιτσα
ή και στη δουλεια ειχε γινει καμια φορα?
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
27
Πόντοι
16
τί μλκ είσαι ,..περίμενες εμένα να ποστάρω για να το βάλεις? :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αστα τυπε...το μεγαλειο του Greek Lover δεν περιγραφεται με τα απλα και ταπεινα  λογια ενος ποστ...Συναθροιζεται σε ενα χωρο μαζι με αλλους τιτανοτεραστιους και χιλιοδοξασμενους (απο γυναικες που αναστεναξαν πανω στα σεντονια τους εννοειται...) συνεραστες και σχεδον ουρλιαζουν και γκαριζουν για το ποσο και ποσες γαμανε....Καθε φορα δακρυζω και αισθανομαι βαθια εθνικη υπερηφανια που ΑΥΤΟΙ ειναι συμπατριωτες μου... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
μα πάντα θα είμαστε οι κακοί ! :rockon: ;) :uglystupid:

κακος ναι... καληνυχτακιας οχι ομως τυπε
προσεξε γιατι ορισμενες καργιολουδες εχουν βρει
το ιντερνετ για αυτη τη δουλεια  :grin:

αντι να πανε να δωσουν δουλεια σε καναν ψυχολογο
να ανοιξει λιγο και η αγορα  :rockon:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
κακος ναι... καληνυχτακιας οχι ομως τυπε
προσεξε γιατι ορισμενες καργιολουδες εχουν βρει
το ιντερνετ για αυτη τη δουλεια  :grin:

αντι να πανε να δωσουν δουλεια σε καναν ψυχολογο
να ανοιξει λιγο και η αγορα  :rockon:
έχεις αρπάξει κάτι κολλήματα, μάθε ότι όλα είναι μες το παιχνίδι, ακόμα και κάποιες καληνύχτες :think: :rolleyes:
συνήθειο να μην γίνετε!
 

Antigoni367

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.767
Like
5
Πόντοι
16
έχεις αρπάξει κάτι κολλήματα, μάθε ότι όλα είναι μες το παιχνίδι, ακόμα και κάποιες καληνύχτες :think: :rolleyes:
συνήθειο να μην γίνετε!

εμενα τυπε πολυ στραβα μου καθονται οι καληνυχτες παντως!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
έχεις αρπάξει κάτι κολλήματα, μάθε ότι όλα είναι μες το παιχνίδι, ακόμα και κάποιες καληνύχτες :think: :rolleyes:
συνήθειο να μην γίνετε!

Παικτη προτιμω να αναγκαζω την γκομενα
να μου ριχνει την χυλοπιτα οταν της μιλαω απο κοντα
γιατι εκει οντως δειχνει το πραγματικο της προσωπο
και τις διαθεσεις της. Πολλα σου ξου μουξου και
και χουχου
απο το ιντερνετ και πισω απο την οθονη και θα δουμε και δεν ξερω
και κατσε να σε γνωρισω καλυτερα τα χω κοψει απο μικρος.

Αν θες ακουσε με και κανε το ιδιο. Απο τον δικο σου χρονο χανεις.
Αυτο σε ενδιαφερει πανω απο ολα. Στα αρχιδια μου για αυτες.
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.785
Πόντοι
1.206
τυπε πλακα πλακα σωστα τα λες... αλλα ποτε πηδιοσασταν
με αυτες???? ειχατε ειδική ώρα? πχ το βραδακι σε καμια βολτιτσα
ή και στη δουλεια ειχε γινει καμια φορα?

Να σου πω ειλικρινά στα νοσοκομεία το γαμήσι πέφτει σύννεφο! (Έχω να πατήσω σε νοσοκομείο κάτι δεκαετίες πλέον, οπότε απλά ιστορώ αναμνήσεις του παρελθόντος μου).
Και δωμάτια εφημερίας υπάρχουν, οπότε γλυτώνεις και τα 30άρια στα γαμιστρωνάδικα.

Απλά εγώ ήμουν λίγο πιο "κυριλάτος" στο στυλ μου, λιγώτερο "χύμα". Προτιμούσα να πάμε για κανένα ποτάκι πριν το σεξ.
Σε δωμάτιο εφημερίας μια φορά μόνο το είχα κάνει και δεν μου άρεσε. Ούτε και στην "κυρία"...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
εχω στην δουλεια μιαη οποια ολο με γλυκοκοιταζει και μου χαμογελαει αλλα δεν εχω δωσει το παραμικρο δικαιωμα δεν εχω προχωρησει αλλα υποσεινηδητα καταλαβαινω οτι γουσταρει  κανω πισω γτ ειμαι παντρεμενος και γτ την εχω στη δουλεια μου και δεν ξερω πως θα εξελιχθει αργοτερα η κατασταση

Στην έως τώρα επαγγελματική μου ζωή μου έτυχε να έχω πάρα πολλές προκλήσεις για να συνάψω σεξουαλικές σχέσεις με συναδέλφισες, συνεργάτισσες ή υπαλλήλους και τώρα που το σκέφτομαι ποτέ μου δεν έχω μετανιώσει που δεν προχώρησα σε καμία από αυτές.

Ο χώρος της δουλειάς μπορεί να είναι ο ιδανικός για τέτοιου είδους σχέσεις καθώς περνάς τον μεγαλύτερο χρόνο της ζωής σου με το άτομο που σε ενδιαφέρει αισθηματικά ή σεξουαλικά, πολύ μεγαλύτερο ακόμα και με τον σύντροφο σου.

Είναι όμως μαθηματικά βέβαιο ότι τα προβλήματα που θα δημιουργηθούν είναι πολύ περισσότερα από την όποια ικανοποίηση μπορεί να σου δώσει μια τέτοιου είδους σχέση.

Εγώ προσωπικά έχω γίνει μάρτυρας τέτοιου είδους καταστάσεων με τρίτους, που δυστυχώς άλλες λίγο και άλλες πολύ περισσότερο έχουν αποβεί στο σύνολο τους καταστροφικές για αυτούς που τις δημιούργησαν.

Κατά τη γνώμη μου, ποτέ και για κανένα λόγο δεν συνάπτουμε σεξουαλικές ή αισθηματικές σχέσεις στο επαγγελματικό μας περιβάλλον.

Οι ευκαιρίες για τέτοιου είδους δραστηριότητες είναι δεκάδες σε κάθε άλλου είδους συναναστροφές μας.

Για αυτό φίλε Πέτρο, μακριά….. :)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom