Νέα

Νταραβερι με τις υπαλληλους μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pavlik
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 428
  • Εμφανίσεις 36K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης

Συνημμένα

  • 15.jpg
    15.jpg
    151,3 KB · Εμφανίσεις: 54

swan

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
4
Like
33
Πόντοι
1
εχω στην δουλεια μιαη οποια ολο με γλυκοκοιταζει και μου χαμογελαει αλλα δεν εχω δωσει το παραμικρο δικαιωμα δεν εχω προχωρησει αλλα υποσεινηδητα καταλαβαινω οτι γουσταρει  κανω πισω γτ ειμαι παντρεμενος και γτ την εχω στη δουλεια μου και δεν ξερω πως θα εξελιχθει αργοτερα η κατασταση
kai ama thes na tin diokseis argotera ti tha kaneis?
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
φροντισε να πεσεις σε καμια παγιδα, να σε γραψει σε κανα βιντεο και μετα να την πληρωσεις χρυση..το ειχα δει στην λαμψη του αντενα αυτο
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.653
Κριτικές
5
Like
689
Πόντοι
96
kai ama thes na tin diokseis argotera ti tha kaneis?

ela nte τι θα κανω

ηξερα εναν καθηγητη που δουλευε σε φροντιστηρια και πηδουσε μια μαθητρια
τομαθα ο πατηρ και εγινε τις κακομοιρας χαχαχα
 

mounokletistis

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2011
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
φίλε πιτερ,

απλώς, Α-ΠΕ-ΛΥ-ΣΕ  ΤΗΝ.

το να την γαμησεις συνεπάγεται τεράστιο ρισκο με απρόβλεπτες κ μη συνέπειες.

το να μην την διώξεις, συνεπάγεται αυξημένες πιθανότητες του να την γαμήσεις (καθότι ειναι προφανες το mindfuck που σου κανει η γκομενα).

διωξτην κ βγαλτα ματια σου με αλλη (εκτος δουλειας κ κοινωνικου κυκλου)
 

ΠΙΡΙΝΙΚΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2010
Μηνύματα
309
Like
4
Πόντοι
1
εχω στην δουλεια μιαη οποια ολο με γλυκοκοιταζει και μου χαμογελαει αλλα δεν εχω δωσει το παραμικρο δικαιωμα δεν εχω προχωρησει αλλα υποσεινηδητα καταλαβαινω οτι γουσταρει  κανω πισω γτ ειμαι παντρεμενος και γτ την εχω στη δουλεια μου και δεν ξερω πως θα εξελιχθει αργοτερα η κατασταση
ξεκωλιασε την αδελφε.μην της χαριζεσαι.αυτη το ξερει οτι εισαι παντρεμενος,αν σου κανει τα γλυκα ματια,να της τα πεταξεις εξω. :2funny: προσπαθησε να εχεις το πανω χερι στη σχεση.ολα αυτα βεβαια με προσοχη γτ δν ειναι ευκολη υποθεση.
αντε κ καλη επιτυχια. :dancing:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
εχω στην δουλεια μιαη οποια ολο με γλυκοκοιταζει και μου χαμογελαει αλλα δεν εχω δωσει το παραμικρο δικαιωμα δεν εχω προχωρησει αλλα υποσεινηδητα καταλαβαινω οτι γουσταρει  κανω πισω γτ ειμαι παντρεμενος και γτ την εχω στη δουλεια μου και δεν ξερω πως θα εξελιχθει αργοτερα η κατασταση
Μεγαλε σε παω στοιχημα οτι το επόμενο ποστ σου θα είναι: Με εκβιάζει μια υπαλληλος μου. Τι να κάνω?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
εχω στην δουλεια μιαη οποια ολο με γλυκοκοιταζει και μου χαμογελαει αλλα δεν εχω δωσει το παραμικρο δικαιωμα δεν εχω προχωρησει αλλα υποσεινηδητα καταλαβαινω οτι γουσταρει  κανω πισω γτ ειμαι παντρεμενος και γτ την εχω στη δουλεια μου και δεν ξερω πως θα εξελιχθει αργοτερα η κατασταση

να τους πεις καταμουτρα τυπε οτι δεν τα γουσταρεις αυτα
γιατι μετα εχεις να πας στις πουτανες . Αληθεια
το χεις δοκιμασει αυτο ποτε? δοκιμασμενη τεχνικη  :grin:
 

takeItEasy

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2007
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Άμα σε καβλώνει, σκίστης τον κώλο, χωρίς φόβο και πάθος.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
εχω στην δουλεια μιαη οποια ολο με γλυκοκοιταζει και μου χαμογελαει αλλα δεν εχω δωσει το παραμικρο δικαιωμα δεν εχω προχωρησει αλλα υποσεινηδητα καταλαβαινω οτι γουσταρει  κανω πισω γτ ειμαι παντρεμενος και γτ την εχω στη δουλεια μου και δεν ξερω πως θα εξελιχθει αργοτερα η κατασταση

Η Γυναικα σου ειναι ωραια γκομενα?
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.785
Πόντοι
1.206
Λοιπόν Πέτρο να σου πω πως η τύπισα δεν σου κάνει τα κουνήματα από υστεροβουλία και όντως σε γουστάρει σαν άντρα.
Δεν ξέρω αν είσαι νέος, ωραίος κλπ και δεν έχει και σημασία.
Εγώ σου λέω πως σε γουστάρει, μην σου πω πως το πιστεύω πως αυτήν την στιγμή σε γουστάρει και έχει γίνει "τούρμπο" από την τσαντίλα της που δεν την πηδάς.

Όταν όμως την πηδήσεις το πως δεν θα δουλεύει να το έχεις σίγουρο! Δεν το έχει ακόμα βάλει στο μυαλό της, αλλά μετά το πήδημα έτσι θα γίνει σίγουρα! Είναι ο τρόπος που σκέφτονται οι γυναίκες.



Θυμάμαι όταν ήμουν μικρότερος και δούλευα σε Νοσοκομεία όποια είχα πηδήσει, νοσοκόμα ή νεώτερη συνάδελφο, όπου πετύχαινα μετά κάποιαν σαν υφιστάμενη, όλο να λουφάρουν προσπαθούσαν.
Και δεν ήμουν καν "το αφεντικό" να είναι δικιά μου η δουλειά. Απλά κάπως ανώτερος ιεραρχικά ήμουν.

Θυμάμαι σε μια την είχα πει άσχημα.
"Δεν μου λες ρε κορίτσι μου;" της είχα πει όταν την είχα πάρει χαμπάρι να λουφάρει συστηματικά, "Επειδή πηδιόμαστε εμείς, σε αυτήν την έρμη την κλινική δουλειά δεν θα γίνεται; Και μήπως είναι και δικό μου το "μαγαζί"; Απλά αν δεν την κάνεις εσύ την δουλειά σου θα την κάνουν άλλοι κι αυτό δεν είναι σωστό!"
Μου μυξοκλάφτηκε τότε και μετά συνεχίσαμε να πηδιόμαστε, αυτή συνέχισε να λουφάρει κι εγώ να της τα "χώνω" όποτε την έπιανα να λουφάρει.

Αλλά το "μαγαζί" δεν ήταν δικό μου είπαμε και κάποτε έφυγα κι όλας από κει. (Μετά σταματήσαμε και το πήδημα...)
 
 

Antigoni367

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2011
Μηνύματα
3.767
Like
5
Πόντοι
16
υπερβολές
επειδη σου ετυχε εσενα μια φορα
δεν σημαινει οτι ειναι ο κανονας
 

Dream_Master

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2009
Μηνύματα
239
Κριτικές
6
Like
335
Πόντοι
281
εγω θα σου προτεινω κατι αλλο ρε φιλε πετρο. αφου εχυ εισαι παντρεμενοςμ και δεν πρεοκειτε να κανεις τιποτα  δεν την γνωριζεις σε εμενα που ειμαι ελευθερος και ευκαταστατος να την πηδηξω?
 

Gator146

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2011
Μηνύματα
1.220
Like
27
Πόντοι
16
Ρε υπερτατα συμβολα του Σεξ που ακομα και οι γυναικες υπαλληλοι σας ωρεγονται τις φιληδονες κορμαρες σας ,κατουρατε και λιγο γιατι ο Ryan Gosling και ο George Clooney εχουν βαλει τα κλαμματα στο America με το κυμα των ελληνοβαλκανιων επιβητορων που σαρωνει την υφηλιο.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Ρε υπερτατα συμβολα του Σεξ που ακομα και οι γυναικες υπαλληλοι σας ωρεγονται τις φιληδονες κορμαρες σας ,κατουρατε και λιγο γιατι ο Ryan Gosling και ο George Clooney εχουν βαλει τα κλαμματα στο America με το κυμα των ελληνοβαλκανιων επιβητορων που σαρωνει την υφηλιο.... :2funny: :2funny: :2funny:
τί μλκ είσαι ,..περίμενες εμένα να ποστάρω για να το βάλεις? :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.785
Πόντοι
1.206
υπερβολές
επειδη σου ετυχε εσενα μια φορα
δεν σημαινει οτι ειναι ο κανονας

Ρε κοπελιά διάβαζε πιο προσεκτικά!
Δεν είπα πως μου είχε τύχει με μια. Η μία ήταν αυτή που πηδούσα δυο χρόνια, είχαμε σχέση.
ΑΛΛΑ και με όσες άλλες είχα πάει το ΙΔΙΟ κάνανε λέμε!

Θυμάμαι μια άλλη, νοσοκόμα ήταν αυτή, δεν την είχα καν πηδήσει, απλά την προηγούμενη είχαμε βγει για ποτό.
Την επόμενη σε εφημερία της λέω "Πάμε να κάνουμε επίσκεψη" (στους ασθενείς) και τί μου απαντάει το τσουλί;
"Βαριέμαι τώρα!" Μου λέει. "Έλα σε καμιά ώρα πάλι!" Εν τω μεταξύ στα εξωτερικά Ιατρεία, από τα οποία ήμουν σχεδόν "σκαστός" να γίνεται πόλεμος!

Ποιος είδε το θεό και δεν τον φοβήθηκε! :grin: :grin:
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Ρε κοπελιά διάβαζε πιο προσεκτικά!
Δεν είπα πως μου είχε τύχει με μια. Η μία ήταν αυτή που πηδούσα δυο χρόνια, είχαμε σχέση.
ΑΛΛΑ και με όσες άλλες είχα πάει το ΙΔΙΟ κάνανε λέμε!

Θυμάμαι μια άλλη, νοσοκόμα ήταν αυτή, δεν την είχα καν πηδήσει, απλά την προηγούμενη είχαμε βγει για ποτό.
Την επόμενη σε εφημερία της λέω "Πάμε να κάνουμε επίσκεψη" (στους ασθενείς) και τί μου απαντάει το τσουλί;
"Βαριέμαι τώρα!" Μου λέει. "Έλα σε καμιά ώρα πάλι!" Εν τω μεταξύ στα εξωτερικά Ιατρεία, από τα οποία ήμουν σχεδόν "σκαστός" να γίνεται πόλεμος!

Ποιος είδε το θεό και δεν τον φοβήθηκε! :grin: :grin:

είμαι πολύ υπέρήφανος για τα κορίτσια μας ,ούτε άνδρα γυμνό δεν έχουν ποστάρει,αλλά ΄οι περισσότερες έχουν στραπ ον, τί γίνεται βρε παιδιά , ντοκ .τα χάπια μου πλζ :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom