Νέα

Νταϊάνα η Μολδαβή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
...γι'αυτό κι για άλλα την προκαλώ  να μπει η ιδία και να πάρει θέσει.την ξέρω ότι δεν κολώνει και μπορεί να το κάνει

Εγώ δεν έχω καταλάβει τον λόγο που δεν το κάνει τόσο καίρο... Και μην περιμένετε να πιστέψω ότι μια επαγγελματίας όπως η Νταϊάνα,

με Facebook, Twitter και δικό της προσωπικό blog παρακαλώ (βρείτε μια άλλη που να έχει σε όλη την Ελλάδα...)και που γενικά προωθεί

τη δουλειά της με ότι μέσο της δίνεται (και πολύ καλά και σωστά κάνει!) δεν έχει λογαριασμό στο bourdela.com που είναι ο κατεξοχήν

δικτυακός χώρος που αφορά και προμοτάρει το επάγγελμά της. Προσωπικά μου φαίνεται αδιανόητο.

Την Νταϊάνα τη ξέρω από παλιά όταν δούλευε Βαρδάρη.είναι μια εντυπωσιακή κοπέλα που δίνει ιδιαίτερη προσοχή στην εμφάνισή της.τα δυνατά της σημεία είναι γλυκό ερωτικό πρόσωπο,βυζιά τούμπανο,κωλαράκι θανατηφόρο.. δοκιμασμένο λέμε  :dancing:

Εντάξει να λέμε όμως και για τα παραπάνω κιλάκια και για τις κοιλιές που περισσεύουν και τα μαγουλάκια. Τουλάχιστον της αναγνωρίζω ότι έχει το γνώθι σαυτόν και

σαλοναρίζεται πάντα με νυχτικιά-νεγκλιζέ με αρνητικά lux στον φωτισμό και όχι σε απόσταση μικρότερη των 5 μέτρων.  



Δεν θέλω να δώσω άλλο συνέχεια σε αυτό το θέμα για να κρατήσουμε ένα καλό επίπεδο στο σαιτ όπως αρμόζει να κάνουμε όλοι

Θα το εκτιμούσα αν δεν απαντούσες για τον παραπάνω λόγο και δεν έχω κι όρεξη...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.075
Κριτικές
89
Like
10.504
Πόντοι
25.015
καταρχήν τους χαρακτιρισμούς που μου απευθύνεις να τους πάρεις πίσω!απαιτώ να με σεβαστείς όπως σε σέβομαι κι εγώ και όλα τα παιδιά!Δεν είμαι εδώ για να παίζω το παιχνίδι καμιάς πουτάνας αν το θες έτσι.επειδή μου απευθύνεις τον λόγο και ότι σου απαντάω φαίνεται ότι μιλάω πολύ για την ίδια όπως το έχω ξανά κάνει στο παρελθόν.ο GetYouBarbara από τότε που ξεκίνησε να γράφει 80% στα post του αναφέρεται μόνο στην Έφη.φαίνεται να της έκανε κακό.. που η Εφάρα έσκισε σε όλα αυτά τα χρόνια!άλλο να μην είναι φυσικά στα γούστα σου κι άλλο να είναι η χειρότερη  από όλες όπως την αποκάλεσε ο κολλητό σου GetYouBarbara.στο κάτω κάτω στα αρχίδια μου,απλά η κακία κάνει μπαμ.ο άλλος ο κολλητός σου με τα γυαλιά :grin: πότε θα πεί και αυτός με τι σειρά το καλό του λόγο.... ;).τώρα αν εσύ έχεις κάτι με κάποιον εμένα δεν με αφορά.καλύτερα πες το στον ίδιον.κι αν πας κι να μην πας εμένα ποσώς μ'ενδιαφέρει,ενδεχομένως να την πεις τη κακία σου... ;).για όσα λέει πιο πάνω ο φίλος η μόνη που μπορεί να δώσει τη σωστή απάντηση είναι η Νταϊανα  ;).η παροιμία λέει  Όπου υπάρχει καπνός,υπάρχει και φωτιά. γι'αυτό κι για άλλα την προκαλώ  να μπει η ιδία και να πάρει θέσει.την ξέρω ότι δεν κολώνει και μπορεί να το κάνει

κακό τις κάνουμε εμείς που λέμε την αλήθεια στην λάσπη που πετάτε στην Νταϊανα?!.Μπράβο ρε μάγκες,ωραίοι ως  Έλληνες  :thumbsup:

Δεν θέλω να δώσω άλλο συνέχεια σε αυτό το θέμα για να κρατήσουμε ένα καλό επίπεδο στο σαιτ όπως αρμόζει να κάνουμε όλοι

Πολλες αρλουμπες λες για μενα.
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
ρε παιδια ελεος..ξερετε οτι μιλατε για πουτ@να?
δεν μιλατε για καποια γκομενα που γνωρισατε σε κανα μπαρακι και μαλωνετε για την παρτυ της..
η γκομενα κανει την δουλεια της.γαμιετε για τα χρηματα.σε καποιους αρεσει παραπανω σε καποιους αρεσει λιγοτερο.γουστα ειναι αυτα.
εγω καποτε ειχα κολησει με μια πουτανα και πηγενα συνεχεια σε αυτην και οι κριτικες γενικα ηταν κακιστες για αυτην.
εγω ομως περνουσα καλα, δεν απαντησα ποτε στις αρνητικες κριτικες της.τι ειμαι ο νταβατζης της για να της κανω διαφημιση? ισα ισα αν δεν πηγενε κανενας να την πηδηξει σε εμενα θα εβγαζε πιο πολλα γουστα αφου ημουν καλος πελατης...
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
84
Πόντοι
6


η γκομενα κανει την δουλεια της.γαμιετε για τα χρηματα
και αυτη και ολες οι αλλες ,γιατι εδω μεσα εχουμε γεμισει με ατομα που εχουν αμεση σχεση με τα μαγαζια του χορου,που γραφουν πραγματα που δεν γνωριζω αν και οι ιδιοι τα πιστευουν και εχουμε φτασει να θεοποιουμε κομοδινα με κακη συμπεριφορα ή απλα αδιαφορες κοπελες .τουλαχιστον η συγκεκριμενη ειναι πολυ πιο πανω απο τον μεσο ορο απο της συναδελφους της σε αυτη τη πολη.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
και αυτη και ολες οι αλλες ,γιατι εδω μεσα εχουμε γεμισει με ατομα που εχουν αμεση σχεση με τα μαγαζια του χορου,που γραφουν πραγματα που δεν γνωριζω αν και οι ιδιοι τα πιστευουν και εχουμε φτασει να θεοποιουμε κομοδινα με κακη συμπεριφορα ή απλα αδιαφορες κοπελες .τουλαχιστον η συγκεκριμενη ειναι πολυ πιο πανω απο τον μεσο ορο απο της συναδελφους της σε αυτη τη πολη.
σωστος....η νταιανα τα τιμα τα λεφτα που παιρνει
 

schwarz

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
δε συνηθίζω να παρεμβαίνω ούτε να κάνω τσάρκες...σας παρακολουθώ όμως και όταν νομίζω ότι κάποια κοπέλα μπορεί να μου ταιριαζει τότε την επισκέπτομαι...αν και εμφανισιακά μου ταιριαζει τότε την κάνω στανταρακι για πολύ καιρό... έκανα λοιπόν την πρώτη επίσκεψη στην Νταϊάνα και η άποψη μου είναι οτι η κοπέλα είναι γυναικάρα...οσο για τις υπηρεσίες θα δοκιμασω συντομα και πιθανον να γίνει στανταράκι .
Για να αξιολογηθει αναλογα το σχολιο μου σας λεω πως ειμαι 48 ετων  και τελευταια 2 χρονια εχω παει σε τακτικη βαση με την ΑΝΝΑ (μαντζαρου) και την ΝΑΝΤΙΑ(ερημιτη)
 

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
υπαρχει καμια φωτο απο την νταινα να δουμε ?
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Μπραβο στην κοπελα αριστη επαγγελματιας!
 

tonymontana23

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2012
Μηνύματα
80
Like
12
Πόντοι
0
Δουλευει ακομα θεσσαλονικη η Νταιανα??Γνωριζει κανεις?
 

big20paul

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
δεν πρόλαβα να την δοκιμάσω την συγκεκριμένη και είχα ακούσει τα καλύτερα....αν ξέρει κάποιος ας ρίξει φως
 

halford

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
Το μαγαζί της είναι κλειστό εδώ και αρκετό καιρό. Τα τελευταία νέα της ήταν από την τελευταία κριτική που ανέβηκε.
 

zeus1984

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2009
Μηνύματα
292
Like
65
Πόντοι
1
ξερει κανενας που βρισκεται;
 

Fil_gr

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
42
Like
6
Πόντοι
0
Την πηρε πουθενα το ματι κανενος την αρχοντογυναικα??
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
882
Κριτικές
20
Like
1.241
Πόντοι
1.076
δυστηχως φιλε σταματησε αν μαθω κατι νεοτερο θα ενημερωσω.
 

halford

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2006
Μηνύματα
47
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
10
Την τελευταία φορά που την είχα συναντήσει μου είχε πει πως θα πήγαινε Μολδαβία για να τακτοποιήσει κάποια θέματα σχετικά με την άδεια της. Από τότε παραμένει άφαντη.

Μακάρι να γυρίσει κάποια στιγμή, γιατί τέτοιες γυναίκες πραγματικά ξεχωρίζουν.
 

serr

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2006
Μηνύματα
21
Like
12
Πόντοι
0
Κάποιος στο Greekfoot έγραψε ότι ξαναγύρισε στο Godiva η Νταϊάνα. Μπαίνω στο σάιτ Godiva αλλά δεν την έχει. Αν έχει πάει κανείς και ξέρει κάτι νεότερο ας μας πει.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.075
Κριτικές
89
Like
10.504
Πόντοι
25.015
το νημα της μπουρδελοκαταστασης κανατε τον κοπο να το διαβασετε καθολου? Η νταιανα δουλευει πλεον στο free house.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom