Νέα

Νταϊάνα η Μολδαβή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jo145
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 76
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Μια χαρούλα το μιλφέιγ! Βέβαια αν είναι 27 αυτή εγώ είμαι (πες) 37!

Για πες τε μας και τιμές, στη βίζιτα εννοώ εκτός του "ιδρύματος".
Όχι πως σκέφτομαι να ερθω στη θεσσαλονίκη για να πηδήσω βέβαια, απλά για να γίνουν οι συγκρίσεις με τις "χαμουτζούδες".
27 δεν ειναι νταξει αλλα δεν ειναι και πανω απο 32 παντως
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.079
Like
5.551
Πόντοι
1.206
είσαι απ'την Αθήνα και διαβάσεις για τις μουνάρες μας εδώ στην Μακεδονία??

Ρε φίλε εδώ ο Παλέρμο κατεβαίνει στην Αθήνα από την Θεσσαλονίκη και τον ερωτεύονται οι δικές μας πουτάνες και τις χάνουμε! :grin:

Εμείς να μην ρωτάμε καν;
 

alanisPAOK

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε φίλε εδώ ο Παλέρμο κατεβαίνει στην Αθήνα από την Θεσσαλονίκη και τον ερωτεύονται οι δικές μας πουτάνες και τις χάνουμε! :grin:

Εμείς να μην ρωτάμε καν;
αφού δεν τις πηδάτε καλά  :knockinb:  :zfuck:  :fuck1:  :kissass2: ... καλά κάνουν που ερωτεύονται εμάς τους Βόρειους.όταν μια γυναίκα δεν την πήρες και απ'τον κώλο δεν λέγεται ότι την έχεις πηδήξει,μπουγάτσα mou  :grin:
 

LoveSrbija

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2010
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Μια χαρούλα το μιλφέιγ! Βέβαια αν είναι 27 αυτή εγώ είμαι (πες) 37!

Για πες τε μας και τιμές, στη βίζιτα εννοώ εκτός του "ιδρύματος".
Όχι πως σκέφτομαι να ερθω στη θεσσαλονίκη για να πηδήσω βέβαια, απλά για να γίνουν οι συγκρίσεις με τις "χαμουτζούδες".

έχει δικό της χώρο ή κάνει επίσκεψη έκτός "γραφείου" ;
 

Επισκέπτης
Karaman σκεψου λιγο λογικα...η γυναικα αυτη δουλευει πανω απο 3 χρονια τωρα,ξεκιναει το πρωι και σχολαει κατα τις 19.00 και εχει φαει καμια 15 γαμησια τη μερα,και αν περασει πρωι απο κει δεν υπαρχει περιπτωση να μην ειναι στο δωματιο.
Εσυ λες λοιπον οτι οταν παει σπιτι της δεν εχει τιποτα αλλο να κανει απο το να μπει στο σαϊτ και γραφει βλακωδεις κριτικες υπερ της ή να αυτοψηφιζεται??
Τι παραπανω να κερδισει?

Κι εδω μπαινει και ο παραγοντας Εμμα.Τις τελευταιες μερες εμφανιζονται μελη που ολη τους η κουβεντα περιφερεται γυρω απο την Εμμα.Μεχρι και το θεμα με τις αρρωστες κοπελες μαλλον προς τα εκει κινηθηκε.
Με την ιδια λογικη δηλαδη και η Εμμα κανει οτι και η Νταϊανα?Μα αν πας τωρα θα εχει 3 δωματια γεματα τι παραπανω να κερδισει?

Το τελικο συμπερασμα που κετεληξα εγω ειναι οτι επειδη αυτη η αλυσιδα τυχαινει να εχει αυτα τα 2 πολυ δυνατα στελεχη,καποιοι δυσαρεστουνται και σκεφτηκαν να της αποδυναμωσουν με το να τις καταντησουν τελειως αντιπαθητικες εδω μεσα.Με υπερπροβολη δηλαδη που καποια στιγμη θα καταντησει κουραστικη και εκει που διαβαζεις ολη μερα η Εμμα ετσι και η Νταϊανα αλλιως θα σιχαθεις και θα πεις αντε γαμηθειτε δεν ξαναπαταω σ'εσας

Μη σου φαινεται περιεργο ετσι εχω παθει εγω με την Αφρουλα με το να διαβαζω χιλιαδες μηνυματα γι'αυτην ολα αυτα τα χρονια.Τη σιχαθηκα πριν καν τη γαμησω
Εσύ κάποτε ήσουν σωστός και έλεγες την αλήθεια
Μα δεν εχει να κανει με μενα προσωπικα φιλε μου.ο ανθρωπος το ειπε καθαρα οτι εχει πολλα προφιλ και κανει την πλακα του για να προκαλει.Η΄ κραταμε ενα επιπεδο στα θεματα της Θεσ/νκης ή το κανουμε παιδικη χαρα εδω μεσα για να παιζει o gl.Σ'αυτο που εγινε χθες στις 3 τα ξημερωματα ο deker εχει δικιο.μεσα το που συνδεθηκε εφαγε 4 ψηφους απο τον αλλο που φαινοταν αποσυνδεδεμενος
αλλα χάλασες και εσύ μου φαίνετε  :( :( :( :( :( ξεπουλήθηκες
Νικητρια της καρδιας μας ειναι μονο η Νταϊανα  :rockon: :rockon: :rockon:
Την Εμμα μάλλον η άλλη η πονηρή την χαντακώνει οπώς και τις άλλες ρουμάνες για ξεχωρήσει αυτη που είναι Μολδαβή  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: βάζει και κανέναν σκλάβο να την βοήθαει όπως σωστά έχουν καταλαβει μερικοί. κάλα τα λές κατα τα άλλα όμως  η λογική των πουτάνων δεν είναι σαν αυτή που λές. ας κάνουν οτι θέλουν στην τελική εμείς να γαμάμε καλά και φθήνα θέλουμε  ;) ;) ;) ;)
πάντως για να λέμε και τα καλά οσες φορές πηγα στον βαρδάρη ήταν πολυ καλή  :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: δυνατή και στην πίπα και σε όλα  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: μπράβο
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Τι εγινε παει και αυτος ο τακης.???!!  :2funny: :2funny: ...στο τελος δεν θα μηνει κανενας.!!  :2funny: :2funny:

Κατω τα χερια απο τον ΤΑΚΗ.!!  :2funny: :2funny:



 

Witchking

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2013
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
να την πω υπεροχη θα ναι λιγο.......  την επισκεφτηκα χθες και με την πρωτη ευκαιρια σε αυτην θα παω.... ΦΟΒΕΡΗ!!    :fuck1:  :fuck1:    :fuck1: 
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.076
Κριτικές
89
Like
10.506
Πόντοι
25.015
Εμενα ηταν μια απο τις χειροτερες μου εμπειριες, λες και πηγαινα με το μπαζο του σχολειου
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.714
Πόντοι
1.306

xarouli_cool

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ελάτε καλέ που πάτε να μειώσετε την καλή φήμη της Λέιντι.είναι φανερό που μόνο τρία μέλη Tην δυσφημίζουν μονίμως  επίσης και κανά καινούργιο μέλος ντεμέκ..   την ξέρω καλά την Κυρία μου τόσα χρόνια πλέον!!!!!
όλες αυτές τις εξαιρετικές κριτικές τις έγραψαν μελή σοβαροί και αξιόπιστοι και όχι κάτι κατίνες.. Παρακαλώ πατήστε εδώ για να διαβάσετε
ένας από αυτούς που παρασέρνει άλλους και φοβάμαι...,πιθανόν να είναι κλώνοι, έχει γράψει πολύ καλές κριτικές για την Κυρία και πατήστε εδώ για να διαβάσετε μάλιστα και δεύτερη κριτική πιο κάτω    Ημερ/νια επίσκεψης 27-06-2009 ; 05-09-2009
φαίνεται.. ότι η Κυρία μας ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΠΑΡΘΕΝΙΑ και αυτο το πονάει επειδή τον έκανε πέρα στη συνέχεια.να ρωτήσουμε και την Κυρία για αυτό μήπως το επιβεβαιώνει.

Δεν θα αφήσω κανέναν να προσβάλουν και να δυσφημίζουν την Κυρία μου επειδή κάποιος παλιός μέλος η κλώνος επειδή είναι παλιός μέλος μπορεί να λέει ότι θέλει και να μην τον διαγράψουν και όλας.Δεν έχω πρόβλημα ακόμα και να με διαγράψουν,θα μπω ξανά και θα Tην υπερασπιστώ μέχρι θανάτου την Κυρία με καινούριο λογαριασμό!!!!!!!

Αν κάποια... βαράει μύγες,ας κάνει καλά τη δουλειά της για να μην πάμε όλες και όλοι στην Κυρία Νταιάνα μας!!!Προσωπικά δεν την αλλάζω τη λατρεία Αφέντρα μου!!!!! :smitten:


 

mixalisspa

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2013
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
σωστα την λεσ αφεντρα σου.σε ξεκολιαζει καλα για να λεσ αυτα ολλα ρε ντουνεκι?
εσύ τι πρόβλημα έχεις ρε φίλε ότι κάνει ο άλλος στο κρεβάτι του  :jerking: στον κώλ@ σου μπαίνει η μήπως σε πειράζει που λέει την αλήθεια..  ;) σαν νέος που είσαι εδώ αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να διαβάζεις λίγο παραπάνω τι λένε οι κριτικές και να σεβόμαστε κοπέλες που ιδρώνουν την φανέλα!!!Ας μην κρυβόμαστε πίσω από ένα (nick) και να λέμε παπαριές.με την Νταϊάνα βρήκες ξαφνικά να ασχοληθείς που είναι η άξια του χώρου.. :think: ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΕΡΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΊΤΕ ΝΑ ΦΙΜΏΣΕΤΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΗΣ ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΤΟΥ SEX.
Σαφώς όλοι έχουν δικαίωμα να λένε την άποψη τους ανεξαρτήτως ιδιαιτερότητας
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.076
Κριτικές
89
Like
10.506
Πόντοι
25.015
Παιδια εγω δεν δυσφιμιζω κανεναν. Λεω την αποψη μου. Στο κατω κατω τοσουρ οπαδους σας εχει η νταιανα,φανατικους κιολας απο οτι βλεπω. Ο φανατισμος ειναι μεγαλη μαλακεια παντως.
 

manowar30

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2013
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια εγω δεν δυσφιμιζω κανεναν. Λεω την αποψη μου. Στο κατω κατω τοσουρ οπαδους σας εχει η νταιανα,φανατικους κιολας απο οτι βλεπω. Ο φανατισμος ειναι μεγαλη μαλακεια παντως.
μαλλον δεν βλεπεις καλα και ειναι σιγουρο οτι δεν εχεις παει με την Nταιανα  :think:  για Nταιανα πηγες και αλλη κοπελα πηδηξες  :2funny: ε δεν ειναι και η Εφη.....  ;)
 

mixalisspa

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2013
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια εγω δεν δυσφιμιζω κανεναν. Λεω την αποψη μου. Στο κατω κατω τοσουρ οπαδους σας εχει η νταιανα,φανατικους κιολας απο οτι βλεπω. Ο φανατισμος ειναι μεγαλη μαλακεια παντως.
και να µην θέλεις...γίνεσαι... φίλε μου.βλέπεις κάτι το αδικαιολόγητο να συμβαίνει αφού ξέρω καλά ποια είναι και πόσο καλή είναι στο επάγγελμα της και αυτή είναι η κοινή άποψη όλων αν περιορίσουμε 2-3 άτομα που ούτε αυτοί δεν τα πιστεύουν αυτά τα οποία γράφουν
 

mixalisspa

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2013
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Την Νταϊάνα τη ξέρω από παλιά όταν δούλευε Βαρδάρη.είναι μια εντυπωσιακή κοπέλα που δίνει ιδιαίτερη προσοχή στην εμφάνισή της.τα δυνατά της σημεία είναι γλυκό ερωτικό πρόσωπο,βυζιά τούμπανο,κωλαράκι θανατηφόρο.. δοκιμασμένο λέμε  :dancing:
όσες φορές την επισκέφτηκα πάντα ήταν με διαφορετική εμφάνιση και αρώματα σε μικρά μπουκάλια ;).έχει ένα σοβαρό στυλ με την πρώτη ματιά όταν την αντικρίζεις αλλά στη συνέχεια με τις πρώτες κουβέντες καταλαβαίνεις την απλότητα,το χιούμορ με τις ατάκες της και γενικώς είναι ένα  κοινωνικό άτομο.συζητάς άνετα μαζί τις επειδή τα ελληνικά τις είναι άριστα.στο δωμάτιο δεν βιάζεται και δεν σου επιβάλει την αίσθηση του χρόνου.οι υπηρεσίες της είναι ότι καλύτερο υπάρχει σε επαγγελματικό επίπεδο.
αν τα διαβάσεις κορίτσι μου δεν λέω κάτι παραπάνω από όσα μου έχεις δείξει σε όλα αυτά τα χρόνια που σε γνωρίζω
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.829
Κριτικές
379
Like
5.194
Πόντοι
10.647
Την Νταϊάνα τη ξέρω από παλιά όταν δούλευε Βαρδάρη.είναι μια εντυπωσιακή κοπέλα που δίνει ιδιαίτερη προσοχή στην εμφάνισή της.τα δυνατά της σημεία είναι γλυκό ερωτικό πρόσωπο,βυζιά τούμπανο,κωλαράκι θανατηφόρο.. δοκιμασμένο λέμε  :dancing:
όσες φορές την επισκέφτηκα πάντα ήταν με διαφορετική εμφάνιση και αρώματα σε μικρά μπουκάλια ;).έχει ένα σοβαρό στυλ με την πρώτη ματιά όταν την αντικρίζεις αλλά στη συνέχεια με τις πρώτες κουβέντες καταλαβαίνεις την απλότητα,το χιούμορ με τις ατάκες της και γενικώς είναι ένα  κοινωνικό άτομο.συζητάς άνετα μαζί τις επειδή τα ελληνικά τις είναι άριστα.στο δωμάτιο δεν βιάζεται και δεν σου επιβάλει την αίσθηση του χρόνου.οι υπηρεσίες της είναι ότι καλύτερο υπάρχει σε επαγγελματικό επίπεδο.
αν τα διαβάσεις κορίτσι μου δεν λέω κάτι παραπάνω από όσα μου έχεις δείξει σε όλα αυτά τα χρόνια που σε γνωρίζω

και να µην θέλεις...γίνεσαι... φίλε μου.βλέπεις κάτι το αδικαιολόγητο να συμβαίνει αφού ξέρω καλά ποια είναι και πόσο καλή είναι στο επάγγελμα της και αυτή είναι η κοινή άποψη όλων αν περιορίσουμε 2-3 άτομα που ούτε αυτοί δεν τα πιστεύουν αυτά τα οποία γράφουν

Kοιτα τακη να παω να την δω το Σαββατο, (γιατι εχω να την δω πανω απο χρονο) και να εχει μπαζεψει οπως λεει ο συναθλητης GetYouBarbara...κανονισε μετα τι θα πεις.!!!!!  :s&m_1:
...ειπαμε ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΣΩΣΤΗ στην δουλεια της,  αλλα αν για καποιον δεν του κανει κλικ εμφανησιακα, δεν σημαινει οτι ειναι τυφλος ή ψευτης, και εκτος απο αυτους τους 2-3 που λες οτι δεν ξερουν τι γραφουν, υπαρχει και η αλλη μερια των 2-3 που την προμοταρουν φουλ την κοπελια, απλα και μονο να ψαξεις τα μυνηματα τους βγαζεις ακρη, πως, με ποιο τροπο και ποσες φορες ανφερονται στην συγγεκριμενη κοπελια...κανει μπαμ.!!

τωρα ο αλλος ο ασχετος τακης, που μπηκε εγραψε μια κριτικη για αυτην περσυ του Αιλια, και ξαναμπηκε τωρα να μας προμοταρει την πουτανα του, εκει που λεει οτι μου πηρε την παρθενια η μολδαβεζα, απλα...  :headbang: :headbang: :headbang: ή πως με εκανε στην ακρη και δεν με παιζει πια  :headbang: :headbang: ....του απαντω οτι ΠΛΗΡΩΝΩ και μου ανοιγει τα ποδια οποτε θελω και στο τελος μου λεει και ευχαριστω.!!!! ...και που αναφερετε στις τοσες κριτικες που υπαρχουν το ειπαμε χιλιες φορες, αλλα οι κλωνοι δεν καταλαβαινουν... υπαρχουν 30 κριτικες.?? οι 10 αν ειναι γραμμενες απο αναγνωρησμενα μελη, οι αλλες 20 ειναι απο μελη του λεπτου, μονογαμικοι με την Νταινα... ;) μην με αναγκασετε να ψαξω και να ποσταρω, γιατι θα γινω κακος και θα λετε παλι τι μισος εχω με την κοπελια...

αφηστε το κοριτσι να αναδυχτει μονο του, κακο της κανετε....
 

mixalisspa

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2013
Μηνύματα
46
Like
0
Πόντοι
0
Kοιτα τακη να παω να την δω το Σαββατο, (γιατι εχω να την δω πανω απο χρονο) και να εχει μπαζεψει οπως λεει ο συναθλητης GetYouBarbara...κανονισε μετα τι θα πεις.!!!!!  :s&m_1:
...ειπαμε ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΣΩΣΤΗ στην δουλεια της,  αλλα αν για καποιον δεν του κανει κλικ εμφανησιακα, δεν σημαινει οτι ειναι τυφλος ή ψευτης, και εκτος απο αυτους τους 2-3 που λες οτι δεν ξερουν τι γραφουν, υπαρχει και η αλλη μερια των 2-3 που την προμοταρουν φουλ την κοπελια, απλα και μονο να ψαξεις τα μυνηματα τους βγαζεις ακρη, πως, με ποιο τροπο και ποσες φορες ανφερονται στην συγγεκριμενη κοπελια...κανει μπαμ.!!

τωρα ο αλλος ο ασχετος τακης, που μπηκε εγραψε μια κριτικη για αυτην περσυ του Αιλια, και ξαναμπηκε τωρα να μας προμοταρει την πουτανα του, εκει που λεει οτι μου πηρε την παρθενια η μολδαβεζα, απλα...  :headbang: :headbang: :headbang: ή πως με εκανε στην ακρη και δεν με παιζει πια  :headbang: :headbang: ....του απαντω οτι ΠΛΗΡΩΝΩ και μου ανοιγει τα ποδια οποτε θελω και στο τελος μου λεει και ευχαριστω.!!!! ...και που αναφερετε στις τοσες κριτικες που υπαρχουν το ειπαμε χιλιες φορες, αλλα οι κλωνοι δεν καταλαβαινουν... υπαρχουν 30 κριτικες.?? οι 10 αν ειναι γραμμενες απο αναγνωρησμενα μελη, οι αλλες 20 ειναι απο μελη του λεπτου, μονογαμικοι με την Νταινα... ;) μην με αναγκασετε να ψαξω και να ποσταρω, γιατι θα γινω κακος και θα λετε παλι τι μισος εχω με την κοπελια...

αφηστε το κοριτσι να αναδυχτει μονο του, κακο της κανετε....
καταρχήν τους χαρακτιρισμούς που μου απευθύνεις να τους πάρεις πίσω!απαιτώ να με σεβαστείς όπως σε σέβομαι κι εγώ και όλα τα παιδιά!Δεν είμαι εδώ για να παίζω το παιχνίδι καμιάς πουτάνας αν το θες έτσι.επειδή μου απευθύνεις τον λόγο και ότι σου απαντάω φαίνεται ότι μιλάω πολύ για την ίδια όπως το έχω ξανά κάνει στο παρελθόν.ο GetYouBarbara από τότε που ξεκίνησε να γράφει 80% στα post του αναφέρεται μόνο στην Έφη.φαίνεται να της έκανε κακό.. που η Εφάρα έσκισε σε όλα αυτά τα χρόνια!άλλο να μην είναι φυσικά στα γούστα σου κι άλλο να είναι η χειρότερη  από όλες όπως την αποκάλεσε ο κολλητό σου GetYouBarbara.στο κάτω κάτω στα αρχίδια μου,απλά η κακία κάνει μπαμ.ο άλλος ο κολλητός σου με τα γυαλιά :grin: πότε θα πεί και αυτός με τι σειρά το καλό του λόγο.... ;).τώρα αν εσύ έχεις κάτι με κάποιον εμένα δεν με αφορά.καλύτερα πες το στον ίδιον.κι αν πας κι να μην πας εμένα ποσώς μ'ενδιαφέρει,ενδεχομένως να την πεις τη κακία σου... ;).για όσα λέει πιο πάνω ο φίλος η μόνη που μπορεί να δώσει τη σωστή απάντηση είναι η Νταϊανα  ;).η παροιμία λέει  Όπου υπάρχει καπνός,υπάρχει και φωτιά. γι'αυτό κι για άλλα την προκαλώ  να μπει η ιδία και να πάρει θέσει.την ξέρω ότι δεν κολώνει και μπορεί να το κάνει

κακό τις κάνουμε εμείς που λέμε την αλήθεια στην λάσπη που πετάτε στην Νταϊανα?!.Μπράβο ρε μάγκες,ωραίοι ως  Έλληνες  :thumbsup:

Δεν θέλω να δώσω άλλο συνέχεια σε αυτό το θέμα για να κρατήσουμε ένα καλό επίπεδο στο σαιτ όπως αρμόζει να κάνουμε όλοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom