Νέα

Νοτις Σφακιανακης VS Δεσποινα Βανδη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα πιπης___
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 867
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Συμφωνειτε με την Αποχωρηση της Βανδη απο το σχημα μετα τις δηλωσεις του Αρχοντα Νοτη ?

  • Ρε ποιος την Γαμει την κοντη. Τα λεφτα της ΑΕΚ πισω ρε!!!

    Ψήφοι: 21 12,1%
  • Δεν συμφωνησανε στα φραγκα και βρηκε προφαση η αταλαντη να φυγει σαν Λαικος Επαναστατης. Θα την βρει

    Ψήφοι: 20 11,6%
  • Ο Νοτης ειναι Αρχοντας. Την εφτιαξε και αυτη τον πουλησε ! Στα @@ μας και αν εφυγε

    Ψήφοι: 53 30,6%
  • Δεν συμφωνω με τις αποψεις του Νοτη πρεπει να ειναι ποιο προσεχτικος με τις δηλωσεις του ειναι λαικο

    Ψήφοι: 9 5,2%
  • Ο Ενας Φασιστας, η αλλη Αντιφασιστας και η Παολα Κομμουνα. Παμε μπουζουκια και δεν γαμιεται το συμπα

    Ψήφοι: 10 5,8%
  • Μαγκες δεν εχω να φαω,Αυτοι πανε στις βιλαρες τους, τρωνε αστακομακαροναδες, τι με νοιαζει εμενα τωρ

    Ψήφοι: 38 22,0%
  • Ο Κοντος φταιει για ολα. ΠΑΣΟΚ δεν εισαι ρε? Ο Εαυγγελος Γουρουνης παρεξηγηθηκε και τους διεταξε να

    Ψήφοι: 3 1,7%
  • Κοιτα να δεις που η Βανδη μας εβαλε τα γυαλια. Μπραβο της παντως. Δεν της το ειχα να εχει τσαγανο

    Ψήφοι: 19 11,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    173

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.516
Κριτικές
4
Like
1.763
Πόντοι
266
παντως δε θυμαμαι να εχω δει προγραμμα του σφακιανακη χωρις διακοπη. τι να θυμηθω, τη μια σταματαγε και αρχιζε μπινελικια γιατι κατω ετρωγε καποιος και του λεει θα περιμενω να τελειωσεις ρε δε με σεβεσαι να τραγουδαω και να τρως  :2funny: αλλη φορα αρχισε παναγιες γιατι τον βρηκε γαρυφαλο στον κροταφο  :2funny: αλλη φορα πλακωσε στα μπινελικια τον μετρ γιατι υπηρχε αδειο πρωτο τραπεζι ενω βγηκε να τραγουδησει  :2funny:
κάπου κάποτε πριν αρκετά χρόνια ο σφακ τραγουδαγε μπροστά στο τραπεζι της παρέας μου με τις γυναίκες πάνω, που δεν ήταν και πρώτο... αλλά τότε δεν τον ήξερε ουτε η μανα του, μετά άρχισαν αυτά...
 

Επισκέπτης
Ειναι υποχρεωμενος συμφωνα με τους νομους και το υπουργειο να δωσει αποδειξη ή οχι?

Α ρε πουστη Αμερικανικο στυλ κρατους που μας χρειαζεται
χωρις εισοδο μπηκες;
image.jpg
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Ειναι υποχρεωμενος συμφωνα με τους νομους και το υπουργειο να δωσει αποδειξη ή οχι?

Α ρε πουστη Αμερικανικο στυλ κρατους που μας χρειαζεται

ρε στα μπουζουκια δε πας να πιεις κοκακολα. εκτος και εισαι καποιος, οποτε επιτρεπονται οι ιδιοτροπιες. εμενα αμα μου εκανες τετοιες εξυπναδες θα σου εστριβα το αυτι μεχρι να βγαλεις τσιριδα.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Κύρηξες τον Ανένδοτο στη φοροδιαφυγή μεγάλε; :2funny: :2funny: :2funny:

Αλήθεια ζητάς και απόδειξη για τις κοκα...κολες ;;;;

ΈΕΕ ρε τι γίνεται στον κόσμο;;;Απύθμενο θράσσος!!!

Το γνωριζεις οτι αμα δεν παρω αντιτιμο δεν ειμαι υποχρεωμενος να πληρωσω? αλλο που δεν θα το εκανα αυτο σε νυχτερινο μαγαζι επειδη ειναι τραμπουκοι. Ξερω που μιλαω οκ.

Αλλα αυτο το να θεωρουμε αστεια πραγματα που εχουν βαση σε ολες τις σοβαρες χωρες του κοσμου μαλλον ειναι ελληνικο ε? μαγκια ειναι ξερω ε? εισαι μαγκας εσυ γιατι να κοψεις σε εμενα το τσουτσεκι αποδειξη ε?
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ρε στα μπουζουκια δε πας να πιεις κοκακολα. εκτος και εισαι καποιος, οποτε επιτρεπονται οι ιδιοτροπιες. εμενα αμα μου εκανες τετοιες εξυπναδες θα σου εστριβα το αυτι μεχρι να βγαλεις τσιριδα.

Δεν ηταν μπουζουκια χαχαχαχα με το αυτι  :2funny: :2funny:

και στην τελικη δεν καταλαβα υπαρχει καποιο προβλημα στο τι θα πιω? εγω μπορει να μην πινω αλκοολ και να μπω σε ενα μαγαζι να πληρωσω εισοδο στην αρχη να παρω αποδειξη και μετα να πιω κατι και να πιω και κατι ακομα (την κοκα κολα) δεν δικαιουμαι αποδειξη? και αν οχι για ποιο λογο δεν δικαιουμαι?
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
επρεπε να τους ανοιξει καμια κουβεντα οπως ανοιγει εδω μεσα με τους τυπους που τους λεει διαφορα , να τον δουμε καμια μερα καρφωμενο σε κανα ταβανι μπουζουξιδικου να κανει το φωτορυθμικο

δεν ειναι χαζος ρε να τα κανει αυτα. θα τον τραμπουκισουν  :tooth:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
κάπου κάποτε πριν αρκετά χρόνια ο σφακ τραγουδαγε μπροστά στο τραπεζι της παρέας μου με τις γυναίκες πάνω, που δεν ήταν και πρώτο... αλλά τότε δεν τον ήξερε ουτε η μανα του, μετά άρχισαν αυτά...

μπα και σαν dj στην Κω μαλακας ηταν μουχουνε πει καποιοι παλιοι  :grin:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.690
Like
67.848
Πόντοι
12.756
Δεν ηταν μπουζουκια χαχαχαχα με το αυτι  :2funny: :2funny:

και στην τελικη δεν καταλαβα υπαρχει καποιο προβλημα στο τι θα πιω? εγω μπορει να μην πινω αλκοολ και να μπω σε ενα μαγαζι να πληρωσω εισοδο στην αρχη να παρω αποδειξη και μετα να πιω κατι και να πιω και κατι ακομα (την κοκα κολα) δεν δικαιουμαι αποδειξη? και αν οχι για ποιο λογο δεν δικαιουμαι?

Γιατι κατι μου λεει οτι οταν με το καλο περασεις εκει που εχεις δωσει θα αρχισεις να κανεις μαγκιες και δεν θα σου βγει σε καλο  :)
 

Επισκέπτης
Δεν ηταν μπουζουκια χαχαχαχα με το αυτι  :2funny: :2funny:

και στην τελικη δεν καταλαβα υπαρχει καποιο προβλημα στο τι θα πιω? εγω μπορει να μην πινω αλκοολ και να μπω σε ενα μαγαζι να πληρωσω εισοδο στην αρχη να παρω αποδειξη και μετα να πιω κατι και να πιω και κατι ακομα (την κοκα κολα) δεν δικαιουμαι αποδειξη? και αν οχι για ποιο λογο δεν δικαιουμαι?
χαχαχα
κοκα κολα και στο μπαρ... φανταζομαι ξερεις ότι απλα σου πεταξε μια αποδειξη που ειχε μπροστα του για να σκασεις ετσι; :2funny:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Γιατι κατι μου λεει οτι οταν με το καλο περασεις εκει που εχεις δωσει θα αρχισεις να κανεις μαγκιες και δεν θα σου βγει σε καλο  :)

Δεν εχει σχεση το ενα με το αλλο. Το να ζητησεις αποδειξη απο ενα μαγαζι και να μην στην δωσει ειναι δειγμα κακης αντιμετωπισης οποτε που ξερω εγω στα ποτα τι μαλακιες κανουνε? δεν ειναι τοσο απλο πρεπει να σεβεσαι τον πελατη οπως και αυτος σεβεται το μαγαζι σου. Αμα δω μαλακιες απλα δεν ξαναπηγαινω.
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.784
Κριτικές
11
Like
603
Πόντοι
376
αν και δεν έχω ιδέα από σκυλάδικα φυσιολογικά αν τους προγγίξει κάποιος (για κάποιο σοβαρό λόγο) ότι θα τους κάνει καταγγελίες σε εφορίες, υγειονομικά (για μπόμπες και τέτοια) και λοιπά φαντάζομαι θα τους πάει  :badair:
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Το γνωριζεις οτι αμα δεν παρω αντιτιμο δεν ειμαι υποχρεωμενος να πληρωσω? αλλο που δεν θα το εκανα αυτο σε νυχτερινο μαγαζι επειδη ειναι τραμπουκοι. Ξερω που μιλαω οκ.

Αλλα αυτο το να θεωρουμε αστεια πραγματα που εχουν βαση σε ολες τις σοβαρες χωρες του κοσμου μαλλον ειναι ελληνικο ε? μαγκια ειναι ξερω ε? εισαι μαγκας εσυ γιατι να κοψεις σε εμενα το τσουτσεκι αποδειξη ε?

Δε μου λες...τις κοκακόλες σου ... τις πίνεις από το κουτάκι η από το σακουλάκι???

Γιατί αν τις πίνεις από το δεύτερο λογικό είναι να νομίζεις πως είσαι ιστορία...
Και δεν έχει καμία σχέση η φοροδιαφυγή - που και κατακριτέα είναι και πρέπει να χτυπηθεί - με τη μομφή που σου κάνω...!!!!
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
χαχαχα
κοκα κολα και στο μπαρ... φανταζομαι ξερεις ότι απλα σου πεταξε μια αποδειξη που ειχε μπροστα του για να σκασεις ετσι; :2funny:

Εγω εσκασα στην παρεα με την φιλη μου απλα για να πιω κατι το τραπεζι ειχε κλεισει και το κερνουσε ενας τον οποιον δεν ηξερα δεν δεχτηκα να πιω αφενος γιατι δεν τον ηξερα απλα φερανε κατι γλυκα μετα και πηρα απο αυτα για να μην τους προσβαλλω αυτο που πηρα να πιω πηγα μετα να το πληρωσω και ζητησα αποδειξη. Υπαρχει προβλημα σε αυτο?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.690
Like
67.848
Πόντοι
12.756
Δεν εχει σχεση το ενα με το αλλο. Το να ζητησεις αποδειξη απο ενα μαγαζι και να μην στην δωσει ειναι δειγμα κακης αντιμετωπισης οποτε που ξερω εγω στα ποτα τι μαλακιες κανουνε? δεν ειναι τοσο απλο πρεπει να σεβεσαι τον πελατη οπως και αυτος σεβεται το μαγαζι σου. Αμα δω μαλακιες απλα δεν ξαναπηγαινω.


Το να ζητησεις αποδειξη και να μην σου δωσουν οκ , το να ζητησεις και να εχεις τον αερα που θα αποκτησεις μετα μολις περασεις και να μην σου δωσουν θα εχει αλλες συνέπειες για σενα ...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.240
Πόντοι
7.045
Κοκακόλα στα μπουζούκια ρε μπολντ, πόσο σκατόφλωρος παίζει να 'σαι;
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Δεν ηταν μπουζουκια χαχαχαχα με το αυτι  :2funny: :2funny:

και στην τελικη δεν καταλαβα υπαρχει καποιο προβλημα στο τι θα πιω? εγω μπορει να μην πινω αλκοολ και να μπω σε ενα μαγαζι να πληρωσω εισοδο στην αρχη να παρω αποδειξη και μετα να πιω κατι και να πιω και κατι ακομα (την κοκα κολα) δεν δικαιουμαι αποδειξη? και αν οχι για ποιο λογο δεν δικαιουμαι?

αμα πληρωσεις 7 ευρω την κοκακολα δε σε χαλαει παντως ετσι?  :tooth:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Εγω εσκασα στην παρεα με την φιλη μου απλα για να πιω κατι το τραπεζι ειχε κλεισει και το κερνουσε ενας τον οποιον δεν ηξερα δεν δεχτηκα να πιω αφενος γιατι δεν τον ηξερα απλα φερανε κατι γλυκα μετα και πηρα απο αυτα για να μην τους προσβαλλω αυτο που πηρα να πιω πηγα μετα να το πληρωσω και ζητησα αποδειξη. Υπαρχει προβλημα σε αυτο?

κατι δε μας λες καλα ρε παιχτουρι. στα τραπεζια οι κοκακολες ειναι τσαμπα φερνει οσες θες. διαρροη σεναριου βλεπω  :think:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Παμε παλι. Επειδη καποιοι δεν θελετε να καταλαβετε.

Παιρνω κατι (οτιδηποτε) και ζηταω αποδειξη κατα την πληρωμη. Το προβλημα σε αυτο που ειναι ακριβως?

οποιος μπορει να απαντησει σε αυτο οκ να μην ξεφευγουμε ομως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom