Νέα

Νοτις Σφακιανακης VS Δεσποινα Βανδη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα πιπης___
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 867
  • Εμφανίσεις 37K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Συμφωνειτε με την Αποχωρηση της Βανδη απο το σχημα μετα τις δηλωσεις του Αρχοντα Νοτη ?

  • Ρε ποιος την Γαμει την κοντη. Τα λεφτα της ΑΕΚ πισω ρε!!!

    Ψήφοι: 21 12,1%
  • Δεν συμφωνησανε στα φραγκα και βρηκε προφαση η αταλαντη να φυγει σαν Λαικος Επαναστατης. Θα την βρει

    Ψήφοι: 20 11,6%
  • Ο Νοτης ειναι Αρχοντας. Την εφτιαξε και αυτη τον πουλησε ! Στα @@ μας και αν εφυγε

    Ψήφοι: 53 30,6%
  • Δεν συμφωνω με τις αποψεις του Νοτη πρεπει να ειναι ποιο προσεχτικος με τις δηλωσεις του ειναι λαικο

    Ψήφοι: 9 5,2%
  • Ο Ενας Φασιστας, η αλλη Αντιφασιστας και η Παολα Κομμουνα. Παμε μπουζουκια και δεν γαμιεται το συμπα

    Ψήφοι: 10 5,8%
  • Μαγκες δεν εχω να φαω,Αυτοι πανε στις βιλαρες τους, τρωνε αστακομακαροναδες, τι με νοιαζει εμενα τωρ

    Ψήφοι: 38 22,0%
  • Ο Κοντος φταιει για ολα. ΠΑΣΟΚ δεν εισαι ρε? Ο Εαυγγελος Γουρουνης παρεξηγηθηκε και τους διεταξε να

    Ψήφοι: 3 1,7%
  • Κοιτα να δεις που η Βανδη μας εβαλε τα γυαλια. Μπραβο της παντως. Δεν της το ειχα να εχει τσαγανο

    Ψήφοι: 19 11,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    173

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ουτε εγω θα εκανα συνεργασια με Νοτη πολυ ξερολας ρε φιλε.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
Ξεκινησες και το τραγουδι τυπε ?

χαχαχαχαχα

αν ημουν τραγουδιστης σιγα μην πηγαινα να κανω συνεργασιες με τον ζαβό. Να του ελεγα σε κατι το αντιθετο και να αρχιζε τις μαλακιες. Πουλο εξαρχης.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
χαχαχαχαχα

αν ημουν τραγουδιστης σιγα μην πηγαινα να κανω συνεργασιες με τον ζαβό. Να του ελεγα σε κατι το αντιθετο και να αρχιζε τις μαλακιες. Πουλο εξαρχης.

δεν ειναι καλο παιδι τυπε. θα σε μουρλενε στη φαπα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
μΑς κανει και ο Σφακιανακης κυρηγμα για φοροδιαφυγες λες και ειμαστε χαζοι δεν βλεπουμε τι γινεται στην νυχτα παει να το ριξει στους πολιτικους , η νυχτα ειναι ΤΙΓΚΑ στην φοροδιαφυγη. Βρωμοσκυλα οι περισσοτεροι απο αυτους την αλλη φορα ειχα παει σε ενα μαγαζι και ζητησα αποδειξη για μια κοκα κολα που πηρα και μου εφερε μια των 50 ευρω γελωντας ε δεν το σχολιασα καθολου επειδη εχω ακουσει οτι μπορει να σε τραμπουκισουν κιολας αφησα την αποδειξη εκει ηπια την κοκα κολιτσα εκατσα οσο εκατσα και μετα σηκωθηκα και εφυγα ε και απο τοτε φυσικα δεν με ξαναειδε ουτε εμενα ουτε την φιλη μου.

Τετοιες ψευτομαγκιες αλλου. Θα το πληρωσει ακριβα αυτο με το γελιο και την κοροιδια. Ευτυχως η ΤΡΟΙΚΑ θα βαλει ταξη ηρθε για να βαλει μακαρι να μπορεσουν να μας βαλουν σε μια ταξη.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Θα μου κλανε τα αρχιδια. Θα ετρεχε και δεν θα εφτανε.

παντως δε θυμαμαι να εχω δει προγραμμα του σφακιανακη χωρις διακοπη. τι να θυμηθω, τη μια σταματαγε και αρχιζε μπινελικια γιατι κατω ετρωγε καποιος και του λεει θα περιμενω να τελειωσεις ρε δε με σεβεσαι να τραγουδαω και να τρως  :2funny: αλλη φορα αρχισε παναγιες γιατι τον βρηκε γαρυφαλο στον κροταφο  :2funny: αλλη φορα πλακωσε στα μπινελικια τον μετρ γιατι υπηρχε αδειο πρωτο τραπεζι ενω βγηκε να τραγουδησει  :2funny:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
μΑς κανει και ο Σφακιανακης κυρηγμα για φοροδιαφυγες λες και ειμαστε χαζοι δεν βλεπουμε τι γινεται στην νυχτα παει να το ριξει στους πολιτικους , η νυχτα ειναι ΤΙΓΚΑ στην φοροδιαφυγη. Βρωμοσκυλα οι περισσοτεροι απο αυτους την αλλη φορα ειχα παει σε ενα μαγαζι και ζητησα αποδειξη για μια κοκα κολα που πηρα και μου εφερε μια των 50 ευρω γελωντας ε δεν το σχολιασα καθολου επειδη εχω ακουσει οτι μπορει να σε τραμπουκισουν κιολας αφησα την αποδειξη εκει ηπια την κοκα κολιτσα εκατσα οσο εκατσα και μετα σηκωθηκα και εφυγα ε και απο τοτε φυσικα δεν με ξαναειδε ουτε εμενα ουτε την φιλη μου.

Τετοιες ψευτομαγκιες αλλου. Θα το πληρωσει ακριβα αυτο με το γελιο και την κοροιδια. Ευτυχως η ΤΡΟΙΚΑ θα βαλει ταξη ηρθε για να βαλει μακαρι να μπορεσουν να μας βαλουν σε μια ταξη.

ρε μουρλοκομειο αποδειξη για κοκακολα ζητησες? αφου δε σου κανανε πατητη στη λεκανη της τουαλετας παλι καλα
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
38
Πόντοι
1.220
ρε μουρλοκομειο αποδειξη για κοκακολα ζητησες? αφου δε σου κανανε πατητη στη λεκανη της τουαλετας παλι καλα

Ειναι υποχρεωμενος συμφωνα με τους νομους και το υπουργειο να δωσει αποδειξη ή οχι?

Α ρε πουστη Αμερικανικο στυλ κρατους που μας χρειαζεται
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.690
Like
67.850
Πόντοι
12.756
ρε μουρλοκομειο αποδειξη για κοκακολα ζητησες? αφου δε σου κανανε πατητη στη λεκανη της τουαλετας παλι καλα

επρεπε να τους ανοιξει καμια κουβεντα οπως ανοιγει εδω μεσα με τους τυπους που τους λεει διαφορα , να τον δουμε καμια μερα καρφωμενο σε κανα ταβανι μπουζουξιδικου να κανει το φωτορυθμικο
 

alths_epi_kyrias

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2013
Μηνύματα
2.529
Κριτικές
12
Like
108
Πόντοι
26
Θα μου κλανε τα αρχιδια. Θα ετρεχε και δεν θα εφτανε.

Κύρηξες τον Ανένδοτο στη φοροδιαφυγή μεγάλε; :2funny: :2funny: :2funny:

Αλήθεια ζητάς και απόδειξη για τις κοκα...κολες ;;;;

ΈΕΕ ρε τι γίνεται στον κόσμο;;;Απύθμενο θράσσος!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom