Νέα

no limit sex αμστερνταμ-βρυξελλες-ντυσελντορφ sex-sex-sex

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tasosedess
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 33K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
οπως καθε χρονο,ετσι κι αυριο 30 απριλη ειναι η koninginesdag δλδ τα γενεθλια της βασιλισσας,ευκαιρεια για ξεσαλωμα απο τις ολλανδεζες που πινουν πολυ.......απο σημερα το βραδυ αρχιζουν τα παρτυ σε ολη την ολλανδια.....
παρα πολλες ευκαιρειες για γαμησι η πιπες σε κανα στενο απο τις μεθυσμενες ολλανδεζες.....οσο πιο πολυ πεφτει η ποιοτητα τοσο πιο ευκολα δινεται η πιπα........
its up to you....... ;)
όπως και να πουλήσεις οτι δεν θες πιά, στο πεζοδρόμιο .... ;)
γειάσου ρε τάσσο! ντούι :2funny:
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
οπως καθε χρονο,ετσι κι αυριο 30 απριλη ειναι η koninginesdag δλδ τα γενεθλια της βασιλισσας,ευκαιρεια για ξεσαλωμα απο τις ολλανδεζες που πινουν πολυ.......απο σημερα το βραδυ αρχιζουν τα παρτυ σε ολη την ολλανδια.....
παρα πολλες ευκαιρειες για γαμησι η πιπες σε κανα στενο απο τις μεθυσμενες ολλανδεζες.....οσο πιο πολυ πεφτει η ποιοτητα τοσο πιο ευκολα δινεται η πιπα........
its up to you....... ;)

respect τασσουλης μικρός θεούλης!!!
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
να μιλησουμε λιγο για τις ολλανδεζες....αυτο το ανεξηγητο πλασμα.....
οι ολλανδεζες απο εμφανιση σκιζουν...κουκλαρες με ολη την σημασια της λεξης....ψηλες με μακρια ποδια....πολυ καλες αναλογιες,ξανθιες,γαλανα ματια κυριως....

αλλα η νοοτροπια τους ειναι χειροτερη των ελλεεινιδων κατα την γνωμη μου.
Μεχρι την ηλικια των 30 δεν πολυενδιαφερονται για σχεση...μια στατιστικη ελεγε πως ενδιαφεροντε περισσοτερο για play station και λιγοτερο για σχεσεις....!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Σπουδαζουν....οσο παει ...γιατι εως τοτε μενουν και συντηρουντε απο τους γονεις τους...
μετα βρισκουν εναν μαλακα ...τον παντρευοντε..κανουν παιδι-α...τον χωριζουν αποτομα....απροειδοποιητα....καιμετα....περιμενουν απο τον μαλακα νατις ζει......
αυτη ειναι η ευκολη κατηγορια πλεον.....η λεγομενη και "mamatjes δλδ μανουλες"  οι οποιες πλεον ψαχνουν χορηγο κυριως....καποιον να τις σπιτωσει η να συμβαλει στα εξοδα τους η και τα δυο και να τις γαμαει....
πανω απο τα σαραντα οι ολλανδεζες "σπαζουν κ γερναν " αποτομα..  ρυτιδες κυριως...και δειχνουν μεγαλυτερες χωρις να ειναι.....σ αυτο συμβαλει κ το οτι ξενυχταν και πινουν πολυ.....η φωνη τους γινεται πιο βαρια....
τελος παμε στην κατηγορια gilf.....οπου τοτε.......πραμα που δεν το καταλαβαινω ξυπνανε ολα τα ενστικτα τους για ζωη....για γυμναστικη...ταξιδια,τουρισμο...μεικ απ,σεξυ ντυσιμο....σεξ....παρτυ....παρτουζες κτλ....
σιγουρα δεν ειναι ολες ετσι αλλα ενα 70% νομιζω πως ειναι....

η μαλακια ειναι πως οι φλωροι κ ευνουχισμενοι αντρες τους εδω τα δεχονται με αποτελεσμα να εχουν χασει το παιχνιδι και την ικανοποιηση εδω και δεκαετιες....και να την πληρωνουν.....

βεβαια οι πιο εξυπνοι πανε και παιρνουν γυναικες απο λατ αμερικη,ταυλανδη (εχει παρα πολλες ταυλανδεζες εδω) και την περνανε ζαχαρη.......βεβαια με τον καιρο πολλες ξυπνανε και γινονται το ιδιο με τις ολλανδεζες......μαλακισμενες δλδ.....
εκει αν εισαι εξυπνος κ εφοσον δεν εχεις κανει γαμο....την διαλοστελνεις και πας και παιρνεις αλλην....
αν εισαι παντρεμενος ....την πουτσισες....γιατι αν εκμεταλευτουν τον νομο που λεει πως ειναι αλλοδαπες,απορες,ανεργες, με οικονομικα προβληματα και χωρις να μιλανε την γλωσσα σε μια ξενη χωρα...τα δικαστηρια απλα σε στελνουν να δουλευεις μια ζωη για αυτες (αλλα και για την οικογενεια τους ).......

;)
τασος
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
να μιλησουμε λιγο για τις ολλανδεζες....αυτο το ανεξηγητο πλασμα.....
οι ολλανδεζες απο εμφανιση σκιζουν...κουκλαρες με ολη την σημασια της λεξης....ψηλες με μακρια ποδια....πολυ καλες αναλογιες,ξανθιες,γαλανα ματια κυριως....

αλλα η νοοτροπια τους ειναι χειροτερη των ελλεεινιδων κατα την γνωμη μου.
Μεχρι την ηλικια των 30 δεν πολυενδιαφερονται για σχεση...μια στατιστικη ελεγε πως ενδιαφεροντε περισσοτερο για play station και λιγοτερο για σχεσεις....!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Σπουδαζουν....οσο παει ...γιατι εως τοτε μενουν και συντηρουντε απο τους γονεις τους...
μετα βρισκουν εναν μαλακα ...τον παντρευοντε..κανουν παιδι-α...τον χωριζουν αποτομα....απροειδοποιητα....καιμετα....περιμενουν απο τον μαλακα νατις ζει......
αυτη ειναι η ευκολη κατηγορια πλεον.....η λεγομενη και "mamatjes δλδ μανουλες"   οι οποιες πλεον ψαχνουν χορηγο κυριως....καποιον να τις σπιτωσει η να συμβαλει στα εξοδα τους η και τα δυο και να τις γαμαει....
πανω απο τα σαραντα οι ολλανδεζες "σπαζουν κ γερναν " αποτομα..  ρυτιδες κυριως...και δειχνουν μεγαλυτερες χωρις να ειναι.....σ αυτο συμβαλει κ το οτι ξενυχταν και πινουν πολυ.....η φωνη τους γινεται πιο βαρια....
τελος παμε στην κατηγορια gilf.....οπου τοτε.......πραμα που δεν το καταλαβαινω ξυπνανε ολα τα ενστικτα τους για ζωη....για γυμναστικη...ταξιδια,τουρισμο...μεικ απ,σεξυ ντυσιμο....σεξ....παρτυ....παρτουζες κτλ....
σιγουρα δεν ειναι ολες ετσι αλλα ενα 70% νομιζω πως ειναι....

η μαλακια ειναι πως οι φλωροι κ ευνουχισμενοι αντρες τους εδω τα δεχονται με αποτελεσμα να εχουν χασει το παιχνιδι και την ικανοποιηση εδω και δεκαετιες....και να την πληρωνουν.....

βεβαια οι πιο εξυπνοι πανε και παιρνουν γυναικες απο λατ αμερικη,ταυλανδη (εχει παρα πολλες ταυλανδεζες εδω) και την περνανε ζαχαρη.......βεβαια με τον καιρο πολλες ξυπνανε και γινονται το ιδιο με τις ολλανδεζες......μαλακισμενες δλδ.....
εκει αν εισαι εξυπνος κ εφοσον δεν εχεις κανει γαμο....την διαλοστελνεις και πας και παιρνεις αλλην....
αν εισαι παντρεμενος ....την πουτσισες....γιατι αν εκμεταλευτουν τον νομο που λεει πως ειναι αλλοδαπες,απορες,ανεργες, με οικονομικα προβληματα και χωρις να μιλανε την γλωσσα σε μια ξενη χωρα...τα δικαστηρια απλα σε στελνουν να δουλευεις μια ζωη για αυτες (αλλα και για την οικογενεια τους ).......

;)
τασος
οντως καμια σχεση η νοοτροπια αυτη με ελλαδα.ευτυχως δεν ειμαι ολλανδος παρολο που δεν εχω κατι με τους ανθρωπους.αλλα απορω πως μετα τα 30 οι ολλανδεζες βρισκουν ευκολα γαμπρο...μια γυναικα μετα τα 30 και που ειναι μονη της σημαινει οτι εχει αλλη σταση ζωης σιγουρα οχι να κανει μια οικογενεια.αλλα οπως εγραψες τασο αφου τα δεχονται οι ιδιοι οι αντρες τους...στην σουηδια και τις σκανδιναβικες χωρες ειναι ακομα χειροτερα εχω ακουσει.παραξενα πλασματα και αυτες οι βορειες που ξαφνικα επειδη το κρατος τις υποστηριζει μεχρι αηδιας μπορουν να αφησουν αντρα και ενω τις συντηρουν οι πρωην συζυγοι.
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
καποια ρητα..

Οι γυναίκες και οι γάτες θα κάνουν ό,τι τους αρέσει. Οι άντρες και οι σκύλοι θα πρέπει να χαλαρώσουν και να συνηθίσουν σ' αυτήν την ιδέα.
Robert Heinlein, 1907-1988, Αμερικανός συγγραφέας επιστ. φαντασίας

Για να είσαι ευτυχισμένη μ' έναν άντρα, πρέπει να τον καταλαβαίνεις πολύ και να τον αγαπάς λίγο. Για να είσαι ευτυχισμένος με μια γυναίκα, πρέπει να την αγαπάς πολύ και να μην προσπαθείς να την καταλάβεις καθόλου.
Hellen Rowland, 1875-1950, Αμερικανίδα χιουμορίστρια



Ας αφήσουμε τις πολύ όμορφες γυναίκες για τους άντρες που δεν έχουν καθόλου φαντασία.
Marcel Proust, 1871-1922, Γάλλος συγγραφέας

 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
εκτακτο παραρτημααααααα

27/5 party treff xanten στην γερμανια.....
θα εχουμε την τιμη να γνωρισουμε και να απολαυσουμε την ισπανιδα πορνοσταρ  Salma-de-nora
,οπως επισης και περιπου 25 ακομη "κυριες" σε ενα απο τα Mega-Event της χρονιας....

εγω προειδοποιησα.....17 μερες νωριτερα......

εισοδος 120ευρω all in
 

Συνημμένα

  • playa12.jpg
    playa12.jpg
    57,2 KB · Εμφανίσεις: 105
  • playa9.jpg
    playa9.jpg
    82,3 KB · Εμφανίσεις: 102
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
μετα απο ενα διμηνο που ασχοληθηκα με τα σαιτ γνωριμιων
και με σουμα
1 ταυλανδεζα ....εψαχνε για σπονσορα....λιγα πραματα....
1 πολωνεζα.....1 ραντεβου...πηρε πιπα...το ιδιο βραδυ μου εστειλε σμσ για καληνυχτα....και μετα εξαφανιστηκε :huh: :huh: :huh: :huh:
1 ολλανδεζα που ηταν 10+ χρονια μεγαλυτερη απο την φωτο του προφιλ της ....και ηρθε στο date αβαφτη ,απεριποιητη....κτλ
1 ρουμανα μιλφ πολυ καλο σωμα....την πηδηξα στο αμαξι....μετα απο 2 μερες μου λεει πως εχει βρει γκομενο.. :huh: :huh: :huh: :huh:
1 ελληνιδα απο αθηνα που την βρισκει να βαζει αγγουρι στον κωλο της live μεσω skype.. :2funny: :2funny: :2funny: kai εγω να την βλεπω...
1 ινδονησια (νομιζω) που το επαιζε δυσκολη αλλα τωρα που με ψαχνει εγω βαριεμαι να βρεθω μαζι της......
καταληγω στο εξης

καλο το dating-flirting...κτλ
ναι μετραω σαν αντρας αλλα
τα κλαμπ δεν τα αλλαζω.....να παν να γαμηθουν οι γκομενες με τα καλα τους αλλα και τα προβληματα τους......
μου εχει φυγει η μαγκια στο γραψε γραψε...ψησε ψησε...βγες εξω αργα....γυρνα στις 4 το πρωι....πολλα ψευτικα προφιλ....αλλη βλεπεις και αλλη ερχεται....γαμησι στο αμαξι εντελως αβολο.....για χοτελ δεν υπαρχει χρονος αλλα και χρημα (εδω ζητανε 50-60 ευρω για 2-3 ωρες) και 20-25 ευρω βενζινη  συν τι θα φας η τι θα πιεις...ασε που πρεπει να παιρνεις κανα τηλεφωνο η κανα σμσ για να διατηρεις την επαφη....
ανεση μηδεν-ταλαιπωρια μεγαλη-ρισκο.....

αλλα κλαμπ και παλι κλαμπ.....
που μπαινεις μεσα ...δροσερα τζακουζια...δροσερα κοριτσια να γυρνανε με τα εσωρουχα ,ζαρτιερες,γοβες....φαγητο,ποτο ανεση....ρισκο μηδενικο....
ετσι κι αλλιως δεν ενδιαφερομαι για σχεση.....
οποτε με τα σαιτ πλεον ασχολουμαι ερασιτεχνικα.....
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
@tasosedess

Για σενα Τασούληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

Να εισαι καλά ρε φιλε τουλάχιστον ξέρεις τι θέλεις. 
 

Συνημμένα

  • manwant1.PNG
    manwant1.PNG
    64,6 KB · Εμφανίσεις: 91
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
τρεξτε κοσμε...........

19 mei gangbang en bukkake party met bibi

η bibi εχει παρτυ και προσφορα λογω κρισης....
80 ευρω all in το ατομο 2 ωρες αχαλινωτου gangbang και bukkake

λιγο εξω απο το ροτερνταμ...

ειναι καλη φαση να την παρεις μαζι με τους φιλους σου ενα ωραιο διωρακι......
η κοπελα τα κανει απλα ΟΛΑ......και το γουσταρει....

επειδη βαριεμαι να μεταφραζω καντε το εσεις......

hallo,Ik ben een blonde dame 34 en heerlijk slank.Donderdag 19 mei geef ik een heerlijke minigangbang in luxe sfeer met een hapje en een drankje erbij en heerlijk veel sex van 11 tot 13 uur voor €80 p.p.ben je tussen de 20 en 45 jaar geef je dan op met je leeftijd en telefoonnummer . adres in Dordrecht
Op de gangbang pijp ik jullie zonder tot het einde,spuiten in mijn mond en over mijn gezicht mag lekker.
Neuken (en anaal als ik daar in voor ben) is altijd safe.het is ook de bedoeling dat jullie 1 keer op de gangbang mij allemaal over mijn gezicht spuiten met ze alle tegelijk een soort Bukkake
Klaarkomen zo vaak je kan.
Ik hou er van dat mannen intiem netjes zijn (dus geschoren)en goed verzorgd en schoon zijn gewoon netjes
Maximaal 7 mannen welkom dus wees er snel bij.vol is vol
, mannen die op de dag zelf willen komen ook mailen voor 9 uur, niet dat je welkom ben maar vol is vol en ouder dan 45 ben je niet welkom, jonger wel !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!maar alleen met een aanmelding,IK WIL ALLEEN DOENERS
LEKKER KOMEN SEXEN
 

Συνημμένα

  • 12-mei-gangbang-met-bibi_2585137_281.jpg
    12-mei-gangbang-met-bibi_2585137_281.jpg
    3,3 KB · Εμφανίσεις: 72
  • 12-mei-gangbang-met-bibi_2585137_389.jpg
    12-mei-gangbang-met-bibi_2585137_389.jpg
    3,5 KB · Εμφανίσεις: 74
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
dortmund
 

Συνημμένα

  • 2011_06_10.jpg
    2011_06_10.jpg
    41,3 KB · Εμφανίσεις: 72
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
για το partytreff schneewittchen στα κατα
-δεν υπαρχει πριβε παρκινγκ
-χρεωνουν τα αλκοολουχα ποτα,οχι ακριβα αλλα τα χρεωνουν
-φαγητο απαραδεκτο,μια πιτσα στις 5,30.....κι αυτο ηταν....ααα και κεικ για τον καφε
στα υπερ
-ελαστικος τιμοκαταλογος, 3 ωρες (αυτο που εμεις πηραμε) 75ευρω/ολα μεσα
οσο θελεις  120 ευρω/ολα μεσα
-λιγος κοσμος,ισως επειδη ηταν δευτερα,οι γκομενες σχεδον παντα διαθεσιμες...και μας βγηκε σε καλο γιατι καναμε χαβαλε με γκομενες μεχρι κ μεσα στο τζακουζι
-το τζακουζι απλα υπεροχο....
-σαουνα
-ειχε 10-12 γυναικες ,οι 5-6 καλες εως αξιογαμητες και 3-4 μπαζα συμφωνα με τα δικα μου γουστα...

ναι, θα ξαναπηγαινα,πολυ καλο vfm (3 ωρες,3 γαμησια,3 φορες τζακουζι,2 φορες σαουνα,αναψυκτικα  συνολο 75 ευρω /ατομο)
αιφνιδιαστικη επισκεψη στο ιδιο κλαμπ...
τιμη all in για μετα τις 8 εως και 1 τα μεσανυχτα 80ευρω.....
εντυπωσεις
10-11 κοπελεςαυτην τη φορα
αισθητα καλυτερες σε εμφανιση μιας και οι 5-6 ηταν καινουργιες....μπηκα μεσα πληρωσα κ μια ρωσιδα η Αννα ανελαβε να με ξεναγησει στον χωρο....
ειχε περισσοτερο κοσμο λογω της τιμης μετα της 8.
1-Πρωτο βολι,Μονικα βουλγαρα 24-25 χρονων    με μεγαλο ωραιο φυσικο βυζι
μου εκανε μονο μασαζ  κανα 10λεπτο......
2-Αννα ρωσιδα ξανθια 26-27χρ ,μικρο στηθος ...της ζητησα πιπα αργη κ απολαυστικη και το εκανε.....πιπα κανα 15 λεπτο αργη κ απαλη....σχεδον αεροπιπα... αυτο ηθελα....
3-για τριτη ειπα να παρω την Ηλιανα,ρουμανα ,μουναρα,γυναικαρα 27-28 χρ,ψηλη μεγαλο φυσικο στηθος κ τελειες αναλογιες...ψυχρη στο σαλονι ,πιστευα πως θα ειναι κομοδινο γιατι ετσι ειναι συνηθως οι μουναρες......κι ομως μου εκανε ενα γαμησι απλα απιστευτο......
στο μεταξυ στα διαλειματα αναμεσα στα μαμησια ....τι αλλο ...τζακουζι.....απλα θεικο....τελεια ανακαλυψη.......δεν ηθελα να βγω......μονο οταν εβλεπα καποια σειρηνα να περναει....
4-τελος ξανα Ηλιανα.....δεν ηταν δυνατον να σκεφτω καποια αλλη......μουναρα 8,5.....
με πολυ καλο,μα παρα πολυ καλο σεξ......
την ελειωσα (και με ελειωσε) παραπατουσα....... :)
την ξεθεωσα κ ξεθεωθηκα....
ααααα φαγητο...παλι πιτσα αλλα αυτην φορα καλυτερη....βεβαια δεν με ικανοποιει αυτο γιατι παντου εχει καλυτερη κουζινα....
μεσος ορος εμφανισης αισθητα βελτιωμενος απο 5,5 που ηταν στην πρωτη επισκεψη στο 6,5 τωρα.... :grin:
αναψυκτικα,καφες,μεσα στην τιμη....
υ.γ.
1-σαουνα off (χαλασμενη μαλλον)
2-εξωτερικος χωρο9ς με μικρο τζακουζι,αλλα μικρος...
3-δωματιο μεγαλο (vip) με προτζεκτορα να παιζει τσοντες
 

taxidiaris

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Ιαν 2006
Μηνύματα
681
Κριτικές
20
Like
309
Πόντοι
5.785
εκανες παλι ανακάλυψη τασούλη:) καλά γαμήσια!!!
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
τι εγινε μαγκες ,
χαθηκαμε
πολυ υποτονικο εχει γινει το πραμα κ το σαιτ αρχιζει κ φθινει...
ελαχιστες πληροφοριες γραφοντε πλεον
τεσπα
παρολο που θα ηθελα να βρισκομαι στην ντισνευλαντ των ανδρων ...την λεγομενη και κοινως Πατταγια βρεθηκα για οικογενειακους λογους στην αλλη την ντισνευλαντ....την αληθινη....
στο παρισι ντεεεε
ναι αυτην....
η φωτογραφια που ακολουθει εξηγει γιατι θελω να αγιασω και δεν μπορω.....
 

Συνημμένα

  • disneyland.jpg
    disneyland.jpg
    231,3 KB · Εμφανίσεις: 92
  • Image00002.jpg
    Image00002.jpg
    229,6 KB · Εμφανίσεις: 106

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
αυτή ακριβώς τη βράκα φόραγε η γιαγιά μου για να ξελογιάσει τον παππού μου.
 

kastadoc

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2011
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
αιφνιδιαστικη επισκεψη στο ιδιο κλαμπ...
τιμη all in για μετα τις 8 εως και 1 τα μεσανυχτα 80ευρω.....
εντυπωσεις
10-11 κοπελεςαυτην τη φορα
αισθητα καλυτερες σε εμφανιση μιας και οι 5-6 ηταν καινουργιες....μπηκα μεσα πληρωσα κ μια ρωσιδα η Αννα ανελαβε να με ξεναγησει στον χωρο....
ειχε περισσοτερο κοσμο λογω της τιμης μετα της 8.
1-Πρωτο βολι,Μονικα βουλγαρα 24-25 χρονων    με μεγαλο ωραιο φυσικο βυζι
μου εκανε μονο μασαζ  κανα 10λεπτο......
2-Αννα ρωσιδα ξανθια 26-27χρ ,μικρο στηθος ...της ζητησα πιπα αργη κ απολαυστικη και το εκανε.....πιπα κανα 15 λεπτο αργη κ απαλη....σχεδον αεροπιπα... αυτο ηθελα....
3-για τριτη ειπα να παρω την Ηλιανα,ρουμανα ,μουναρα,γυναικαρα 27-28 χρ,ψηλη μεγαλο φυσικο στηθος κ τελειες αναλογιες...ψυχρη στο σαλονι ,πιστευα πως θα ειναι κομοδινο γιατι ετσι ειναι συνηθως οι μουναρες......κι ομως μου εκανε ενα γαμησι απλα απιστευτο......
στο μεταξυ στα διαλειματα αναμεσα στα μαμησια ....τι αλλο ...τζακουζι.....απλα θεικο....τελεια ανακαλυψη.......δεν ηθελα να βγω......μονο οταν εβλεπα καποια σειρηνα να περναει....
4-τελος ξανα Ηλιανα.....δεν ηταν δυνατον να σκεφτω καποια αλλη......μουναρα 8,5.....
με πολυ καλο,μα παρα πολυ καλο σεξ......
την ελειωσα (και με ελειωσε) παραπατουσα....... :)
την ξεθεωσα κ ξεθεωθηκα....
ααααα φαγητο...παλι πιτσα αλλα αυτην φορα καλυτερη....βεβαια δεν με ικανοποιει αυτο γιατι παντου εχει καλυτερη κουζινα....
μεσος ορος εμφανισης αισθητα βελτιωμενος απο 5,5 που ηταν στην πρωτη επισκεψη στο 6,5 τωρα.... :grin:
αναψυκτικα,καφες,μεσα στην τιμη....
υ.γ.
1-σαουνα off (χαλασμενη μαλλον)
2-εξωτερικος χωρο9ς με μικρο τζακουζι,αλλα μικρος...
3-δωματιο μεγαλο (vip) με προτζεκτορα να παιζει τσοντες
ρε συ τασο,παροτι εχω παει 2 φορες αλλα για δουκλεια τριημερου,αμστερνταμ,πηγα μονο παρανταις,2 φορες
τα κλαμπ που αναφερεις,εινε κατι σαν σουινγκ κλαμπς,αλλα εινε πουτανες οι γυναικες?η μπουρδελα κυριλε
επισης με τα χρηματα που λες απο 75-120ε γαμας οσες θες?κι οση ορα θες?
καντο λιανα,διαβασα ολο το θρεντ κι  ακομα δεν εχω καταλαβει..
θενκς
 

orbgr

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
572
Κριτικές
10
Like
10
Πόντοι
3.597
ρε συ τασο,παροτι εχω παει 2 φορες αλλα για δουκλεια τριημερου,αμστερνταμ,πηγα μονο παρανταις,2 φορες
τα κλαμπ που αναφερεις,εινε κατι σαν σουινγκ κλαμπς,αλλα εινε πουτανες οι γυναικες?η μπουρδελα κυριλε
επισης με τα χρηματα που λες απο 75-120ε γαμας οσες θες?κι οση ορα θες?
καντο λιανα,διαβασα ολο το θρεντ κι  ακομα δεν εχω καταλαβει..
θενκς

Eντυπωσεις απο paradise? Αξίζει για επίσκεψη σε ένα 3μερο στο Αμστερνταμ η' είναι πολυ ακριβό για αυτά που προσφέρει?Καλύτερη μέρα ?Παρασκευη , Σαββατο η' Κυριακη?
 

kastadoc

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2011
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Eντυπωσεις απο paradise? Αξίζει για επίσκεψη σε ένα 3μερο στο Αμστερνταμ η' είναι πολυ ακριβό για αυτά που προσφέρει?Καλύτερη μέρα ?Παρασκευη , Σαββατο η' Κυριακη?
gangbang εχει πεμπτη,αυτη εινε η καλυτερη μερα αν εισε σολο
παρασκευη καλουτσικα,εχει πολυ ματι,λιγοτερο γαμησι ,σαν σολο
σαββατο δεν μπαινεις η κυριακη,μονο ζευγαρια
τα χρηματα εινε λιγα .60-80ε ,για να γαμησεις τοσες μυναρες...κε σε οργιο,οχι ξενερωτα call-girls
αλλα,φιλε μου,...
βασικο,αν θες να σε δεχοντε να γαμισεις τη γκομενα τους,πρεπει να εχεις καλη εμφανιση για να σε δεχτουν,κ επισης,η hard ψωλη,που εκει φενετε,  εινε  βασικο  αβανταζ.. ;)
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
filoi kai synagwnistes geia sas!!
Paw velgio gia 6 meres kai an kapoios kserei pou mporw na paw na <<katathesw>> parakalw na mou pei!!!! :fuck2:
onomata odwn polewn ktl...!!! :)
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
re παιδια ,πως μπορω να βαλω μια φωτογραφια στο κειμενο κι οχι
προσθετες επιλογες-επισυναψη αρχειου
εχω δει που το κανουν και μαλιστα και με βιντεακια youtube
 
OP
OP
tasosedess

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
6
Πόντοι
16
η ζωη και τα πραματα εχουν αλλαξει αρδην εδω την ολλανδια
αιτια ειναι η οικονομικη κριση που ξεκινησε αργα αργα απο την ενταξη στο ευρω το 2001
Απο τον μαρτιο λενε στην τηλεοραση θα ξεκινησει και στην πραγματικοτητα (δλδ τι ηταν μεχρι τωρα? δεν ηταν κριση??)
φυσικο επακολουθο κ ο ρατσισμος.
Εγω που μιλαω την γλωσσα αλλα και αγγλικα ,εχω διπλωμα κλαρκ και εμπειρια ,ειμαι 3 μηνες ανεργος,χωρις καποιο επιδομα....
Προορισμος προς αποφυγην για επιδοξους μεταναστες
Χωρα γυναικοκρατουμενη και σκυλοκρατουμενη,
σκυλοκρατουμενη λεω γιατι εχουν (ακουσον ακουσον) ειδικο τριψηφιο νουμερο να παρεις τηλ αν σε δουν να κακοποιεις η να παραμελεις ζωο.Εχουν ειδικα ξενοδοχεια και κλινικες για ζωα.Καθε ζωο εχει ιδιοκτητη και με μικροτσιπ που εχουν εμφυτεψει μεσα του ,σε βρισκουν ανα πασα στιγμη και εχεις σοβαρες επιπτωσεις σε οποισδηποτε περιπτωση
απεναντιας δεν υπαρχει ενδιαφερον για τον αντρα κυριως, μιας κι εχω τρεξει σε ενα σωρο υπηρεσιες και ολες απαντανε αρνητικα.
Γυναικοκρατουμενη λεω γιατι ειναι γεγονος πως το ισχυρο φιλο εδω ειναι η γυναικα.
Αν τηλεφωνησει στην αστυνομια για κακοποιηση της,κι εσυ βρεθεις απλα πιωμενος ,οχι μεθυσμενος,συλαμβανεσαι
αν δηλωσει στον εργασιακο της χωρο,σεξουαλικη παρενοχληση,απολυεσαι με συνοπτικες διαδικασιες,ειναι δεν ειναι αληθεια
αν χωρισεις ,δικαιουτε την μιση σου περιουσια,ασχετως αν την ειχες δημιουργησει πριν παντρευτειτε,ενω εσυ δεν δικαιουσε απο την δικη της
αν χωρισεις δικαιουτε την μιση σου συνταξη,ασχετα αν εχει κι αυτη δικη της,ενω εσυ δεν δικαιουσε απο δικη της
πολυ καθησαμε καιρος να την κανουμε απο δω
4 χρονια χαμενα γιατι ,αντι να εχω κανει ενα μικρο εστω κομποδεμα,ειμαι και μεσα μερικα χιλιαρικα...πως γινεται???? δεν ξερω
η ζωη ακριβαινει ενα 5-10 % τον χρονο χωρις να συμβαινει το ιδιο και στους μισθους των αλλοδαπων που μεσω των συνδικατων ,οι συμφωνιες που γιναν ειναι τελειως διαφορετικες με αυτες των γηγενων η μεταναστων δευτερης γενιας που μιλαν απταιστα την γλωσσα και εχουν και καποια εκπαιδευση
για να προσεγγισεις γυναικα εμφανισιμη εννοειτε και οχι κανα μπαζο 300 κιλα,αδυνατον αν δεν μιλας την γλωσσα απταιστα
το φυσιολογικο εδω ειναι η γυναικα να ειναι ηλικιακα μεγαλυτερη απο τον αντρα
Δλδ,φυσιολογικο συμφωνα με αυτους τους αχρηστους σαβουρογαμηδες ευνουχισμενους ξενερωτους ανεραστους αγαμητους ολλανδους ειναι¨
εγω που ειμαι 40 να εχω σχεση με καποια 43-44χρονη με 2-3 παιδια και να δουλευω να ζουν αυτοι ολοι και βεβαιως να μοιραζομαστε και τις δουλειες του σπιτιου,μια τα πιατα ο ενας μια ο αλλος κτλ

μακρια απο δω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom