Νέα

Nirvana Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounotripanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 361K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparex

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2014
Μηνύματα
26
Κριτικές
4
Like
5
Πόντοι
0
Έπαιζε η κάρτα μέλους, στην αρχή, στο 2+2. Δήθεν βέβαια γιατί μπορούσε να γραφτεί ο καθένας που εφτανε στην πόρτα.  :hi:

Όλα αυτά βέβαια τα δήθεν περί καρτών, πόρτας, καλού ντυσίματος κλπ για να κρατάμε επίπεδο δεν μετράνε στην Ελλαδίτσα μας.  :birdman:
Όλα τα μαγαζιά παρακαλάνε να μπέι λίγος κόσμος για να επιβιώσουν.  :kissass:
Στο εξωτερικό, στα καλά μαγαζιά, παρακαλάς εσυ να σ αφήσουν να μπείς! Ακριβό εισητήριο, καλή εμφάνιση, υποχρεωτικά σέξυ ντύσιμο και όχι σαν να πηγαίνεις σινεμά.
Εδώ πας όπου θες, όπως θές, αρκεί να έχεις μια γκόμενα.  :boobies:
 

DarkEvil

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
56
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
τελευταια φορα που ειχα παει δουλευε ακομα το Bikini ...

θυμαμαι μετα τα σκαλια που κατεβηκα , δεξια ειχε ενα δωματιο ... και απο πισω στις τουαλετες η εισοδος για το ασανσερ και πανω ...

τα αλλα τα δωματια που ειναι ρε κωστακη ;

Χαχ, οταν ειχαμε παει μονο στον χωρο διπλα στις τουαλετες γινοταν παιχνιδι, οπου δεν υπαρχει στρωμα, εστω κατι να αποροφαει κραδασμους. Ουτε για δειγμα :grin:
Οι φυσικοθεραπευτες θα κανουν χρυσες δουλειες
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
ΕΣΥ δλδ τί εννοεις γκομενίτσα?  :think:
ή μήπως σε κόφτει αν θα είναι καλή ή όχι;

Ωραίος! Απλά αυτό ήθελα να ξέρω γιατί σαν να έχω ακούσει πως σε κάποιο παίζει/έπαιζε "κάρτα μέλους"!
Θένξ  :hi:
Εμενα ρε φιλε τι να με νοιαζει...Καθολου φιλε. Ετσι και αλλιως δεν εχω ιδεα για τι πραγμα μιλατε...

Ακουσα για καρτα μελους σε Swinger Soup και ειπα να μπω μπας και παρω κανεμα membership...Συνεχισε αφοβα να ρωτας... :hi:
 

swingcouple

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2012
Μηνύματα
197
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Γι'αυτο οι σωστοι απο εκει μεσα  την κανανε με μικρα αλλα σtαθερα φιλε...κοιτα τι μπαινει τωρα μεσα εκει... anyway...
μαλλον θα μιλας για αλλο μαγαζι..εμεις καθε βδομαδα γινεται χαμος,,οσο για το στρωμα,,σε μαγαζι πας ,,οχι σε ξενοδοχειο,,δεν ειναι υποχρεωμενος να εχει οτι θες εσυ,,κι οταν ειχε το μπικινη και πληρωνε τα μαλια του κεφαλιου του ποιος το εκτιμησε???
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
μαλλον θα μιλας για αλλο μαγαζι..εμεις καθε βδομαδα γινεται χαμος,,οσο για το στρωμα,,σε μαγαζι πας ,,οχι σε ξενοδοχειο,,δεν ειναι υποχρεωμενος να εχει οτι θες εσυ,,κι οταν ειχε το μπικινη και πληρωνε τα μαλια του κεφαλιου του ποιος το εκτιμησε???
φιλε ηρεμησε, σου ειπα οτι δεν εχω ιδεα για τι παραγματα μιλας. Σου ευχομαι να περνας παντα καλα και σε στρωματα (αερα + νερου) και σε οποιο μαγαζι πας. Και κατι αλλο... ουτε για μπικινια ξερω τιποτα αρα αδικος ο κοπος σου να μου κανεις μηνυμα...
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.495
Πόντοι
2.756
εξαιρετικο καταστημα !

το συνιστω ανεπιφυλακτα οπως και τα υπολοια swinger club !

βεβαιως το παρον ειναι ιστορικης σημασιας !
γιατι φιλε? τι το ιστορικο εχει το σουπατζιδικο αυτο?
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.449
Κριτικές
124
Like
6.748
Πόντοι
5.097
Xθες ήταν νομίζω μία από τις κορυφαίες βραδιές για το κλαμπ  :rockon: :rockon:,μου θύμισε εποχές μπικίνι κλαμπ  :wanker: :wanker: :orchestra:.Βέβαια αυτό οφείλεται σ'ένα πολύ μεγάλο ποσοστό σε συναγωνιστή από το σάιτ ο οποίος είχε πάει με την δικιά του και παρέσυρε σχεδόν όλο το κλαμπ σε παιχνίδι στον χώρο που βρίσκεται το κλουβί  :zfuck: :fuck2:.Απίστευτες στιγμής κάβλας και ηδονής για όλους τους συμμετεχόντες,με ασταμάτητο παιχνίδι και ανταλλαγές ζευγαριών  :cum: :cum:.Θα έγραφα κριτική για τα χθεσινά σκηνικά αλλά πιστεύω ότι ο πλέον κατάλληλος για να τα γράψει είναι ο μύστης που ξεσήκωσε όλο το μαγαζί,εφόσον θέλει να αποκαλυφθεί  :sunglasses: :sunglasses:.
 

georgepet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
675
Like
1.505
Πόντοι
206
Χαχαχα μαλλον για μενα μιλας.αλλα θα αφησω να γραψεις εσυ την κριτικη
 

noir

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
298
Like
137
Πόντοι
1
Όντως ξημερώματα Σαββάτου ήταν από τις δυνατές βραδιές του μαγαζιού :-) Αναστέναξε το κλουβί :fuck2:  :pipa2:
 

varnalis31

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2015
Μηνύματα
27
Like
10
Πόντοι
0
γραφτε ρε μαγκες να μαθουμε κ εμεις
:rockon:
 

deus69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2015
Μηνύματα
80
Κριτικές
7
Like
386
Πόντοι
280
για πειτε...
 

regazoni

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
123
Like
6
Πόντοι
1
ρε παιδια Πέμπτη βράδυ ειναι καλά ? και απο τι ώρα ?
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
583
Κριτικές
8
Like
451
Πόντοι
306
Γεια σας... Ειχαμε καμια επισκεψη στο μαγαζι τωρα τελευταια...Παντως εχω εγω σε επισκεψη μου πριν δυο εβδομαδες ειχε παρα πολυ και καλο κοσμο.. Μαλιστα εγινε και πολυ παιχνιδι μεσα στα δωματια...
 

takoulou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2012
Μηνύματα
583
Κριτικές
8
Like
451
Πόντοι
306
Καλησπερα..Επισκεφθηκε κανενας το μαγαζι το σαβ-κο; Πως ηταν :-* :-* :-* :-*;;;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom