Νέα

Πρώτη φορά σε Swingers club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anyparktos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
λοιπον επειδη περα απο μια συσταση μαγαζιου για να παμε δεν ειδα καποια αλλη απαντηση σε αυτο που θελω θα γραψω μια φορα τις ερωτησεις μου

πως γινεται το "παιχνιδι"?
υπαρχει καποιο κοστος για να μπεις μεσα σε αυτα τα μαγαζια?
καποιο dress code ισως οπως στο εξωτερικο?
αν γινει συμφωνια με αλλο ζευγαρι υπαρχουν χωροι εκει μεσα ή παμε αλλου?
αν υπαρχουν χωροι εκει θα ειμαστε ολοι μαζι?
στο μαγαζι που σου εβαλα εχει 82 κριτικες. Διαβασε τις πιο προσφατες και θα παρεις πρεφα τι παιζει. Στο πιατο στο εδωσα, κανε κλικ
 

mixalisanto

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
127
Like
192
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους

Με την κοπελα μου θελουμε να παμε για πρωτη φορα σε Swingers club
Ξερει κανενας ποιο ειναι καλυτερο, τι ακριβως παιζει και πως παιζει?
Γενικα οποιαδηποτε χρησιμη πληροφορια.

Ευχαριστω
Πάρε την κοπελα σου κ εγώ την δίκη μου κ πάμε σε hotel
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
640
Πόντοι
81
στο μαγαζι που σου εβαλα εχει 82 κριτικες. Διαβασε τις πιο προσφατες και θα παρεις πρεφα τι παιζει. Στο πιατο στο εδωσα, κανε κλικ
το μαγαζι που του εδωσες ειναι επιεικως ... μπου...λο
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
Παίκτη στα νήματα που αφορούν 2+2 και C4C λίγο να σου κόβει θα καταλάβεις εύκολα ποιοι είναι έμπειροι swingers. Ρώτα αυτούς με μήνυμα ότι θέλεις.
 

malcolm 8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1.713
Πόντοι
201
Κι εγώ με τη δικιά μου πάντως έχουμε κατά καιρούς περάσει ωραία στο 2+2.. σαφώς και το c4c είναι κι αυτό καλό μαγαζί, ίσως και καλύτερο / πιο φιλικό περιβάλλον, αλλά δεν σε προδιαθέτει τόσο για παιχνίδι..
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
640
Πόντοι
81
Κι εγώ με τη δικιά μου πάντως έχουμε κατά καιρούς περάσει ωραία στο 2+2.. σαφώς και το c4c είναι κι αυτό καλό μαγαζί, ίσως και καλύτερο / πιο φιλικό περιβάλλον, αλλά δεν σε προδιαθέτει τόσο για παιχνίδι..
|...αλλά δεν σε προδιαθέτει τόσο για παιχνίδι.."
Αυτο που γράφεις είναι παραπλανητικό. (οχι θελειμενα)
Το 4 εχει μονο ζευγαρια και οχι πληρωμένες/να που παίζουν απο τις 11 το βράδυ.
Οποτε λογικο ειναι να δημιουργηται η εντυπωση αυτη που εχεις.
Το 2+2 δεν διαφερη πολυ απο ενα μπου.. οπως ειπα .
Το εαν αρεσει η οχι ειναι αλλο πραγμα
 
OP
OP
A

Anyparktos

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
64
Like
8
Πόντοι
0
βασικα δεν ξερω απο που βγηκε το οτι ειμαι/ημουν παντρεμενος
καμια σχεση
ευτυχως ή δυστυχως δεν εχω παντρευτει
 

malcolm 8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1.713
Πόντοι
201
|...αλλά δεν σε προδιαθέτει τόσο για παιχνίδι.."
Αυτο που γράφεις είναι παραπλανητικό. (οχι θελειμενα)
Το 4 εχει μονο ζευγαρια και οχι πληρωμένες/να που παίζουν απο τις 11 το βράδυ.
Οποτε λογικο ειναι να δημιουργηται η εντυπωση αυτη που εχεις.
Το 2+2 δεν διαφερη πολυ απο ενα μπου.. οπως ειπα .
Το εαν αρεσει η οχι ειναι αλλο πραγμα
Το δέχομαι αυτό που λες φιλαράκι και χαίρομαι που αναγνωρίζεις την αγνότητα των προθέσεων μου. Είναι πολύ διαφορετικά μαγαζιά. Το 4 είναι πιο παρεΐστικο και η συμπεριφορά των αφεντικών πολύ φιλική. Το 2 είναι πιο hardcore, όντως έχουμε δει και εμεις σχετικές "ύποπτες" παρουσίες που παραπέμπουν σε βίζιτες αλλά οι χώροι του μας προδιαθέτουν περισσότερο για παιχνίδι.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
640
Πόντοι
81
Το δέχομαι αυτό που λες φιλαράκι και χαίρομαι που αναγνωρίζεις την αγνότητα των προθέσεων μου. Είναι πολύ διαφορετικά μαγαζιά. Το 4 είναι πιο παρεΐστικο και η συμπεριφορά των αφεντικών πολύ φιλική. Το 2 είναι πιο hardcore, όντως έχουμε δει και εμεις σχετικές "ύποπτες" παρουσίες που παραπέμπουν σε βίζιτες αλλά οι χώροι του μας προδιαθέτουν περισσότερο για παιχνίδι.
Άσχετα απο την προδιάθεση και την ομορφιά των χώρων που ειναι υποκειμενική για τον καθένα από εμάς, ακόμα και σε ζευγαρια, άκρη βγάζεις :)
Τώρα εγώ που είμαι ζευγαρι δεν θα πήγαινα σε μαγαζιά που το 80% ίσως και παραπάνω είναι βίζιτες για να λεω οτι παίζω και είμαι swinges και μάλιστα εν γνώση μου.
Όπως είπα όμως περί ορέξεως ....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

fifiris

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2013
Μηνύματα
17
Like
18
Πόντοι
0
Άσχετα απο την προδιάθεση και την ομορφιά των χώρων που ειναι υποκειμενική για τον καθένα από εμάς, ακόμα και σε ζευγαρια, άκρη βγάζεις :)
Τώρα εγώ που είμαι ζευγαρι δεν θα πήγαινα σε μαγαζιά που το 80% ίσως και παραπάνω είναι βίζιτες για να λεω οτι παίζω και είμαι swinges και μάλιστα εν γνώση μου.
Όπως είπα όμως περί ορέξεως ....
Καλησπερα.Επειδη μιλατε για βιζιτες σε swingers club ,θελω να ρωτησω πως πληρωνονται?Εγω ειχα παει 3 φορες με μια που ειχα φιλη που ηθελε εμπειριες αλλα μετακομισε εξωτερικο και δεν βρισκω παρεα γυναικεια.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
424
Like
640
Πόντοι
81
Καλησπερα.Επειδη μιλατε για βιζιτες σε swingers club ,θελω να ρωτησω πως πληρωνονται?Εγω ειχα παει 3 φορες με μια που ειχα φιλη που ηθελε εμπειριες αλλα μετακομισε εξωτερικο και δεν βρισκω παρεα γυναικεια
Μερικες μονες η μερικα ζευγαρια ειναι του μαγαζιου και αλλες τις φερνουν πελατες απο την ομονοια.
Συνηθως δεν κανουν τιποτα δλδ κοροϊδεύουν μεχρι ο sugar dady η ο πληρωνο να παει με την γυναικα του ζευγαριου.
Οταν το καταλαβει ο αντρας εχει γινει το παιχνιδι .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

takis1969_1

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
9
Like
6
Πόντοι
0
Αρα στο 4 ειναι πιο ανετα για ενα ζευγαρι που παει πρωτη φορα και η γυναικα θα ειναι λιγο συγκρατημενη;
 

Onemanarmy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2022
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Hello guys i am typing in english cause i have only english on my phone. So my question is there any place where good-looking young guys can find older ladies that want to get fucked
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom