Νέα

Nirvana Swingers Club

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mounotripanos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 358K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Παιδιά, sorry, αλλά όσες γυναίκες ρώτησα (ένα χρόνο τώρα) και τις το έφερα με την κουβέντα για να πάμε εκεί για να δούμε τι παίζει... δεν έδειξαν ενδιαφέρον.
Πού τις βίσκεται βρε παιδιά;

Κυκλοφορεί και μία εδώ, που είναι στα πρόθυρα να περάσει το κατώφλι. ;)

Δεν λέω περισσότερα, ούτε με βασανιστήρια! :grin:
 

seid28

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Δεύτερη επίσκεψη σε πολύ μικρό χρονικό διάστημα και ξανά review για να λυθούν απορίες σε αυτό το καυτό θέμα.. Είναι πιό εύκολο να καταφέρεις να ψήσεις φρέσκια γκόμενα με την οποία ξεκινάς να βγαίνεις παρά παλιότερες. Το όλο εγχείρημα ξεκινάει ως περιέργεια για ένα μαγαζί που έχεις δεί αλλά δεν έχεις πάει, δίνεις ένα brief outline και προσπαθείς να την κάνεις να ενδιαφερθεί. Πάμε στο ψητό.. Αυτή τη φορά άνοιξα και κουβέντα με κάποιους θαμώνες οι οποίοι είναι κυριολεκτικά κάθε εβδομάδα εκεί. Το παιχνίδι γίνεται κυρίως Παρασκευή όπου πάνε και οι πιό έμπειροι με τέτοιες καταστάσεις, ο tour guide μου είπε ότι το Σάββατο πάνε νεούδια (όπως εγω) που δεν κάνουνε πολλά. Σκάνε φυσιολογικά ζευγάρια σε σημείο να αναρωτιέμαι και οι πάντες κοιτάζονται. Δύο θαμώνες γυναίκες (η μία ΧΩΡΙΣ εσώρουχα) χορεύανε σαν παλαβές στο στύλο και δείχνανε το μουνί τους στο κοινό. Κατά τις 2.30 ανοίγει το μπικίνι μπαρ που είναι νέα προσθήκη και όλα τα λέφτά. Ανεβαίνουν ΜΟΝΟ ζευγάρια προκειμένου να μην έχει πολλές πούτσες και να παίζουν όλοι μπάλα (πράγμα πολύ σωστό, σιχαίνομαι τις ταγματικές). Παντού καπότες DUREX (σαν μπολ με φυστίκια), έλεγχος της κάρτας στην είσοδο και πέρασμα στο κυρίως χώρο ο οποίος είναι ένα διαμέρισμα στο δεύτερο όροφο, διαμορφωμένο για τρελά όργια. Όλοι λύνονται εκεί, το σινεμά έχει θέσεις για καμιά δεκαριά ζευγάρια και το χαμούρεμα παει σύννεφο. Δεν έμεινα πολύ γιατί ναι μεν έχω βρει ως τώρα 2 γκόμενες και πήγα αλλά όταν είδαν τα σκούρα την έκαναν. Το μέρος είναι value for money αν έχεις τη σωστή παρέα. Σύμφωνα με τον tour guide μου, ο οποίος πάει με φίλες του ξεκολιάρες (χωρίς να παίζει κάτι μεταξύ τους), στο μπικινι μπαρ γινεται κυριολεκτικά της κακομοίρας. Παρακαλώ τους συναγωνιστές να μην αρχίσουν να αμφισβητούν την αλήθεια των λεγόμενων μου, η ουσία μετράει και όποιος έχει κάτι να προσθέσει ή κάπου να διαφωνήσει να είναι συγκεκριμένος. Επόμενη επίσκεψη σχεδιάζω με fucking buddy κινεζάκι που έρχεται από εξωτερικό, μάλλον 15 ή 16 Ιούνη βράδυ, εκεί θα μπορέσω να δω και μέχρι που τελικιάζει το μέρος καθώς η παρέα θα είναι one off και δεν θα έχει κολλήματα ελλεινίδων.
Όποιος έχει στοκ από πρόθυμες φίλες, έστω και μέτριες, να στείλει pm προκειμένου να κανονιστεί ομαδική έξοδος, casual φάση. 
 

seid28

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Διαδοχικές επισκέψεις Παρασκευή και Σάββατο και αποκρυσταλλωμένη πλέον άποψη σχετικά με το μέρος. Πρώτη παρατήρηση ότι υπάρχουν αρκετοί μόνιμοι θαμώνες τους οποίους βλέπεις σχεδόν συνεχώς. Λογικό μιας και με 12 ευρώ μπορεί να τη βρει ένα ζευγάρι άνετότατα και στην χειρότερη περίπτωση να κάνουν και το σχετικό χαβαλέ. Στους χαλεπούς καιρούς που ζούμε αυτό εκτιμάται. Όλο το παιχνίδι γίνεται επάνω στο μπικίνι οπότε θα επικεντρωθώ εκεί. Το μέρος όπως σωστά παρατήρησε φίλος με πμ, δεν είναι κολόμπαρο η στούντιο. Για να καρφώσεις πρέπει να υπάρχει συναίνεση και από το άλλο ζευγάρι και είναι απαραίτητο η γκόμενα η οποία σε συνοδεύει να είναι σχετικά πρόθυμη. Σε αντίθετη περίπτωση περιμένεις να φας από κάνα ξώφαλτσο. Οι περισσότεροι που γαμιούνται πάνω είναι ζευγάρια οι φίλοι που τους αρέσει η ιδέα του να τους βλέπουν. Προσωπικά απόλαυσα εξαιρετικό show την Παρασκευή, μιλάμε για 2 γκόμενες μοντέλα, αλλά όταν προχώρησε το παραμύθι αποσύρθηκαν σε ένα από τα ενδότερα δωμάτια. Μας προσέγγισε ζευγάρι για άμεση κατάσταση αλλά η δικιά μου είχε μόλις ξεκινήσει περιοδεύουσα οπότε αρκεστήκαμε σε δημόσιες πίπες με συνδρομή ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟΥ cougar-milf το οποίο προσέγγισε να δει τι παίζει.
Το μέρος θέλει προσοχή και μέτρο αλλά συνίσταται για να ανοίξετε τα μυαλά και τα ματάκια της γκόμενας σας χωρίς απαραιτήτως να παίξετε μπάλα.
Η λογική του είναι αρκετό μπιρι-μπιρι με συνδρομή της δικιάς σας προκειμένου να γνωριστείτε κάτω και να παρτουζωθείτε επάνω αλλά απαιτεί επένδυση σε χρόνο (για να σας δούνε οι ντόπιοι νιρβανιώτες και να γίνετε αποδεκτός) καθώς και σχετικά πρόθυμη παρέα. Σχόλια φίλης μου με ανάλογη εμπειρία σε εξωτερικό (ήταν ξένη) ήταν ότι το μέρος είναι σούπερ value καθώς πέραν του πολύ οικονομικού και εν αντιθέσει με αντίστοιχα μαγαζιά έξω, εδώ σκάνε και αρκετά νεαρά άτομα. Καλό βόλι!!!
 
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
ειχα παει καποια χρονια πριν απο περιεργεια να δω τι παιζεται σε ενα παρομοιο event που ειχε γινει σε ενα μπαρακι πισω απο τα 3Χ καπου στην εθνικη...μαλιστα ηθελε να ρθει κ ενας φιλος μου κ επειδη εκεινη την ημερα δεν εβρισκε γκομενα να φερει πηρε ο τρελλος την αδερφη του...φοβοταν μηπως την πειραξουν βεβαια,αλλα δεν τιθεται τετοιο θεμα...χωρις την συγκαταβαση σου δεν σε πειραζει κανεις...το σκηνικο ηταν το ιδιο με αυτο που περιγραφουν οι φιλοι για το νιρβανα...τωρα για καποιους που ρωτανε πως θα πεισουν τις γκομενες τους να πανε εκει...θελει τολμη...καμια γυναικα δεν θα ρθει να σας πει "μωρο μου ξερω οτι εχει ενα ωραιο swinging bar εδω πιο κατω,θες να παμε?"εσεις θα της το βγαλετε με τον τροπο σας...προτεινετε το απλα με θαρρος σαν να μην τρεχει τιποτα...αλλωστε,δεν ειστε αναγκασμενοι να κανετε τιποτα...μπορειτε απλα να πατε για ενα ποτο κ να φυγετε...να ξερετε οτι οι γυναικες εχουν πολυ πιο "βρωμικο" μυαλο απ'οσο φανταζεστε,απλα δεν το δειχνουν τις περισσοτερες φορες
 

seid28

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0

seid28

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
ειχα παει καποια χρονια πριν απο περιεργεια να δω τι παιζεται σε ενα παρομοιο event που ειχε γινει σε ενα μπαρακι πισω απο τα 3Χ καπου στην εθνικη...μαλιστα ηθελε να ρθει κ ενας φιλος μου κ επειδη εκεινη την ημερα δεν εβρισκε γκομενα να φερει πηρε ο τρελλος την αδερφη του...φοβοταν μηπως την πειραξουν βεβαια,αλλα δεν τιθεται τετοιο θεμα...χωρις την συγκαταβαση σου δεν σε πειραζει κανεις...το σκηνικο ηταν το ιδιο με αυτο που περιγραφουν οι φιλοι για το νιρβανα...τωρα για καποιους που ρωτανε πως θα πεισουν τις γκομενες τους να πανε εκει...θελει τολμη...καμια γυναικα δεν θα ρθει να σας πει "μωρο μου ξερω οτι εχει ενα ωραιο swinging bar εδω πιο κατω,θες να παμε?"εσεις θα της το βγαλετε με τον τροπο σας...προτεινετε το απλα με θαρρος σαν να μην τρεχει τιποτα...να ξερετε οτι οι γυναικες εχουν πολυ πιο "βρωμικο" μυαλο απ'οσο φανταζεστε,απλα δεν το δειχνουν τις περισσοτερες φορες

Φίλε έχεις δίκιο, από τις τρεις που πήγα μόνο της μίας της το είχες ότι θα ερχόταν
 

kosmas34

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλημέρα παιδιά καινούργιος στο φορουμ και θα ήθελα να μου πειτε τη γνώμη σας.θέλω να πάω το σάββατο στο συγκεκριμένο μαγαζί με μια κοπέλα που ψήνεται τρελά,αξίζει η θα ξενερώσουμε?ευχαριστώ.
 

seid28

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2009
Μηνύματα
15
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Αξίζει, πήγαινε στη 1.30. Κόψε ΄κίνηση για κάνα τέταρτο και ξεκίνα socializing μέχρι τις 2.30 κάτω και μετά ανέβα πάνω κατά προτίμηση με ζευγάρι με το οποίο έπιασες τη κουβέντα από πριν. Εκεί θα την βρεις την άκρη, δημόσιες πίπες στο σινεμά είναι must, προτίμα Παρασκευή, καλό βόλι!!
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
τωρα το καλοκαιρι τι παιζεται με νιρβανα?εχει κοσμο καθολου?
πως ειναι διαμορφωμενος ο χωρος πανω?εχει κρεβατια,καναπεδες,τι?το σινεμα που λεει ο φιλος ειναι πανω?
επισης αν μπορει να ανεβει ενα ζευγαρι μονο του πανω χωρις απαραιτητα να εχει βρει καποιο αλλο για να πανε μαζι
 

SexyCouple26

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2012
Μηνύματα
126
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Καλημερα κι απο μενα.
Λοιπον, εγω και ο φιλος μου αποφασισαμε να κανουμε τριο. Ειπαμε σε μια φιλη δικη μου αλλα ενω δεχτηκε μετα δεν εκατσε.
Ψαξαμε απο, ψαξαμε απο'κει ε και τωρα βρηκα αυτο το μαγαζι. Αξιζει να παμε, θα βρουμε τιποτα καλο ή τζαμπα κοπος λετε?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166

zorz21

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2009
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Πραγματικά υπάρχει καμία έστω κ με λεφτά;;;
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
Πραγματικά υπάρχει καμία έστω κ με λεφτά;;;

Η ερώτησή σου είναι διφορούμενη..... Τι εννοείς?

Το club είναι μόνο για ζευγάρια ή για γυναίκες που θέλουν να εμπλουτίσουν ;) την παρέα τους.
 

Επισκέπτης
Η ερώτησή σου είναι διφορούμενη..... Τι εννοείς?

Το club είναι μόνο για ζευγάρια ή για γυναίκες που θέλουν να εμπλουτίσουν ;) την παρέα τους.

κοινώς μπέρδεμα και τρενάκια ,αλλά πρόσεξε γιατί αν ανέβεις στο τρένο ,κάποια στιγμή θα χρειαστεί να κάνεις και τον μηχανοδηγό !!!!!!!
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
48
Πόντοι
166
κοινώς μπέρδεμα και τρενάκια ,αλλά πρόσεξε γιατί αν ανέβεις στο τρένο ,κάποια στιγμή θα χρειαστεί να κάνεις και τον μηχανοδηγό !!!!!!!

:badair: :badair: :badair:

Όπως λένε και οι αθίγγανοι, "πέντε πιθαμές από τον κώλο μας, και όπου θέλει ας γίνει"!

:grin: :grin: :grin:
 

nikanag

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2012
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παλικάρια,

καλή φάση αυτό το Nirvana, έχω πάει 5-6 φορές με τη δικιά μου και παρέα άλλα 1-2 ζευγάρια. Πάνω πραγματικά γίνεται χαμός αν θες να πας να χωθείς με την κοπέλα σου, ευγενικά πάντα και με ωραίο τρόπο. Μια απορία μόνο έχω. Τα όργια, και ειδικά σε δημόσιο χώρο, δεν απαγορεύονται; Άν γίνει κανα χοντρό ντου από μπατσους και μπατσίνες τι παίζει; Πάμε όλοι μαζί στην φυλάκα να πούμε; Τι γίνεται σε τέτοιες περιπτώσεις; Ξέρει κανείς;

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom