Νέα

Nicole

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα batraxomouris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 62
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sylvi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
170
Like
42
Πόντοι
1
ΤΟ σχέδιο να με βγάλετε άντρα αρρενωπο με τρίχες  πήγε για βρουβες αυτή τη φορά γιατι φαινετΑι ξεκάθαρα από τις φωτο ότι ειμαι είναι μακράν απο απο τις πιο ωραίες και νεαρές τρανς....Ειπατε να με βγάλετε ξεπετα τώρα
.....Εμενα που είμαι η πιο γλυκιά ευγενική και ξεκάθαρη τρανς που κυκλοφορεί...Μια τρανς Ιακυνθε για σένα δεν είναι  ξεπετα  αν κάθεται 5 ώρες μαζί σου με 20 ευρω και να κάνει σεξ χωρίς προφύλαξη.. ......Αυτο εχω καταλάβει.. ...Λυπαμαι αλλα ο τσάμπας πέθανε......
ΣΩΣΤΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΝΙΚΟΛ
 

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Δεν ξερω τι ειμαι .....το μόνο που ξέρω είνΑι ότι το έχουν τάμα κάθε τρεις και λίγο να με θάβουν εδώ μέσα.. ..Μεχρι τώρα άντρα και δεν ξέρω τι ....Τωρα ξεπετα.....
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
παω για κανα καφε ωραια μερα εξω ....
 

sylvi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
170
Like
42
Πόντοι
1
Δεν ξερω τι ειμαι .....το μόνο που ξέρω είνΑι ότι το έχουν τάμα κάθε τρεις και λίγο να με θάβουν εδώ μέσα.. ..Μεχρι τώρα άντρα και δεν ξέρω τι ....Τωρα ξεπετα.....
ΡΕ ΓΑΜΗΣΕ ΤΟΥΣ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΕΓΡΑΦΑΝ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΕΣ....ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΚΤΟΞΕΥΘΕΙ Η ΔΟΥΕΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΥΨΗ ΑΠ ΤΗ ΖΗΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΕΙΠΑΜΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΚΡΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
ΡΕ ΓΑΜΗΣΕ ΤΟΥΣ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΕΜΕΝΑ ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΕΓΡΑΦΑΝ ΤΙΣ ΠΡΟΑΛΕΣ....ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΚΤΟΞΕΥΘΕΙ Η ΔΟΥΕΙΑ ΜΟΥ ΣΤΑ ΥΨΗ ΑΠ ΤΗ ΖΗΛΕΙΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΕΙΠΑΜΕ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΒΛΕΠΕΙ ΚΑΙ ΚΡΙΝΕΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΑΠ ΤΟ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΑΝ ΜΑΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ
σιγα εσυ βρε βατραχοπεδηλο που πεταγεσαι σαν π@@@α κ εκτοξευτικε κ η δουλεια σου
ποιος ασχολειτε μαζι σου
μονη σου δημιουργεις καταστασεις για να οριεσε μετα κ να γινετε ντορος
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
σιγα εσυ βρε βατραχοπεδηλο που πεταγεσαι σαν π@@@α κ εκτοξευτικε κ η δουλεια σου
ποιος ασχολειτε μαζι σου
μονη σου δημιουργεις καταστασεις για να οριεσε μετα κ να γινετε ντορος
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
καλο κορμι φαινεται
 

parr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2012
Μηνύματα
510
Κριτικές
13
Like
15
Πόντοι
236
Έχω πάρει και συλβι και Νικόλ να γράψω κριτική τώρα είμαι. Σε δίλημμα οι μισοί θα βρίζουν εμένα και οι άλλοι μισοί θα με υποστηρίζουν ανεξαρτήτως του τι θα γράψω η αρνητικά η θετικά εννοώ. ..και βαριέμαι να κάθομαι να εξηγώ... θα το σκεφτω αν θα γράψω. .
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
Έχω πάρει και συλβι και Νικόλ να γράψω κριτική τώρα είμαι. Σε δίλημμα οι μισοί θα βρίζουν εμένα και οι άλλοι μισοί θα με υποστηρίζουν ανεξαρτήτως του τι θα γράψω η αρνητικά η θετικά εννοώ. ..και βαριέμαι να κάθομαι να εξηγώ... θα το σκεφτω αν θα γράψω. .

γραψε ν σ βρισω
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.358
Πόντοι
33.988
Έχω πάρει και συλβι και Νικόλ να γράψω κριτική τώρα είμαι. Σε δίλημμα οι μισοί θα βρίζουν εμένα και οι άλλοι μισοί θα με υποστηρίζουν ανεξαρτήτως του τι θα γράψω η αρνητικά η θετικά εννοώ. ..και βαριέμαι να κάθομαι να εξηγώ... θα το σκεφτω αν θα γράψω. .

φιλε εγω γραφω ντομπρα στις κριτικες χωρις να με νοιαξει τι θα πουν
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Έχω πάρει και συλβι και Νικόλ να γράψω κριτική τώρα είμαι. Σε δίλημμα οι μισοί θα βρίζουν εμένα και οι άλλοι μισοί θα με υποστηρίζουν ανεξαρτήτως του τι θα γράψω η αρνητικά η θετικά εννοώ. ..και βαριέμαι να κάθομαι να εξηγώ... θα το σκεφτω αν θα γράψω. .
Μην είσαι σε δίλλημα καθόλου dear.....Συνηθισα πια τα κραξιματα ......Κραξε με ελεύθερα και συ όπως και όλοι οι άλλοι εδώ μέσα.. ...Εγω θα αφήσω τις φωτο μου και τη δουλειά μου να έχουν τον τελευταίο λόγο......Οτι αξίζει θα μείνει.. ......
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
Μην είσαι σε δίλλημα καθόλου dear.....Συνηθισα πια τα κραξιματα ......Κραξε με ελεύθερα και συ όπως και όλοι οι άλλοι εδώ μέσα.. ...Εγω θα αφήσω τις φωτο μου και τη δουλειά μου να έχουν τον τελευταίο λόγο......Οτι αξίζει θα μείνει.. ......

nikol τι κανεις ολα καλα ???????τ πατουρα εχεις φτιαξει ρε μωρο !!!!!μακαρι να χαμε κανα φραγκο
 

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
καλα είμαι βατραχομουρη μου εσυ;;; αχαχαχαχ Δεν σε  φoβαμαι εσένα.. ...Εισαι τσακάλος και γατονι ....Θα βρεις τη λύση
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
καλα είμαι βατραχομουρη μου εσυ;;; αχαχαχαχ Δεν σε  φoβαμαι εσένα.. ...Εισαι τσακάλος και γατονι ....Θα βρεις τη λύση
καλα είμαι βατραχομουρη μου εσυ;;; αχαχαχαχ Δεν σε  φoβαμαι εσένα.. ...Εισαι τσακάλος και γατονι ....Θα βρεις τη λύση
προσπαθω αλλα δεν παιζουν μωρα στη φαση τ δυκια σου δεν υπαρχουν δηλαδη για αυτο κ στ ακουμπαν καβλα δεν τ χεις καταλαβει ????
 

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Αφού έχεις και συ παράπονα Δεν υπαρχει σωτηρία....Ειμαι σίγουρη δεν προλαβαίνεις απ τα γκομενάκια: PPPPPPPP
Γκρινιαριτο........
 
OP
OP
batraxomouris

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.384
Κριτικές
5
Like
4.082
Πόντοι
606
Αφού έχεις και συ παράπονα Δεν υπαρχει σωτηρία....Ειμαι σίγουρη δεν προλαβαίνεις απ τα γκομενάκια: PPPPPPPP
Γκρινιαριτο........
Αφού έχεις και συ παράπονα Δεν υπαρχει σωτηρία....Ειμαι σίγουρη δεν προλαβαίνεις απ τα γκομενάκια: PPPPPPPP
Γκρινιαριτο........

στη φαση που ειμαι γαμαω κ ακριδες .... :grin: :grin:τ γλυκια φονουλα που χεις παντοσ απ τ φονι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom