Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Personal - Πλατεία Βικτωρίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 256K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

gamias

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
Μην κρύβεσαι πίσω από το δακτυλο σου... Εκμεταλλευόμαστε ή την οικονομική ταπείνωση κάποιου ή τον καταναγκασμό του από άλλους... Το ότι κάποια κορίτσια το κάνουν ως χόμπυ για να πάρουν το καινούργιο iPhone ή ένα ζευγάρι manolos δεν μας εξιλεώνει... Η μάλλον θεωρείς βασική σου ανάγκη το να γαμήσεις τρείς αγνωστες σου κάθε εβδομάδα... Ακου που σου λεω αρρωστάκι κτηνάκι είσαι κι εσύ...
Πάρε και το νικ σου... Γαμιάς... Τι σκατά; Το δικό μου...χορχε Καυλάρες...;;; Με τι τροπο αυτοπροσδιοριζόμαστε....

Οταν ήμουν μικρός ήμουνα κτηνάκι, ήθελα να γαμήσω γυναίκες, και βρήκα τον χώρο του αγοραίου έρωτα. Μεγαλώνοντας κατάλαβα ότι άλλο το sex με μία άγνωστη (που είναι σαν να τραβάς μαλακία στο μουνί της) και άλλο πράγμα ο έρωτας μεταξύ δύο ανθρώπων. Και έτσι σιγά σιγά έπαψα να έιμαι κτηνάκι. Με τον καιρό καταστάλαξα σε 2-3 κυρίες που είχαν τα προσόντα να μου δώσουν κάτι παραπάνω μέσα σε αυτόν τον χώρο.
Οσον αφορά το nickname 'gamias' δεν είναι δικό μου, το βρήκα και το δανείστηκα. Εγω έχω το nickname 'gmil', αλλα είμαι blocked. Επρεπε όμως να μπώ να φωνάξω γιατί κανείς δεν κατάλαβε εκτός απο τον zerotollerance, ότι κάποιος (qwerty) έκανε πουστιά με μία κυρία του χώρου, την πανέμορφη, γοητευτική, αρχοντογυναίκα Valeria.
Και πάλι όσοι απο εσάς το καταλάβατε, αφήσατε το κτήνος μέσα σας και σιωπήσατε, για να μην μιλήσω και για αυτούς που τρέξαν και κάνανε "like" το αρρωστο κείμενο (πρόλαβα και τους είδα πριν το κατεβάσουν, αμα θέλεις σου λέω ποιοί ήταν...)!
 

Οξαποδω

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
3.871
Κριτικές
24
Like
11.297
Πόντοι
9.477
Το gmil δείχνει ότι είναι ΟΚ και ότι μπήκε πριν 5 μέρες.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Οκ κλώνοι γαμιάδες κτήνη...
Βαρέθηκα τους ρομαντικούς πουτανιάρηδες... είναι τόσο fake...
Ντάξει καταλάβαμε... Η Βαλέρια δεν θέλει ούτε κωλοδάχτυλο ούτε να τα παίρνει στο στόμα... Κρίμας, αυτή χάνει...
 

kelly K

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2016
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
μερικοι απο εσας εχουν εξαιρετικες ευαισθησιες και χαιρομαι που δεν φοβονται να τις βγαλουν..Αυτό τους κάνει περισσότερο άντρες.
Να πω λοιπον και εγω μια αποψη απο την "αλλη πλευρα"..
Κτήνη δεν είσαστε.. Ολα μπορουν να γινονται σε επίπεδο ομως που δεν ξεχνάμε να παραμένουμε άνθρωποι.. Σε οτι αφορα τις κοπέλες κατα μεσο ορο η αληθεια ειναι καπου στην μεση: Οικονομική αναγκη από την μια πλευρά αλλα και επίγνωση του τι κανουν. Και πραγματι σε καποιες περιπτωσεις ειναι μια πολυ ευχαριστη δουλεία απο το να το δίνει κανείς "τζάμπα".
Αυτο όμως που πρεπει να θυμάστε είναι οτι ο σεβασμός ειναι ανθρώπινη αξία, που ισχύει αξιωματικα, ανεξαρτητα απο το τι εινια ο αλλος η τι δουλεια κανει.. Οι κοπέλες ειναι πρόθυμες να κανουν μαζι σας πολλα, αρκεί να δείξετε ότι τις σέβεστε, χωρίς να γίνεσετε γλυκαναλατοι..Κατα την αποψη μου αυτο λείπει ιδιαίτερα απο τους Ελληνες... Χαμογελάστε, παίξτε όμορφα, δείξτε χιούμορ, και να θυμάστε ότι το 'οχι" ακόμα και αν το λεει μια επαγγελματίας σημαίνει εξ ίσου όχι με το να το πεί η κοπέλα σας  :)
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.275
Κριτικές
19
Like
9.181
Πόντοι
9.095
Ένας μοντ μπορεί να διαχωρίσει τα άσχετα με το θέμα σχόλια ; Μερσί
 
Εγγρ.
21 Ιουλ 2016
Μηνύματα
43
Κριτικές
1
Like
30
Πόντοι
0
Οκ κλώνοι γαμιάδες κτήνη...
Βαρέθηκα τους ρομαντικούς πουτανιάρηδες... είναι τόσο fake...
Ντάξει καταλάβαμε... Η Βαλέρια δεν θέλει ούτε κωλοδάχτυλο ούτε να τα παίρνει στο στόμα... Κρίμας, αυτή χάνει...

Τι στον πούτσο αφήνει? να της βάλουμε τον πούτσο στο μουνί αφήνει?
 

gamias

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
0
μερικοι απο εσας εχουν εξαιρετικες ευαισθησιες και χαιρομαι που δεν φοβονται να τις βγαλουν..Αυτό τους κάνει περισσότερο άντρες.
Να πω λοιπον και εγω μια αποψη απο την "αλλη πλευρα"..
Κτήνη δεν είσαστε.. Ολα μπορουν να γινονται σε επίπεδο ομως που δεν ξεχνάμε να παραμένουμε άνθρωποι.. Σε οτι αφορα τις κοπέλες κατα μεσο ορο η αληθεια ειναι καπου στην μεση: Οικονομική αναγκη από την μια πλευρά αλλα και επίγνωση του τι κανουν. Και πραγματι σε καποιες περιπτωσεις ειναι μια πολυ ευχαριστη δουλεία απο το να το δίνει κανείς "τζάμπα".
Αυτο όμως που πρεπει να θυμάστε είναι οτι ο σεβασμός ειναι ανθρώπινη αξία, που ισχύει αξιωματικα, ανεξαρτητα απο το τι εινια ο αλλος η τι δουλεια κανει.. Οι κοπέλες ειναι πρόθυμες να κανουν μαζι σας πολλα, αρκεί να δείξετε ότι τις σέβεστε, χωρίς να γίνεσετε γλυκαναλατοι..Κατα την αποψη μου αυτο λείπει ιδιαίτερα απο τους Ελληνες... Χαμογελάστε, παίξτε όμορφα, δείξτε χιούμορ, και να θυμάστε ότι το 'οχι" ακόμα και αν το λεει μια επαγγελματίας σημαίνει εξ ίσου όχι με το να το πεί η κοπέλα σας  :)

Μπράβο, αυτό σημαίνει εποικοδομητική συζήτηση. Υγιής ανταλλαγή απόψεων!!!!
Είναι απίθανο πως μπορεί να λειτουργήσει ένα forum!!
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
[size=14pt]Βικτώρια[/size]


2nd_Girl.jpg
καμμια κριτικη θα πεσει για το διμετρο?
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
Έχω βάλει και για τα δύο άλογα μιας και της παθιάρας Γιάννας δε της λείπει μπόι! :wanker:
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.315
Κριτικές
1
Like
792
Πόντοι
96
......πολυ ευχαριστη δουλεία απο το να το δίνει κανείς "τζάμπα".

    ρησπεκτ και για το "ευχαριστη δουλεια" αλλα και  για το ""τζαμπα"". Μου αρεσαν τα εισαγωγικα . Κατα την γνωμη μου οι "δημοσιες" γυναικες ειναι τσουλες-γκομενες-σεξυ γυναικες  (πες το οπως θες) που θελουν χρημα αλλα και ανεξαρτησια . Απο το να βρουν ΕΝΑΝ να του τραβανε τα λεφτα αλλα να τον τρωνε στην μαπα καθε βραδυ βρισκουν πολλους να τρωνε λιγότερα αλλα στα ρεπό τους κανουν οτι θελουν.

    Οι γυναικες που τα παιρνουν μπροστα και μετρητα ειναι ακίνδυνες  την ωρα που εισαι πελατης . Αν κανεις καμια μαλακια και τις δεις γκομενικα μπορει και να σε ξετιναξουν.

 

  ΥΓ Η Βαλερια ειναι "τιμια" σε αυτο που κανει και σεβεται τα λεφτα σου πιο πολυ απο τις γυναικες "που το δινουν τσαμπα". Αυτο δεν σημαινει οτι οποιος την διαλεξει θα ενθουσιαστει μαζι της . Ανθρωποι ειμαστε παιζει και η χημεια και η κακη μέρα.

    ΥΓ2 Η ολη συζήτηση  ξεκινησε απο την απόρια  αν τα διμετρα ξερουν από μασαζ . Τελικα ξερουν???

    ΥΓ3  επισης διμετρη στο μασαζοκρεββατο πως την πηδας??
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Like
2.912
Πόντοι
456
Δεν είπα κάτι το αντίθετο.
Ολες για το χρήμα το κάνουν. Εμείς συζητάμε για τις διαφορές μεταξύ του νυμφιδίου που γίνεται πουτάνα από μικρή ηλικία γιατί είναι Πουτάνα και της αρεσει το πήδημα και τα εύκολο γρήγορο χρήμα, και μεταξύ των γυναικών που πιέζονται από προβλήματα και ξεμένουν από επιλογές και κανουν την προσωπική τους υπέρβαση. Και οι δύο για το χρήμα το κάνουν, αλλά διαφέρει το γιατί και αυτό είναι που κάνει μία πουτάνα, Πουτάνα και στην ψυχή (και δεν πρόκειται να αλλάξει ποτέ) και μία άλλη όχι.
Με την εμπειρία σου, στον χώρο, είμαι σίγουρος ότι το έχεις δει πολλάκις.
Φιλε μου δυστυχώς οι περισσότεροι γνωρίσανε το μασαζ τα τελευταία χρόνια μετα την επέλαση των ''ανατολικών '' όπου χάθηκε το ''μυστήριο'' που είχε ο χώρος παλαιότερα και οι χώροι αυτοί λειτουργούν πλέον σαν στούντιο σχεδόν ,δεν λέω, με ποιό σαφές προγραμμα και απο μιά άποψη πιό ''ξεκάθαρα''.
Μάλλον δεν πρόλαβαν την δεκαετία του '90 όπου κάποιες Ελληνίδες ψιλο -αματέουρ και ξεκινώντας απο μασαζ και φραπεδιά το πολύ ,άρχισαν να προχωράνε ,αλλά όχι με όλους και όχι πάντα ,γιατί απλά δεν ήταν έτοιμες για πλήρη στυγνό επαγγελματισμό,αυτό έδινε απίστευτη καύλα και μυστήριο σε εμας τους παλιότερους τότε και μην πάει το μυαλό ωρισμένων ότι ήταν κόλπο ,έτσι ένιωθαν και αυτό έβγαινε προς τα έξω.
  Τελειώνοντας ,ο χώρος του μασαζ είναι πολύ πιό εύκολος για να ξεκινήσει κάποια ,γιατί έχει την επιλογή της άρνησης,άρα πιό ελκυστικός για ''πρωτάρες'' ,μάλιστα τα τελευταία χρονια της κρίσης έχουμε επανάκαμψη Ελληνίδων της διπλανής πόρτας αλλά και Ανατολικών που δεν είχαν σχέση προηγουμένως με τον ''χώρο'' -έχω γνωρίσει άπειρες με ένα ή δυό παιδιά παρατημένες απο τον Ελληναρά ,με κλειστό τον δρόμο επιστροφής- ,σε αυτό βέβαια βοήθησε πολύ και η εξάπλωση του ιντερνετ , με ένα δεύτερο κινητό μπορείς να κάνεις τα πάντα και ανώνυμα ,κρύβονται δράματα απο πίσω αλλά η προσφορά έχει φτάσει στα ύψη και φοβάμαι ότι θα συνεχιστεί,αν και μας συμφέρει ,όπως πολύ σωστα ανέφερες πιό πάνω δεν είναι τα πορνίδια που μάθανε απο τα 20 να πηδιούνται με λεφτά και δεν ξεμαθαίνουν,πολλές απο αυτές ούτε μπορούσαν να το φανταστούν πριν κάποια χρόνια .
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
Δε βλέπω να παίρνουν σειρά κι οι υπόλοιποι δοκιμαστές, ούτε οι πάμπολοι θαμώνες ειδικά με την άφιξη των νέων μεταγραφών! Μόνο να ζητάνε και να τρολάρουν μόνο ξέρουν, άντε και κανά Pokemon Go :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Πέστα ρε φίλε!!! Πιο πολύ γαμήσι, λιγότερα λόγια...
 

xprncseeker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
558
Κριτικές
10
Like
254
Πόντοι
296
Kαι ποστάρετε κανά σχόλιο ή κριτική πάνω στο αντικείμενο που μας ενδιαφέρει! Τελευταία ανοίγουν πιο πολλά θρεντ για πολιτική κι επικαιρότητα παρά για γυναίκες! Πάντως ενημερώνομαι δε λέω ... αφού να φανταστείτε για το πραξικόπημα στη Τουρκία ενημερώθηκα απ'το σάϊτ!
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Xαιρετώ  τον  παλιο  φιλο  aggel2004 , με τον οποιο  παλιά  είχαμε μοιραστει μασσαζο-  ινφος - &  για την  εδω  περιοχή,  ψαχοντας έως και  ...  σειρες  κουδουνιών  / ονομάτων  απέναντι από το .. Υποθηκοφυλακείο  ;) :cheesy:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom