Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Personal - Πλατεία Βικτωρίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 256K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
η Ηλαρι ειναι η κοπελα που ηταν την Παρασκευη φιλη των διμετρων ... κανονικο υψος αυτη (1,65 περιπου )κοντο μαλλι ξανθο μικρο βυζι γυμνασμενο σωμα  ..εντυπωσεις για το δωματιο δεν γνωριζουμε ας ενημερωσει καποιο μελος που δοκιμασε ..
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
η Ηλαρι ειναι η κοπελα που ηταν την Παρασκευη φιλη των διμετρων ... κανονικο υψος αυτη (1,65 περιπου )κοντο μαλλι ξανθο μικρο βυζι γυμνασμενο σωμα  ..εντυπωσεις για το δωματιο δεν γνωριζουμε ας ενημερωσει καποιο μελος που δοκιμασε ..
Χρειαζεσαι και μια με προσοντα  :tits:  Σαν της Αλεξιας που ειχες παλια σε αλλο μαγαζι αλλά χωρις την εκνευριστικη της συνηθεια να λεει  ...τελειωνε μωρο μου
 

spirit007

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
375
Κριτικές
3
Like
91
Πόντοι
1
Η Βικτωρια παντως..για τα δικα μου γουστα..ειναι παρα πολυ δυνατο μουνι!! μπαινει ανετα στο τοπ 3 των μασαζομουνιων που παιζουν αυτη τη στιγμη..
 

SAMAGA6972695555

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2014
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ημερομηνια ενδεικτικη 01/07/2016.Πρωτη φορα στο εν λογω ιδρυμα.Πρωτη γνωριμια με τη Φωτεινη. Καλή και ευχαριστη στη συννενοηση και αξια για περαιτερω.Προσπαθησα να τη πεισω αλλα δεν περναγε με τη δικαιολογια οτι εχει μονο δυο κοπελες διαθεσιμες και δε μπορει να αφησει το ποστο της.Ετσι ειδα τη Βικυ(μετριας εμφανισεως μικρη 25αρα, αδυνατη με μικρο στηθος ευχαριστος χαραχτηρας με πεταχτα δοντακια) και τη Γιαννα με την οποια περασα. Ψηλή κοπέλα περιπου 1,75 αδυνατη με μετριο προς μικρο στηθος , ωραιο προσωπο.Μασαζ δεν εκανα δεν ηθελα.Η ολη συναντηση επαιξε σε πολυ  gfe επίπεδα. Πολλά γλωσσοφιλα που τα ανταπεδιδε , υγρα βαθεια , πιπα χωρις και με. Πρωτη καταθεση στα στηθακια. Δεν κανει cim cif.Μπανακι και δευτερος γυρος. Το πηδημα στο ιδρυμα ειναι λιγο δυσκολο.Το μασαζοκρεβατο ειναι μικρο και δεν αντεχει ασε που κανει και θορυβο. Ο καναπεσ μικροσ διθεσιος που δεν ανοιγει να γινει κρεβατι.οποτε ολα εγιναν λιγο πιεσμενα γιατι και η Γιαννα δεν ειναι και ευκολοδιαχειρισιμη λογω υψους. Ελληνικα δε ξερει και η συνεννοηση γινεται στα αγγλικα αν και λιγο προβληματικη.Αν θα τη ξαναβλεπα οχι δε νομιζω. Δε μπορω να πω οτι εκλαψα τα λεφτα μου , μια χαρα περασα και πηδηξα κοπέλα απο τις λιγες σε ομορφια, μια χαρα περασα αλλα σε αυτο το επιπεδο τιμων θα περιμενα λιγες περισσοτερες υπηρεσιες. Ο ανταγωνισμος ειναι μεγαλος και αυτο ειναι καλο. Θα προσπαθησω να πεισω τη Φωτεινη αλλα δε διατηρω και πολλεσ ελπιδες.Σας ευχαριστω για την αναγνωση.
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
καλησπερα φιλε κ ευχαριστουμε για τημ κατατοπιστικη περιγραφη σου!! θα βοηθουσε αν ανεφερες και τις τιμες ...που σε χαλασαν..
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
τα προγραμματα ειναι μιση ωρα 60 ευρω και μια 80 . Ουτε και με δυο φορες αλλαζει κατι αρκει να το κανονισεις  ...
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
Χρειαζεσαι και μια με προσοντα  :tits:  Σαν της Αλεξιας που ειχες παλια σε αλλο μαγαζι αλλά χωρις την εκνευριστικη της συνηθεια να λεει  ...τελειωνε μωρο μου
ετσι ελεγε αυτη ?? και πως δεν την εκραξες !! :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
θελω να πιστευω οτι οι τωρινες παρουσιες δεν ειναι ετσι !!
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Φωτο απο Βικυ εχει ανεβει και απλα ειμαι τυφλος? :think:
 

ΨΑΡΑΚΑΣ_2

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.076
Like
87
Πόντοι
16
παντως σταθερα και αυριο
η Βικυ, η Βαλερια,η Βικτωρια ,η Γιαννα και η Ηλαρι
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
334
Κριτικές
5
Like
248
Πόντοι
21
στο πρόγραμμα της μιας ώρας με τα 80 ευρώ περιλαμβάνονται 2 εκτονώσεις ή πάει στα 100 με τις 2 ;
 

Mounokwlaraki

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.335
Κριτικές
54
Like
2.704
Πόντοι
7.216
Προ καιρού, είχα περάσει μια βόλτα από το εν λόγω λιοτρύβι, παίρνοντας πρίν τηλέφωνο για να ενημερωθώ για τις ώρες λειτουργίας.
Χτυπάω θυρωτηλέφωνο μου ανοίγουν.
Φτάνω 1ο οροφο χτυπάω, τπτ. Ξαναχτυπάω τπτ.
Κατεβαίνω κάτω χτυπάω θυροτηλέφωνο τπτ.
Πάω απένταντι στο πεζοδρόμιο κοιτάω πάνω και ήτο πίσω από την κουρτίνα μια κυριουλα με το νεκλιζέτης και με το που με είδε έκελεισε οτι ήταν ανοιχτό!
Προφανώς δεν τους άρεσαν τα μούτρα μου! :2funny:
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.440
Πόντοι
546
Πάντως της κοντής όσο της λείπει σε μπόι τόχει στην κίνηση...
Μίλια μπροστά απ της ψηλές....
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Προ καιρού, είχα περάσει μια βόλτα από το εν λόγω λιοτρύβι, παίρνοντας πρίν τηλέφωνο για να ενημερωθώ για τις ώρες λειτουργίας.
Χτυπάω θυρωτηλέφωνο μου ανοίγουν.
Φτάνω 1ο οροφο χτυπάω, τπτ. Ξαναχτυπάω τπτ.
Κατεβαίνω κάτω χτυπάω θυροτηλέφωνο τπτ.
Πάω απένταντι στο πεζοδρόμιο κοιτάω πάνω και ήτο πίσω από την κουρτίνα μια κυριουλα με το νεκλιζέτης και με το που με είδε έκελεισε οτι ήταν ανοιχτό!
Προφανώς δεν τους άρεσαν τα μούτρα μου! :2funny:
για σου αγόρι. Με τα μούτρα κανενός δεν έχουμε πρόβλημα. Για να έχει γίνει αυτό κάτι μας έχει φοβίζει. Αλλά σου ζητάμε και συγγνώμη
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.030
Like
4.371
Πόντοι
1.706
Μαλλον ο τύπος κράταγε το πουλι του συο χερι....φοβήθηκαν δικαιολογημενα...για αυτο δεν πατάμε και οι υπόλοιποι. ...την Αγνή που το παίζει ανεξάρτητη πόσο καλα είπαμε την ξέρεις. ?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom