Νέα

ΝΕΟΣ κορωνοϊός Covid-19 από τη Γουχάν (Κίνα)...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CLOSER822
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206


Ο/Η
DEAD KENNEDYS
15|03|2021 στις 00:12

Ο Μεσσογαιας Νικολαος ( ξαδερφος του Χατζηλαλακη) …ειναι γνωστο πως προοριζεται για επομενος Α
Αρχιεπισκοπος.
Ο νοων…νοητω.

υ㨨 ο ξαδερφος του τραλαλακη νικολακη αρχισε και αυτος τα ρουφιανιλικια του
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.282
Κριτικές
1
Like
29.971
Πόντοι
8.006


Ο/Η
DEAD KENNEDYS
15|03|2021 στις 00:12

Ο Μεσσογαιας Νικολαος ( ξαδερφος του Χατζηλαλακη) …ειναι γνωστο πως προοριζεται για επομενος Α
Αρχιεπισκοπος.
Ο νοων…νοητω.

υ㨨 ο ξαδερφος του τραλαλακη νικολακη αρχισε και αυτος τα ρουφιανιλικια του
Καλα του κανανε
Αυτος ο βλαμμενος θεωρησε κιολας οτι αποτελεί επιθεση στον Χριστο οτι του κοψανε προστιμο
Δρομοκαιτειο αμεσως
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.341
Like
7.616
Πόντοι
2.356
Φιλαρακι Βοσνιος τα Χριστουγεννα μας εδειχνε φωτο με το γκομενακι του σε κλαμπακια κ καφε γεματα κοσμο!

Τετοια προπαγανδα που ριχνουν στην Ελλαδα δεν εχει ξαναυπρξει απ το Γκεμπελς κ επειτα.

Στη δε Γερμανια εαν τολμαγε Polizist να βαραγε πολιτη λογω μη αποστολης sms του δευτερου,θα τον ειχαν κρεμασει επι πινακι!
1) για αυτο μια χωρα τριων εκατομμυριων εχει 5.500 θανατους
2) μαλλον δεν ειχες/εχεις επισκεφθει ποτε κομμουνιστικα/πρωην καθεστωτα να ακουσεις τις ωραιες ιστοριες απο τους ντοπιους για τον παραδεισο που ζουσαν
3) καλα ασε την γερμανια που και εκει γινονται πολλες αυθαιρεσιες , δες το βιντεο με τον τσεχο αστυνομικο

:confused::confused::confused:
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Καλα του κανανε
Αυτος ο βλαμμενος θεωρησε κιολας οτι αποτελεί επιθεση στον Χριστο οτι του κοψανε προστιμο
Δρομοκαιτειο αμεσως
αλεξ

αλο απλος παπας και αλλο ξαδερφος του τραλαλακη δημοσιογραφου νικολακη οπου προοριζεται τρομαρα του για αρχιεπισκοπος

ειναι μεγαλη διαφορα αυτη
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.995
Πόντοι
1.706
Όμως, όποιος ζει στην Αθήνα, σίγουρα θα τους έχει παρατηρήσει και άλλες φορές πώς περνούν προκλητικά με κόκκινο ενώ οι μπράβοι, σε περίπτωση ατυχήματος, κατεβαίνουν και δέρνουν τους διαμαρτυρόμενους επιζώντες.
βάσει αυτής της σιγουριάς έχεις να μας διηγηθείς μια τέτοια ιστορία σαν αυτόπτης να υποθέσω?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.654
Πόντοι
1.106
σοβαρά ρε φίλε? Παυσανίας στρατηγός του Μεγαλέξανδρου 80 χρονών? σας έχει λιώσει η μαλακία σοβαρευτείτε.
Τον Παρμενίωνα εννοεί. Ένας Παυσανίας που αναφέρεται ήταν γιατρός του. Απλά τα έχει λίγο σαλάτα στο μυαλό του.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
152.282
Κριτικές
1
Like
29.971
Πόντοι
8.006
Φιλαρακι Βοσνιος τα Χριστουγεννα μας εδειχνε φωτο με το γκομενακι του σε κλαμπακια κ καφε γεματα κοσμο!

Τετοια προπαγανδα που ριχνουν στην Ελλαδα δεν εχει ξαναυπρξει απ το Γκεμπελς κ επειτα.

Στη δε Γερμανια εαν τολμαγε Polizist να βαραγε πολιτη λογω μη αποστολης sms του δευτερου,θα τον ειχαν κρεμασει επι πινακι!
Στην Γερμανια οποιος αντιμιλησει σε αστυνομικο ειναι δεμενος πισθαγκωνα το επομενο λεπτο. Να συμφωνησουμε οτι θα ισχυει το ιδιο κι εδω, και μετα να συμφωνησουμε πολυ ευχαριστως οτι οποιος αστυνομικος ασχημονει σε οποιον δεν εχει στειλει sms θα απολυεται.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.995
Πόντοι
1.706
Τον Παρμενίωνα εννοεί. Ένας Παυσανίας που αναφέρεται ήταν γιατρός του. Απλά τα έχει λίγο σαλάτα στο μυαλό του.
δεν ξέρω καθόλου τι εννοεί, δεν μπήκε στον κόπο να πει και δεν το συνεχίζω, ολοκλήρωσα εγώ.
 

MEKANES

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
47
Κριτικές
3
Like
51
Πόντοι
0
MASTROGmail.jpg
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
δεν ξέρω καθόλου τι εννοεί, δεν μπήκε στον κόπο να πει και δεν το συνεχίζω, ολοκλήρωσα εγώ.
Το να εισαι βλακας δεν ειναι κακο πραγμα, τι να κανουμε υπαρχετε και εσεις.Το να νομιζεις οτι δεν εισαι ειναι το προβλημα.Το αν εισαι τοσο βλακας που απο το 18 δεν βλεπεις πλεον γραμμες στον ουρανο της Ελλαδος ειναι προβλημα δικο σου.
Το αν εισαι τοσο βλακας που δεν ξερεις να διαβαζεις θα καταλαβαινες οτι για τον Παρμενιωνα δεν εγραψα εγω.
Αν δεν ησουν τοσο βλακας και αγραμματος θα ηξερες τον Αγι τον Α,θα ηξερες τον Αγισηλαο Β που εξεστρατευσε σε βοηθεια του Φαραω εναντιον των Περσων σε ηλικια 84 ετων αλλα αυτο απαιτει να εχεις Πλουταρχο στο σπιτι και οχι πορνογραφικα μονο.
Αν δεν ησουν τοσο βλακας και αγραμματος θα ηξερες οτι ο Απωλλονιος ο Τυανευς
ανεβηκε στη Ιδη σε ηλικια 100 ετων για να προσκυνηση στον ταφο του Διος.Αλλα αυτο απαιτει να εχεις την βιογραφια του στο σπιτι.
Αν δεν ησουν τοσο βλακας και αγραμματος θα ηξερες οτι ο Λουκιανος πεθανε 80αρης.Αλλα αυτο απαιτει να εχεις τα απαντα του Λουκιανου και οχι τσοντες στο σπιτι
Αν δεν ησουν τοσο βλακας και αγραμματος θα ηξερες οτι ο Κυνικος Διογενης πεθανε 90ρης στη Κορινθο.Αλλα αυτο απαιτει να εχεις τους κυνικους φιλοσοφους στο σπιτι σου.
Αν δεν ησουν τοσο βλακας θα ηξερες οτι ο Κριτιας ο Τυραννος ηταν μαθητης του Σωκρατη ο οποιος Σωκρατης αλλοιθωριζε προς την Τυραννια.Αλλα επειδη προεβλεπε οτι οι Δημοκρατες θα ξαναεπερναν την εξουσια το επεξε κλασσομπανιερας και πηρε το μερος τους.Αλλα αυτο απαιτει να εχεις Ξενοφωντα και Ισσοκρατη στο σπιτι οχι βιπερακια.
Αυτα για αυτους που μπορει ισως να ξερεις.Τωρα τρεχα να ψαχνεις.Και δεν αναφερομαι στους γνωστους φιλοσοφους και αρχηγους των Αθηνων οπως
Θεμιστοκλης 47 ετων (για τους ξοφλημενους γερους που αναφερεται καποιος εξυπνακιας εδω μεσα) ναυμαχια του Αρτεμισιου,Αριστειδη που πηρε μερος στη
μαχη του Μαραθωνος σαν στρατηγος σε ηλικια 60 ετων και πεθανε 82.Αντε ουστ.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Στην Γερμανια οποιος αντιμιλησει σε αστυνομικο ειναι δεμενος πισθαγκωνα το επομενο λεπτο. Να συμφωνησουμε οτι θα ισχυει το ιδιο κι εδω, και μετα να συμφωνησουμε πολυ ευχαριστως οτι οποιος αστυνομικος ασχημονει σε οποιον δεν εχει στειλει sms θα απολυεται.
Περιπολικό εμβόλισε μοτοσυκλετιστη ανατρέποντας τον, κοίταξε την κατάσταση της μοτό, δεν σταμάτησε καν συνεχίζοντας την πορεία του, απίστευτο παράδειγμα ο αστυνομικός,ο νεαρός εγκεφαλικά νεκρός, πράγμα που σημαίνει ότι οποιοδήποτε δευτερόλεπτο έπαιξε ρόλο, εάν δλδ σταματαγε ο αστυνομικός και καλούσε βοήθεια ίσως κάτι συνέβαινε στην έκβαση της υγείας του παιδιού, αυτόπτης μάρτυς μοτοσυκλετιστης έσπευσε στο σημείο και οι ΜΠΑΤΣΟΙ απιστευτε Άλεξ που θες να μ εξισώσεις την ελληνική με την γερμανική αστυνομία,τον απομάκρυναν βεβαιώνοντας τον πρόστιμο για μάσκα και μη χρήση κράνους.Μια ψυχή "έφευγε" και ο μπάτσος έκοβε κλήση.

Οι αστυνομικοί που τον εγκατέλειψαν μπήκανε στο πάρκιγκ της Βουλής και αν ακούσεις στο βίντεο λένε ότι το συμβάν δεν είχε χαρακτηριστεί ακόμη δυστύχημα,άρα δεν εγκατέλειψαν το σημείο.


Και βέβαια δεν συμφωνώ σε τίποτα μαζί σου!Το κόμμα σου έχει καταφέρει να δίνει άλλοθι σε εγκληματίες αστυνομικούς
 
OP
OP
CLOSER822

CLOSER822

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.082
Like
9.938
Πόντοι
1.406
closer σου έκατσε καλά το νέο μπου !
Χαχα ομολογω καλη αποπειρα χιουμορ....νταξ,ειναι καπως καλυτερα απο την μπετα ,αλλα σαν το παλιο δεν,θα ειχα γραψει το ξεκωλιαρηδες και θα το βλεπανε απο την τροχια του iss.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.520
Like
13.498
Πόντοι
3.656
Μποκολε τσάμπα άνοιξες συζήτηση με τον/την/το Νενα, μόνο τον χρόνο σου χάνεις. Εγώ ακόμη περιμένω απάντηση σε δύο ανοησίες που πόσταρε πριν από μέρες. Αν παρακολουθείς το νήμα ίσως τις είχες διαβάσει, μια για τα εμβόλια στην Αγγλία που και καλά αύξησαν τους νεκρούς και η άλλη η κλασική παπαροθεωρία για τους ψεκασμούς με τα αεροσκάφη.

το ίδιο και συ Prince, απλά χάνεις το χρόνο σου, αν και μάλλον είσαι παλιός θαμώνας του φόρουμ οπότε ξέρεις τι παίζει.
Όχι, πιστεύω στο άτομο που έχει το ψευδώνυμο Νένα, και είμαι σίγουρος, όπως σε βλέπω και με βλέπεις, ότι κάποια στιγμή θα μου απαντήσει λογικά, εμπεριστατωμένα και με αρκετά στοιχεία, τα οποία θα στηρίζουν αυτή του την απάντηση
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.520
Like
13.498
Πόντοι
3.656
Θα γινει σαν τον δικο σου
Εξειδικευμένε Γενετιστή, όπως έχεις δηλώσει, σε ρώτησα τι θα συμβεί μακροπρόθεσμα στον εγκέφαλο ενός άντρα ο οποίος παίρνει γυναικείες ορμόνες. Πιστεύω απόλυτα σε σένα και στις γνώσεις που έχεις στο εν λόγω πεδίο, ότι κάποια στιγμή θα μου απαντήσεις λογικά, εμπεριστατωμένα και με αρκετά στοιχεία, τα οποία θα στηρίζουν αυτή σου την απάντηση. Έχω αρκετή υπομονή, θα σε περιμένω, μην με λησμονείς
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.995
Πόντοι
1.706
Το να εισαι βλακας δεν ειναι κακο πραγμα, τι να κανουμε υπαρχετε και εσεις.Το να νομιζεις οτι δεν εισαι ειναι το προβλημα.Το αν εισαι τοσο βλακας που απο το 18 δεν βλεπεις πλεον γραμμες στον ουρανο της Ελλαδος ειναι προβλημα δικο σου.
Το αν εισαι τοσο βλακας που δεν ξερεις να διαβαζεις θα καταλαβαινες οτι για τον Παρμενιωνα δεν εγραψα εγω.
Αν δεν ησουν τοσο βλακας και αγραμματος θα ηξερες τον Αγι τον Α,θα ηξερες τον Αγισηλαο Β που εξεστρατευσε σε βοηθεια του Φαραω εναντιον των Περσων σε ηλικια 84 ετων αλλα αυτο απαιτει να εχεις Πλουταρχο στο σπιτι και οχι πορνογραφικα μονο.
Αν δεν ησουν τοσο βλακας και αγραμματος θα ηξερες οτι ο Απωλλονιος ο Τυανευς
ανεβηκε στη Ιδη σε ηλικια 100 ετων για να προσκυνηση στον ταφο του Διος.Αλλα αυτο απαιτει να εχεις την βιογραφια του στο σπιτι.
Αν δεν ησουν τοσο βλακας και αγραμματος θα ηξερες οτι ο Λουκιανος πεθανε 80αρης.Αλλα αυτο απαιτει να εχεις τα απαντα του Λουκιανου και οχι τσοντες στο σπιτι
Αν δεν ησουν τοσο βλακας και αγραμματος θα ηξερες οτι ο Κυνικος Διογενης πεθανε 90ρης στη Κορινθο.Αλλα αυτο απαιτει να εχεις τους κυνικους φιλοσοφους στο σπιτι σου.
Αν δεν ησουν τοσο βλακας θα ηξερες οτι ο Κριτιας ο Τυραννος ηταν μαθητης του Σωκρατη ο οποιος Σωκρατης αλλοιθωριζε προς την Τυραννια.Αλλα επειδη προεβλεπε οτι οι Δημοκρατες θα ξαναεπερναν την εξουσια το επεξε κλασσομπανιερας και πηρε το μερος τους.Αλλα αυτο απαιτει να εχεις Ξενοφωντα και Ισσοκρατη στο σπιτι οχι βιπερακια.
Αυτα για αυτους που μπορει ισως να ξερεις.Τωρα τρεχα να ψαχνεις.Και δεν αναφερομαι στους γνωστους φιλοσοφους και αρχηγους των Αθηνων οπως
Θεμιστοκλης 47 ετων (για τους ξοφλημενους γερους που αναφερεται καποιος εξυπνακιας εδω μεσα) ναυμαχια του Αρτεμισιου,Αριστειδη που πηρε μερος στη
μαχη του Μαραθωνος σαν στρατηγος σε ηλικια 60 ετων και πεθανε 82.Αντε ουστ.
οι παραπομπές χαθήκανε στον δρόμο πάλι έ? έχουμε λεφτάδες εδώ, έχουμε real estate μεγιστάνες εδώ, έχουμε και ιστορικούς εδώ. Ότι δηλώνεις είσαι, έχω ένα εκατομμύριο νάτο, το έγραψα. Όταν έρθει η ώρα να βάλεις τις αποδείξεις που εσύ ο ίδιος επικαλείσαι ότι έχει στο ίντερνετ, πας στην κρυψώνα σου.
Αφού κρύφτηκες δύο μέρες πήρες κουράγιο πάλι για να ξανακλάψεις στην ντουλάπα σου.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.995
Πόντοι
1.706
Μποκολε τσάμπα άνοιξες συζήτηση με τον/την/το Νενα, μόνο τον χρόνο σου χάνεις. Εγώ ακόμη περιμένω απάντηση σε δύο ανοησίες που πόσταρε πριν από μέρες. Αν παρακολουθείς το νήμα ίσως τις είχες διαβάσει, μια για τα εμβόλια στην Αγγλία που και καλά αύξησαν τους νεκρούς και η άλλη η κλασική παπαροθεωρία για τους ψεκασμούς με τα αεροσκάφη.

το ίδιο και συ Prince, απλά χάνεις το χρόνο σου, αν και μάλλον είσαι παλιός θαμώνας του φόρουμ οπότε ξέρεις τι παίζει.
φίλε ο χρόνος είναι για να τον χάνουμε εδώ μέσα, έτσι βγήκε το πάσα τέμπο. Τώρα αν κάποιοι άνθρωποι νιώθουν την ανάγκη να γελοιοποιούνται συχνά και σταθερά δεν θέλω να τους γυρνάω την πλάτη.
 

Νενα(2)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2021
Μηνύματα
369
Like
161
Πόντοι
1
οι παραπομπές χαθήκανε στον δρόμο πάλι έ? έχουμε λεφτάδες εδώ, έχουμε real estate μεγιστάνες εδώ, έχουμε και ιστορικούς εδώ. Ότι δηλώνεις είσαι, έχω ένα εκατομμύριο νάτο, το έγραψα. Όταν έρθει η ώρα να βάλεις τις αποδείξεις που εσύ ο ίδιος επικαλείσαι ότι έχει στο ίντερνετ, πας στην κρυψώνα σου.
Αφού κρύφτηκες δύο μέρες πήρες κουράγιο πάλι για να ξανακλάψεις στην ντουλάπα σου.
Στις ειπα τις παραπομπες.Απλα εισαι βλακας και αγραμματος.
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.995
Πόντοι
1.706
βλέπω ότι προηγούνται άλλοι που γελοιοποιήθηκες όμως, μην χαλάς τη σειρά εγώ είμαι τελευταίος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom