Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Nέο στούντιο Λ. Συγγρού 248

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 479
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.703
Πόντοι
2.777
Περασα σημερα μετα απο κανα διμηνο..
3 οι κοπελες..
Λαρισα...χοντρη!!
Χριστινα..Καινουρια,ξανθια,με καμια 10ρια περιττα κιλα..
Σαρα που για να μην τραβιεμαι αλλου τιμησα κιολας..Αδυνατη Ρουμανα κοντα στα 30,2αρι στηθος,καλη σχετικα συμμετοχη,ηταν παλαιοτερα εκει κ ξαναγυρισε..

Τους τελευταιους μηνες εχει χαλασει το μαγαζι αρκετα ως προς την ποιοτητα των κοριτσιων..Σπανια να βρεις εστω μια που να αξιζει απο αυτες που υπαρχουν ανα ημερα..

συμφωνώ απόλυτα, αλλά κατά το τρολ της υποδοχής, μετά το Σεπτέμβρη αναμένουν ανανέωση (ότι κι αν σημαίνει).
 

pigasos_

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
60
Κριτικές
25
Like
75
Πόντοι
10
Ε ΝΑΙ συναγωνιστες,εχουν φυγει ολες οι παλιες κοπελες μονο η Λαρισα εχει απομοινει αλλα κ αυτη εχει παχεινη τελευταια!! Μαυρο μεχρι νεοτερας!!
 

davmast

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
129
Like
4
Πόντοι
1
Τι εγινε ρε παιδια. κανενα νεο?
 

Paparoutsavlos

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Τα ιδια φιλε , Χριστινα , Τζουλη και Λαρισα , κατ εμε κατω του μετριου , βεβαια γουστα ειναι αυτα Υ.Γ. Η Αλικη αγνοειται
 

davmast

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2007
Μηνύματα
129
Like
4
Πόντοι
1
το λεσβιακο παιζει κανονικα? ποιες ειναι οι καλυτερες αυτην την εποχή?
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.703
Πόντοι
2.777
δε λέει καμμία εκεί αυτή την εποχή.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
Πρωτη μου επισκεψη σε αυτο το μαγαζακι πριν 10 μερες περιπου αλλα αμελησα να ενημερωσω. Ο ευτραφης κουνιστολυγιστος και ευγενεστατος τσατσος παρουσιασε 3 αξιογαμητες κοπελες, οχι τιποτα μοντελες φυσικα, και εννοειται οτι δε θυμαμαι καμιας το ονομα. Αλλη μια εργαζοταν  :zfuck:

Διαλεξα μια νεαρα ζουμπουρλουδικη Ρουμανα, ξανθια, γυρω στα 25 με αξιολογο εμπρος εξοπλισμο  :tits: D-cup και πιασιματακια που δεν ενοχλουν (εμενα). Στο στιβο ξεκινησε με γλωσοφιλα και λεω μμμμμμ, καλα θα περασουμε, αλλα η χαρα κρατησε λιγο καθως αμεσως μετα εκανε τη Νο1 σπαστικη κινηση: Αποπειρα εφαρμογης περικαυλιδας σε ημιθανη ψωλη  :uglystupid: Ποσο μου τη δινει οταν το κανουνε αυτο.... Τεσπα, με αρκετη καθοδηγηση εγινε η δουλεια οπως (περιπου) ηθελα εγω και θα εδινα ενα 7/10 στην ολη φαση.

Ωρα επισκεψης περι τις 2 το μεσημερι και ειχε αρκετο κοσμο, περιμενα κανα 20λεπτο σιγουρα. Το κουδουνι γραφει "Καμελοτ". Παρκιν εκεινη την ωρα πολυ ζορικο...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
108
Πόντοι
4.065
Πρωτη μου επισκεψη σε αυτο το μαγαζακι πριν 10 μερες περιπου αλλα αμελησα να ενημερωσω. Ο ευτραφης κουνιστολυγιστος και ευγενεστατος τσατσος παρουσιασε 3 αξιογαμητες κοπελες, οχι τιποτα μοντελες φυσικα, και εννοειται οτι δε θυμαμαι καμιας το ονομα. Αλλη μια εργαζοταν  :zfuck:

Διαλεξα μια νεαρα ζουμπουρλουδικη Ρουμανα, ξανθια, γυρω στα 25 με αξιολογο εμπρος εξοπλισμο  :tits: D-cup και πιασιματακια που δεν ενοχλουν (εμενα). Στο στιβο ξεκινησε με γλωσοφιλα και λεω μμμμμμ, καλα θα περασουμε, αλλα η χαρα κρατησε λιγο καθως αμεσως μετα εκανε τη Νο1 σπαστικη κινηση: Αποπειρα εφαρμογης περικαυλιδας σε ημιθανη ψωλη  :uglystupid: Ποσο μου τη δινει οταν το κανουνε αυτο.... Τεσπα, με αρκετη καθοδηγηση εγινε η δουλεια οπως (περιπου) ηθελα εγω και θα εδινα ενα 7/10 στην ολη φαση.

Ωρα επισκεψης περι τις 2 το μεσημερι και ειχε αρκετο κοσμο, περιμενα κανα 20λεπτο σιγουρα. Το κουδουνι γραφει "Καμελοτ". Παρκιν εκεινη την ωρα πολυ ζορικο...
99% πηρες την Χριστινα..ωραιο προσωπο εχει η πουτανα..αλλα εχει ¨στρογγυλεψει¨πολυ σε σχεση με παλιοτερα(Κασσανδρας,Βριλησου κλπ)!
Απο υπηρεσιες οπως το πες.. :zzzzz:
Το υπολοιπο ροστερ σημερα κυμαινοταν εμφανισιακα σε μετρια ως..Θεε μου τι μπαζο ειναι αυτο...επιπεδα!!
Σαρα..και το κακο συναπαντημα
Ελινα..δεν περιγραφω
Ειχε κ αλλες 3 ή 4 τις οποιες δεν θυμαμαι εκτος απο την Κατερινα που μου κανε πολυ καλη εντυπωση κυριως λογω διαθεσης στο σαλοναρισμα της κ λιγοτερο λογω της εμφανισης της!Ισως επειδη ολες εμφανισιακα επαιζαν στο 2 με 3 για τα γουστα μου κ το 5αρι βγηκε με θετικοτερη διαθεση απο ολες
Αν ξερει καποιος κατι για Κατερινα ας ενημερωσει..
Υ.Γ Μαρια,Τινα,Αλικη,Ναταλι τελος απο το ιδρυμα συμφωνα με την κυρια Βουλα!
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.703
Πόντοι
2.777
επιβεβαιώνω το τέλος των κορασίδων Πιάτσας...τα ίδια είπε η κυρα Βούλα.
Εμ, φεύγουν για καλύτερη τύχη,
γυρνάνε κι η κυρά Βούλα το παίζει βαρύ πεπόνι και τις διώχνει.
Γίνονται τέτοια εν μέσω κρίσης;
*(και δε μας λέει και που αλλού δουλεύουν)*
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
φιλε η Αλικη απο το καλοκαιρι ελεγε οτι θα τιν κανη απο εκει και μαζευε πελατολογιο ειμε σιγουρος οτι εχει δωσει τιλ σε καποιους
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.921
Κριτικές
14
Like
3.703
Πόντοι
2.777
η Πόλτεργκαϊστ φιγούρα η κυρία Βάσω έπαθε τη μέση της
παίζει ο κουνιστός τσάτσος.

Δεν πέτυχα κάτι αξιόλογο προ εβδομάδος.
 

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
3.945
σε προ ολίγων ημερών επίσκεψη εθεάθησαν οι..
τζούλη ή τζίνα καστανομελαχρινό με έντονο μακιγιάζ
βαλκανιοκόριτσο..
σάρα..αδύνατο αλλά όχι αδύναμο ρουμουνάκι με κοντό μαυρο μαλλί
και ματογυάλια..
κατερίνα ζουμπουρλούδικη ξανθιά δεσποινίδα με βυζάρες, από
αυτές που συναντά κανείς στα κεντρικά μασαζερί..
άλλη μια ξανθιά στο ίδιο στυλ
με την ανωτέρω, πιο ψηλή με μακρύτερο μαλλί κ' κωλάρα πιο ενισχυμένη..
..της οποίας δεν θυμάμαι το όνομα  :).- 
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.967
Πόντοι
4.375
Σημερινή ενημέρωση απο εγκυρο συνέδελφο -
παρούσες οι γνωστές και μονιμες εκεί  Σάρα και Τζούλη,  και Βανεσσα  νταρντάνα  παχουλή ανατολική με  μεγάλα  φρύδια  και πεσμένο στήθος .. :sunglasses:
Η  Κατερίνα  :tits: ανεμενετο ...
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Σημερινή ενημέρωση απο εγκυρο συνέδελφο -
παρούσες οι γνωστές και μονιμες εκεί   Σάρα και Τζούλη,  και Βανεσσα  νταρντάνα  παχουλή ανατολική με  μεγάλα   φρύδια   και πεσμένο στήθος .. :sunglasses:
Η  Κατερίνα  :tits: ανεμενετο ...

Χ μεχρει νεωτερας το μαγαζι γεμισε απο μπαζα
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom