Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Nέο στούντιο Λ. Συγγρού 248

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 479
  • Εμφανίσεις 88K
  • Tagged users Καμία

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.369
Κριτικές
31
Like
2.290
Πόντοι
4.655
Εγω εχω παει 5-6 φορες το τελευταιο διμηνο σε αυτο το μαγαζι αλλα δεν θυμαμαι ουτε ενα ονομα.. :headbang:
Μια μικροκαμωμενη μονο που παρουσιαζεται σαν Ισπανιδα εχω ξεχωρισει στο δωματιο απο εκει μεσα..
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.369
Κριτικές
31
Like
2.290
Πόντοι
4.655
Ενταξει απο οτι διαβασα εσυ επεσες στην περιπτωση..
Δεν ειναι κατι το τρομερο το μαγαζι αυτο αλλα εχει τα θετικα του οπως το οτι επιλεγεις και παζαρευεις ειδικα αν γινεις πελατης..
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
Για να μην έχετε και φοβερές προσδοκίες πάντως, όλα είναι θέμα γούστου. Προσωπικά θεωρώ ότι το τρέχον ρόστερ συμπεριλαμβανομένης της Αλίκης αποτελείται από μπάζα. Ασχέτως συμμετοχής γιατί δε δοκιμάζω μπάζο για να δώ αν είναι καλό στη συμμετοχή.
Σε άλλους μπορεί να αρέσει και η Αλίκη και η Τζένη και είναι σεβαστό. Γράφω και τη δική μου άποψη γιατί η τελευταία που δοκίμασα εκεί και ήταν αποδεκτή ήταν η Μαρία η Ρουμάνα που έφυγε πρόσφατα, ώστε να υπάρχει ισορροπία :-)
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.292
Κριτικές
18
Like
1.986
Πόντοι
4.375
Η γκόμενα είχε τις μέρες της....
Δηλαδή ρε πούστη μου είναι δυνατόν να δουλεύουν ακόμα και όταν έχουν την περίοδο τους?

---
Πέρα απο τα ατυχήματα-- που γίνονται  επικίνδυνα, σε τετοια αδήλωτα  μερη , όπου οι κοπέλες δεν ελεγχονται  :headbang:
Στο  συγκεκριμένο μέρος- προσωπική γνώμη=
η παμπόνηρη κα Βουλα αλλα΄και οι κοπέλες  όταν σε πιάσουν πελάτη το ρίχνουν στην  δηθεν οικειότητα μετά ξεπέτας...
 

Paparoutsavlos

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Εχει περασει κανεις προσφατα ??? ειχαμε καμια νεα αφιξη ??
 

Paparoutsavlos

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Ναμ μην κατεβω αδερφε?? γιατι αμα παω θα παω μονο γι αυτο !!!!τι ειναι πιτσιρικες - μιλφοειδη ???
 

Gus37

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ναμ μην κατεβω αδερφε?? γιατι αμα παω θα παω μονο γι αυτο !!!!τι ειναι πιτσιρικες - μιλφοειδη ???
Κάτι ενδιάμεσο θα έλεγα! Ούτε πολύ μεγάλες, ούτε πιπίνια, γύρω στα 25-30 τις έκανα! Δεν είναι θεές, βλέπονται όμως! Εγώ προσωπικά δεν πέρασα, παρ' όλο που και γω για κάτι καινούργιο έψαχνα! Είχαν κάτι πάνω τους που με χάλασε! Τώρα ότι νομίζεις! Ελπίζω να σε κάλυψα!
 

Paparoutsavlos

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Ευχαριστω αδερφε, επιμενω γιατι περναω καλα συνηθως οταν παω !!!!!!!!!
 

Gus37

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
10
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Μεσημεριανή βόλτα, λίγες κοπέλες, Λαρίσσα, Αλίκη και Άντζελα!
Πήρα Αλίκη και πέρασα πολύ καλά! Ωραία κοπέλα, ξανθό καρέ μαλί, 2αράκι βυζάκι φυσικό, ωραίο σώμα με τατού στη μέση και το στήθος! Έδωσα 50 ευρώ και μπήκα! Προκαταρκτικά, φιλάκια παντού γλύψιμο στα @@ και μετά πάει να τον πάρει ακάποτο, τη σταματάω και της λέω να με "ντύσει"! Καποτούλα και καλό στοματικό με κοιτάγματα λάγνα στα μάτια! Μετά πισωκολλητό και ιεραποστολικό για το τελείωμα με πεταχτά φιλάκια στο στόμα!!
Μια πολύ καλή επιλογή που σας την προτείνω!!! Να περνάτε καλά!!!
 

Hank Moody

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
102
Like
0
Πόντοι
1
Μεσημεριανή βόλτα, λίγες κοπέλες, Λαρίσσα, Αλίκη και Άντζελα!
Πήρα Αλίκη και πέρασα πολύ καλά! Ωραία κοπέλα, ξανθό καρέ μαλί, 2αράκι βυζάκι φυσικό, ωραίο σώμα με τατού στη μέση και το στήθος! Έδωσα 50 ευρώ και μπήκα! Προκαταρκτικά, φιλάκια παντού γλύψιμο στα @@ και μετά πάει να τον πάρει ακάποτο, τη σταματάω και της λέω να με "ντύσει"! Καποτούλα και καλό στοματικό με κοιτάγματα λάγνα στα μάτια! Μετά πισωκολλητό και ιεραποστολικό για το τελείωμα με πεταχτά φιλάκια στο στόμα!!
Μια πολύ καλή επιλογή που σας την προτείνω!!! Να περνάτε καλά!!!
Πανομοιοτυπη εμπειρια ειχα κι εγω με την Αλικη σημερα το πρωι!
Περασα πολυ καλα!!
 

mounelanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2009
Μηνύματα
701
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
236
Εχει κανεις συναδελφος το τηλεφωνο του μαγαζιου?
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
91
Like
2.896
Πόντοι
5.435
λοιπόν μάγκες σήμερα το απόγευμα πέρασα από εκεί με εναν άλλο φίλο. το κουδούνι γράφει camelot 4ος όροφος. 2 κορασίδες Τζούλια και Αλίκη.
Η Αλίκη πολύ καλή και μέσα στο δωμάτιο. Η τσα2 ευγενέστατη. Το μαγαζί δουλεύει από τις 11 το πρωϊ ως τις 8,30 το βράδυ.
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
camelot    xaxaxa  den egrafe exkaliber :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.879
Κριτικές
91
Like
2.896
Πόντοι
5.435
το exkaliber το βλέπουνε στο δωμάτιο, παλληκάρι
 

tsoukou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
608
Κριτικές
4
Like
1.322
Πόντοι
206
Αλικη και εγω, αλλα...ειχα θεμα με τα φιλακια...πηγα να της δωσω γλωσσοφιλο και ξενερωσε αγρια η γκομενα. Αν εξαιρεσω αυτο ειναι πολυ καλη. Ειχε κανεις συναγωνιστης παρομοια εμπειρια;;;
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
λοιπόν μάγκες σήμερα το απόγευμα πέρασα από εκεί με εναν άλλο φίλο. το κουδούνι γράφει camelot 4ος όροφος. 2 κορασίδες Τζούλια και Αλίκη.
Η Αλίκη πολύ καλή και μέσα στο δωμάτιο. Η τσα2 ευγενέστατη. Το μαγαζί δουλεύει από τις 11 το πρωϊ ως τις 8,30 το βράδυ.
 

Dr Lecter

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.369
Κριτικές
31
Like
2.290
Πόντοι
4.655
Περασα σημερα μετα απο κανα διμηνο..
3 οι κοπελες..
Λαρισα...χοντρη!!
Χριστινα..Καινουρια,ξανθια,με καμια 10ρια περιττα κιλα..
Σαρα που για να μην τραβιεμαι αλλου τιμησα κιολας..Αδυνατη Ρουμανα κοντα στα 30,2αρι στηθος,καλη σχετικα συμμετοχη,ηταν παλαιοτερα εκει κ ξαναγυρισε..

Τους τελευταιους μηνες εχει χαλασει το μαγαζι αρκετα ως προς την ποιοτητα των κοριτσιων..Σπανια να βρεις εστω μια που να αξιζει απο αυτες που υπαρχουν ανα ημερα..
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom