Νέα

Νεκρός σε τροχαίο ο Πάνος Ζάρλας, περσινός νικητής του Power of Love!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 127
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.697
Πόντοι
606
Εγώ που δεν είχα ιδέα ποιος ήταν αυτός ο Πάνος Ζάρλας,είμαι εκτός πραγματικότητας;Τελοσπάντων,κρίμα γιατί ήταν νέος άνθρωπος.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
Και για να μην παρεξηγηθώ Δεν εννοώ ότι δεν είναι παράνομο Εννοώ ότι μπορείς να ελέγξεις και να περάσεις
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.325
Κριτικές
16
Like
13.406
Πόντοι
5.577
Και ποιος να πιστεψει τωρα τη Μινα οτι ειχε 3 μερες να μπει στο ινσταγκραμ..

Αυτη και κιλοτα οταν αλλαζει μας το λεει μην το χασουμε..


τυπε δεν λες που δεν προχωρησε με τις καρδουλες το πραγμα?

το φανταζεσαι να ηταν πισωκαβαλη στη μηχανή?  :S :S :S
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
493
Like
60.869
Πόντοι
39.662
Σιγουρα κατι αλλο θα φταιει κι οχι η οδηγηση τυπε

Να δουμε τι θα πει και η τατιανα  :S

Τυπε αμα δεις προσεχτικα το βιντεο λιγο πριν στουκαρει στη μπαριερα του πεταγετε ενας αρουραιος απο τους θαμνους καθετα στο δρομο

το οποιο ο νικητης του power of love αποφευγει να πατησει ηρωϊκα θα ελεγα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
493
Like
60.869
Πόντοι
39.662
Και για να μην παρεξηγηθώ Δεν εννοώ ότι δεν είναι παράνομο Εννοώ ότι μπορείς να ελέγξεις και να περάσεις

Καλυτερα να μην το περναμε σε καμμια περιπτωση, οσο ασφαλες και να κρινουμε οτι ειναι.
 

thiras

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.176
Like
226
Πόντοι
36
Χρόνια μηχανόβιος και ορκισμένος θα έλεγα,αφού το αυτοκίνητο το χρησιμοποιώ σε ειδικές περιπτώσεις,έχοντας γράψει πολλά χιλιόμετρα και έχοντας δει τα μάτια μου πολλά,ένα πράγμα θυμάμαι πάντα.Σε μία εκπομπή που είχε γίνει για τους μηχανόβιους και είχαν μιλήσει πολλοί και γνωστοί,τελευταίος ήταν ο Σπύρος Παπαδόπουλος.Γνωστός μηχανόβιος και αυτός.Κλείνοντας την εκπομπή είπε τα εξής:
Για όλους εμάς που οδηγούμε μηχανή έχω να πώ, κράνος,μπουφάν,μπότες....και ο Θεός μαζί μας!!!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Τι μυαλα κουβαλανε οι τυποι που σκορπανε τζαμπα τη ζωη τους  :think:
Συγγρου
Πρωινες ωρες
Ταχυτητα
Χωρις κρανος.....

Χιλιοειπωμενα πραγματα  :S

Η παιδεια φταιει? το παλιο πασοκ που τη διελυσε η το μυαλο του ελληνα ?
η ελληνικη ασχετοσυνη φταιει μαστορα
 

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
374
Πόντοι
2.272
Καλυτερα να μην το περναμε σε καμμια περιπτωση, οσο ασφαλες και να κρινουμε οτι ειναι.
Έτσι το πέρασε και σε μένα ένας βιαστικουλης και μου έκανε 2000€ ζημιά στο αμάξι. Αν ήμουν με τη μηχανή όμως τι; Εκεί το "συγνώμη δεν έλεγξα καλα" είναι περιττό...
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.640
Κριτικές
1
Like
1.905
Πόντοι
366
Έτσι το πέρασε και σε μένα ένας βιαστικουλης και μου έκανε 2000€ ζημιά στο αμάξι. Αν ήμουν με τη μηχανή όμως τι; Εκεί το "συγνώμη δεν έλεγξα καλα" είναι περιττό...
να ελεγχεις κ εσυ και να περναμε με συνεννοηση.
φαναρια και μαλακιες ναπουμε.


οτι μαλακια θες εδω μεσα τη διαβαζεις  :headbang:
 

antifa

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2008
Μηνύματα
340
Κριτικές
23
Like
374
Πόντοι
2.272
Ούτε οι δρόμοι φταίνε ούτε τίποτα, παρά μόνο το κουλό σας το κεφάλι. Τηρείτε το γαμημενο τον ΚΟΚ να μην κινδυνεύετε ούτε εσείς ούτε οι γύρω σας που δεν φταίνε σε τίποτα.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.325
Κριτικές
16
Like
13.406
Πόντοι
5.577
Χρόνια μηχανόβιος και ορκισμένος θα έλεγα,αφού το αυτοκίνητο το χρησιμοποιώ σε ειδικές περιπτώσεις,έχοντας γράψει πολλά χιλιόμετρα και έχοντας δει τα μάτια μου πολλά,ένα πράγμα θυμάμαι πάντα.Σε μία εκπομπή που είχε γίνει για τους μηχανόβιους και είχαν μιλήσει πολλοί και γνωστοί,τελευταίος ήταν ο Σπύρος Παπαδόπουλος.Γνωστός μηχανόβιος και αυτός.Κλείνοντας την εκπομπή είπε τα εξής:
Για όλους εμάς που οδηγούμε μηχανή έχω να πώ, κράνος,μπουφάν,μπότες....και ο Θεός μαζί μας!!!

Τωρα στο συγκεκριμενο ισως και καλυτερα που δεν φορουσε αν ηταν να μεινει "μισος"  :-(
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.897
Κριτικές
38
Like
4.924
Πόντοι
2.696
το παλιο πασοκ που τη διελυσε η το μυαλο του ελληνα ?

Ναι ρε μάγκα το ΠΑΣΟΚ φταίει.Το ΠΑΣΟΚ φταίει που το κεφάλι μερικών έχει άχυρα.Που νομίζει ο καθένας ότι είναι ο Doohan,Rossi,Biaghi,Melandri κλπ και αγοράζει μια μηχανή σε 48 δόσεις,δε φοράει κράνος μην του χαλάσει το μαλλί και να τον δει η γκόμενα,λες και θα ανέβει στη μηχανή,και τρέχει σαν παλαβός όπου βρει...Αυτός δε θα είχε γεννηθεί όταν κυβερνούσε το ΠΑΣΟΚ του Ανδρέα.Κι εγώ ρε μάγκα έχω μηχανή.Και είχα και πύραυλο με 160 άλογα στον τροχό αλλά αφενός φορούσα και φοράω το κράνος και για 1μ,χωρίς υπερβολή,αφετέρου δεν έτρεχα σαν τρελός όπου είχε ευθεία...Και αν θέλεις εγώ μεγάλωσα και στην 8ετία του Ανδρέα.

Και όποιος μου κολλήσει ταμπέλα,να τη βάλει στον κώλο του
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
ΕΓΩ οπου βλέπω κοκκινο φανάρι... το περνάω!

τι στο διαολο... μέλος του μπου είμαι  
:rockon:
 

kachaplias

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.117
Like
4.738
Πόντοι
1.756
Και ποιος να πιστεψει τωρα τη Μινα οτι ειχε 3 μερες να μπει στο ινσταγκραμ..

Αυτη και κιλοτα οταν αλλαζει μας το λεει μην το χασουμε..
εσυ πιστευεις οτι "προλαβαινουν" να τα ανοιξουν ολα στο ινστα με τοσους φωλουερς?
οτι προλαβουν και δουν στην κορυφη + τους κολλητους που κοιτανε απο μονες τους αν στειλαν...

τα κορασια ειναι "απασχολημενα"
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.379
Πόντοι
506
Τελικα οδηγουσε η Μινα ε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom