Νέα

Νεκρός σε τροχαίο ο Πάνος Ζάρλας, περσινός νικητής του Power of Love!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 127
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.325
Κριτικές
16
Like
13.403
Πόντοι
5.577
οι μηχανές είναι σε δύο ρόδες και άρα πολύ επικίνδυνες.. οδηγός μηχανής για 30 χρόνια , κανονικά δεν ανεβαίνεις χωρίς κράνοσ και καταλληλο ρουχισμό και εξοπλισμό.. σε σφοδρό τροχαίο το πιθανότερο είναι να μην σε σώσουν ούτε αυτά, δεν ξέρω αν αξίζει ο καθημερινός κίνδυνος σε σχέση με την ευκολία που προσφέρει στις μετακινήσεις και την αίσθηση ελευθερίας που προσφέρει.. για μένα που φτάνω τα 50 λέω όχι.. στα 30 έλεγα ναι ή μαλλον δεν με ένοιαζε τόσο

φιλε αμα εγκαταλείπαμε τη μηχανή κάθε φορα που καποιος μεσάνυκτα και κατι, πιωμενος η όχι, χωρις ατομικη προστασια, καρφωνονταν από μονος του σε μπαριερα θα την είχαμε αφησει προ πολλου
και λιγοι σκοτώνονται όπως τους βλέπουμε ετσι να πηγαινουν στους δρομους  :undecided:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
493
Like
60.867
Πόντοι
39.662
Φήμες λένε ότι η Στέλλα από τη στεναχώρια της έβγαλε τις ψεύτικες βλεφαρίδες και φύτεψε πέος :S
Ηταν μια αγάπη πολυ δυνατή και αυθεντική.

Εγω πιστεύω θα παει για καλόγρια.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.325
Κριτικές
16
Like
13.403
Πόντοι
5.577
Στην ευθεια εφυγε  :think:
 

8/2/1981

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2018
Μηνύματα
1.156
Κριτικές
3
Like
4.740
Πόντοι
736
Στο υψος που χτυπησε στη Συγγρου εχει κατι κορυφαιες λακουβες σαν ταφρο,επειδη και εμενα μου εχει τυχει να κατεβαινω με πολλα αμα πεσεις μεσα και δεν το περιμενεις ανετα χανεις τον ελενχο.
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
493
Like
60.867
Πόντοι
39.662
Με σκοπό να σκοτωθεί ακαριαία...
Ο άτυχος δεν φορούσε κράνος...
Πού τη βρήκαν αυτή που λέει την είδηση;  :headbang:


Εν τω μεταξυ τον αναφερουν συνεχως ως "Νικητης του Power of Love".

Λες και εβλεπε ολη η Ελλαδα αυτη τη μαλακια, ουτε χρυσο μεταλλιο στους Ολυμπιακους να ειχε να πουμε...

 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.644
Like
28.804
Πόντοι
6.056
Αν βλέπω καλά στο βίντεο έχει μπει στην Συγγρού γύρω στα 100μ. πριν από κάποιο κάθετο. Οπότε πρέπει να είχε δώσει όλο το γκάζι για να επιταχύνει.
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.644
Like
28.804
Πόντοι
6.056
Εν τω μεταξύ παντού υπάρχει μία Μίνα Αρναούτη :S

Μίνα Αρναούτη: Τι της έγραψε ο Ζάρλας πριν πεθάνει

Το τραγικό τέλος του Πάνου Ζάρλα, παίκτη του Power Of Love, έχει προκαλέσει σοκ καθώς ο 28χρονος άφησε την τελευταία του πνοή στην άσφαλτο, στις 2 τα ξημερώματα της Παρασκευής.

Ανήμερα των γενεθλίων του, ο νεαρός σκοτώθηκε σε τροχαίο δυστύχημα με τη μηχανή του στη λεωφόρο Συγγρού.

Η είδηση έφτασε και στην Μίνα Αρναούτη, υπενθυμίζοντάς της τα βαρύτατα πλήγματα του παρελθόντος, ένα ακόμα χαμό που συγκλόνισε το πανελλήνιο, τον θάνατο του Παντελή Παντελίδη.

Η Μίνα Αρναούτη αποχαιρέτησε τον Πάνο Ζάρλα με ένα συγκινητικό ποστ στο Instagram.

Η 32χρονη μάλιστα αποκάλυψε πως τρεις ημέρες πριν τον θάνατό του, ο Πάνος Ζάρλας της έστειλε μήνυμα στο Instagram, μια καρδούλα, την οποία η ίδια δεν πρόλαβε να ανοίξει.

«Ρε Πάνο μου έστειλες μια καρδούλα πριν τρεις ημέρες στο Instagram και επειδή άργησα να ανοίξω το μήνυμά σου, την πήρες πίσω. Έλεγα και εγώ στον Δημήτρη πόσο γλυκά παρεξηγησιάρης είσαι και ότι θα σε πειράξω να γελάσουμε… Και σήμερα δεν γελάσαμε. Και τώρα ήθελα να σου την στείλω πίσω την καρδούλα» έγραψε χαρακτηριστικά η Μίνα Αρναούτη.

Επιπλέον δήλωσε «Όχι άλλα ατυχήματα πρέπει να αλλάξουν τα μέτρα για την προστασία όλων»…
 

arkas1986

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2018
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
15
Like
354
Πόντοι
326
Κράνος κράνος κράνος
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.325
Κριτικές
16
Like
13.403
Πόντοι
5.577
Στο υψος που χτυπησε στη Συγγρου εχει κατι κορυφαιες λακουβες σαν ταφρο,επειδη και εμενα μου εχει τυχει να κατεβαινω με πολλα αμα πεσεις μεσα και δεν το περιμενεις ανετα χανεις τον ελενχο.

Σιγουρα κατι αλλο θα φταιει κι οχι η οδηγηση τυπε

Να δουμε τι θα πει και η τατιανα  :S
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
13.644
Like
28.804
Πόντοι
6.056
Πάντως στην προκειμένη περίπτωση και κράνος να φορούσε δεν θα έκανε τίποτα, ο τύπος διαμελίστηκε :S :S
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.026
Like
25.630
Πόντοι
5.506
πριν μπεις στο μπαρ ξεφουσκωσε τα λαστιχα της μηχανης σου...
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
493
Like
60.867
Πόντοι
39.662
«Ρε Πάνο μου έστειλες μια καρδούλα πριν τρεις ημέρες στο Instagram και επειδή άργησα να ανοίξω το μήνυμά σου, την πήρες πίσω. Έλεγα και εγώ στον Δημήτρη πόσο γλυκά παρεξηγησιάρης είσαι και ότι θα σε πειράξω να γελάσουμε… Και σήμερα δεν γελάσαμε. Και τώρα ήθελα να σου την στείλω πίσω την καρδούλα» έγραψε χαρακτηριστικά η Μίνα Αρναούτη.

Και ποιος να πιστεψει τωρα τη Μινα οτι ειχε 3 μερες να μπει στο ινσταγκραμ..

Αυτη και κιλοτα οταν αλλαζει μας το λεει μην το χασουμε..
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.052
Κριτικές
6
Like
319
Πόντοι
446
πολλα φταινε, κυριως η νοοτροπια του ελληνα.

"δε φοραω κρανος αλλα προσεχω"

"πινω ενα μπουκαλι ουισκι αλλα δε με πιανει"

και τελευταια το μαγικο που ακουσα απο ενα γνωστο μου..

"εγω περναω παντα με κοκκινο αλλα ξερω πότε να περναω, εσυ μην το δοκιμασεις γιατι δεν ξερεις"  :orchestra:
καλά στο Εσύ δεν ξέρεις ο δικός σου λέει μαλάκια στο ότι ξέρει να περνάει κόκκινο δεν το γνωρίζω αλλά μπορεί να ξέρει προσωπικά εγώ ξέρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom