Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Να καταθέσω ένα σχόλια για
Έστειλα αναγνωριστικό μήνυμα για το πού βρίσκεται.
Μετά άρχισε να με σπαμαρει το κιν μου με τηλεφωνα και με μηνυματα του στυλ "ξερω ποιος εισαι εχω τις πινακιδες σου έχω φωτο σου κλπ" για ΜΕΡΕΣ.
Ουδεποτε τη συναντησα ουτε ποτε εδωσα αφορμη για ολο αυτό ουτε και υπηρξα προκλητικος. Παραμόνο τις έστειλα 2 φορές sms γιατι την πρωτη δεν μπορεσα τελικα να κανονισω κατι.

Γενικότερα εβγαλε μια πολυ άσχημη, αλλοπροσαλη και psycho συμπεριφορα. Δεν ξερω τι παιζει, απλα ενημερώνω σε περιπτωση που σε κάποιον φανει χρησιμο το σχόλιο.

Εγώ τη συνάντησα, φιλαράκι, την Julia Jhones, λίγο πριν ξεκινήσει η ιστορία με τον γαμωϊό. Είχα διαβάσει τις πολύ καλές κριτικές που έχει στο shemalewiki. Δεν διαπίστωσα απολύτως τίποτε απ' όοοοοολα αυτά που είχα διαβάσει. Μα τίποτε. Όλα ήταν μέτρια. Πρόσωπο όχι κάτι σπουδαίο, το εργαλείο δεν είπα και ουά που το είδα, και στην πράξη από πολύ μέτρια έως βαρετή. Μόνο που έχυσε αρκετά, αλλά τίποτε παραπάνω. Γενικά υπερεκτιμημένη.

Έχω γράψει κριτική εδώ:
Σε καταλαβαίνω που σου έκατσε αυτή η απαράδεκτη, όπως περιγράφεις, συμπεριφορά, αλλά, πίστεψέ με, καλύτερα έτσι, παρά να σου φεύγαν απ' την τσέπη 150+ ευρώ γι' αυτή τη βαρετή μετριότητα.
 

Guapochiqo90

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
39
Like
64
Πόντοι
0
Ξύνεις πληγές φίλε μου @Glykomoutsounos, παίζεις με τον πόνο μου. Η Fabiola Voguel είναι απ' τις αγαπημένες καρατούμπανες που θα ήθελα να έρθουν. Την παρακολουθώ twitter. Αστέρι... 
φιλος η φαμπιολα ειναι δίκοπο μαχαιρι.αν εχει παρει τις σκονες τις ειναι σαν τσουβαλι.το εργαλειο δεν ειναι παντα ετσι.εφτασα στην βαρκελωνη πέρσι για να την συναντήσω.200 μια ωρα και κατι.το προσωπο απο κοντα είναι τελειως διαφορετικό το λοσταρι δουλεψε λιγο στην αρχη και μετα τραβαγε ποπερ για να τις πέσει.στο θετικο ειναι οτι αμα σε γουσταρει κανει todo natural.απλα απίστευτη εμπειρία.
 

Guapochiqo90

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
39
Like
64
Πόντοι
0
Η Sarah είναι PRO αδερφέ εάν θες πήγαινε δεν θα χάσεις. Είναι υπομονετική εάν αποφασίσεις να σου τον καρφώσει. Εγώ προσωπικά την θυμάμαι από τις πρώτες φορές της στην Ελλάδα κιόλας και απλά χαλάστηκα με τις διπλασιασμένες τιμές της.

Είδα την Sabrina όταν πήγα για την Maria Isis και μου φάνηκε γλυκιά αλλά δεν έχω εμπειρία μαζί της.
ποσο χρεώνει  η σαρα?
 

Guapochiqo90

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
39
Like
64
Πόντοι
0
Θέλοντας να βοηθήσω κάποια μέλη που ρώτησαν κάποια πράγματα για τη Yuli (δεν μπορώ να απαντήσω σε pm γιατί δεν έχω φτάσει ακόμα τα απαιτούμενα ποστ) να πω ότι το εργαλείο της δεν είναι τόσο μεγάλο όσο αναφέρει στην αγγελία ,ο χορός της είναι παλαιό Φάληρο χαμηλά και  με αρκετά εύκολο Πάρκιν για τιμές μπορείτε να ρωτήσετε στο τηλέφωνο αν και είναι ίδιες με τις υπόλοιπες .Σε ότι έχει να κάνει με το πρόγραμμα δεν ξέρω αν κάνει κάποια έξτρα αλλά και αυτό πολύ εύκολα μπορείς να το μάθεις αν πάρεις ένα τηλέφωνο .Ελπιζω να βοήθησα και μόλις συμπληρώσω και τα ποστ θα απαντάω και σε pm  :happy:
γιουλη μετρια.το εργαλειο 18ρ
Καλημέρα φίλε, κατά τα γραμμένα φαίνετε, ότι έκανες επίσκεψη. Μία ερώτηση τότε, γιατί δεν γράφεις κριτική εδώ
να ξέρουν όλοι και δεν πρέπει να έχεις 10 ΠΜ, Ελπίζω σου βοήθησα λίγο.

[/quote
Καλημέρα φίλε, κατά τα γραμμένα φαίνετε, ότι έκανες επίσκεψη. Μία ερώτηση τότε, γιατί δεν γράφεις κριτική εδώ
να ξέρουν όλοι και δεν πρέπει να έχεις 10 ΠΜ, Ελπίζω σου βοήθησα λίγο.

[/quote
Καλημέρα φίλε, κατά τα γραμμένα φαίνετε, ότι έκανες επίσκεψη. Μία ερώτηση τότε, γιατί δεν γράφεις κριτική εδώ
να ξέρουν όλοι και δεν πρέπει να έχεις 10 ΠΜ, Ελπίζω σου βοήθησα λίγο.
γίόύλή.συμμετοχή μέτρια εργαλείο μέτριο.
 

Guapochiqo90

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
39
Like
64
Πόντοι
0
τη πετυχα τιντερ και τσεκαρα το ινσταγκραμ της..καλη φαινεται
άπό τίς πίό παλιές κόπέλές στήν μάλάγά.έχέί υπομονή κάί επιμονή.λίγό πίό δίάφόρέτίκές όί φώτό άπό τήν ράγμάτίκότήτά.τό έργάλέίό μέτρίό
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746
γιουλη μετρια.το εργαλειο 18ργίόύλή.συμμετοχή μέτρια εργαλείο μέτριο.



Αγαπητέ μου φίλε, δεν κατάλαβα κάτι. Βλέποντας τις φωτογραφίες και διαβάζοντας την κριτική σου έχω μία υποψία, ότι μπορεί να μη είναι το ίδιο πρόσωπο.  Εδώ 8 άτομα έγραψαν συμφωνώντας μεταξύ τους ότι το εργαλείο είναι τεράστιο και οι υπηρεσίες της είναι καλές. Δεν το έγραψε ένας ή δυο, το έγραψαν οκτώ!!! Δεν γράφω εδώ, ότι δεν γράφεις αλήθεια, απλά προσπαθώ να βάλω συμπέρασμα. Βλέπε φωτογραφίες της από το Δεκέμβριο  2019 και τώρα και σύγκρινε τις. Το πρόσωπο έχει αλλάξει. Η πλαστική επέμβαση ή άλλο πρόσωπο. Ή άλλη πιθανότητα, ότι μία από τις δυο σειρές φωτογραφιών είναι παλιά. Γιατί γράφω και αναφέρω αυτό, δεν νομίζω ότι πήγε Βραζιλία για να κάνει επέμβαση μεταξύ Δεκεμβρίου 2019 και Μάρτιου 2020. Δεν θα ήταν τώρα εδώ! Υπάρχουν άλλες δυο που έχω επικοινωνία και είμαι σίγουρος, ότι δεν μου λένε ψέματα, που είναι παγιδευμένες στη Βραζιλία και δεν μπορούν να έρθουν με τίποτε. Και αυτές δεν πρόκειται να κάνουν επεμβάσεις στη Ευρώπη, όταν σπίτι τους κοστίζει πολύ λίγα σε σχέση με εδώ.
Αυτή φωτογραφία δημοσιεύτηκε 30-Aug-2018
nceTK1o.jpg

Αυτή 13-02-2020
x988CjA.jpg

Βρίσκω κάποιες γραμμές του προσώπου ίδιες, αλλά οι δυο φωτογραφίες έχουν διαφορά. Πάντως εδώ μιλάμε για πρόσωπο και όχι για πούτσα. Αυτό μπορεί να κρίνει κάποιος, που έχει περάσει από το εργαστήριο της στο παρελθόν. Το να έχεις το ίδιο βυζί ή το ίδιο τατουάζ δεν είναι πρόβλημα, είναι θέμα χρηματικού ποσού. Πρέπει να ψάχνεις αυτά που δεν μπορείς να αλλάξεις, συμπεριφορά και απόδοση. Και μέγεθος του πούτσου γίνετε, αλλά όχι προς το μικρότερο, στο μεγαλύτερο περίπου για τρία μέχρι πέντε εκατοστά για να μη χάνει λειτουργικότητα.

Υ.Γ.
Τώρα βλέπω, ότι πλέων έχεις δέκα μηνύματα και μπορείς να μας περιγράψεις την ώρα μαζί της λεπτομερώς σε κριτικές και περιμένω με υπομονή.
 

Guapochiqo90

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
39
Like
64
Πόντοι
0
στην εκθεση ιδεων δεν ειμουνα καλως.τα γουστα ειναι για τον καθενα και μονο.εγω δεν εχω κανα οφελος.εται και αλλιως εδω που μενω εχουμε την πολυτέλεια άπειρων επιλογών.οσο για την κοπελα που λες εμενα η γνωμη μου ειναι. πραγματικα νουμερα και οχι αμβλιγωνιους φακους και καθετες λείψεις δες ποια για μενα οταν κανει τουρ και κατεβαίνει εστεπονα debora buenrostro.και κατι ακομα επιδει ασχολουλεμε με το αθλημα πολλα χρονια εγω γραφω την γνωμη μου και οποιος θελει την πεταει και οποιος θελει την κρατάει.οσο για την συμετοχη οά τα κπριτσια ειναι αναλογα ποτε και που θα τις πετύχεις αν έχουν παρει σκονες ποσο ποπερ εχουν ρυφηξει πριν απο εσενα κτλπ κτλπ.εισης εδω οι τιμες ειναι πιο κατω από την ελλαδα λογο μεγαλης προσφορας. 
 

Guapochiqo90

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
39
Like
64
Πόντοι
0
κατέφτασε η robherta Alves  οποίος γουστάρει εδώ είναι και το ινσταγκραμ της . Ανεβάζει συνέχεια στορυ όταν βγαίνει έξω βόλτες στο κέντρο . Γουστάρει να την βγάζει φτηνά όποτε έχετε πολλές ελπίδες να την ξεράσετε φαγητό η να την πάτε με το αμάξι από το σπίτι της κέντρο η το αντίθετο αν της το προτείνετε και έχει διάθεση ! https://instagram.com/robhertaalves?igshid=18d4t992p5548
τιμια επιλογη.γα οποιον βασταει η τσεπη gfe  το ζει με πάθος καλο σωμα λειτουργικο εργαλειο πεντακάθαρη.κανει  και outcall .
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
φιλος η φαμπιολα ειναι δίκοπο μαχαιρι.αν εχει παρει τις σκονες τις ειναι σαν τσουβαλι.το εργαλειο δεν ειναι παντα ετσι.εφτασα στην βαρκελωνη πέρσι για να την συναντήσω.200 μια ωρα και κατι.το προσωπο απο κοντα είναι τελειως διαφορετικό το λοσταρι δουλεψε λιγο στην αρχη και μετα τραβαγε ποπερ για να τις πέσει.στο θετικο ειναι οτι αμα σε γουσταρει κανει todo natural.απλα απίστευτη εμπειρία.

Δεν έχω εμπειρία μαζί της φίλε μου, αλλά απ' αυτό που βλέπω σε φωτογραφίες ή βίντεό της, θα πήγαινα με τα 1000. Φαίνεται ότι δεν είναι πιτσιρίκα, αλλά αυτό που βλέπω σε βίντεο το γουστάρω τρελά. Μακάρι να ερχόταν.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Φίλοι @SheFucker και @Guapochiqo90,

Η Yuli σίγουρα δεν έχει 26 εκατοστά, όπως διαφημίζεται. Αυτό είναι σωστό. Αλλά δεν είναι και 18. Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Είναι όμως μεγάλο, αλλά κυρίως ξέρει να το χρησιμοποιεί, και στην πράξη είναι δυναμίτης. Έχω εμπειρία 4 φορές μαζί της. Την πρώτη φορά πέρσι, μετά τον Δεκέμβριο, τον Φλεβάρη και μετά τον Μάιο. Και τις 4 φορές ήταν εξαιρετική. Με φοβερή διάθεση απ' την αρχή έως το τέλος και ακούραστη. Και, βέβαια, ψηλή και όμορφη, τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα.

Οι φωτογραφίες της και αυτές που είχε στην αρχή και αυτές τις πιο πρόσφατες, κατά τη γνώμη μου δεν είναι καλές. Είναι πολύ καλύτερη απ' ότι στις φωτογραφίες που την έχουν υπερβολικά βαμμένη και φτιαγμένη. Πρέπει να βρουν καλύτερο φωτογράφο. Σε όλες τις φορές που την έχω συναντήσει, δεν είδα διαφορές, εννοώ επιπλέον πλαστικές ενδιάμεσα. Απλά είναι διαφορετικές φωτογραφήσεις που την έχουν υπερβολικά φτιαγμένη και δεν είναι και ιδιαίτερα καλές.

Την θεωρώ απ' τις τοπ επιλογές αυτή τη στιγμή, ξεκάθαρα.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.402
Κριτικές
10
Like
2.635
Πόντοι
746

τιμια επιλογη.γα οποιον βασταει η τσεπη gfe  το ζει με πάθος καλο σωμα λειτουργικο εργαλειο πεντακάθαρη.κανει  και outcall .

Φίλοι @SheFucker και @Guapochiqo90,

Η Yuli σίγουρα δεν έχει 26 εκατοστά, όπως διαφημίζεται. Αυτό είναι σωστό. Αλλά δεν είναι και 18. Η αλήθεια είναι κάπου στη μέση. Είναι όμως μεγάλο, αλλά κυρίως ξέρει να το χρησιμοποιεί, και στην πράξη είναι δυναμίτης. Έχω εμπειρία 4 φορές μαζί της. Την πρώτη φορά πέρσι, μετά τον Δεκέμβριο, τον Φλεβάρη και μετά τον Μάιο. Και τις 4 φορές ήταν εξαιρετική. Με φοβερή διάθεση απ' την αρχή έως το τέλος και ακούραστη. Και, βέβαια, ψηλή και όμορφη, τουλάχιστον για τα δικά μου γούστα.

Οι φωτογραφίες της και αυτές που είχε στην αρχή και αυτές τις πιο πρόσφατες, κατά τη γνώμη μου δεν είναι καλές. Είναι πολύ καλύτερη απ' ότι στις φωτογραφίες που την έχουν υπερβολικά βαμμένη και φτιαγμένη. Πρέπει να βρουν καλύτερο φωτογράφο. Σε όλες τις φορές που την έχω συναντήσει, δεν είδα διαφορές, εννοώ επιπλέον πλαστικές ενδιάμεσα. Απλά είναι διαφορετικές φωτογραφήσεις που την έχουν υπερβολικά φτιαγμένη και δεν είναι και ιδιαίτερα καλές.

Την θεωρώ απ' τις τοπ επιλογές αυτή τη στιγμή, ξεκάθαρα.

Καλησπέρα, αυτή είναι η σωστή συζήτηση. Βρέθηκε κάποιος, οποίος μοίραζε τις εμπειρίες του. Ευχαριστούμε φίλε μας και συναγωνιστή @dionst1. Για το εργαλείο φανταζόμουν αυτό που γράφεις, γύρο στα 20-22 εκατοστά και χοντρό. Το επόμενο είναι τα χρόνια που εργάζεται στη νύχτα και κάνουν υπογραφή στο πρόσωπο. Η νεότερη δεν θα γίνει. Τώρα η διάθεση είναι άλλο πράγμα και εξαρτάτε από πολλά παράγοντα. Πάντως θα ήθελα να τη δοκιμάσω, αλλά φοβάμαι ότι δεν να έρθει Κύπρο.
@Guapochiqo90 εάν μπορείς και έχει τη καλοσύνη, τι γίνετε στη Ισπανία, τιμές και συνθήκες, παρακαλώ.
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
Συν τοις αλλοις, στα πλαισια λειτουργιας του Βραζιλιανικου συστηματος τρανς διεθνως, οχι μονο στην Ελλαδα, η Σαρα, καλη και προικισμενη, οχι μονο εχει καθιερωσει για τον εαυτο της ταριφες απο αλλο πλανητη που δεν αξιζει, αλλα η ιδια εκμεταλλευεται αλλες 4-5 βραζιλιανες τρανς απο τις οποιες κραταει τα μισα των απολαβων τους σε ( "σκλαβες της Σαρας"). Ειναι πια γνωστος ο ρολος της Σαρας, γιατι την κακολογουνε αυτες που ειναι η ηταν στη δουλεψη της,
θυμάμαι κάποτε όταν η Sara έβγαινε Συγγρού πολύ χαμηλά.. η μιση απ ότι είναι τώρα και χωρίς στήθος..επαιρνε 50 νομίζω συν το χοτέλ..και τώρα μεγαλοπιάστηκε... ξύπνια... είχε βρει κι εναν αγαπούλη..τώρα είναι μες στα λούσα..
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
κατέφτασε η robherta Alves  οποίος γουστάρει εδώ είναι και το ινσταγκραμ της . Ανεβάζει συνέχεια στορυ όταν βγαίνει έξω βόλτες στο κέντρο . Γουστάρει να την βγάζει φτηνά όποτε έχετε πολλές ελπίδες να την ξεράσετε φαγητό η να την πάτε με το αμάξι από το σπίτι της κέντρο η το αντίθετο αν της το προτείνετε και έχει διάθεση ! https://instagram.com/robhertaalves?igshid=18d4t992p5548
μύστη αυτό εσύ πως το ξέρεις? έχεις εμπειρία μαζί της?
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Έλεγα να ανοίξω ξεχωριστό νήμα, αλλά το γράφω εδώ για να τα έχουμε πιο μαζεμένα. Αναφέρομαι στις κριτικές που έχουν γραφτεί για την Helen Bittencourt: , αλλά και γενικότερα στις κριτικές που γράφονται.

Μπορώ να καταλάβω να υπάρχουν μεγάλες διαφορές όσον αφορά την ομορφιά μιας κοπέλας, ok τα γούστα του καθενός είναι διαφορετικά και αυτό είναι κάτι υποκειμενικό. Ακόμη, καταλαβαίνω ότι μπορεί να υπάρχουν διαφοροποιήσεις στην απόδοση, ok, μία ημέρα κάποια μπορεί να μην είναι στα φόρτε της, άλλη να αποδώσει καλύτερα (αν και κατά τη γνώμη μου ούτε σ' αυτό μπορεί να υπάρχουν μεγάλες διαφοροποιήσεις, αν κάποια είναι καλή επαγγελματίας δεν μπορούν να υπάρχουν μεγάλες αποκλίσεις, αλλά ας το δεχτώ).

Δεν καταλαβαίνω, όμως, να υπάρχει τόσο μεγάλη διαφοροποίηση σε κάτι αντικειμενικό, όπως είναι το μέγεθος. Δεν γίνεται ο ένας να γράφει ότι έχει πραγματικά μεγάλο εργαλείο, και ο άλλος ότι είναι ανύπαρκτο. Ούτε ο ένας να γράφει ότι δεν ξέρει καθόλου αγγλικά, ενώ ο άλλος ότι αγγλικά μια χαρά. Αυτό είναι κάτι αντικειμενικό. Ή ξέρει, ή δεν ξέρει. Ή κάποιος μας δουλεύει ή δεν ξέρω κι εγώ τί.

Προσωπικά, δεν έχω πάει μαζί της και δεν έχω καθόλου άποψη, ούτε με εμπνέει ιδιαίτερα να πω την αλήθεια, δεν μου βγάζει κάτι, αλλά αυτό είναι υποκειμενικό γούστο. Όμως, πρέπει να μας προβληματίσει λίγο αυτό, σε κάτι υποκειμενικό καταλαβαίνω να υπάρχουν διαφοροποιήσεις, αλλά σε αντικειμενικά πράγματα, πραγματικά δεν το καταλαβαίνω...
 

TommyWaits

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2020
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0

Κι εγώ δεν έχω βγάλει άκρη με τις κριτικές της συγκεκριμένης και με "καίει" γιατί σκέφτομαι να είναι το πρώτο ts που θα επισκεφτώ. Αν κάποιος άλλος έχει εμπειρίες μαζί της τουλάχιστον ας διασαφηνίσει την κατάσταση. 
 

Jacebeleren

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2020
Μηνύματα
23
Κριτικές
7
Like
263
Πόντοι
280
Έλεγα να ανοίξω ξεχωριστό νήμα, αλλά το γράφω εδώ για να τα έχουμε πιο μαζεμένα. Αναφέρομαι στις κριτικές που έχουν γραφτεί για την Helen Bittencourt: , αλλά και γενικότερα στις κριτικές που γράφονται.

Μπορώ να καταλάβω να υπάρχουν μεγάλες διαφορές όσον αφορά την ομορφιά μιας κοπέλας, ok τα γούστα του καθενός είναι διαφορετικά και αυτό είναι κάτι υποκειμενικό. Ακόμη, καταλαβαίνω ότι μπορεί να υπάρχουν διαφοροποιήσεις στην απόδοση, ok, μία ημέρα κάποια μπορεί να μην είναι στα φόρτε της, άλλη να αποδώσει καλύτερα (αν και κατά τη γνώμη μου ούτε σ' αυτό μπορεί να υπάρχουν μεγάλες διαφοροποιήσεις, αν κάποια είναι καλή επαγγελματίας δεν μπορούν να υπάρχουν μεγάλες αποκλίσεις, αλλά ας το δεχτώ).

Δεν καταλαβαίνω, όμως, να υπάρχει τόσο μεγάλη διαφοροποίηση σε κάτι αντικειμενικό, όπως είναι το μέγεθος. Δεν γίνεται ο ένας να γράφει ότι έχει πραγματικά μεγάλο εργαλείο, και ο άλλος ότι είναι ανύπαρκτο. Ούτε ο ένας να γράφει ότι δεν ξέρει καθόλου αγγλικά, ενώ ο άλλος ότι αγγλικά μια χαρά. Αυτό είναι κάτι αντικειμενικό. Ή ξέρει, ή δεν ξέρει. Ή κάποιος μας δουλεύει ή δεν ξέρω κι εγώ τί.

Προσωπικά, δεν έχω πάει μαζί της και δεν έχω καθόλου άποψη, ούτε με εμπνέει ιδιαίτερα να πω την αλήθεια, δεν μου βγάζει κάτι, αλλά αυτό είναι υποκειμενικό γούστο. Όμως, πρέπει να μας προβληματίσει λίγο αυτό, σε κάτι υποκειμενικό καταλαβαίνω να υπάρχουν διαφοροποιήσεις, αλλά σε αντικειμενικά πράγματα, πραγματικά δεν το καταλαβαίνω...

Έγραψα την πρώτη (χρονικά) κριτική για την Bittencourt και σε διαβεβαιώνω πως δεν έχει υπερβολές ούτε αναλήθειες. Συγκεκριμένα:
- Η συνάντησή μου έγινε πέρυσι - τότε ΣΙΓΟΥΡΑ δεν μιλούσε αγγλικά, αλλά μεμονωμένες λέξεις. Από τότε μπορεί να έμαθε να συνεννοείται - λογικό, κι εγώ το ίδιο θα έκανα στη θέση της.
- Το εργαλείο της ΔΕΝ είναι ανύπαρκτο. Με μένα ήταν καλό και λειτουργικό κανονικότατα (μάλιστα έχυσε όσο με έπαιρνε). Στην περίπτωση του συναγωνιστή, φαντάζομαι ότι δεν της σηκώθηκε, δεν τον γάμησε και γι' αυτό λογικά το χαρακτήρισε "ανύπαρκτο".
- Όταν τη συνάντησα δεν είχε καθόλου στήθος. Ένας άλλος συναγωνιστής μου απάντησε στο review ότι από τότε έχει βάλει πλέον σιλικόνες.

Γενικά καταλαβαίνω το ότι μπορεί κάποιος να μην πέρασε καλά σε μία συνεύρεση, να θεώρησε τα λεφτά του πεταμένα και να ήθελε να ξεσπάσει με ένα review. Ή να περάσει πολύ ωραία και να γράφει υπερβολικές, ενθουσιώδεις κριτικές. Όσο περισσότεροι γράφουν κριτικές, τόσο πιο εύκολο είναι να αξιολογηθεί η εγκυρότητά τους - δεν έχω να προσθέσω κάτι άλλο.
 

Guapochiqo90

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
39
Like
64
Πόντοι
0
Καλησπέρα, αυτή είναι η σωστή συζήτηση. Βρέθηκε κάποιος, οποίος μοίραζε τις εμπειρίες του. Ευχαριστούμε φίλε μας και συναγωνιστή @dionst1. Για το εργαλείο φανταζόμουν αυτό που γράφεις, γύρο στα 20-22 εκατοστά και χοντρό. Το επόμενο είναι τα χρόνια που εργάζεται στη νύχτα και κάνουν υπογραφή στο πρόσωπο. Η νεότερη δεν θα γίνει. Τώρα η διάθεση είναι άλλο πράγμα και εξαρτάτε από πολλά παράγοντα. Πάντως θα ήθελα να τη δοκιμάσω, αλλά φοβάμαι ότι δεν να έρθει Κύπρο.
@Guapochiqo90 εάν μπορείς και έχει τη καλοσύνη, τι γίνετε στη Ισπανία, τιμές και συνθήκες, παρακαλώ.
προ covid.  το σορ ταιμ πηγαίνει 50 ευρω και το φουλ πρόγραμμα 100.δεν υπάρχει περιορισμός χρόνου.Επίσης παίζει πολλή  το gfe που συνήθως κλείνουμε όλοι για σ.κ. με 1500.παντα κατόπιν συνεννόησης και τοποθεσίας.στο gfe αν είσαι με στάνταρ κορίτσι παίζει πολυ όλα natural.με το covid τώρα είναι όλες κουμπ8μενες και με καινούργια άτομα δεν κάνουν ραντεβού.μια επίσκεψη στο pasion να δείτε τη παιζει
 

Yg400

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2016
Μηνύματα
86
Like
14
Πόντοι
0
Αστρονομικο ποσο ...Προσωπικα δεν τα εδινα καλα και το 150αρι παλι αστρονομικο ειναι ... αν ζηταει τοσα να φερθει και αναλογα 2 ωρες προγραμμα τουλαχιστον  :2funny:
 

TakarosR9

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2020
Μηνύματα
45
Like
13
Πόντοι
0

TakarosR9

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2020
Μηνύματα
45
Like
13
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom