Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (5 μέλη και 12 επισκέπτες)

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
427
Κριτικές
1
Like
1.099
Πόντοι
201
έχει δικό της θέμα εδώ. ψάξε λίγο πιο κάτω. και υπάρχουν και σκόρπια άλλα σχόλια στα πάνω-πάνω θέματα
 

KONAN86

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2008
Μηνύματα
15
Κριτικές
2
Like
58
Πόντοι
0

Επισκεψη στην  Beatriz  σήμερα το απογευμα. Μένει σε διαμερισμα στη συγγρού. Είναι πάρα πολύ ομορφη και ειναι αδύνατον να καταλαβεις οτι ειναι ts. Τρομερό σώμα, τουμπανο στηθος, σχετικα κοντούλα, οπως την βλέπετε και στις φωτογραφίες. Με έστειλε για ντους , η μπανιερα σχετικά βρωμικη , ενω το υπολοιπο σπιτι ηταν μια χαρα. Μου εδωσε σαγιοναρες και πετσέτα. Μιλάει ανεκτά αγγλικα, συννενοεισαι εύκολα. Είναι γλυκιά, ομιλιτικη και χαμογελαστη. Το αρνητικό είναι ότι λειτουργεί ως active (κανονικο μέγεθος). Δεν ψηνεται για παθητικό ρολο. Εκανε ενα καλούτσικο μασαζ για αρχή. Γενικά πέρασα καλά. Δεν θα ξαναπαιρνα μια ώρα γτ και με μισή η δουλειά γίνεται εύκολα.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456

johnlittle

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
80
Κριτικές
5
Like
188
Πόντοι
0
Ξερουμε κατι γι'αυτη;
Επισης ειδα κριτικες για EmilyTs και ειναι αναμικτες (και θετικες και αρνητικες)αν εχει καποιος εμπειρια ας την γραψει μηπως και βοηθησει
 

Fronimos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
5
Like
165
Πόντοι
280
Από 15 Ιουλίου ξεκινάνε οι αφίξεις
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.196
Κριτικές
496
Like
62.809
Πόντοι
39.662

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Από 15 Ιουλίου ξεκινάνε οι αφίξεις

Με το καλό, γιατί όλο οι ίδιες και οι ίδιες.
Αλλά να είναι τίποτε της προκοπής, γιατί έρχεται απ' ότι βλέπω μία στις 10 του μηνός, η Beauty-ts , αλλά είναι μέγιστη φόλα.
Την είχα πάρει παλιά, μιλάμε βαριόταν που ζούσε.
Επειδή έχει δικό της νήμα εδώ, όποτε μπορέσω θα γράψω κριτική ότι θυμάμαι.
Μακάρι να φέρουν καμιά της προκοπής.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.717
Like
2.388
Πόντοι
456
Με το καλό, γιατί όλο οι ίδιες και οι ίδιες.
Αλλά να είναι τίποτε της προκοπής, γιατί έρχεται απ' ότι βλέπω μία στις 10 του μηνός, η Beauty-ts , αλλά είναι μέγιστη φόλα.
Την είχα πάρει παλιά, μιλάμε βαριόταν που ζούσε.
Επειδή έχει δικό της νήμα εδώ, όποτε μπορέσω θα γράψω κριτική ότι θυμάμαι.
Μακάρι να φέρουν καμιά της προκοπής.
αυτή πρέπει νάρθει εδώ... να δεις πανηγύρια :P
 

Dildo Baggins

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
208
Κριτικές
27
Like
1.285
Πόντοι
2.391

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
αυτή πρέπει νάρθει εδώ... να δεις πανηγύρια :P

Ξύνεις πληγές φίλε μου @Glykomoutsounos, παίζεις με τον πόνο μου. Η Fabiola Voguel είναι απ' τις αγαπημένες καρατούμπανες που θα ήθελα να έρθουν. Την παρακολουθώ twitter. Αστέρι...  
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
67
Κριτικές
12
Like
378
Πόντοι
290
Η Sarah είναι PRO αδερφέ εάν θες πήγαινε δεν θα χάσεις. Είναι υπομονετική εάν αποφασίσεις να σου τον καρφώσει. Εγώ προσωπικά την θυμάμαι από τις πρώτες φορές της στην Ελλάδα κιόλας και απλά χαλάστηκα με τις διπλασιασμένες τιμές της.

Είδα την Sabrina όταν πήγα για την Maria Isis και μου φάνηκε γλυκιά αλλά δεν έχω εμπειρία μαζί της.
Συν τοις αλλοις, στα πλαισια λειτουργιας του Βραζιλιανικου συστηματος τρανς διεθνως, οχι μονο στην Ελλαδα, η Σαρα, καλη και προικισμενη, οχι μονο εχει καθιερωσει για τον εαυτο της ταριφες απο αλλο πλανητη που δεν αξιζει, αλλα η ιδια εκμεταλλευεται αλλες 4-5 βραζιλιανες τρανς απο τις οποιες κραταει τα μισα των απολαβων τους σε ( "σκλαβες της Σαρας"). Ειναι πια γνωστος ο ρολος της Σαρας, γιατι την κακολογουνε αυτες που ειναι η ηταν στη δουλεψη της,
 

TommyWaits

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2020
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
Συν τοις αλλοις, στα πλαισια λειτουργιας του Βραζιλιανικου συστηματος τρανς διεθνως, οχι μονο στην Ελλαδα, η Σαρα, καλη και προικισμενη, οχι μονο εχει καθιερωσει για τον εαυτο της ταριφες απο αλλο πλανητη που δεν αξιζει, αλλα η ιδια εκμεταλλευεται αλλες 4-5 βραζιλιανες τρανς απο τις οποιες κραταει τα μισα των απολαβων τους σε ( "σκλαβες της Σαρας"). Ειναι πια γνωστος ο ρολος της Σαρας, γιατι την κακολογουνε αυτες που ειναι η ηταν στη δουλεψη της,
Η αλήθεια φίλε μου είναι ότι κι εμένα το 300άρι με χαλάει χοντρά. Εντάξει είπαμε να πραγματοποιήσουμε φαντασίωση αλλά μιλάμε για κυριολεκτικά διπλάσια τιμή σε σχέση με τις υπόλοιπες. Θα είχες μήπως να προτείνεις κάποια άλλη με νορμάλ ταρίφα για κάποιον εντελώς πρωτάρη (θυλήκη, όχι έντονα/αντρικά χαρακτηριστικά στο πρόσωπο, ενεργοπαθητική); Ευχαριστώ
 

Fronimos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2020
Μηνύματα
44
Κριτικές
5
Like
165
Πόντοι
280
κατέφτασε η robherta Alves  οποίος γουστάρει εδώ είναι και το ινσταγκραμ της . Ανεβάζει συνέχεια στορυ όταν βγαίνει έξω βόλτες στο κέντρο . Γουστάρει να την βγάζει φτηνά όποτε έχετε πολλές ελπίδες να την ξεράσετε φαγητό η να την πάτε με το αμάξι από το σπίτι της κέντρο η το αντίθετο αν της το προτείνετε και έχει διάθεση ! https://instagram.com/robhertaalves?igshid=18d4t992p5548
 

Incog123

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
64
Κριτικές
4
Like
148
Πόντοι
0
Συν τοις αλλοις, στα πλαισια λειτουργιας του Βραζιλιανικου συστηματος τρανς διεθνως, οχι μονο στην Ελλαδα, η Σαρα, καλη και προικισμενη, οχι μονο εχει καθιερωσει για τον εαυτο της ταριφες απο αλλο πλανητη που δεν αξιζει, αλλα η ιδια εκμεταλλευεται αλλες 4-5 βραζιλιανες τρανς απο τις οποιες κραταει τα μισα των απολαβων τους σε ( "σκλαβες της Σαρας"). Ειναι πια γνωστος ο ρολος της Σαρας, γιατι την κακολογουνε αυτες που ειναι η ηταν στη δουλεψη της,

Δεν το ήξερα. Άρα πήρε το ρόλο της Υβάνας που ήταν παλιά εδώ και έφερνε κόσμο...

Με τόσα χρήματα που βγάζουν τι τις σταματάει από το να είναι ανεξάρτητες?
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
67
Κριτικές
12
Like
378
Πόντοι
290
Δεν το ήξερα. Άρα πήρε το ρόλο της Υβάνας που ήταν παλιά εδώ και έφερνε κόσμο...

Με τόσα χρήματα που βγάζουν τι τις σταματάει από το να είναι ανεξάρτητες?

Η Υβανα τελειωσε. Τωρα υπαρχει η Σαρα την οποια ακολουθει η φημη οτι ειναι απληστη και σκληρη με τα 4-5 κοριτσια που εχει στη δουλεψη της και η Αντριανα η οποια προυπηρχε της Σαρας και η οποια εχει επισης 4-5 κοριτσια στη δουλεψη της αλλα λεγεται οτι ειναι πολυ πιο ανθρωπινη και οτι φροντιζει τα κοριτσια της καλυτερα. Και οι δυο κρατανε τα μισα απο οσα κερδιζουν τα κοριτσια τους.  Ισχυει στην κυριολεξια η παλια παροιμια : " Για να γινεις ηγουμενος, πρεπει να σε γαμησει ο προηγουμενος".

Μη μας κανει εκπληξη: ετσι, τηρουμενων των αναλογιων, λειτουργει ολη η Ελλαδα σε ολες τις της πτυχες. Και η Ιταλια και ο κοσμος ολος...
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Αν και δε μου γεμίζει πολύ το μάτι, είναι αρκετά ψηλή και γουστάρω πολύ τις ψηλές τρανς. Αν πάει κάποιος στην Φιλιππινέζα στο Παλαιό Φάληρο, ας κάνει μια ενημέρωση, είτε εδώ, είτε σε pm.
 

Incog123

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
64
Κριτικές
4
Like
148
Πόντοι
0
Αν και δε μου γεμίζει πολύ το μάτι, είναι αρκετά ψηλή και γουστάρω πολύ τις ψηλές τρανς. Αν πάει κάποιος στην Φιλιππινέζα στο Παλαιό Φάληρο, ας κάνει μια ενημέρωση, είτε εδώ, είτε σε pm.

Την κόβω μισή μισή δεν μου φαίνεται ιδιαίτερα Φιλιππινέζα αλλά μοιάζει να είναι καλό κομμάτι.


Η Υβανα τελειωσε. Τωρα υπαρχει η Σαρα την οποια ακολουθει η φημη οτι ειναι απληστη και σκληρη με τα 4-5 κοριτσια που εχει στη δουλεψη της και η Αντριανα η οποια προυπηρχε της Σαρας και η οποια εχει επισης 4-5 κοριτσια στη δουλεψη της αλλα λεγεται οτι ειναι πολυ πιο ανθρωπινη και οτι φροντιζει τα κοριτσια της καλυτερα. Και οι δυο κρατανε τα μισα απο οσα κερδιζουν τα κοριτσια τους.  Ισχυει στην κυριολεξια η παλια παροιμια : " Για να γινεις ηγουμενος, πρεπει να σε γαμησει ο προηγουμενος".

Μη μας κανει εκπληξη: ετσι, τηρουμενων των αναλογιων, λειτουργει ολη η Ελλαδα σε ολες τις της πτυχες. Και η Ιταλια και ο κοσμος ολος...

Κατάλαβα. Κρίμα είναι γιατί μερικές από τις Βραζιλιάνες που έχουν περάσει ήταν πολύ καλές και σαν άτομα. 
 

demian123

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
322
Κριτικές
1
Like
953
Πόντοι
81
Να καταθέσω ένα σχόλια για
Έστειλα αναγνωριστικό μήνυμα για το πού βρίσκεται.
Μετά άρχισε να με σπαμαρει το κιν μου με τηλεφωνα και με μηνυματα του στυλ "ξερω ποιος εισαι εχω τις πινακιδες σου έχω φωτο σου κλπ" για ΜΕΡΕΣ.
Ουδεποτε τη συναντησα ουτε ποτε εδωσα αφορμη για ολο αυτό ουτε και υπηρξα προκλητικος. Παραμόνο τις έστειλα 2 φορές sms γιατι την πρωτη δεν μπορεσα τελικα να κανονισω κατι.

Γενικότερα εβγαλε μια πολυ άσχημη, αλλοπροσαλη και psycho συμπεριφορα. Δεν ξερω τι παιζει, απλα ενημερώνω σε περιπτωση που σε κάποιον φανει χρησιμο το σχόλιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom