Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Βρίσκεται από χτες εδώ.
Αν πάει κάποιος παρακαλώ ας μας πει, είτε εδώ, είτε σε pm.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

https://[URL unfurl="true"]www.ts-dating.com/memberpics/a/Anaconda23cm/Shemale-Anaconda23cm-2578718.jpg[/img[/URL]]

Αν βάζαν και κάποιο βίντεο της κοπέλας, θα ήταν καλύτερα...

 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.379
Κριτικές
2
Like
5.548
Πόντοι
2.356
Βρίσκεται από χτες εδώ.
Αν πάει κάποιος παρακαλώ ας μας πει, είτε εδώ, είτε σε pm.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

https://[URL unfurl="true"]www.ts-dating.com/memberpics/a/Anaconda23cm/Shemale-Anaconda23cm-2578718.jpg[/img[/URL]]

Αν βάζαν και κάποιο βίντεο της κοπέλας, θα ήταν καλύτερα...


[/quote]
Μπα δεν θα στην σύστηνα... Έχει τσαπαστύλιαρο βλέπω αδερφέ. Σοβαρά το λέω. Θα πάρεις το έντερο στη μασχάλη σου. Εκτός αν είσαι ανοιχτός.
 

Zodigod

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2019
Μηνύματα
51
Like
14
Πόντοι
0
Μπα δεν θα στην σύστηνα... Έχει τσαπαστύλιαρο βλέπω αδερφέ. Σοβαρά το λέω. Θα πάρεις το έντερο στη μασχάλη σου. Εκτός αν είσαι ανοιχτός.
Φίλε παθητική θα ήθελα να ήταν η κοπέλα Όχι εγω
 

gynaikas

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
44
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπερα!μηπως εχεις παει καποιος να μας πει εντυπωσεις?με μηνυμα μου ειπε 1 ωρα 150 Euro!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.384
Πόντοι
456
Μπα δεν θα στην σύστηνα... Έχει τσαπαστύλιαρο βλέπω αδερφέ. Σοβαρά το λέω. Θα πάρεις το έντερο στη μασχάλη σου. Εκτός αν είσαι ανοιχτός.
απ οτι βλέπεις στη φωτογραφία, αφαίρεσε 5-6 πόντους... δεν υπάρχει βραζιλιάνα χωρις φωτοσοπ στο πουλι της
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Μπα δεν θα στην σύστηνα... Έχει τσαπαστύλιαρο βλέπω αδερφέ. Σοβαρά το λέω. Θα πάρεις το έντερο στη μασχάλη σου. Εκτός αν είσαι ανοιχτός.

Μακάρι να έχει φίλε. Αν πράγματι έχει και ξέρει να το χρησιμοποιεί ζόρικα, θα πάω. Έχω αδυναμία στα μεγάλα εργαλεία, δε με σκιάζουν lol.

απ οτι βλέπεις στη φωτογραφία, αφαίρεσε 5-6 πόντους... δεν υπάρχει βραζιλιάνα χωρις φωτοσοπ στο πουλι της

Σε γενικές γραμμές ισχύει αυτό που λες, αν όχι 5-6 πόντους, τουλάχιστον 2-3 πόντους (αν και υπάρχουν πολύ λίγες εξαιρέσεις που ότι λένε αυτό είναι). Γι' αυτήν το λες επειδή τη συνάντησες φίλε @Glykomoutsounos, ή το υποθέτεις;

Γενικά αν έχει πάει κάποιος φίλος σ' αυτήν πληζ να μας πει 2 λόγια .
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.404
Κριτικές
10
Like
2.636
Πόντοι
746
απ οτι βλέπεις στη φωτογραφία, αφαίρεσε 5-6 πόντους... δεν υπάρχει βραζιλιάνα χωρις φωτοσοπ στο πουλι της
Νομίζω, λίγο υπερβαίνεις. Συνήθως 2-3 ναι, συμφωνώ, αντιθέτως υπάρχουν και μερικές που γράφουν σωστά, αλλά είναι εξαιρέσεις. Και μάλιστα είναι λίγες. Και μάλιστα θυμάμαι μία που έγραφε πιο λίγα, που το είδα το εργαλείο έφυγα – έγραψε 25 και ήταν καλά καλά 28 εάν όχι παραπάνω. Και ακόμη δεν είχε στύση. Βεβαίως, δεν ξέρω εάν καθόλου έχει ή όχι. Με αυτό δεν χρειάζεται.

kmBu5km.jpg


Φοβάμαι, ότι να κυκλοφοράς σε αυτό το πλανήτη με αυτό το όπλο, δεν είναι χαρά αλλά τιμωρία!
Άλλο να τη έχεις στο κώλο και άλλο να τη έχεις στο στομάχι μέσο του έντερου.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.716
Like
2.384
Πόντοι
456
Σε γενικές γραμμές ισχύει αυτό που λες, αν όχι 5-6 πόντους, τουλάχιστον 2-3 πόντους (αν και υπάρχουν πολύ λίγες εξαιρέσεις που ότι λένε αυτό είναι). Γι' αυτήν το λες επειδή τη συνάντησες φίλε @Glykomoutsounos, ή το υποθέτεις;
οχι, δεν έχω πάει.. απ ό,τι μ' έχει διδάξει η πείρα μου το είπα..
 

them

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
5
Like
77
Πόντοι
0
συναγωνιστες τι γνωριζετε για αυτες εδω ? η  η ???
???


Την Μια τη δοκίμασα στη Θεσσαλονίκη. Ήταν σε παθητικό ρόλο, πολύ όμορφη, καλή διάθεση και συμμετοχή στο σεξ. Έχυσε ενώ ήταν από πάνω. Αν θες τσέκαρε στο θρεντ της Θεσσαλονίκης, είχα γράψει λίγο περισσότερα.
Αν την ανεβάσουν θα βάλω και κριτική.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom