Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Zodigod

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2019
Μηνύματα
51
Like
14
Πόντοι
0
μια και γράφεις στις αλλοδαπές τρανς, σου προτείνω την ModeLisa, πολύ θηλυκή, γουστάρει αυτό που κάνει, άψογη συμπεριφορά και πολύ όμορφη.

Μπορεί να το θεωρήσετε βλακεία αλλά δεν μπορώ να επικοινωνήσω με κοπελα απ το τηλέφωνο γι αυτό θα προτιμούσα κάποια με what's app
 

kouin

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
52
Like
6
Πόντοι
0

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.449
Κριτικές
165
Like
25.184
Πόντοι
34.168
Γεια σε όλους. Τι θα γίνει; Θα γράψει κάποιος καμιά εμπειρία;Ψάχνω και δεν βρίσκω τίποτα. Θα επισκεφτώ μια από τις παρακάτω. Αν ξέρει κάποιος ας μας δώσει τα φώτα του.Thanks
Κυκλοφορει και κορονοιος τυπε..
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

nicklan

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2020
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0

Εγώ της έστειλα στο what up στα ισπανικά και ζήτησα 150 και δέχτηκε. Σκέφτομαι να πάω αλλά έδωσα ένα 150άρι σε σε ένα στανταράκι μου. Μου άρχισε τα από που είσαι που σημαίνει οτί θα περάσουμε καλά.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
10
Like
2.651
Πόντοι
746
Κυκλοφορει και κορονοιος τυπε..
Κάπου στο Facebook (Fuckbook) είδα μία λίστα με πατέντες εγγεγραμμένες και αυτός ο ιός είναι μεταξύ τους. Στης λεπτομέρειες γράφει για ασιατικά DNA. Την πατέντα έχει μία κρατική υπηρεσία. Βάζω στοίχημα, ότι δεν τα το βρεις ποια είναι? Κατά την άποψη μου είναι όπλο!
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Φιλαράκια εσύ και ο μουτοσυνος φαγοθηκατε να μου τη λέτε να εγι αδιαφορω και γράφω τας εμπορίας μου
Άμα θέλετε ακούτε , δεν εχο ανάγκη να γίνω αξιοπιστος ΕΔω χάμω μαν, να μοιραζόμαστε ινφο ηνε ο σκοπός , οπότε από νήμα ξένα τρανς στην πόλη το κάνατε εδο μέσα ποιος την ευχή πιο μεγάλη και ηνε πιο μάγκας.. ο μουτοσυνος με τα 6 αστέρια , ο εναλλακτικός με τα 7 η ο αουντι με τα 4 Ρε είστε ινφο στον κοσμακη και άστε τις μαλακιες
Άν όλοι έμεναν στις πληροφορίες δεν θα είχαμε θέματα.
Το να μοιράζεις χαρακτηρισμούς κατά ριπάς είναι θέμα τύπε  :S
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Κάπου στο Facebook (Fuckbook) είδα μία λίστα με πατέντες εγγεγραμμένες και αυτός ο ιός είναι μεταξύ τους. Στης λεπτομέρειες γράφει για ασιατικά DNA. Την πατέντα έχει μία κρατική υπηρεσία. Βάζω στοίχημα, ότι δεν τα το βρεις ποια είναι? Κατά την άποψη μου είναι όπλο!
Δεν έπιασε το κανονικό ψέκασμα και βάλανε πρόγραμμα με το εναλλακτικό ψέκασμα  :2on1:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.111
Πόντοι
606
για αμστερνταμ γνωριζει κανεις εκτος τ ρεντ στριτ γιατ πεταω αυτες τ μερες??
 

BATMAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
105
Like
70
Πόντοι
1
Αυτές οι καινούργιες που μένουνε σρουρναρη Αθήνα γνωρίζετε κάτι ? Έχουνε ωραίες φωτός μι πως είναι μουφα
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
10
Like
2.651
Πόντοι
746
δοκίμασες μούτρο;
Όχι, δεν ειναι η αιματικη μου ομαδα! Μου αρεσει τεραστιο σιλικονη, τατουαζ σαν επεσε στο κυλινδρο στο τυπογραφειο, και λεξιλογιο βρωμοπουτανας.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196

ΓΝΩΡΙΖΟΥΜΕ ΚΑΤΙ...ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΤΙ....ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ!!

Είναι καλή περίπτωση η Καμίλα φιλαράκι, προσωπικά έχω καλές εμπειρίες μαζί της. Καλύτερα όμως γράφε με μικρά, όχι με κεφαλαία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom