Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

BarberPit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2019
Μηνύματα
75
Κριτικές
15
Like
563
Πόντοι
290
Καποιος να μας δωσει πληροφορίες για την εν λόγο Κυρία? Παίζει ενεργητικά? (αν και χλωμό το κόβω)!!!
Την είχα κοζάρει απο πιο παλιά αλλα δεν την είχα προλάβει.
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
123
Κριτικές
2
Like
137
Πόντοι
1
Καποιος να μας δωσει πληροφορίες για την εν λόγο Κυρία? Παίζει ενεργητικά? (αν και χλωμό το κόβω)!!!
Την είχα κοζάρει απο πιο παλιά αλλα δεν την είχα προλάβει.

Κάτι λίγα γράφει στη προηγούμενη σελίδα αλλά τον χρήστη τον έχουν κάνει μπαν... οπότε δεν ξέρω πόσο εύστοχο είναι το κάθε σχόλιο του συγκεκριμένου
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Κάτι λίγα γράφει στη προηγούμενη σελίδα αλλά τον χρήστη τον έχουν κάνει μπαν... οπότε δεν ξέρω πόσο εύστοχο είναι το κάθε σχόλιο του συγκεκριμένου

Πανεγκυρος ειναι ο συγκεκριμενος και δεν μπορω να καταλαβω τι κολλημα τραβανε και τον μπαναρουνε συνεχεια..
Αλλες 2 τουλαχιστον φορες τον εχω πετυχει να γραφει με αλλο νικ νειμ κ τον μπαναρουν μεσα σε 1-2 μερες.
Ξανααλαζει λογαριασμο κ ξανα μανα τα ιδια...
Αφηστε τον ρε να μαθουμε τιποτα κ να μορφωθουμε...
 
  • Like
Αντιδράσεις: abcxyz

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
και μένα μου κάνει εντύπωση γιατί τον μπανάρουν.. δεν είδα ποτέ να ενοχλεί ή να προσβάλει κάποιον..
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Έπαιρνα χτες τηλέφωνο για συνάντηση με την Katisha Lee που είναι πολύ ωραίο μωρό, είναι Αθήνα και έχει πολύ καλές κριτικές στο wiki , αλλά δεν το σήκωνε.
Οπότε έκανα επαναληπτική με την Camila από τη Βενεζουέλα .
Τελικά δεν ισχύει αυτό που είχε γράψει φίλος ότι ανέβασε τις τιμές. Τουλάχιστον εμένα μου είπε τις ίδιες. 50 το μισάωρο και 100 η ώρα. Μόνο που έχει μετακομίσει από Εξάρχεια στα Πατήσια.
Η κοπέλα ήταν ακόμη καλύτερη απ’ την πρώτη φορά. Δυναμίτης. Ειδικά στο ενεργητικό είναι σούπερ ντούπερ, αν και την πρώτη φορά ήταν καλή και στο παθητικό. Απολαμβάνει το σεξ, είναι όμορφη αν και δεν έχει σχέση με την κοπέλα στις φωτογραφίες, και το εργαλείο είναι μεγάλο και δυνατό. Επίσης, δεν ξέρω αν της βγήκε εκείνη τη στιγμή ή το έχει γενικά το foot fetish, την ώρα που με έπαιρνε ιεραποστολικά μου έγλυφε τα δάχτυλα των ποδιών. Πρώτη φορά μου έτυχε κάτι τέτοιο, ήταν απολαυστικότατο.
Το μωρό είναι για έντονες και κίνκυ καταστάσεις, και αν μείνει τελικά ελλάδα, βλέπω να γίνεται στανταράκι μου.
 
  • Like
Αντιδράσεις: abcxyz

panhdonisths13

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2014
Μηνύματα
97
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Έπαιρνα χτες τηλέφωνο για συνάντηση με την Katisha Lee που είναι πολύ ωραίο μωρό, είναι Αθήνα και έχει πολύ καλές κριτικές στο wiki , αλλά δεν το σήκωνε.
Οπότε έκανα επαναληπτική με την Camila από τη Βενεζουέλα .
Τελικά δεν ισχύει αυτό που είχε γράψει φίλος ότι ανέβασε τις τιμές. Τουλάχιστον εμένα μου είπε τις ίδιες. 50 το μισάωρο και 100 η ώρα. Μόνο που έχει μετακομίσει από Εξάρχεια στα Πατήσια.
Η κοπέλα ήταν ακόμη καλύτερη απ’ την πρώτη φορά. Δυναμίτης. Ειδικά στο ενεργητικό είναι σούπερ ντούπερ, αν και την πρώτη φορά ήταν καλή και στο παθητικό. Απολαμβάνει το σεξ, είναι όμορφη αν και δεν έχει σχέση με την κοπέλα στις φωτογραφίες, και το εργαλείο είναι μεγάλο και δυνατό. Επίσης, δεν ξέρω αν της βγήκε εκείνη τη στιγμή ή το έχει γενικά το foot fetish, την ώρα που με έπαιρνε ιεραποστολικά μου έγλυφε τα δάχτυλα των ποδιών. Πρώτη φορά μου έτυχε κάτι τέτοιο, ήταν απολαυστικότατο.
Το μωρό είναι για έντονες και κίνκυ καταστάσεις, και αν μείνει τελικά ελλάδα, βλέπω να γίνεται στανταράκι μου.




Όταν την πήρα εγώ, μου είπε 100 και 150 για μισή και μια ώρα αντίστοιχα. Και επειδή είχα δει την ανάρτηση σου της ζήτησα να κάνει έκπτωση. Και μου είπε ότι το πολύ πολύ να το κάνει 70 και 120. Τι φάση;;
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
Όταν την πήρα εγώ, μου είπε 100 και 150 για μισή και μια ώρα αντίστοιχα. Και επειδή είχα δει την ανάρτηση σου της ζήτησα να κάνει έκπτωση. Και μου είπε ότι το πολύ πολύ να το κάνει 70 και 120. Τι φάση;;

@gusling, δεν ξέρω. Που την πήρα τηλέφωνο, της είπα ότι είχαμε συναντηθεί Αύγουστο και τη ρώτησα αν ισχύει ότι είναι ακόμη Εξάρχεια και τιμές 50 και 100 αντίστοιχα. Μου είπε ότι είναι Πατήσια πλέον, και τιμές οι ίδιες. Η συνάντηση έγινε χτες το απόγευμα.
 

MonoPasok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2019
Μηνύματα
14
Κριτικές
11
Like
405
Πόντοι
290

Πηγα προχτες, ειναι παρα πολυ ομορφη, δεν παει ο νους σου οτι ειναι τρανσ
το εργαλειο πολυ καλο αν και λιγο λεπτο αλλα μακρυ
στα εκτελεστικα την ειδα ενεργητικη και σα να μη θελει παθητικα, γαμαει καλα αλλα κλασικα δε χυνει. 100 € το μισαωρο 150 η ωρα
 

Yg400

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2016
Μηνύματα
86
Like
14
Πόντοι
0
Οταν σκασουν αυτες βαζω και το μισθο μου μεχρι τοτε μονο σε τιμιες ντοπιες που σεβονται τα λεφτα αντε και 1-2 βραζιλιανικα που την ιδρωνουν ....
 

Συνημμένα

  • 30809087320_ddc58601b8.jpg
    30809087320_ddc58601b8.jpg
    58,6 KB · Εμφανίσεις: 87

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
657
Κριτικές
11
Like
514
Πόντοι
1.530
Οταν σκασουν αυτες βαζω και το μισθο μου μεχρι τοτε μονο σε τιμιες ντοπιες που σεβονται τα λεφτα αντε και 1-2 βραζιλιανικα που την ιδρωνουν ....
Yasmin Lee είναι η πρώτοι;
Όνομα η δεύτερη ξεχνάω..
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Νομίζω το Κορυφαίο όνομα που έχει έρθει στην Ελλάδα από πορνοστάρ!!!
μάλλον η κορυφαία πούτσα θα εννοείς.. η Μπιανκα Χιλς ας πουμε ειναι πιο γνωστη σαν πορνοσταρ
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.338
Πόντοι
1.196
μάλλον η κορυφαία πούτσα θα εννοείς.. η Μπιανκα Χιλς ας πουμε ειναι πιο γνωστη σαν πορνοσταρ

Και σίγουρα ομορφότερη, τουλάχιστον στις φωτό γιατί ιδία πείρα δεν έχω. Αν και αυτά είναι γούστα...
Πάντως επειδή είδα χτες αρκετά βίντεό της, είναι εντυπωσιακή η διαφορά ανάμεσα στα παλαιότερα χωρίς στήθος και πολλές πλαστικές με τα νεότερα.
Είμαι ανάμεσα σ’ αυτήν και στην Βιβή Καρβάλιο όταν επιστρέψει Αθήνα, που έχω διαβάσει πολύ καλές κριτικές και όλο λέω ότι θα πάω και όλο το αναβάλω γιατί είναι σχεδόν μόνιμη Ελλάδα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Audir8

Strap on Lover

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2019
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
H Καρβάλιο μένει μόνιμα Ελλάδα.Είναι απίστευτη!!!!Όπως και η Giselle 24cm είναι τρομερή,την έχω επισκευτεί.η Gisselle μου είπε οτι θα μείνει για πάντα στην Ελλάδα και έχει αγοράσει σπίτι εδώ,μάλιστα μίλαγε και λίγα ελληνικά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom