Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Γενική ερώτηση για όσους πηγαίνουν με ξένες τρανσ,  όταν παίρνεις τηλ ή στέλνεις μήνυμα σου απαντάει η ίδια η τρανσ η κάποια που τις διαχειριζεται ? Επίσης έχω βάλει στο μάτι την Gabriella ferrari, αν της παζαρεψω λίγο τιμή να μου το κάνει 50 για μισάωρο λέτε να δεχτεί? Το κάνει κανείς ?
 

Carlo.Kneels

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2011
Μηνύματα
80
Κριτικές
9
Like
145
Πόντοι
0

Ωριαία επίσκεψη πριν μερικές μέρες, Παγκράτι...
Ωραία γλωσσόφιλα και γλυψίματα. Κορμί θεϊκό πολύ καλογυμνασμένο και γραμμωμένο με ωραία τατουαζ!!
Φέτες κοιλιακοί και κολασμένο κωλαράκι το οποίο και περιποιήθηκα δεόντως στα τέσσερα και ιεραποστολικά.
Εργαλείο μεγάλο και αρκετά κουρμπαριστό  :2funny:  ...δουλεύει όμως εξαιρετικά.
Δυνατή και στο ενεργητικό όπου και με βασάνισε για πολύ ώρα σε πολλές στάσεις πριν τελειώσω.
Ευγενική, χαμογελαστή και πεντακάθαρη!!!
Προσωπικά έμεινα ευχαριστημένος σε αντίθεση με άλλους φίλους...

Θα ανέβαζα κανονική κριτική αλλά δεν υπήρχε ανάλογα λινκ για το μωρό.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36

Ωριαία επίσκεψη πριν μερικές μέρες, Παγκράτι...
Ωραία γλωσσόφιλα και γλυψίματα. Κορμί θεϊκό πολύ καλογυμνασμένο και γραμμωμένο με ωραία τατουαζ!!
Φέτες κοιλιακοί και κολασμένο κωλαράκι το οποίο και περιποιήθηκα δεόντως στα τέσσερα και ιεραποστολικά.
Εργαλείο μεγάλο και αρκετά κουρμπαριστό  :2funny:   ...δουλεύει όμως εξαιρετικά.
Δυνατή και στο ενεργητικό όπου και με βασάνισε για πολύ ώρα σε πολλές στάσεις πριν τελειώσω.
Ευγενική, χαμογελαστή και πεντακάθαρη!!!
Προσωπικά έμεινα ευχαριστημένος σε αντίθεση με άλλους φίλους...

Θα ανέβαζα κανονική κριτική αλλά δεν υπήρχε ανάλογα λινκ για το μωρό.
χαλαλι τα 100 ευρα τυπε....να μας περισσευαν και εμας καλα θα ταν  :'(
 

Nikitas7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2012
Μηνύματα
475
Like
1.725
Πόντοι
201
Με Sil Bermudez μίλησα το πρωί στο insta, 
100 θέλει μισάωρο 150 ώρα
Δεν παίρνει πιπα λόγω πλαστικές στη μύτη
Αν έχει επισκεφθεί κάποιος ας ενημερώσει
 

spat

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
65
Κριτικές
9
Like
91
Πόντοι
0
Γενική ερώτηση για όσους πηγαίνουν με ξένες τρανσ,  όταν παίρνεις τηλ ή στέλνεις μήνυμα σου απαντάει η ίδια η τρανσ η κάποια που τις διαχειριζεται ? Επίσης έχω βάλει στο μάτι την Gabriella ferrari, αν της παζαρεψω λίγο τιμή να μου το κάνει 50 για μισάωρο λέτε να δεχτεί? Το κάνει κανείς ?
Αν είναι 2 στο ίδιο σπίτι απαντάει αυτή που μιλάει καλύτερα Αγγλικά.Οταν ήταν η Ιβάνα στην Ελλάδα πάντα αυτή απαντούσε στις κλησεις και ας ήταν αλλες 2-3 μαζί της.Στα μηνύματα εχουν κάποια τυποποιημένα sms με την διεύθυνση και τις τιμές που σου στέλνουν.Οσο για το παζάρεμα που λες δεν νομίζω να καταφέρεις τίποτα.
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Αν είναι 2 στο ίδιο σπίτι απαντάει αυτή που μιλάει καλύτερα Αγγλικά.Οταν ήταν η Ιβάνα στην Ελλάδα πάντα αυτή απαντούσε στις κλησεις και ας ήταν αλλες 2-3 μαζί της.Στα μηνύματα εχουν κάποια τυποποιημένα sms με την διεύθυνση και τις τιμές που σου στέλνουν.Οσο για το παζάρεμα που λες δεν νομίζω να καταφέρεις τίποτα.
100 ειναι πολλα νομιζω για 30 λεπτα γαμησι, ελεος ενα γαμησι ειναι δεν θα τις σκοτωσουμε κιολας.....και το χειρωτερο ειναι οτι πολλες ειναι ξεπετες, εκει τι κανεις που ξερεις οτι εχασες 100 ευρω για την πλακα?
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Ζητάει κανείς καλύτερη τιμή όταν πάει με ξένη ? Αν ναι δέχονται ? Θέλω όπως και διποτε να πάρω μία αλλά 100 είναι πολλά, ως φοιτητής δεν μπορώ να πεταω έτσι τα εκατοσταρικα....
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.715
Like
2.380
Πόντοι
456
Ζητάει κανείς καλύτερη τιμή όταν πάει με ξένη ? Αν ναι δέχονται ? Θέλω όπως και διποτε να πάρω μία αλλά 100 είναι πολλά, ως φοιτητής δεν μπορώ να πεταω έτσι τα εκατοσταρικα....
άστο φίλε.. όταν μεγαλώσεις και πιάσεις δουλειά θάχεις καιρό να πας με βραζιλιάνα.. να ξέρεις φοιτητικό δεν έχουν αυτές
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
άστο φίλε.. όταν μεγαλώσεις και πιάσεις δουλειά θάχεις καιρό να πας με βραζιλιάνα.. να ξέρεις φοιτητικό δεν έχουν αυτές
λες να της δειξω το πασο?
θελω να πιασω δουλεια ρε γαμωτο αλλα εχω ενα σοβαρο προβλημα.........βαριεμαι να δουλευω  :(
 

spat

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
65
Κριτικές
9
Like
91
Πόντοι
0
Ciao guys, exei vrethei kapoios teleutaia me thn Sarah na enhmerwsei ton kosmo! h teleutaia kritikh einai arketa palia! ;) merci
Είναι στη χώρα μας εδώ και παρα πολύ καιρό,προφανώς γιατί έχει μόνιμους πελάτες.Πιθανόν και πλούσιους γιατι πηγαίνει στα 2 ακριβά ξενοδοχεία στο σύνταγμα.Την συνάντησα τον Σεπτέμβρη ή Οκτωβρη αν θυμάμαι καλά και δεν της σηκώθηκε ποτέ ενω της είχα πει για ενεργοπαθητικό προγραμμα.Μου είπε οτι είχε 3 ραντεβού την προηγουμενη μέρα και ηταν κουρασμένη.Σε παλιότερη συναντησή μας παντως ήταν δυναμίτης!!
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Σκεφτομαι να επενδυσω 100 γκαφρά σε βραζιλιανα αλλα επειδη ειναι πολλα για την τσεπη μου κατατοπιστεμαι να διαλεξω μια καλη
Αυτη την εβλεπα σε τσοντες και μου αρεσε Αυτες οι 3 εχουν ωραιο βραζιλιανικο σωμα , , Ποιες εχετε δοκιμάσει και αξίζουν? Μπορειτε αν θελετε να προτείνεται και αλλη απο το
 

Dokimastis99

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Σκεφτομαι να επενδυσω 100 γκαφρά σε βραζιλιανα αλλα επειδη ειναι πολλα για την τσεπη μου κατατοπιστεμαι να διαλεξω μια καλη
Αυτη την εβλεπα σε τσοντες και μου αρεσε Αυτες οι 3 εχουν ωραιο βραζιλιανικο σωμα , , Ποιες εχετε δοκιμάσει και αξίζουν? Μπορειτε αν θελετε να προτείνεται και αλλη απο το
Αρχικα πες μας τι θέλεις να ρόλο θέλεις να 'δοκιμασεις'...
 

SLK200GR

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2008
Μηνύματα
782
Like
262
Πόντοι
26
Σκεφτομαι να επενδυσω 100 γκαφρά σε βραζιλιανα αλλα επειδη ειναι πολλα για την τσεπη μου κατατοπιστεμαι να διαλεξω μια καλη
ανεβηκε τελικα η ταριφα?καλα μου ελεγε μια φιλη  μου ,εχεις δεν εχεις  τα βιτσια ο κοσμος  τα πληρωνει
 

alexandros8814

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2011
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
13
Πόντοι
0
Την επισκέπτηκα το μεσημέρι και μπορώ να πω οτι έχω πάθει σοκ! Δεν είναι απλά τόσο όμορφη και θηλυκή που δε θα πήγαινε ποτέ το μυαλό σου ότι είναι τρανς, είναι ίσως η πιο όμορφη γυναίκα έχω δει. Απίστευτο σώμα, πανέμορφο πρόσωπο και άψογη συμπεριφορά και συμμετοχή.  Το εργαλείο μετρίου μεγέθους αλλά σηκώθηκε στο προκαταρκτικά και δεν έπεσε ποτέ. Αν πρέπει να πω κάτι αρνητικό, είναι ότι δε μιλάει γρι αγγλικά, όπως οι περισσότερες βραζιλιάνες. Από ότι μου είπε θα μείνει όλο το καλοκαίρι. Νομίζω ήρθε η ώρα η βασίλισσα Μπιάνκα να παραδώσει το στέμα της!
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
ανεβηκε τελικα η ταριφα?καλα μου ελεγε μια φιλη  μου ,εχεις δεν εχεις  τα βιτσια ο κοσμος  τα πληρωνει
μας πιανουν στην αναγκη τα τρίτσολα τυπε αστα να πανε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom