Νέα

Νέα πιάτσα στο Κορωπί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckable
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
συγνωμη ρε παιδια..εγω οσες φορες εχω περασει το σημειο και πιστεπστε ειναι πολλεσ διοτι παω λααυριο για το χομπι μου δεν εχω δει τιποτα και καμια..που στο καλο ειναι

Η Φωτογραφια που ποσταρα πιστευω ειναι κατατοπιστικοτατη.
Αν δεις στα δεξια υπαρχει η ταμπελα που λεει Σπατα!
Κατηφοριζοντας την Μαρκοπουλου περνοντας την INTRAKOM (στο δεξι σου χερι),
φτανεις στο πρωτο φαναρι.
Εκει εισαι!
 

simos40

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2011
Μηνύματα
79
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
8α κατεβω φιλε σαββατο..οποτε 8α σας πω..πιστεβω να βρε8η κατι στο δρομο μου..τα ξερω αυτα τα φαναρια ο δρομος ειναι γεματος με κτηρια της ιντρακομ
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Η Φωτογραφια που ποσταρα πιστευω ειναι κατατοπιστικοτατη.
Αν δεις στα δεξια υπαρχει η ταμπελα που λεει Σπατα!
Κατηφοριζοντας την Μαρκοπουλου περνοντας την INTRAKOM (στο δεξι σου χερι),
φτανεις στο πρωτο φαναρι.
Εκει εισαι!
Βαλε και ενα βελος πανω απο την κοπελα στην κολωνα γιατι μαλλον δεν την ειδανε
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Βαλε και ενα βελος πανω απο την κοπελα στην κολωνα γιατι μαλλον δεν την ειδανε

ικανοποιημενος?   :grin:


αν και εδω που τα λεμε συναθλητη χαλια δουλεια εκανες....
εισαι μακρια  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • dsc00659nj2.jpg
    dsc00659nj2.jpg
    148,2 KB · Εμφανίσεις: 78

mavex

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2010
Μηνύματα
69
Like
0
Πόντοι
0
κάνα νέο ρε παιδιά έχουμε?
 

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.395
Κριτικές
3
Like
848
Πόντοι
96
Σήμερα που πέρναγα είδα μια ψηλή ξανθιά με καρέ μαλλί,καλό μου φάνηκε. Κατά καιρούς, επειδή περνάω συχνά λόγω δουλειάς, έχω δει μέχρι κ 3 να περιμένουν. Προσέξτε μόνο μην είναι τπτ γύφτισσες  γιατί εκεί κοντά έχει καταυλισμό 
 

ballader

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
κάνα νέο ρε παιδιά έχουμε?

οι διακοπες τελείωσαν, τα κορίτσια έπιασαν πάλι δουλειά.
Σημερα το μεσημέρι ήταν και οι 2 εκεί.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ εμεις διαβάζουμε, βλέπουμε και γράφουμε.
          Οι άλλοι γαμάνε και δεν γραφουν.
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΣ
 

fortune

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2008
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
οι διακοπες τελείωσαν, τα κορίτσια έπιασαν πάλι δουλειά.
Σημερα το μεσημέρι ήταν και οι 2 εκεί.
ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ εμεις διαβάζουμε, βλέπουμε και γράφουμε.
           Οι άλλοι γαμάνε και δεν γραφουν.
ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΜΑΣ

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

wiser

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
227
Κριτικές
22
Like
237
Πόντοι
31
Επιβεβαιώνω. Σάββατο κατά τις 13:30 περνώντας από το αναφερόμενο σημείο ήταν 2 κορασίδες. Η μία με ξανθό μαλί φαινόταν πολύ μάχιμη, η άλλη μελαχροινή κοντούλα παχουλή - όχι ιδιαίτερα πράγματα. Δεν μπόρεσα να σταματήσω γιατί είχα την οικογένεια μαζί μου.
Κατά την επιστροφή (περίπου 16:00) έφευγαν και μάλιστα φώναζαν και κάποια άλλη, οπότε προφανώς είναι 3.
 

trample

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Σήμερα που πέρναγα είδα μια ψηλή ξανθιά με καρέ μαλλί,καλό μου φάνηκε. Κατά καιρούς, επειδή περνάω συχνά λόγω δουλειάς, έχω δει μέχρι κ 3 να περιμένουν. Προσέξτε μόνο μην είναι τπτ γύφτισσες  γιατί εκεί κοντά έχει καταυλισμό 

εχεις δικιο... και εμενα τουλαχιστον η μελαχρινη εκανε μπαμ οτι ειναι γυφτισα...
τα αλλα δυο τρωγωντε ευχαριστα....
τωρα απο υπηρεσιες δεν ξερω...
το σκεφθωμε παντως να δοκιμασω..
 

tassio

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Αν προλάβεις. Σήμερα μεσημέρι 3:30 περίπου  τις μάζεψε ένα περιπολικό και τις 3
 

trample

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Αν προλάβεις. Σήμερα μεσημέρι 3:30 περίπου  τις μάζεψε ένα περιπολικό και τις 3
τωρα εξηγητε!!
πηγα αποφασισμενος σημερα και δεν βρηκα καμμια...
σκεφθηκα οτι επεσε πολυ δουλεια! και περιμενα κανα τεταρτο...αλλα τιποτα και εφυγα...
κριμα...
ελπιζω να μην χαθει η πιατσα...
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
166
τωρα εξηγητε!!
πηγα αποφασισμενος σημερα και δεν βρηκα καμμια...
σκεφθηκα οτι επεσε πολυ δουλεια! και περιμενα κανα τεταρτο...αλλα τιποτα και εφυγα...
κριμα...
ελπιζω να μην χαθει η πιατσα...
Οταν γαμησαν οι μπατσοι, τις πηγαν πισω !!!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

tassio

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ναι περναω καθε μεσημέρι οταν τελειωνω απο δουλεια. Εκει ήταν κ οι 3 σήμερα
 

maik_mk

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2009
Μηνύματα
7.283
Like
1.504
Πόντοι
266
Αν προλάβεις. Σήμερα μεσημέρι 3:30 περίπου  τις μάζεψε ένα περιπολικό και τις 3
Ναι περναω καθε μεσημέρι οταν τελειωνω απο δουλεια. Εκει ήταν κ οι 3 σήμερα

μικρο το κακο που τις επιασαν, λογικο να ξαναγιρισουν, συμφωνα με το νεο νομο που περασε ο γιωργακης αποδικνειεται οτι θελει μια χωρα μπουρδελο μενα ματσο πουτανες, η αδηλωτη πορνεια, κοινως πεζοδρομιο ή πιατσα, θεωρητε πταισμα, οποτε απλα περνουν τα στοιχεια των κοριτσων και τις αφηνουν ελευθερες, αντι να κανουν κατι να παμε μπροστα, μας πηγε 50 χρονια πισω, αντι να δωσει κινητρο για να γινουν νομιμες και να να υπαρξει και ενας ελεγχος, μιας και ολα τα νοσηματα πλεον εχουν βαρεσει κοκκινο, μια και σπασαμαι αλλο ενα αρνητικο ρεκορ σαν χωρα, αυτο τον φωρεων hiv και λοιπον ασθενειων σαν ανεπτυγμενη θεωρητικα χωρα(συμφωνα με αρθρο που διαβασα και βαση αναλογιας πληθισμου ναι και σε αυτο παμε μπροστα ) αυτος απελευθερωσε την παρανομη πορνεια  απλα για να μην κουρασει τον καμενο εγγεφαλο του να σκεφτει τις συνεπειες, πλεον δεν υποχρεωνονται ουτε στο να κανουν γενικες εξετασεις αμα πιαστουν, οπου σε αλλα κρατη παρανομες πιατσοβιες περνουν απο ολες ανεξερετος εξετασεις και αν βρεθουν θετικες η ποινη γινετε κακουργημα για εκθεση σε κινδινο, η ακομα και αποπειρα δολοφονειας αναλογα με το ποσο σοβαρη  ειναι η ασθενεια. και μετα εμας μας φταινε οι μπατσοι που ακομα και συληψη να κανουν βρησδκουν τον μπελα τους, γιατι και το να συλαβουν απαγορευεται :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

oreos351

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
pou akrivos re paidia piga kata tis 12 to mesimeri exthes kai den vrika tipota exoume kana til mpori kapoios na mou stili pm pou akrivos thanksssss
 

guts40

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
353
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
pou akrivos re paidia piga kata tis 12 to mesimeri exthes kai den vrika tipota exoume kana til mpori kapoios na mou stili pm pou akrivos thanksssss
Φίλε συναγωνιστή, κατεβαίνεις την Μαρκοπούλου, περνάς την intracom, την  hertz που θα δεις στα αριστερά σου, και στο πρώτο φανάρι που θα συναντήσης είναι το στέκι... Έχει εκεί μια πινακίδα που λέει αριστερά Σπάτα και ένα μεγάλο κτίριο που κτίζετε αριστερά της διασταύρωσης. Έλπίζω να έγινα κατατοπιστικός. Κοίτα λίγο σε προηγούμενα post, υπάρχει φώτο από συναγωνιστή. Εκεί συχνάζουν ένα Ξανθό ψηλό με βύζους και ένα μελαχροινό κοντό στρουμπολό. 30 πίπα κ 40 σεξ αλλά δεν λένε τίποτα. Τίμησα μια φορά το ξανθό αλλά ψόφια πράγματα.... Δεν πρόκειται ξανά... Τώρα δεν θέλω να σε μπλέξω αλλά εάν προχωρήσεις λίγο πιο κάτω, αριστερά υπάρχει ένας γύφτικος καταυλισμός, εεεε!!!.... πότε πότε εμφανίζετε απέναντι από το μαγαζί με τις επιγραφές που είναι ακριβώς πάνω στη στροφή μετά το φανάρι με τις άλλες κορασίδες, ένα πολύ νόστιμο γυφτοπουλάκι περί των 25 ετών και πολύ λέω, ονόματι Μαρία, λεπτούλι με καλούς βύζους, γαμώ την σκουρόχρωμη πεταχτή ρόγα και καλό πατούρι όπου με 30 ευρόπουλα περνάς φίνα δίχως βιασύνες. Την συναντάς και στην επόμενη διαστάυρωση για Κορωπί ή στην Ford.  Αυτά..........
 

trample

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε συναγωνιστή, κατεβαίνεις την Μαρκοπούλου, περνάς την intracom, την  hertz που θα δεις στα αριστερά σου, και στο πρώτο φανάρι που θα συναντήσης είναι το στέκι... Έχει εκεί μια πινακίδα που λέει αριστερά Σπάτα και ένα μεγάλο κτίριο που κτίζετε αριστερά της διασταύρωσης. Έλπίζω να έγινα κατατοπιστικός. Κοίτα λίγο σε προηγούμενα post, υπάρχει φώτο από συναγωνιστή. Εκεί συχνάζουν ένα Ξανθό ψηλό με βύζους και ένα μελαχροινό κοντό στρουμπολό. 30 πίπα κ 40 σεξ αλλά δεν λένε τίποτα. Τίμησα μια φορά το ξανθό αλλά ψόφια πράγματα.... Δεν πρόκειται ξανά... Τώρα δεν θέλω να σε μπλέξω αλλά εάν προχωρήσεις λίγο πιο κάτω, αριστερά υπάρχει ένας γύφτικος καταυλισμός, εεεε!!!.... πότε πότε εμφανίζετε απέναντι από το μαγαζί με τις επιγραφές που είναι ακριβώς πάνω στη στροφή μετά το φανάρι με τις άλλες κορασίδες, ένα πολύ νόστιμο γυφτοπουλάκι περί των 25 ετών και πολύ λέω, ονόματι Μαρία, λεπτούλι με καλούς βύζους, γαμώ την σκουρόχρωμη πεταχτή ρόγα και καλό πατούρι όπου με 30 ευρόπουλα περνάς φίνα δίχως βιασύνες. Την συναντάς και στην επόμενη διαστάυρωση για Κορωπί ή στην Ford.  Αυτά..........

Φιλε guts40 με ενδιαφερει παρα πολυ για το δευτερο που ανεφερες..(γυφτοπουλακι)
αν εχεις κατι παραπανω να μου πεις...θα το εκτιμουσα...
μενω μακρια απο την περιοχη και δεν γινετε να κοβω βολτα καθε μερα μηπως την πετυχω...
αν θελεις κανε μου pm σε ευχαριστω
 

tassio

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Είναι άλλη μια ξανθιά μαζι με τα 2 που λέει ο φίλος

Το τσιγγανάκι τι ώρες εμφανίζεται φίλος?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom