Νέα

Νέα πιάτσα στο Κορωπί

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fuckable
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 87
  • Εμφανίσεις 41K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ispahan

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
104
Like
2
Πόντοι
1
Ξανθό... ναί, δίμετρο.. ναι, αλλά βάφει τις ρίζες στο μαλλί μαύρες.
Βλέποντας το χέρι να ακουμπάει στο αυτοκίνητο, αναρωτήθηκα ποία η σχέση με
το σαπούνι....
40  :knockinb: και  :pipa2:
30  :pipa2:
Η αλλη φαίνεται ποιό ενδιαφέρουσα.... θα δούμε...
   

την περίπτωση να βάφει απο τις ρίζες και μετα ξανθά την συζητάμε?
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Εχω παρει τηλεφωνο πολλες φορες την τροχαια να ενημερωσω για διαφορες μ@λακιες που βλεπω!
Αρκετες φορες τα τηλεφωνηματα μου εχουν πιασει τοπο!

:sunglasses:
Καλος ρουφ εισαι.Αμα δεν μπορεις να γαμησεις μη χαλας και τις πιατσες για μας που τις γουσταρουμε
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
Εγώ την έκαψα? δλαδή τι έπρεπε να κάνω? να σας πω για μια περιοχή μεταξύ Σταυρού και Λαυρίου κάνουν πιάτσα? Εγώ ,ίσως επειδή δεν είμαι και πολύ έξυπνος και προπάντων καθόλου υστερόβουλος, "χαρηκα" με την πληρότητα των πληροφοριών που είχε το ποστ μου.
Τώρα αν κάποιος από τους μοντ πιστεύει πως έκανα "ζημιά", ας σβήσει το νήμα, δεχόμενος την συγνώμη μου.

Όχι φιλτατε συναγωνιστή. Πολύτιμες υπηρεσίες προσφέρεις όπως οποιοσδήποτε συνεισφέρει στην ενημέρωση χωρις φόβο και με πάθος μόνο για την..''ελευθεροτυπία'' και όχι το πατρονάρισμα.
Δεν ξέρω τον αλλο συναγωνιστή προσωπικά και τους λόγους που τον έκαναν να αντιδράσει όμως χωρίς ίχνος ρατσισμού οι.. αρβανίτες δεν μοιράζονται ούτε.. χαρτοπετσέτα. Κάπου εκεί στα μπαρ έχω κανει κάτι αναφορές για 2-3 απο αυτά στην ευρύτερη περιοχή. Γνώριζα και για αλλα δυο και δεν είπα τίποτα, περιμένοντας κάποιο σχόλιο, κάτι έστω μια ένδειξη. Ακόμη περιμένω όπως και όλοι. Και αυτά που δεν έγραψα ήταν τα ποιο..άγρια της περιοχής. Είχα πετύχει βραδιές να κανουνε κανονική.. ουρά για να πάνε στα ενδότερα. Δεν θα πώ περισσότερα. Δεν έχει νόημα αλλωστε αφου τωρα πλέον δεν ξερω τι ακριβώς γίνεται. Για να επανέλθω όμως στο κυρίως θέμα...Πολύ καλά έκανες και έδωσες την πληροφορία, όπως φυσικά και όσοι συνέβαλλαν για περισσότερη και πληρέστερη..ενημέρωση!
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
Εχω παρει τηλεφωνο πολλες φορες την τροχαια να ενημερωσω για διαφορες μ@λακιες που βλεπω!
Αρκετες φορες τα τηλεφωνηματα μου εχουν πιασει τοπο!

:sunglasses:

1. Κίνηση σε αυτοκινητόδρομο με ταχύτητα άνω των 120 χλμ/ώρα=350.00 + αφαίρεση 60 ημερ. Α.Ο.

Εάν πέσεις σε.. καλό παιδί και δεν σου προσάψει και άλλες 1-2 κατηγορίες μαζί, οπότε η 600αρα, όχι η mercedes είναι εξασφαλισμένη, με ..ροπή προς την 1.000αρα.

Την επόμενη φορά που θα σου έλθει ξανά η διάθεση για ΄΄ενημέρωση΄΄ ξανασκέψου το λίγο παραπάνω.
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Καλος ρουφ εισαι.Αμα δεν μπορεις να γαμησεις μη χαλας και τις πιατσες για μας που τις γουσταρουμε

Γουσταρω τρελα τις πιατσες!
Εσενα που τρεχεις δεν γουσταρω και μου κανεις σφηνες!
Αρα θα σε δωσω στεγνα!  :birdman:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
1. Κίνηση σε αυτοκινητόδρομο με ταχύτητα άνω των 120 χλμ/ώρα=350.00 + αφαίρεση 60 ημερ. Α.Ο.

Εάν πέσεις σε.. καλό παιδί και δεν σου προσάψει και άλλες 1-2 κατηγορίες μαζί, οπότε η 600αρα, όχι η mercedes είναι εξασφαλισμένη, με ..ροπή προς την 1.000αρα.

Την επόμενη φορά που θα σου έλθει ξανά η διάθεση για ΄΄ενημέρωση΄΄ ξανασκέψου το λίγο παραπάνω.

Μα δεν με ενδιαφερει αν εχεις να τα δωσεις! Στα @@ μου!
Θα πληρωσεις οπως και να εχει!  :sunglasses:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Περασμα σημερα κατα τις 10 αλλα μαλλον ηταν νωρις για τα κοριτσια ακομη!
 

jim28

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.928
Κριτικές
26
Like
2.315
Πόντοι
6.955
Είμαι αθηναίος που μετακόμισε στα μεσόγεια πρόσφατα κι θέλω να πω πως είναι πρόβλημα η απουσία studio στην περιοχή των μεσογείων. Χάθηκε ο κόσμος να ανοίξει ενα studio στην Βάρης κορωπίου ή κάποου κοντά στον σταυρό?
 

Seihis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.086
Like
6
Πόντοι
16
Γουσταρω τρελα τις πιατσες!
Εσενα που τρεχεις δεν γουσταρω και μου κανεις σφηνες!
Αρα θα σε δωσω στεγνα!  :birdman:

Και εγω δεν γουσταρω αυτους που ΄΄δινουνε΄΄ γιατι γενικώς και ειδικώς μου την δίνουνε οι καθε λογής..μπατσοι. ένστολοι, με κουκουλες, με περικεφαλαια με οτιδήποτε. Το τι θα δώσεις τωρα και το τι θα..παρεις θα το βρεί ιστορία σίγουρα
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Είμαι αθηναίος που μετακόμισε στα μεσόγεια πρόσφατα κι θέλω να πω πως είναι πρόβλημα η απουσία studio στην περιοχή των μεσογείων. Χάθηκε ο κόσμος να ανοίξει ενα studio στην Βάρης κορωπίου ή κάποου κοντά στον σταυρό?
Στην Βαρης-Κορωπιου υπαρχει η τουλαχιστον υπηρχε κοντα στην Ευελπιδων
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Στην Βαρης-Κορωπιου υπαρχει η τουλαχιστον υπηρχε κοντα στην Ευελπιδων

Δεν υπηρξε ποτε.
Ανοιξε για μια μερα μονο και μετα τελος.

Ηταν στο Κορωπι διπλα απο το λαστιχαδικο στην VolksWagen.

Με αριθμο 34.
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
τι εγινε ρε παιδια πηρε το ματι σας κανα ξεκωλο στα κατεχωμενα;
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Πολλα και διαφορα!
Παντως στο Κορωπι εχει δυνατα μιλφακια τυπε!
Γινεται παιχνιδι???
πιο παλια ειχα μπασει στο αμαξι κατι καυλομιλφ.τωρα βλεπω αναζωπυρωθηκε το θεμα  :zfuck: :zfuck:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
πιο παλια ειχα μπασει στο αμαξι κατι καυλομιλφ.τωρα βλεπω αναζωπυρωθηκε το θεμα  :zfuck: :zfuck:

Εχει πολυ δυνατα κοματια στις τραπεζες ειδικα γινεται πανικος
αλλα και στον δρομο εκει κοντα στν AlphaBank που ειναι και η κεντρικη πλατεια γινεται ΧΑΜΟΣ απλα!
Ολες στα παπουταδικα γυρω γυρω ειναι!

Ριχνουν και κλεφτες ματιες να δουν αν τις παρατηρεις! Και γουσταρουν!  :rockon:

Σ.Σ. ΔΕΝ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΠΟΥΤΑΝΕΣ!!!  :tooth:
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
140
Πόντοι
7.985
Φωτογραφικο υλικο απο το σημειο!

dsc00659nj.jpg
 

simos40

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2011
Μηνύματα
79
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
συγνωμη ρε παιδια..εγω οσες φορες εχω περασει το σημειο και πιστεπστε ειναι πολλεσ διοτι παω λααυριο για το χομπι μου δεν εχω δει τιποτα και καμια..που στο καλο ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom