Νέα

Νάνσυ – Η αδύνατη μελαχρινούλα που θα σε τρελάνει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexinasi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
επειδή ρώτησα εάν δέχονται κάρτες με αποκαλείς αλλιώς?

[size=10pt][size=10pt]στις μέρες μας με capital control γιατί να μην πληρώσω με κάρτα χρεωστική[/size][/size]    :jerking: :jerking: :jerking:
 
sorry "καιολας".


θα πάω πέμπτη παρασκευή και θα σας πω εντυπώσεις.

ευχαριστώ και πάλι.
 

KINGLUCAS1975

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2017
Μηνύματα
186
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
1

στην αμερική file μου και γενικά εξωτερικό κανεις τα πάντα με κάρτα

εγώ με 870 ανά 2εβδομάδες πως θα περάσω?

έχουμε και τις πουτάνες που θέλουν μετρητά :)

δες το έτσι!
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
OP
OP
sexinasi

sexinasi

Call-Girl
Εγγρ.
3 Μαρ 2017
Μηνύματα
392
Like
2
καλημέρα ζουζουνια είμαι εδώ και σας περιμένω  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • ΝΑΝΣΥ (22).jpg
    ΝΑΝΣΥ (22).jpg
    83,8 KB · Εμφανίσεις: 18
OP
OP
sexinasi

sexinasi

Call-Girl
Εγγρ.
3 Μαρ 2017
Μηνύματα
392
Like
2
καλημέραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα  zadren  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

arfo35

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
46
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους! μια κριτικη βρε παιδια ενας που εχει παει με την νανσυ δεν υπαρχει??? αν θελει καποιος συναγωνιστης να γραψει κατι θα ηταν καλο πιστευω για πολλους! ευχαριστω εκ των προτερων!
 
OP
OP
sexinasi

sexinasi

Call-Girl
Εγγρ.
3 Μαρ 2017
Μηνύματα
392
Like
2
καλησπερα σε ολους! μια κριτικη βρε παιδια ενας που εχει παει με την νανσυ δεν υπαρχει??? αν θελει καποιος συναγωνιστης να γραψει κατι θα ηταν καλο πιστευω για πολλους! ευχαριστω εκ των προτερων!
zadren κάτι θέλει να πι ο ποιήτεις εδώ  :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.444
Κριτικές
17
Like
2.493
Πόντοι
2.756
καλησπερα σε ολους! μια κριτικη βρε παιδια ενας που εχει παει με την νανσυ δεν υπαρχει??? αν θελει καποιος συναγωνιστης να γραψει κατι θα ηταν καλο πιστευω για πολλους! ευχαριστω εκ των προτερων!
σε ευχαριστουμε για τις συμβουλες σου αλλα,,,,φιλε μαλλον μας δουλευεις ετσι???? γιατι εισαι τεμπελης και δεν ψαχνεις να βρεις? γιατι τα θελεις ολα στο πιατο?

ρε φιλε λιγο πιο πισω τα εχεις ολα


ενας μαλακας εκανε μια μουφα κριτικη (για το τι κανει η κοπελα στο κομοδινο σωστα τα εγραψε)

διαβασε τις 3 σελιδες ...ολα εκει ειναι!

Με λιγα λογια αν βαριεσαι και να διαβασεις αυτα που σου εστειλα, ΝΑΙ! πας και οταν τη δεις δωσε της πολλα φιλακια απο ολους εμας που την εχουμε δει εδω μεσα.....
 

arfo35

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2008
Μηνύματα
44
Κριτικές
2
Like
46
Πόντοι
0
καταρχην φιλε δεν εδωσα σε κανεναν συμβουλες. απλα εκανα μια ερωτηση. δευτερον επειδη τυχαινει να διαβαζω που και που, αυτη η κριτικη μου ξεφυγε δεν την ειδα. ζητω συγνωμη! αλλα απο την αλλη εσυ γιατι θιχτηκες ??? γκομενα σου ειναι και βιαστικες τοσο πολυ  να την υποστηριξεις??την κυρια την ξερω την εχω δει απο κοντα οταν ηταν στο ακροπολη, αλλα δεν την πηρα τοτε γιατι δεν εκανε ακαποτο στοματικο και ειχα φυγει! αλλα ηταν πολυ ωραια γυναικα θυμαμαι! και ειπα να ρωτησω καποιον απο εδω τωρα που δουλευει μονη , αν πηγε μαζι της να μαθω εντυπωσεις,για να παω και εγω!
αλλα ρε φιλε κουλαρε λιγο! μην εξαπτεσαι τοσο ευκολα, και μην παει συνεχεια ο νους σας οτι ο αλλος εχει πονηρο και κακο σκοπο οταν ρωταει κατι.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom