Νέα

Νάνσυ – Η αδύνατη μελαχρινούλα που θα σε τρελάνει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexinasi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
sexinasi

sexinasi

Call-Girl
Εγγρ.
3 Μαρ 2017
Μηνύματα
392
Like
2
καλημέρα ζουζουνια είμαι εδώ και σας περιμένω :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
OP
OP
sexinasi

sexinasi

Call-Girl
Εγγρ.
3 Μαρ 2017
Μηνύματα
392
Like
2
καλημέρα ζουζουνια είμαι εδώ και σας περιμένω  :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

nikos34343

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2017
Μηνύματα
61
Κριτικές
2
Like
39
Πόντοι
0
καλημερα στο ομορφο κοριτσι....
 
OP
OP
sexinasi

sexinasi

Call-Girl
Εγγρ.
3 Μαρ 2017
Μηνύματα
392
Like
2

Συνημμένα

  • ΝΑΝΣΥ (15).jpg
    ΝΑΝΣΥ (15).jpg
    84,9 KB · Εμφανίσεις: 14
OP
OP
sexinasi

sexinasi

Call-Girl
Εγγρ.
3 Μαρ 2017
Μηνύματα
392
Like
2
1)το πρόγραμμα μου είναι στα 60 ευρώ
και είναι μασάς+σεξ+στοματικο περίπου 30 λεπτά 1 εκτόνωση

2)το πρόγραμμα μου είναι στα 80 ευρώ
και είναι μασάς+σεξ+στοματικο περίπου 1 ωρα 2 εκτόνωσης
δεν κανο προκτικο
έχω δικό μου χώρο ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ από 11:00πμ-19:00μμ κάθε μέρα
 

m.s.i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2015
Μηνύματα
95
Κριτικές
3
Like
236
Πόντοι
280
καλησπερα...δεν ξερω πως θα φανει αυτο που θα γραψω αλλα ειχα τραγικη εμπειρια...πηρα τηλ με σκοπο να περασω απο εκει ..αφου ρωτησα αν μπορω να παω ξεκινησα κανονικοτατα και φτανοντας περνω τηλεφωνο να μου ανοιξουν καθως πρωτη φορα επισκεψη εκει...ανοιγουν την κατω πορτα...και ρε φιλε ανεβενω πανω και εκτος οτι δεν ανοιξε ποτε καμια πορτα δεν σηκωναν το τηλεφωνο... αν αυτο ειναι επαγγελματισμος εγω ειμαι αεροπορος.. τι εχει να πει το γραφειο γι αυτο??
 
OP
OP
sexinasi

sexinasi

Call-Girl
Εγγρ.
3 Μαρ 2017
Μηνύματα
392
Like
2
καλησπερα...δεν ξερω πως θα φανει αυτο που θα γραψω αλλα ειχα τραγικη εμπειρια...πηρα τηλ με σκοπο να περασω απο εκει ..αφου ρωτησα αν μπορω να παω ξεκινησα κανονικοτατα και φτανοντας περνω τηλεφωνο να μου ανοιξουν καθως πρωτη φορα επισκεψη εκει...ανοιγουν την κατω πορτα...και ρε φιλε ανεβενω πανω και εκτος οτι δεν ανοιξε ποτε καμια πορτα δεν σηκωναν το τηλεφωνο... αν αυτο ειναι επαγγελματισμος εγω ειμαι αεροπορος.. τι εχει να πει το γραφειο γι αυτο??
 
OP
OP
sexinasi

sexinasi

Call-Girl
Εγγρ.
3 Μαρ 2017
Μηνύματα
392
Like
2
καλησπερα...δεν ξερω πως θα φανει αυτο που θα γραψω αλλα ειχα τραγικη εμπειρια...πηρα τηλ με σκοπο να περασω απο εκει ..αφου ρωτησα αν μπορω να παω ξεκινησα κανονικοτατα και φτανοντας περνω τηλεφωνο να μου ανοιξουν καθως πρωτη φορα επισκεψη εκει...ανοιγουν την κατω πορτα...και ρε φιλε ανεβενω πανω και εκτος οτι δεν ανοιξε ποτε καμια πορτα δεν σηκωναν το τηλεφωνο... αν αυτο ειναι επαγγελματισμος εγω ειμαι αεροπορος.. τι εχει να πει το γραφειο γι αυτο??
καλησπέρα μωρο,δεν είμαι γραφείο είμαι η ΝΑΝΣΥ και στο χωρο μου δεχτούμε τους πάντες.αυτο μπορουν να το επιβεβαιώσουν όλη.
να είσαι καλά φιλια  :-*
 
OP
OP
sexinasi

sexinasi

Call-Girl
Εγγρ.
3 Μαρ 2017
Μηνύματα
392
Like
2
1)το πρόγραμμα μου είναι στα 60 ευρώ
και είναι μασάς+σεξ+στοματικο περίπου 30 λεπτά 1 εκτόνωση

2)το πρόγραμμα μου είναι στα 80 ευρώ
και είναι μασάς+σεξ+στοματικο περίπου 1 ωρα 2 εκτόνωσης
δεν κανο προκτικο

Νάνσυ 6972107735
Νάνσυ 6972107735
Νάνσυ 6972107735
έχω δικό μου χώρο ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ από 11:00πμ-19:00μμ κάθε μέρα
 

Συνημμένα

  • ΝΑΝΣΥ (21).jpg
    ΝΑΝΣΥ (21).jpg
    25 KB · Εμφανίσεις: 21
  • ΝΑΝΣΥ (20).jpg
    ΝΑΝΣΥ (20).jpg
    37,3 KB · Εμφανίσεις: 17
  • ΝΑΝΣΥ (18).jpg
    ΝΑΝΣΥ (18).jpg
    28,6 KB · Εμφανίσεις: 19
OP
OP
sexinasi

sexinasi

Call-Girl
Εγγρ.
3 Μαρ 2017
Μηνύματα
392
Like
2
θέλω να  ευχαριστήσω όλους τους φίλους  μου για της συντροφιά σας κάθε μέρα και για τα καλά σας λογία. να έχετε ένα κάλο βράδυ από μένα και να είστε πάντα καλά και καυλιάρηδες οπός παντα.η ζωή είναι ωραία δεν χριασετε να την κάνουμε μίζερη για κανέναν και για τίποτα  


gian45 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Δ
BARLONG Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
aris499 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
psikakos Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
aoratos33_2 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
jimadams71 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
ref.lexx Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
George Marrired Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
steeve Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Παντελης Καποτας Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
giannisag Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
makmak Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
NickGeek Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
sostim Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
petroszzr Προσωπικό μήνυμα (Σε σύνδεση)
kikoman Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Stelios Par Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
STAVROS STAVRIDIS Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
hobit Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
St.Stv Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
Ampelales Προσωπικό μήνυμα (Σε σύνδεση)
DarkEvil Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
alex1963 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) E-mail
manolis69 Προσωπικό μήνυμα (Σε σύνδεση)
Runar Προσωπικό μήνυμα (Σε σύνδεση) E-mail
GottesDionysos Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
mkce12 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
zilberto Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης)
niksik Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) E-mail
grkcpl2003 Προσωπικό μήνυμα (Σε σύνδεση) E-mail Διαγραφή φίλου
flo13 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
sbubi Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
calomparis Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
nikos708 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
giannis meletis Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
kwlosproxths Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
ACHILEAS77 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
elton tony Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
thomas tommy Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
dim.dim Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
ALITIS84 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
mallias78 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
g antz Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
xailis1951 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
vagabond Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
pskal Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
Kontopodis Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
panic231 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) E-mail Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
stam_dim Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
charis205 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) E-mail Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
Βασιλοφρων13 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
ΤΑΣΟΣ_mamakias Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
Raptoras1983 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
elisasxt Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Blackmoonsxt@gmail.com Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
ΙΟΝ Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
kostas1963 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
ganimidis83 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
f21 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
tomtomclub Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
dream_up$ Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
shin_ Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
juanmanuel Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) E-mail Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
numpas Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
unrecordable29 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
τρελος!!! Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
Marco Conte Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
maniouel Προσωπικό μήνυμα (Σε σύνδεση) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
Noah_1 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
astronautis@@@ Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
kifisiotis1 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
ESESI Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
koproskulo21 Προσωπικό μήνυμα (Σε σύνδεση) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
xenos fontas Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
nikos34343 Προσωπικό μήνυμα (Σε σύνδεση) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
chrisra Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
HONDACRV Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
anton55 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
GIORGIOGENT Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
propper79 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
stevek Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
kostantinosAntheos Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
tester31 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
THANOS1981H Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
dremm Προσωπικό μήνυμα (Σε σύνδεση) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
NikosIwannou Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
panagio29 Προσωπικό μήνυμα (Εκτός σύνδεσης) Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου Διαγραφή φίλου
pantelisathina Προσωπικό μήνυμα (Σε σύνδεση)
 

Συνημμένα

  • xeili 1.jpg
    xeili 1.jpg
    15,5 KB · Εμφανίσεις: 18

Επισκέπτης
θέλω να  ευχαριστήσω όλους τους φίλους  μου για της συντροφιά σας κάθε μέρα και για τα καλά σας λογία. να έχετε ένα κάλο βράδυ από μένα και να είστε πάντα καλά και καυλιάρηδες οπός παντα.η ζωή είναι ωραία δεν χριασετε να την κάνουμε μίζερη για κανέναν και για τίποτα  

Επ..  προς τι η λίστα?  δεν χρειαζεται
 
OP
OP
sexinasi

sexinasi

Call-Girl
Εγγρ.
3 Μαρ 2017
Μηνύματα
392
Like
2
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

1)το πρόγραμμα μου είναι στα 60 ευρώ
και είναι μασάς+σεξ+στοματικο περίπου 30 λεπτά 1 εκτόνωση

2)το πρόγραμμα μου είναι στα 80 ευρώ
και είναι μασάς+σεξ+στοματικο περίπου 1 ωρα 2 εκτόνωσης
δεν κανο προκτικο

Νάνσυ 6972107735
Νάνσυ 6972107735
Νάνσυ 6972107735
έχω δικό μου χώρο ΣΥΓΓΡΟΥ ΦΙΞ από 11:00πμ-19:00μμ κάθε μέρα
 

Συνημμένα

  • xeili 1.jpg
    xeili 1.jpg
    15,5 KB · Εμφανίσεις: 14

koproskulo21

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.345
Κριτικές
17
Like
1.208
Πόντοι
2.300
ΠΩΠΩ  κατι τσιμπουκόχειλα......................
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom