Νέα

Να δημοσιεύσουν εξετάσεις εδώ στο site οι ιερόδουλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
11
Πόντοι
16
Όχι ρε παιδιά, είπαμε! Απλά εγώ προσωπικά όταν ξαναπάω με εκδιδόμενη θα ζητήσω πρώτα ευγενικά τα χαρτιά της. Έτσι πιστεύω πρέπει να γίνεται. Και από την πλευρά των κοριτσιών είναι βασικό πλέον να κόψουν τα 69, και τα ελεύθερα στοματικά. Δεν θα'θελα να πάω με μια κοπέλα που μπορεί να έχει κάτι από άλλο συναγωνιστή.Έστω κι αν κάνω με προφύλαξη ό,τι κάνω.
 

Errikos77

Μέγας
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
2.627
Κριτικές
99
Like
5.172
Πόντοι
4.280
εγω ενα ξερο οποιος φοβαται πεφτει κ κοιμαται κ αμα δε μπορεις γινε κομμωτης σιγα μην κοψω τα ελευθερα
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
Ασε μας ρε Αμαντα, ποιον δουλευεις τωρα?
Και πες οτι κανεις εξετασεις καθε 10 μερες, σ' αυτες τις 10 μερες αμα εσυ γαμιεσαι με 100 τυπους, που ξερω εγω αν εχεις βαλει καποτα ή οχι?
Ή μηπως θα μου ζητησεις να σε εμπιστευτω?
Αυτο με τις εξετασεις δεν εχει κανενα, μα απολυτως κανενα νοημα.
Οπως μπορει να γαμησεις την κοπελα σου χωρις καποτα και να κολλησεις κατι, ετσι μπορει να γαμησεις και μια πουτανα και να κολλησεις κατι.
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχουν στοχευσει εσας, δεν εχει λογικη ολο αυτο.
Κ επισης δεν εχει λογικη αυτο που κανεις εσυ, που κρινεις τις υπολοιπες για το πως γαμιονται, αν το κανουν με ή χωρις.
Εσυ να κοιτας τι κανει το δικο σου το μουνι και να μην ασχολεισαι με τα μουνια και τις πουτσες των αλλων.

Αντε γιατι σας σιχαθηκα ολους τους υποκριτες εδω μεσα, ξαφνικα ανακαλυψατε το HIV και τις εξετασεις αιματος.
Ποιος ζηταει εξετασεις απο την κοπελα του πριν τη γαμησει χωρις καποτα?? Ε?? ΜΑΛΑΚΕΣ??? ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΣΑΣ??? ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΡΘΕΝΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ! ΞΕΡΕΤΕ ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ ΕΠΑΙΡΝΕ ΠΙΠΕΣ???
Αντε μου στο διαολο λοιπον ολοι σας που οχι μονο πληρωνετε για να γαμησετε και ζητατε και εκπτωση, αλλα θελετε και και καθαρο μουνακι ξυρισμενο, ελεγμενο και να μην το πηδανε αλλοι, παρα μονο ελληνες, αλλα να ειναι και καθαροι ελληνες, αλλα και να μη χυνουν στα σεντονια, να μην τριζει το πατωμα, να εχει και νιπτηρα, να να ναααααααααααα

ΝΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΤΑ ΛΟΒΟΤΟΜΗΜΕΝΑ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΑΣ!
ΑΜΑ ΓΑΜΑΤΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΚΑΙ ΑΚΑΠΟΤΑ ΣΚΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ, ΑΛΛΙΩΣ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΝ!
Ελεος πια με την κλαψα και την υποκρισια σας!

Εμεις ειμαστε το κρατος ρε μαλακες! Ποιος περιμενετε να σας ελεγχει, μια ζωη θελετε μπαμπουλα?!
Και το παιδι μας εμεις πρεπει να το προσεχουμε και το παιδι του φιλου μας να το νοιαζομαστε!
Μαθετε να μην κοιτατε μονο την παρτη σας, γιατι αμα κλεινετε τα ματια στο προβλημα συνεχεια, καποια στιγμη θα μπει το αγγουρι στον κωλο σας και αντε να το βγαλετε!

Κοψτε τις μαλακιες λοιπον και προσεχτε! Προσεχτε τους ευατους σας και οποιον αλλο μπορειτε να προσεξετε!
Ουτε η πουτανα θα νοιαστει για σας, ουτε το κρατος.
Μονοι μας ειμαστε, μεταξυ μας.
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Ουτε εγω πιστευω οτι πρεπει να δημοσιευτουν οι εξετάσεις,γιατι  ειναι πανευκολο να ανεβασεις οτι πλαστο χαρτι γουσταρεις.Και εγω μπορω να φτιαξω χαρτι οτι πέρασα το lower παρολο που δεν το πηρα.Και απο κοντα να δω χαρτια παλι δεν θα εχω εμπιστοσυνη σε αυτα που λεει διοτι ανετα πλαστογραφουντε.Οποτε οπως ειπε καποιος φιλος πριν,θα πρεπει να υπαρχει εμπιστοσυνη μεταξυ πελάτη και ιεροδουλης, οτι και οι δυο ειναι υγιεις.Το ιδιο ισχυει και εκτος του στουντιο και των μπουρδελων,με γυναικες που δεν ειναι επαγγελματιες.Πρεπει να υπαρχει εμπιστοσυνη μεταξυ συντροφων,και το σεξ χωρις προφυλαχτικο να αποφευγεται παντα,γιατι οπως ειπε και ο αλλος,δεν ξερεις η κοπελα τι καπνο φουμαρε πριν,και ποσες πιπες εχει παρει,και ουτε θα στο επιβεβαιωσει αν της το πεις.Οποτε ρισκο και εμπιστοσυνη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
153.816
Κριτικές
1
Like
31.622
Πόντοι
8.006
Όχι ρε παιδιά, είπαμε! Απλά εγώ προσωπικά όταν ξαναπάω με εκδιδόμενη θα ζητήσω πρώτα ευγενικά τα χαρτιά της. Έτσι πιστεύω πρέπει να γίνεται. Και από την πλευρά των κοριτσιών είναι βασικό πλέον να κόψουν τα 69, και τα ελεύθερα στοματικά. Δεν θα'θελα να πάω με μια κοπέλα που μπορεί να έχει κάτι από άλλο συναγωνιστή.Έστω κι αν κάνω με προφύλαξη ό,τι κάνω.
Δεν θα πρεπει καν να το ζητας, πρεπει να επιδεικνυουν μονες τους το σχετικο βιβλιαριο.
Οπως οταν πας σε ενα καταστημα ειναι υποχρεωμενοι να σου δινουν αποδειξη χωρις να το ζητησεις.
 

toxotis655

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2012
Μηνύματα
175
Like
4
Πόντοι
1
και κανονικα καθε 15 μερες εξεταζονται που ξερης τι γινετε μεσα σε 2 εβδομαδες με τον καθε πελατη αστα καποτες και :priest: :priest: :priest:
 

therion1985

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
697
Κριτικές
43
Like
5
Πόντοι
16
Δεν θα πρεπει καν να το ζητας, πρεπει να επιδεικνυουν μονες τους το σχετικο βιβλιαριο.
Οπως οταν πας σε ενα καταστημα ειναι υποχρεωμενοι να σου δινουν αποδειξη χωρις να το ζητησεις.

Φιλε τα στουντιο τα θεωρεις καταστήματα;Ουτε ξερουμε ποια εχουν αδεια και ποια οχι.Οποτε λογικα δεν ειναι υποχρεωμενη καμια κοπελα να μας δειξει χαρτια χωρις να το ζητησουμε.Ολα τα κανουμε με δικη μας ευθυνη.Μακαρι να ταν τα παντα νομιμα και να κοβαν και αποδειξη,ακομα και τιμολογιο :cheesy:
 

toxotis655

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2012
Μηνύματα
175
Like
4
Πόντοι
1
πολιτικοι!! πουτανες!! ποδοσφαιρο!! δεν ελενχωνται!!!
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.988
Κριτικές
14
Like
3.972
Πόντοι
2.777
εγω ενα ξερο οποιος φοβαται πεφτει κ κοιμαται κ αμα δε μπορεις γινε κομμωτης σιγα μην κοψω τα ελευθερα

μην τα κόψεις, γίνε σπόνσορας φαρμακευτικών, σε χρειαζονται.
 

Takis Souvlaki

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2010
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ασε μας ρε Αμαντα, ποιον δουλευεις τωρα?
Και πες οτι κανεις εξετασεις καθε 10 μερες, σ' αυτες τις 10 μερες αμα εσυ γαμιεσαι με 100 τυπους, που ξερω εγω αν εχεις βαλει καποτα ή οχι?
Ή μηπως θα μου ζητησεις να σε εμπιστευτω?
Αυτο με τις εξετασεις δεν εχει κανενα, μα απολυτως κανενα νοημα.
Οπως μπορει να γαμησεις την κοπελα σου χωρις καποτα και να κολλησεις κατι, ετσι μπορει να γαμησεις και μια πουτανα και να κολλησεις κατι.
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχουν στοχευσει εσας, δεν εχει λογικη ολο αυτο.
Κ επισης δεν εχει λογικη αυτο που κανεις εσυ, που κρινεις τις υπολοιπες για το πως γαμιονται, αν το κανουν με ή χωρις.
Εσυ να κοιτας τι κανει το δικο σου το μουνι και να μην ασχολεισαι με τα μουνια και τις πουτσες των αλλων.

Αντε γιατι σας σιχαθηκα ολους τους υποκριτες εδω μεσα, ξαφνικα ανακαλυψατε το HIV και τις εξετασεις αιματος.
Ποιος ζηταει εξετασεις απο την κοπελα του πριν τη γαμησει χωρις καποτα?? Ε?? ΜΑΛΑΚΕΣ??? ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΣΑΣ??? ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΡΘΕΝΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ! ΞΕΡΕΤΕ ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ ΕΠΑΙΡΝΕ ΠΙΠΕΣ???
Αντε μου στο διαολο λοιπον ολοι σας που οχι μονο πληρωνετε για να γαμησετε και ζητατε και εκπτωση, αλλα θελετε και και καθαρο μουνακι ξυρισμενο, ελεγμενο και να μην το πηδανε αλλοι, παρα μονο ελληνες, αλλα να ειναι και καθαροι ελληνες, αλλα και να μη χυνουν στα σεντονια, να μην τριζει το πατωμα, να εχει και νιπτηρα, να να ναααααααααααα

ΝΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΤΑ ΛΟΒΟΤΟΜΗΜΕΝΑ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΑΣ!
ΑΜΑ ΓΑΜΑΤΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΚΑΙ ΑΚΑΠΟΤΑ ΣΚΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ, ΑΛΛΙΩΣ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΝ!
Ελεος πια με την κλαψα και την υποκρισια σας!

Εμεις ειμαστε το κρατος ρε μαλακες! Ποιος περιμενετε να σας ελεγχει, μια ζωη θελετε μπαμπουλα?!
Και το παιδι μας εμεις πρεπει να το προσεχουμε και το παιδι του φιλου μας να το νοιαζομαστε!
Μαθετε να μην κοιτατε μονο την παρτη σας, γιατι αμα κλεινετε τα ματια στο προβλημα συνεχεια, καποια στιγμη θα μπει το αγγουρι στον κωλο σας και αντε να το βγαλετε!

Κοψτε τις μαλακιες λοιπον και προσεχτε! Προσεχτε τους ευατους σας και οποιον αλλο μπορειτε να προσεξετε!
Ουτε η πουτανα θα νοιαστει για σας, ουτε το κρατος.
Μονοι μας ειμαστε, μεταξυ μας.

Ο,τι καλυτερο εχω δει μεχρι στιγμης στο φορουμ και δεν ισχυει μονο στον συγκεκριμενο τομεα αλλα παντου
 

ripley

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ασε μας ρε Αμαντα, ποιον δουλευεις τωρα?
Και πες οτι κανεις εξετασεις καθε 10 μερες, σ' αυτες τις 10 μερες αμα εσυ γαμιεσαι με 100 τυπους, που ξερω εγω αν εχεις βαλει καποτα ή οχι?
Ή μηπως θα μου ζητησεις να σε εμπιστευτω?
Αυτο με τις εξετασεις δεν εχει κανενα, μα απολυτως κανενα νοημα.
Οπως μπορει να γαμησεις την κοπελα σου χωρις καποτα και να κολλησεις κατι, ετσι μπορει να γαμησεις και μια πουτανα και να κολλησεις κατι.
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι εχουν στοχευσει εσας, δεν εχει λογικη ολο αυτο.
Κ επισης δεν εχει λογικη αυτο που κανεις εσυ, που κρινεις τις υπολοιπες για το πως γαμιονται, αν το κανουν με ή χωρις.
Εσυ να κοιτας τι κανει το δικο σου το μουνι και να μην ασχολεισαι με τα μουνια και τις πουτσες των αλλων.

Αντε γιατι σας σιχαθηκα ολους τους υποκριτες εδω μεσα, ξαφνικα ανακαλυψατε το HIV και τις εξετασεις αιματος.
Ποιος ζηταει εξετασεις απο την κοπελα του πριν τη γαμησει χωρις καποτα?? Ε?? ΜΑΛΑΚΕΣ??? ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΕΚΑΝΕ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΣΑΣ??? ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΡΘΕΝΑ ΝΑ ΗΤΑΝ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ! ΞΕΡΕΤΕ ΣΕ ΠΟΙΟΥΣ ΕΠΑΙΡΝΕ ΠΙΠΕΣ???
Αντε μου στο διαολο λοιπον ολοι σας που οχι μονο πληρωνετε για να γαμησετε και ζητατε και εκπτωση, αλλα θελετε και και καθαρο μουνακι ξυρισμενο, ελεγμενο και να μην το πηδανε αλλοι, παρα μονο ελληνες, αλλα να ειναι και καθαροι ελληνες, αλλα και να μη χυνουν στα σεντονια, να μην τριζει το πατωμα, να εχει και νιπτηρα, να να ναααααααααααα

ΝΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΟΥ ΦΤΑΣΑΜΕ ΜΕ ΤΑ ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΤΑ ΛΟΒΟΤΟΜΗΜΕΝΑ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΑΣ!
ΑΜΑ ΓΑΜΑΤΕ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΚΑΙ ΑΚΑΠΟΤΑ ΣΚΑΣΤΕ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ, ΑΛΛΙΩΣ ΜΗΝ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΝ!
Ελεος πια με την κλαψα και την υποκρισια σας!

Εμεις ειμαστε το κρατος ρε μαλακες! Ποιος περιμενετε να σας ελεγχει, μια ζωη θελετε μπαμπουλα?!
Και το παιδι μας εμεις πρεπει να το προσεχουμε και το παιδι του φιλου μας να το νοιαζομαστε!
Μαθετε να μην κοιτατε μονο την παρτη σας, γιατι αμα κλεινετε τα ματια στο προβλημα συνεχεια, καποια στιγμη θα μπει το αγγουρι στον κωλο σας και αντε να το βγαλετε!

Κοψτε τις μαλακιες λοιπον και προσεχτε! Προσεχτε τους ευατους σας και οποιον αλλο μπορειτε να προσεξετε!
Ουτε η πουτανα θα νοιαστει για σας, ουτε το κρατος.
Μονοι μας ειμαστε, μεταξυ μας.

Πολυ σωστος
 

SIFISP2

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2008
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
σε μια συζητηση που ειχα με μια κοπελλα μου ειπε οτι στην εξεταση που τους γινεται δεν τους παιρνουν αιμα για να κανουν αιματολογικες εξετασεις αλλα μονο με δικη τους πρωτοβουλια.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom