Νέα

Να δημοσιεύσουν εξετάσεις εδώ στο site οι ιερόδουλες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
Φυσικα και θα ηταν σωστο να δημοσιευτουν.
Αλλα δεν θα ηταν σωστο να γινει κατι τετοιο.
 

kotobiftekos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
4.632
Like
4
Πόντοι
16
101349-bubble%20heart.jpg
 

Επισκέπτης
ομορφουλες μου αμαντα και καρολινα..εγω λεω να μας τις δειχνετε πριν να μπενουμε στο δωματιο..και οι εξετασεις να εχουν γινει το πολυ απο 15-1 μηνα ετσι ειναι καλυτερα και για αυτον που δεν εχει λογαριασμο εδω..αμα κανετε αυτο που λες να τις βαζετε εδω .θα ξερουμε μονο εμεις οι χρηστες των bourdela.com αμα ειστε καθαρες η οχι..
 

Επισκέπτης
ομορφουλες μου αμαντα και καρολινα..εγω λεω να μας τις δειχνετε πριν να μπενουμε στο δωματιο..και οι εξετασεις να εχουν γινει το πολυ απο 15-1 μηνα ετσι ειναι καλυτερα και για αυτον που δεν εχει λογαριασμο εδω..αμα κανετε αυτο που λες να τις βαζετε εδω .θα ξερουμε μονο εμεις οι χρηστες των bourdela.com αμα ειστε καθαρες η οχι..
:thumbsup:
 

Επισκέπτης
αλλα ρε συ ομορφια θα πρεπει να κοψετε τα ακαποτα γιατι αμα κανεετε σε εναν και ειναι px θετικος στο aids και πλυνετε τα δοντια σας και εχετε καμοια πληγη θα κολλησετε με τα προσπερματικα του υγρα και ειναι μαλακια να βασανιζεστε:/ ..
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
εγώ λέω ας κάνει η κάθε μία ότι επιλέξει. Καταλαβαίνω όσες δεν θέλουν να τις δέιχνουν λόγω προσωπικών στοιχείων και όσες θέλουν προκειμένου να φύγει η κάθε αμφιβολία απο το πρόσωπο τους. Πάντως για μένα δεν είναι μόνο οι εξετάσεις (αφου άλλωστε δεν ξέρω 100% αν η κάθε μία "σπρώχνει" κανα 100€ στην τσέπη του γιατρού) αλλα η γενικότερη συμπεριφορά της κάθε κοπέλας (καθαριότητα, επιλογή πελατείας, σέξ με προφυλάξεις κ.α.).
 

TERMINATOR_1983

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.373
Like
152
Πόντοι
16
φυλακη πρεπει να πανε αυτοι που εβγαζαν της κοπελες για σεξ ενω γνωριζαν οτι εχουν aids. οσο γι'αυτους που εκαναν σεξ χωρις προφυλακτικο πρεπει να ειναι μεγαλοι στοκοι. πραγματικα iq ραδικιου
 

Fabby

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Και η πλαστογραφηση ή το "φακελάκι" γιατί υπάρχει; Άστα...
 

Επισκέπτης
αλλα ρε συ ομορφια θα πρεπει να κοψετε τα ακαποτα γιατι αμα κανεετε σε εναν και ειναι px θετικος στο aids και πλυνετε τα δοντια σας και εχετε καμοια πληγη θα κολλησετε με τα προσπερματικα του υγρα και ειναι μαλακια να βασανιζεστε:/ ..
δεν εκανα ποτε μου ακαποτο ουτε στοματικο ουτε τπτ αλλο...μαλιστα εχω κοψει και το 69 ;)
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.625
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.362
Πόντοι
14.565

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Στο φορουμ ειναι υπερβολη πιστευω αλλωστε στα χαρτια φαινετε και το ονομα της κοπελας
οι περρισοτερες δε θελουν να το δειξουν   ποσο μαλλον διαδυκτιακα ,

και η Αδεια του μαγαζιου σε εμφανες σημειο δε πρεπει αν ειναι ?  :think: εγω δυο τρεις που εχω δει στις κουζινες τις ειχαν  :think:
εκει κατω απο οτι λενε κανεις δεν εχει , μονο απο 3-4 γκομενες εχουν για να ζηλευουμε εμεις εδω πανω  >:(


Και τα χαρτια ψιλοακυρα ειναι στην τελικη περναει καμια γιατρο οταν αλλαζει δωματιο ?
εδω απο το ντουζ δε περνανε μερικες , τι χαρτια και χαρτονια ...  :-

Φυσικα ειναι πολυ χρησιμα τα βιβλιαρια γιατι περιοριζει στο να δουλευει καποια μονο για 15 μερες ως φορες καποιας αρωστιας
απ τις τοσες που κυκλοφορουν και πιθανον να φερουν μαζι τους οι πελατες
που η τελευταια σφραγιδα στο δικο τους βιβλιαριο ειναι απο τα εμβολια στο γυμνασιο  :rolleyes:

Τεςπα πως θα επιδειχτουν  χωρις να γινουν γωνστα τα στοιχεια τις κοπελας ?  :think: γιατι ειναι κι αυτο ενα θεμα
μονο το εξωφυλλο δε φτανει  :think:


Υπαρχει καμια ιδεα επ αυτου ?


 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.796
Κριτικές
23
Like
87
Πόντοι
2.357
....Να προσεχει τον εαυτο τηs και να απαιτει το ιδιο κι απ τον πελατη
Τι να το κανει το 100αρικο αν λοιωσει σαν το κερι
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Στη Γερμανία πχ το υπ υγείας δίνει αριθμημένη και με ειδικό σήμα μεταλική κονκάρδα σε κάθε νόμιμη ιερόδουλη, η οποία είναι υποχρεωμένη να την έχει σε εμφανές σημείο και για να την διατηρεί θα πρέπει ανα εβδομάδα να υποβάλλεται σε εξετάσεις..
Σε περίπτωση που κάτι συμβεί πχ πελάτης παραπονεθεί για οποιοδήποτε  θέμα υγείας ή χρήματα πάνω απο την συμφωνία κλπ αμέσως καλείται για εξετάσεις και με άμεσο κίνδυνο να χάσει για πάντα την κονκαρδα  .
Η δημοτική Αστυνομία περιπολεί συχνά έξω απο τα κτίρια πολυμπουρδέλλα για προστασία και πελατών και ιερόδουλων και γνωρίζει ποιες ιερόδουλες εργάζονται εκεί.
Εδώ δεν θα μπορούσε να γίνει κάτι τέτοιο?
 

Dead_Man_Walking

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
66
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Στη Γερμανία πχ το υπ υγείας δίνει αριθμημένη και με ειδικό σήμα μεταλική κονκάρδα σε κάθε νόμιμη ιερόδουλη, η οποία είναι υποχρεωμένη να την έχει σε εμφανές σημείο και για να την διατηρεί θα πρέπει ανα εβδομάδα να υποβάλλεται σε εξετάσεις..
Σε περίπτωση που κάτι συμβεί πχ πελάτης παραπονεθεί για οποιοδήποτε  θέμα υγείας ή χρήματα πάνω απο την συμφωνία κλπ αμέσως καλείται για εξετάσεις και με άμεσο κίνδυνο να χάσει για πάντα την κονκαρδα  .
Η δημοτική Αστυνομία περιπολεί συχνά έξω απο τα κτίρια πολυμπουρδέλλα για προστασία και πελατών και ιερόδουλων και γνωρίζει ποιες ιερόδουλες εργάζονται εκεί.
Εδώ δεν θα μπορούσε να γίνει κάτι τέτοιο?

Αδερφέ, σε παραθέτω στην απάντηση του lakis33. Κολλάει γάντι στην ερώτησή σου.
Δηλαδή θέλεις να πιστεύεις ότι ΣΤΟΥΝΤΙΟ & ΜΑΣΑΤΖΙΔΙΚΑ
έχουν κοπέλες που περνούν από έλεγχο ;;;;;;;;;;;;;;;;;

Νταξ ... άλλοι πιστεύουν στον Αί Βασίλη , οι Ιαχωβάδες περιμένουν το Μεσία ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom