Νέα

my bet. ΠΡΟΣΟΧΗ ΑΠΑΤΗ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα παππους1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 54
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

powerpack

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
566
Κριτικές
17
Like
770
Πόντοι
1.586
Ξέρω ότι υπάρχει ειδική κατηγορία για το στοίχημα, αλλά ανοίγω αυτό το θέμα για να το διαβάσουν όλοι και να φυλαχτούν από αυτούς τους απατεώνες. Άνοιξα έναν λογαριασμό για να παίζω κάνα στοίχημα τώρα με το euro. Δυστυχώς κέρδισα. Λέω δυστυχώς γιατί όταν πήγα να κάνω ανάληψη δεν μου δώσαν τα κέρδη ( μου επιστρέψαν το αρχικό ποσό) και η δικαιολογία τους στο  chat είναι ότι χρειάζεται ταυτοποίηση.  Τους έχω στείλει ταυτότητα και λογαριασμό οτέ για την ταυτοποίηση (προφανώς δεν ξέρουν να διαβάζουν)  και με πήραν και τηλέφωνο και με ρωτούσαν κάτι λεπτομερείς που να τις θυμάμαι (όπως τα στοιχήματα που έβαλα αναλυτικά). Τι μπορώ να κάνω πέρα από το να τους πάρω τηλέφωνο και να τους βρίσω?

Πριν καταθεσεις εκανες ταυτοποιηση???
Αν ναι σου ηρθε μειλ οτι ο λογαριασμος ταυτοποιηθηκε???

Νομος ...πριν καταθεσουμε πρωτα εχουμε ταυτοποιησει τον λογαριασμο μας οπως ζηταει ο μπουκ!!!!
 
OP
OP
Π

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Δεν ειναι απατη ετσι λειτουργουν οι εταιριες

πχ ειχα γραφτει πριν χρονια σε μια απο τις κορυφαιες του ειδους εταιριες και με τα καλυτερα σχολια την bet365
για την εγγραφη δεν ηθελε ταυτοποιηση κλπ μπορουσες να βαλεις χρηματα να παιζεις οσο ηθελες
αλλα αν κερδιζες και ηθελες να βγαλεις χρηματα επρεπε να  κανεις ταυτοποιηση

Ταυτοποίηση έκανα, έστειλα ταυτότητα και λογαριασμό. Με πηραν τηλέφωνο και επειδη δεν γνώριζα ποια στοιχήματα έπαιξα ακριβώς, μου είπαν ότι δεν είναι έγκυρη η ταυτοποίηση.....
 
OP
OP
Π

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Πριν καταθεσεις εκανες ταυτοποιηση???
Αν ναι σου ηρθε μειλ οτι ο λογαριασμος ταυτοποιηθηκε???

Νομος ...πριν καταθεσουμε πρωτα εχουμε ταυτοποιησει τον λογαριασμο μας οπως ζηταει ο μπουκ!!!!

Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα!
 

babinos077

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
579
Like
0
Πόντοι
6
Μπορεί ο ΕΕΕΠ να κάνει κάτι αν η εταιρεία δεν έχει άδεια στην Ελλάδα?
 

powerpack

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
566
Κριτικές
17
Like
770
Πόντοι
1.586
Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα!

Αρα δεν ολοκληρωθηκε η ταυτοποιηση!
Η ταυτοποιηση ολοκληρώνεται όταν λαβεις το μειλ!!!

πχ.Εδω δεν γινετε δεκτη...

Αγαπητέ κύριε ********,

σας ευχαριστούμε για την αποστολή των εγγράφων.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το αντίγραφο της ταυτότητάς σας δεν έγινε δεκτό καθώς η σφραγίδα δεν είναι ευδιάκριτη. Παρακαλούμε όπως μας αποστείλετε έγχρωμη φωτογραφία του διπλώματος οδήγησης ή του διαβατηρίου σας.

Θα σας παρακαλέσουμε όπως μας αποστείλετε έναν πρόσφατο λογαριασμό ή επίσημο έγγραφο διότι το αποδεικτικό διεύθυνσης κατοικίας δεν πρέπει να είναι παλαιότερο των τριών μηνών. Ο λογαριασμός ειναι παλαιότερος των τριών μηνών και ως εκ τούτου δεν έγινε δεκτός.

Σας ευχαριστούμε για την συνεργασία.


Θερμούς χαιρετισμούς
Marios Georgiou
mybet Εξυπηρέτηση Πελατών

Και μετα απο την νεα αποστολη εγγραφων ....

Αγαπητέ/ή κύριε/κυρία *******,

σας ευχαριστούμε για την αποστολή των εγγράφων.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι ο λογαριασμός σας ταυτοποιήθηκε επιτυχώς.

Σας ευχαριστούμε θερμά για την συνεργασία.


Θερμούς χαιρετισμούς
Tim Magnusson
mybet Εξυπηρέτηση Πελατών


Οσο αναφορα για τα στοιχηματα που επαιξες λογικο ειναι να μην τα θυμασαι!
Εδω δεν θυμόμαστε τι φαγαμε εχθες!!!
Πας στον λογαριασμο σου (οπως screenshot) και τους τα λες με το Ν και με το Σ!

270519d5caad446395742783d8ea5efd.png
 
OP
OP
Π

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1

sanexxx69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.090
Κριτικές
24
Like
594
Πόντοι
326
δεν ξερω αν ειανι για κλεισιμο η οχι αλλα αν μιλας για κερδη 100ευρω κατι αλλο συμβαινει και μου φαινεται πολυ χλωμο αυτο για τοσο μικρο ποσο να κανουν κατι τετοιο, για τετοιου ειδους εταιριες αυτα τα ποσα ειναι τουλαχιστον αστεια

η αληθεια ειναι οτι αυτη η εταιρεια (τελευταια φορα που επαιξα εκει ηταν πριν 5-7 χρονια) σου βγαζει την πιστη για αναληψη τουλαχιστον την 1η φορα , θυμαμαι ειχα και εγω καποια θεματακια οχι κατι το ιδιαιτερο ομως, 2η -3η φορα σε μικροποσα γυρω στα 100ευρω δεν ειχα θεμα αναληψης

το να σε παρουν τηλ να και να σε ρωτανε τι επαιξες και να σου σβηνουν τον λογαριασμο επειδη δεν τα θυμοσουν δεν στεκει σε καμια περιπτωση, αυτο ελειπε να θυμομαστε τι παιζουμε , φυσικα και θα το κυνηγησεις το θεμα και οχι μεσω bourdela.com αλλα να βρεις ποια υπηρεσια του ελληνικου κρατους ειναι υπευθυνη για αυτου του ειδους τις επιχειρησεις και θα το δεις.

**************** η ταυτοποιηση φυσικα και γινεται χωρις προβλημα οταν ζητησεις αναληψη και οχι νωριτερα, δεν υπαρχει θεμα σε αυτο ***************************


οπως και να χει αν θες να εισαι σιγουρος παιζεις στην 365 και μετα στοιχιμαν (η 2η δεν εχει σε καμια περιπτωση το ονομα ή την αξιοπιστησια της 365) αλλα τουλαχιστον ειναι ελληνικη που μπορεις να δεις που ειναι τα γραφεια τους τα τηλεφωνα τους κτλ και γενικα να μιλησεις με καποιον αμεσα.
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.570
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
Αυτό το έχω πάθει κι εγώ με την bet365. Καθυστέρησαν υπερβολικά πολύ την πιστοποίηση λογαριασμού χωρίς λόγο και στο τέλος το ποσό που ήθελα να κάνω ανάληψη το ξανάπαιξα και το 'χασα.  :S Ακριβώς γι' αυτό το έκαναν.
Επίσης είναι γελοίο να κάνεις καταθέσεις αμέσως και πανεύκολα, και στις αναλήψεις να σου ζητάνε 326 χαρτιά για πιστοποιήσεις. Αν αυτός είναι ο κανόνας, τότε ο κανόνας είναι κακόβουλα κομμένος και ραμμένος για τις εταιρείες στοιχημάτων.
Η διαδικασία της ταυτοποίησης πρέπει να γίνεται πριν κάνεις την πρώτη σου κατάθεση.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.385
Κριτικές
215
Like
17.210
Πόντοι
35.697
Αυτό το έχω πάθει κι εγώ με την bet365. Καθυστέρησαν υπερβολικά πολύ την πιστοποίηση λογαριασμού χωρίς λόγο και στο τέλος το ποσό που ήθελα να κάνω ανάληψη το ξανάπαιξα και το 'χασα.  :S Ακριβώς γι' αυτό το έκαναν.
Επίσης είναι γελοίο να κάνεις καταθέσεις αμέσως και πανεύκολα, και στις αναλήψεις να σου ζητάνε 326 χαρτιά για πιστοποιήσεις. Αν αυτός είναι ο κανόνας, τότε ο κανόνας είναι κακόβουλα κομμένος και ραμμένος για τις εταιρείες στοιχημάτων.
Η διαδικασία της ταυτοποίησης πρέπει να γίνεται πριν κάνεις την πρώτη σου κατάθεση.

Πάντα στις αναλήψεις υπαρχει ενα θεμα,καμια εταιρεία δε θελει ενα νεο μέλος με το που θα κανει εγγραφη η πρώτη κίνηση μετα την κατάθεση να ειναι η αναληψη!!!
Γι'αυτο το λόγο καθυστερεί η πιστοποίηση και ο άμυαλος πελάτης φυσικά θα τα ξαναπαίξει νομίζοντας οτι θα κερδίσουν τους μπουκ(πράγμα το οποιο ειναι απίστευτο)
 

powerpack

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
566
Κριτικές
17
Like
770
Πόντοι
1.586
Γενικα η βετ365 καθυστερει λιγο στην ταυτοποιηση ...αλλα ειναι μακραν ο καλυτερος εδω.
Βαζω λινκ με τους καλυτερους και τους χειροτερους...

Η mybet ειναι στους κοκκινους!

Επισης ειναι βασικό να μην σπας τα @@ του βοοκ συνεχεια με αναληψεις και καταθεσεις, γιατι τον ενοχλεις!!! ;)
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231
mybet vistabet sporting bet οτι πιο ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ κυκλοφορει
στοιχιμαν κ μονο στοιχιμαν
 

powerpack

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
566
Κριτικές
17
Like
770
Πόντοι
1.586
mybet vistabet sporting bet οτι πιο ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ κυκλοφορει
στοιχιμαν κ μονο στοιχιμαν

Σορρυ Τζακ αλλα ο στοιχιμαν δεν αναφερεται καθολου αν δεις!
Τρισάθλιος ειναι κ αυτος!!!
Σε τελευταια αναληψη που ζητησα ...μονο τον  :kissass2: σελφι δεν ζητησε!!!
Γνωμη μου παντα και δεν το λεω ετσι απλα ...ειμαι ενεργος σε 15 βοοκ! :grin:

 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.291
Κριτικές
15
Like
5.792
Πόντοι
1.496
Εγω πριν χρονια που ημουν γραμμενος σε στοιχηματικη εταιρεια στο διαδικτυο και πηγαν να μου κανυν απατεωνιά,εστειλα ημεηλ στην αρμοδια επιτροπή επιλυσης διαφορων.Περνανε λιγες μερες και με παιρνει τηλεφωνο ο Αγγλος διαιτητης διαμεσολαβητης από το Γιβραλτάρ που ηταν η εδρα και μιλησαμε για ωρα για το περιστατικο.Την άλλη μερα,εκει που η εταιρεια αγρον ηγοραζε,με παιρνει τηλεφωνο όχι ο υπάλληλος από την εξυπηρετηση πελατων που συνηθως ειχα να κανω,αλλα ο υπεύθυνος.Και μου λεει τι εγινε,γιατι εφτασε το συμβαν εκει,η εταιρεια μας τοσα χρονια δεν ειχε καταγγελιες.Τελος παντων,μου επιστρεφει πισω από μονος του τα μισα λεφτα της αντιδικιας για να μη το προχωρήσω περεταιρω.
 
OP
OP
Π

παππους1

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2014
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
1
Σορρυ Τζακ αλλα ο στοιχιμαν δεν αναφερεται καθολου αν δεις!
Τρισάθλιος ειναι κ αυτος!!!
Σε τελευταια αναληψη που ζητησα ...μονο τον  :kissass2: σελφι δεν ζητησε!!!
Γνωμη μου παντα και δεν το λεω ετσι απλα ...ειμαι ενεργος σε 15 βοοκ! :grin:


Εμένα μόλις έστειλα ταυτότητα και λογαριασμό στο στοιχημαν, μου τα βάλαν αμέσως τα λεφτά, ήταν μικροποσό όμως και είχα χάσει συνολικά.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
28.996
Πόντοι
10.336
Μαγκες, πρωτο πραγμα οταν παιζεται στοιχημα στο ιντερνετ, γραφεστε σε 1-2-3 ΜΕΓΑΛΕΣ εταιριες. κατι πουτσα-bet κτλ. δεν ειναι αναγκη να μπειτε στον κοπο να τις εμπιστευτειτε, δεν θα σας προσφερουν ΤΙΠΟΤΑ περισσοτερο απο τις (εστω) 3 μεγαλες που εχει η αγορα.

Επειδη εχω αλλαξει καμια 10αρια, ο Στοιχιμαν θεωρω οτι δεν παιζεται, εχουν κανει απιστευτη δουλεια (αποδοσεις, επιλογες, αναληψεις, Interface).

Μετα, διαβαζετε ολους τους ορους και προυποθεσεις. δεν ειναι update στο google chrome ουτε εγκατασταση του VLC player στο pc σας, ειναι τα λεφτα σας. Τους κανονες τους βαζει η εταιρια και σεις απλα τους δεχεστε. νταιλικι ? νταιλικι.

Κατα τα αλλα, ποτε καμια εταιρεια δεν μου καθυστερησε (περαν του προβλεπομενου) πληρωμες, καμια δεν μου εφαγε λεφτα, καμια δεν μου διεγραψε λογαριασμο. αν θελετε μπορω να σας απαριθμησω τις εταιριες που παιζω και εχω παιξει, και σε ολες εχω κανει εστω και μια αναληψη. Απλα ημουν τυπικος μεχρι αηδιας (επιπεδα κατακουζηνου) με τα γραφειοκρατικα τους, γιατι δεν θα ανεχομουν ουτε 1 ευρω χαμενο.

Αντιθετα η πλειοψηφια οσων παραπονιουνται στο ιντερνετ οτι καποια εταιρεια τους εφαγε λεφτα, 99% εχουν κανει οι ιδιοι μαλακια (εσκεμμενα ή καταλαθως), και αυτο ειναι δεδομενο. ψαχτε το να δειτε, τα περιστατικα απειρα. Αυτο δεν το λεω για τον τυπο που ανοιξε το thread, γενικα μιλαω.

Μην ξεχνατε πως η στοιχηματικη δεν εχει λογο να χαλασει το ονομα της για 100 και 200 ευρω. Αρκει να αντιληφθειτε οτι λογω της γκανιοτας δεν χανει ΠΟΤΕ, ειναι μια μηχανη που παραγει λεφτα. Οσο περισσοτεροι παιζεται τοσο μεγαλυτερο το ποσοστο της σε λεφτα, χεστηκαν αν πατε κουβα ή ταμειο. Το μονο που τη νοιαζει ειναι να παιζεται συνεχεια και να ειστε πολλοι. τοσο απλα.  :boobies:
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Αυτό το έχω πάθει κι εγώ με την bet365. Καθυστέρησαν υπερβολικά πολύ την πιστοποίηση λογαριασμού χωρίς λόγο και στο τέλος το ποσό που ήθελα να κάνω ανάληψη το ξανάπαιξα και το 'χασα.  :S Ακριβώς γι' αυτό το έκαναν.
Επίσης είναι γελοίο να κάνεις καταθέσεις αμέσως και πανεύκολα, και στις αναλήψεις να σου ζητάνε 326 χαρτιά για πιστοποιήσεις. Αν αυτός είναι ο κανόνας, τότε ο κανόνας είναι κακόβουλα κομμένος και ραμμένος για τις εταιρείες στοιχημάτων.
Η διαδικασία της ταυτοποίησης πρέπει να γίνεται πριν κάνεις την πρώτη σου κατάθεση.
Λαθος εισαι...δεν σε βαζουν με το ζορι να κανεις καταθεση πριν την ταυτοποιηση, αρα δικο σου θεμα ειναι να κανεις γρηγορα την ταυτοποιηση.Εγω παντα ελεγα απο το 2006 που παιζω σε ιντερνετικες εταιριες οτι πρωτα θα κανω καταθεση και μεχρι να κερδισω καποιο δελτιο τοτε θα κανω και αυτα που ζητανε για να γινει η αναληψη.Εχει τυχη σε εταιρια να μην στειλω τιποτα και μονο με την καταθεση που ειχα κανει απο καρτα να μπορεσω με την ιδια να κανω αναληψη, αλλα πρεπει να καταλαβουμε κι εμεις οτι η ταυτοποιηση ειναι για το καλο μας μονο και δεν εχει να κανει με τιποτε αλλο.Και τελος να ξερετε οτι οσα περοσσοτερα ζητανε τοσο το καλυτερο ειναι για την ασφαλεια μας και του λογαριασμου μας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom