Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

steroto

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2016
Μηνύματα
19
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ πάλι ως λάτρης του τριχωτού αιδοίου στην Θεσσαλονίκη δεν μπορώ να βρω τίποτα που να με καλύπτει. Αν ξέρεις κανείς κάτι ας στείλει pm.
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Η Χιωτη η Μολδαβη που το πεζει τραγουδιαρα κανει βιζιτες και γυριζει στα κολομπαρα
 

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.908
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
Επίσκεψη σήμερα το πρωί στο xdreams για την Jesy, ωραίο μουνι Τσέχικο με καλά Ελληνικά, με έπεισε στο σαλοναρισμα και μπήκα στα 40 με γυμνό. Βυζια πρόσφατα φτιαγμένα τεσσάρια, ωραία στημένα αλλά όλο μη και μη ήτανε με αποτέλεσμα να μην τα χαρώ όπως ήθελα. Προσωπο μέτριο προς καλό και σώμα πολύ καλο. Πίπα μέτρια, μόνο το κεφαλάκι αλλά πιπιλισμα αρχιδιων. Της έσπρωχνα το κεφάλι για ντιπ αλλά τίποτα. Την κράτησα για κανένα πεντάλεπτο σε πίπα σε τρεις στάσεις και μετά πισωκολλητο και αντε γεια. Μου δήλωσε ότι της αρέσει η πίπα και δεν κουράζεται. Αν θέλει η καριολα πάντως μπορεί να κάνει παπαδες, ιδίως στο hard core γαμισι
Αυτό που γράφετε Τσεχία τις Βουλγάρες και Ιταλία τις Αλβανίδες με ξεπερνάει
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.810
Πόντοι
1.196
Εγώ γράφω ότι δηλώνει το μαγαζί, διαβατήριο δεν είδα, μπορεί να είναι και Βουλγαρα μπορεί και οποιαδήποτε άλλη εθνικότητα, δεν έχει πολύ σημασία πιστεύω από που είναι η κοπέλα για να σε ξεπερνάει....
 

Weruloa

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
296
Κριτικές
28
Like
1.429
Πόντοι
2.391
Παίδες ξέρει κανείς η καρινα στο πρόγραμμα για 1 ωρα πόσο παει;;;
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Παίδες ξέρει κανείς η καρινα στο πρόγραμμα για 1 ωρα πόσο παει;;;
2 μερες περναω συνεχομενα και τα δωματια ειναι φουλ με αναμονη...
στο σαιτ φαιντγκερλς εχουν απενεργοποιησει τα σχολια καθως οι πρωτες κριτικες ηταν αποκαρδιωτικες...
κανεις δεν εγραψε κατι για αυτην αν και πιστευω πηγαν πολλοι απο εδω μεσα...
ξεκιναει απο 50 το απλο
70 το ελευθερο η στοματικο
και 100 ευρω μιση ωρα.οποτε υπολογισε ενα 150αρι...
..παραπανω δεν ρωτησα γιατι η μαλακια τους παει συννεφο...
αρπαχτη μ βρωμαει
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Κανα μιλφακι στην πρωινή βάρδια σήμερα;
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Βολτουλες μέσα στην εβδομάδα. Ήρεμα και ωραία χωρίς πολύ κόσμο.. Οι λαθρο για κάποιο λόγο λιγοστευσαν η λόγο καιρού μπουκάρουν νωρίς στις τρογλεις τους. Από κοπέλες τα πράγματα κάτω του μετρίου με τις περισσότερες στο σαλοναρισμα να βαριούνται την ζωή τους. Στις βιλλες τα πράγματα είναι κάτω του μετρίου, μόνο αυτό το καινούργιο που ήρθε λέει αλλά όταν άκουσα πρόγραμμα άλλαξα πορεία. Και καλά ψευτοεσκορτ που ήρθε να βγάλει τα ίδια λεφτά πάνω κάτω με λιγότερη κούραση. Θες ένα κατοστάρικο για να την απολαύσεις που για έμενα δε αξίζει(ασε που δείχνει ξεπέτα). Στο κάτω κάτω βάζω αλλά 30-50 και παίρνω κανονική με την άνεση μου και γαμαω και δύο φορές. Φέρτε Αντριανα η μόνη που αξίζει να τα σκάσεις και να βγάλεις καλά γούστα από βιλες.Η Λαρα είναι πολυ καλή εξίσου αλλά έμενα μου βγάζει κάτι το γλυκό και ερωτικό γι αυτό και δεν την επισκέπτομαι τακτικά. Έφη μικρό καβλακι που το παλεύει αλλά από στήθος τίποτα και ειναι σαν να γαμας έφηβο κοριτσακι... Δλδ απέχει από το γυναικείο κορμί. Βλαντα δυνατή και ξέρει να γαμιεται αλλά εμφανισιακα λίγα πράγματα και αρκετά σπασμένη. Οι ρουμανες τύπου Μιρελα, Ελενα και η άλλη η Μανταλενα ντε φορμε. Κουρασμένες και με το ζόρι. Κακώς διοτι δεν περίμενα από την Μιρελα τέτοια εμφάνιση. Καλό και δυνατό μιλφ ήταν στα στούντιο μια Ελληνίδα Ρανια τη είχα πάρει 4,5 φορες και είχα βγάλει καλά γούστα και μου έκανε εντύπωση οτι γούσταρε δυνατό σφειρομοπημα και τον έπαιρνε όλο μέσα χωρίς να κλέβει. Δε την βλέπω να έρχεται λογο ψωλοιου δεν ανέβηκε καθόλου,κριμα γιατί ήταν δυνατό κορμί.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
346
Κριτικές
2
Like
707
Πόντοι
81
Πήγα χτες Πέμπτη στις 15:30 στην Λάρα. Όλα καλά πήγανε αλλά δεν την παλεύει άλλο παιδιά ...... Πονούσε μου είπε... Γι'αυτό έφυγε 17:00 και το Σάββατο δεν πρόκειται να δουλέψει , βάλανε στο άλλο Site την Νικόλ...... :((( Κρίμα.....
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.119
Κριτικές
53
Like
3.972
Πόντοι
6.050
Βόλτα σήμερα. Ειδα ανοιχτό το Νικ ουρ 26 και λεω πρωινή βάρδια καιρός να γνωρίσουμε την Ειρήνη που την είχα καιρο στα υπόψιν. Δεν θα διαψεύσω κανέναν η κυρία Μπορει να κανει το καλύτερο γαμησι και τσιμπουκι ή διάθεση, αλλα ρε παιδια πραγματικά απορώ με το γουστο μερικών. Εμφανισιακά κάτω του μετρίου και σε ομορφιά και σωμα.

Συνηθως δεν πανε αυτα τα 2 μαζι ρε καρντασι. Ή καλες επιδοσεις και μαπα εμφανιση ή το αναποδο. Γιορ τσοις :glasses:
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Βόλτα σήμερα. Ειδα ανοιχτό το Νικ ουρ 26 και λεω πρωινή βάρδια καιρός να γνωρίσουμε την Ειρήνη που την είχα καιρο στα υπόψιν. Δεν θα διαψεύσω κανέναν η κυρία Μπορει να κανει το καλύτερο γαμησι και τσιμπουκι ή διάθεση, αλλα ρε παιδια πραγματικά απορώ με το γουστο μερικών. Εμφανισιακά κάτω του μετρίου και σε ομορφιά και σωμα.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
756
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Βόλτα σήμερα. Ειδα ανοιχτό το Νικ ουρ 26 και λεω πρωινή βάρδια καιρός να γνωρίσουμε την Ειρήνη που την είχα καιρο στα υπόψιν. Δεν θα διαψεύσω κανέναν η κυρία Μπορει να κανει το καλύτερο γαμησι και τσιμπουκι ή διάθεση, αλλα ρε παιδια πραγματικά απορώ με το γουστο μερικών. Εμφανισιακά κάτω του μετρίου και σε ομορφιά και σωμα.
και εγώ το σκέφτομαι να την πάρω καμιά μέρα...είναι από τις ελάχιστες που έχω δοκιμάσει γιατί δεν με τραβάει η εμφάνιση καθόλου. Βέβαια και για άλλες.τα.ελεγα αυτά και έχω πάθει πλάκα από τις υπηρεσίες τους.
 

gloutofagos

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2019
Μηνύματα
111
Like
185
Πόντοι
1
Βόλτα σήμερα. Ειδα ανοιχτό το Νικ ουρ 26 και λεω πρωινή βάρδια καιρός να γνωρίσουμε την Ειρήνη που την είχα καιρο στα υπόψιν. Δεν θα διαψεύσω κανέναν η κυρία Μπορει να κανει το καλύτερο γαμησι και τσιμπουκι ή διάθεση, αλλα ρε παιδια πραγματικά απορώ με το γουστο μερικών. Εμφανισιακά κάτω του μετρίου και σε ομορφιά και σωμα.
και εγώ το σκέφτομαι να την πάρω καμιά μέρα...είναι από τις ελάχιστες που έχω δοκιμάσει γιατί δεν με τραβάει η εμφάνιση καθόλου. Βέβαια και για άλλες.τα.ελεγα αυτά και έχω πάθει πλάκα από τις υπηρεσίες τους.

Παιδες,ξεχωριστε στο κυαλο σας δυο πραγματα:
Είτε θα γαμησεις πουτανα με το ματι,είτε με το μυαλο.
Δηλαδη,ειτε θα παρεις καποια για τον κωλο της,τα βυζια της,το προσωπο της,το χρωμα του δερματος της,για το ματι δηλαδη,ειτε θα την γαμησεις με το μυαλο,δηλαδη για να βγαλεις συγκεκριμενα γουστα,ανωμαλιες,βιτσια,στασεις,φαντασιωσεις.
Ιδανικο βεβαια να βρεθει πουτανα που τα κανει αυτα και τα δυο,αλλα σπανιο.
Αν θελεις να γαμησεις με βρισιδια,φτυσιδια,μπατσες,κωλοξεσκισματα αγρια,πνιξιματα,μεχρι πιο ανωμαλα γουστα οπως παρτουζες,role playing,κατουρηματα,ελευθερα χυσιματα,rough sex,dp, κτλ κτλ,
....ε τοτε πας Ειρηνη.....
 

Ψηλος34

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2019
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
90
Πόντοι
0
Κατέβηκα για δουλειά την Παρασκευή που μας πέρασε και μια και είχα λίγο χρόνο πέρασα μια βόλτα στην πρωινή βάρδια. Τα περισσότερα περίμεναν τις κοπέλες να έρθουν και μπήκα στη λαρα στο Bella dona. Ωραίο σύνολο κορμί προσώπου απαλή επιδερμίδα, πολύ καλή πίπα. Δεν βιαζότανε εγώ τη σταμάτησα και της ειπα να ανεβεί πάνω μου με θέα το κωλαρακι της. Άλλη μια στάση στα τέσσερα αν και ανέβασα ρυθμούς δεν διαμαρτυρήθηκε. Συμπέρασμα χαλάλι το ένα δεκάρικο πάνω από κάνα δυο που είδα στα 30.
 

Galinickos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
8
Like
259
Πόντοι
280
Καλησπέρα στην παρέα! πρώτον το σάιτ δεν είναι όπως το παλιό αλλά με τον καιρό συνηθίζεται! δεύτερον ήθελα να ρωτήσω στα αλάνια που κάνουν τσάρκες αν έχουν δει πουθενά τη Μαρία την Ουκρανή που δουλεύε στο γκοντιβα,την ψάχνω αλλά νομίζω ότι σταμάτησε!αν την δει κάποιος παρακαλώ να ενημέρωσει!
 

Billy

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2020
Μηνύματα
168
Like
111
Πόντοι
1
Πότε δουλευει ρε παιδιά αυτή η Μόνικα;
 

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
128
Πόντοι
1
Βόλτα σήμερα. Ειδα ανοιχτό το Νικ ουρ 26 και λεω πρωινή βάρδια καιρός να γνωρίσουμε την Ειρήνη που την είχα καιρο στα υπόψιν. Δεν θα διαψεύσω κανέναν η κυρία Μπορει να κανει το καλύτερο γαμησι και τσιμπουκι ή διάθεση, αλλα ρε παιδια πραγματικά απορώ με το γουστο μερικών. Εμφανισιακά κάτω του μετρίου και σε ομορφιά και σωμα.
και εγώ το σκέφτομαι να την πάρω καμιά μέρα...είναι από τις ελάχιστες που έχω δοκιμάσει γιατί δεν με τραβάει η εμφάνιση καθόλου. Βέβαια και για άλλες.τα.ελεγα αυτά και έχω πάθει πλάκα από τις υπηρεσίες τους.

Συχνά η μέτρια εμφάνιση συνοδεύεται από υψηλές υπηρεσίες και το ανάποδο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom