Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (2 μέλη και 34 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.427
Κριτικές
62
Like
41.154
Πόντοι
8.530
Aγαπητοι συναγωνιστες kassler και iron maiden με συγκινησατε με την αναδρομη στον ενδοξο παρελθον της πρωτης μας νεοτητος,Η Tζαστιν γιορταζε χθες.Της ειχα δωρισει ενα αρωμα για την γιορτη της και ετυχε να το φοραει οταν εναν μηνα αργοτερα ειχα αλλη μια υπεροχη εμπειρια μαζι της, το 2013.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.427
Κριτικές
62
Like
41.154
Πόντοι
8.530
Kριτικη και σχολια:Ανδρεου Γεωργιου 4,Πισω στον χρονο με αρωμα τουλιπας.:woldman:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.427
Κριτικές
62
Like
41.154
Πόντοι
8.530
Mε συγκινησατε συναγωνιστες kassler και iron maiden με την αναδρομη στο ενδοξο παρελθον της πρωτης μας νεοτητος.Η Τζαστιν γιορταζε χθες και θυμηθηκα που της ειχα κανει δωρο ενα αρωμα για την γιορτη της το οποιο το φορουσε- μου εδειξε και το μπουκαλακι-,οταν εναν μηνα αργοτερα ειχα μια ακομα υπεροχη εμπειρια μαζι της.Αυτα εγιναν το 2013.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Kαλησπερα μαγκες ηθελα να γραψω απο την κυριακη που γυρισα αλλα λιγο κατι τρεξιματα λιγο οτι ξεχαστηκα δεν εγραψα.Ουκ ολιγες φορες εχει γινει συγκριση (για την ακριβεια μας τα εχουν πριξει)τα δελα των Αθηνων με της Θεσσαλονικης και λογο οτι ημουν εκει και ειδα τη παιζει μπορω τωρα να εχω γνωμη.Ρε μαλακες εσεις που αποθεωνετε τα δελα της Αθηνας πως διαολο γαματε εκει ειδα του μεταξουργειου και νομιζα οτι θα κολησω hiv ηπατιτιδα α,β.και γ κονδυλωματα χλαμυδια και συφιλη ολα σε ενα πηγαμε φυλης λιγο καλητερα αλλα σε γενικες γραμμες τα ιδια σκατα μιλαμε η βρωμια ειναι απιστευτη.Τελος ναι το 10αρικο και το 20αρικο συν τις παροχες ειναι δελεαστικα αλλα αν εχεις στη διαθεση σου ενα δεκαλεπτο να το κανεις τη συν οτι η γκομενα χωρις καν να πλυθει λιγο μπαινει η βρωμιαρα κατευθειαν απο τον ενα στον αλλο στα δικα μας δελα δεν εχουμε τετοια τουλαχιστον οχι στα περισσοτερα γι αυτο μην λετε οσοι λετε τις παπαριες σας γιατι τη βρωμια δεν την εχει αναφερει ουτε ενας ακομα και οι γκομενες δεν ηταν και κατι το τρελα εντυπωσιακο.Μιλαμε μετα απο την τσαρκα ειδικα στο μεταξι εκτος οτι απεκτησα ψυχολογικα προβληματα ηθελα να πεσω απο το Λυκαβηττο και μετα να με πεταξουν απο την Ακροπολη για σιγουρο αποτελεσμα γιατι σιχαθηκα τη ζωη μου.Τελος και στα call girl επισης δεν ειδα διαφορα κασκαντεριλικια κι εκει αλλες σαυρες και του λογου τους 8 πηρα απο τα οποια 2 εδιωξα γιατι ηταν για τον Καιάδα και με μια εκλαψα τα φραγκα μου με τις αλλες καλα περασα αλλα εμφανησιακα μετριες εκτος απο την τελευταια αυτα τα ολιγα απο την τραυματικη εμπειρια των Αθηνων Σαλονικα και παλι Σαλονικα τουλαχιστον τα δικα μας σαπακια τα ξερουμε
Πέσε εσύ από τον Λυκαβηττό κ η Μαλακοπη σε περιμένει! :2funny:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.181
Κριτικές
35
Like
4.509
Πόντοι
2.046
Kαλησπερα μαγκες ηθελα να γραψω απο την κυριακη που γυρισα αλλα λιγο κατι τρεξιματα λιγο οτι ξεχαστηκα δεν εγραψα.Ουκ ολιγες φορες εχει γινει συγκριση (για την ακριβεια μας τα εχουν πριξει)τα δελα των Αθηνων με της Θεσσαλονικης και λογο οτι ημουν εκει και ειδα τη παιζει μπορω τωρα να εχω γνωμη.Ρε μαλακες εσεις που αποθεωνετε τα δελα της Αθηνας πως διαολο γαματε εκει ειδα του μεταξουργειου και νομιζα οτι θα κολησω hiv ηπατιτιδα α,β.και γ κονδυλωματα χλαμυδια και συφιλη ολα σε ενα πηγαμε φυλης λιγο καλητερα αλλα σε γενικες γραμμες τα ιδια σκατα μιλαμε η βρωμια ειναι απιστευτη.Τελος ναι το 10αρικο και το 20αρικο συν τις παροχες ειναι δελεαστικα αλλα αν εχεις στη διαθεση σου ενα δεκαλεπτο να το κανεις τη συν οτι η γκομενα χωρις καν να πλυθει λιγο μπαινει η βρωμιαρα κατευθειαν απο τον ενα στον αλλο στα δικα μας δελα δεν εχουμε τετοια τουλαχιστον οχι στα περισσοτερα γι αυτο μην λετε οσοι λετε τις παπαριες σας γιατι τη βρωμια δεν την εχει αναφερει ουτε ενας ακομα και οι γκομενες δεν ηταν και κατι το τρελα εντυπωσιακο.Μιλαμε μετα απο την τσαρκα ειδικα στο μεταξι εκτος οτι απεκτησα ψυχολογικα προβληματα ηθελα να πεσω απο το Λυκαβηττο και μετα να με πεταξουν απο την Ακροπολη για σιγουρο αποτελεσμα γιατι σιχαθηκα τη ζωη μου.Τελος και στα call girl επισης δεν ειδα διαφορα κασκαντεριλικια κι εκει αλλες σαυρες και του λογου τους 8 πηρα απο τα οποια 2 εδιωξα γιατι ηταν για τον Καιάδα και με μια εκλαψα τα φραγκα μου με τις αλλες καλα περασα αλλα εμφανησιακα μετριες εκτος απο την τελευταια αυτα τα ολιγα απο την τραυματικη εμπειρια των Αθηνων Σαλονικα και παλι Σαλονικα τουλαχιστον τα δικα μας σαπακια τα ξερουμε
Πέσε εσύ από τον Λυκαβηττό κ η Μαλακοπη σε περιμένει! :2funny:
M αυτα που ειδα απορω πως δεν επεσα τωρα οσον αφορα τη Μαλακοπη αλλον περιμενει οχι εμενα
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Φίλε argyrotoxos να είσαι καλά , τότε ήταν όντως άλλες εποχές , είχε όμορφες κοπέλες στο στέκι της Justine και όχι μόνο εκεί ..... Όποιος θυμάται την Ιωάννα από Πολωνία , την Νίκη που δούλευε απέναντι από το Jumbo και μετά στο Έρως , Την Όλγα , την Ήρα και την Βερόνικα στον Βαρδάρη και στο Αλουμινατο οποίος θυμάται την Βικτώρια , την Λόρα και την Ευγενία ;) Και πολλές άλλες, τώρα τα πράγματα άλλαξαν ,δεν έχουμε ποικιλία , δεν έρχονται πια τόσες πολλές κοπέλες , έπεσε πολύ και η ποιότητα στις υπηρεσίες και η ποσότητα , με ελάχιστες φωτεινές εξαιρέσεις που όλοι ξέρετε.....
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.127
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Ξερει κανεις αν γυρισε η Βλαντα;
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
331
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311
Η λιλιανα είναι σήμερα??
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.427
Κριτικές
62
Like
41.154
Πόντοι
8.530
Δακρυζω ρε iron maiden...για μενα η Ηρα ...πιο σωστα Ιρα γιατι ειναι Ιρινα το ονομα της...ηταν η βασιλισσα του Βαρδαρη και οχι η Βερονικα διοτι η Βερονικα εκανε μονο τα βασικα.Ισως να με γουσταρε η Ιρα και να μην περιοριζοταν εκει αλλα με ειχε κερδισει ολοκληρωτικα και αυτο μετραει.Ηταν και μιλφ εφερνα δωρακια και για την ιδια και για το παιδι της...σαν να ηταν δικο μου!
Επισης θυμαμαι δυο με το ονομα Νικη αμφοτεραι εκ της μωρομανας Ουκρανιας ορμωμεναι οπως βεβαιως και η Ιρα της καρδιας μου αλλα και η Βερονικα.Αχ,τι με θυμισες τωρα που ελεγε και το παλιο εκεινο γνησιο λα'ι'κο ασμα ...:cry::cry:
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Φίλε argyrotoxos, εκείνη την εποχή δύο ήταν οι κοπέλες που κυριαρχούσαν στον Βαρδάρη: Η Ήρα και η Αφροδίτη ( χωρίς να ξεχνάω βέβαια την γνωστή Μαρίνα ή την Δανάη στο μπλέ της Προμηθέως). Η Ήρα με την μέση δακτυλίδι , φορούσε μάλιστα και μια αλυσίδα , ζώδιο Λέων, και η γνωστή Αφροδίτη , πανέμορφη τότε με μακρύ ξανθό μαλλί και γκριζομπλε μάτια , ζώδιο ιχθύς, ουρά γινόταν έξω από το Αλουμινατο. Μέχρι και όμορφες μαύρες κοπέλες είχε όπως την Σάντρα και την Λίλη ( η Λίλη ειδικά ήταν ένα απίστευτα όμορφο μωρό 22 ετών ;)). Τα θυμάμαι και εγώ φίλε argyrotoxos και βλέπω που έχουμε καταντήσει τώρα ......
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
348
Κριτικές
2
Like
709
Πόντοι
81
Όσον αφορά για την Νίκη μιλάω για αυτήν την καταπληκτική μοναδική κοπέλα με τα πρασινοκίτρινα μάτια , ξανθιά που δούλευε απέναντι από το Jumbo και μετά στο Έρως ..... Χαρακτηριστικό της γνώρισμα στα προκαταρκτικά στο sex ήταν ότι έβαζε τη γλώσσα της στο αυτί σου :)) , δυστυχώς παντρεύτηκε κάποιον πλούσιο από Αυστρία και μας άφησε και αυτή πριν από πολλά χρόνια......
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
885
Κριτικές
20
Like
1.255
Πόντοι
1.076
Η Βλαντα ήταν εχθές σε εκείνο πίσω από το venus απέναντι από το ξύλινο.στην βραδινή βαρδια.
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
145
Κριτικές
17
Like
599
Πόντοι
311
Πηγα σημερα Νικολ Μπελλαντονα και εφαγα την ηττα της ζωης μου ολο μη και μη εφυγα απραγος και παω Φρηχαουζ και πεφτω στην Μονικα λεω δεν γαμιεται τοσο καιρο διαβαζω τα καλυτερα ας περασω .Επαθα ΠΛΑΚΑ τι εχανα τοσο καιρο η γυναικα ειναι πυραυλος.Πιπα για σεμιναριο και σεξ θανατου.Αρε καρντασια τρωτε καλα.Την επομενη σε προγραμμα γιατι αν ειναι ετσι σε απλο ......φανταζομαι υι παπαδες κανει εκει
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.103
Πόντοι
6.835
Έγραψε κάποιος ότι δουλεύει η Έφη η παλιά. Ισχύει; Σε ποιο μαγαζί;
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
πέρασα την περασμενη βδομάδα απο τα paradise και αφου προηγουμένως δεν βρήκα κάτι αξιόλογο μπηκα με την σχετικά καινούρια ουκρανέζα Τατιάνα(αν είναι ετσι οι ουκρανέζες καλύτερα να μην ξαναπάω με ουκρανέζα)θυμήθηκα κάποιες απο τα παλιά οι οποίες εκτος ελαχιστων εξαιρέσεων ήταν όλες άψογες....Γυναίκες φτιαγμένες για έρωτα.....
Η συγκεκριμένη ηταν ελαφρώς πιο στρουμπουλή ,αλλα σφιχτη σχετικά,αλλά αγαρμπη και άσχετη με το αντικείμενο.....
Το κακό είναι πως δεν νομίζω να εχει διάθεση να μάθει.....
τέτοιο ξενέρωμα είχα χρόνια να φάω.......
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
765
Κριτικές
14
Like
1.488
Πόντοι
496
Πηγα σημερα Νικολ Μπελλαντονα και εφαγα την ηττα της ζωης μου ολο μη και μη εφυγα απραγος και παω Φρηχαουζ και πεφτω στην Μονικα λεω δεν γαμιεται τοσο καιρο διαβαζω τα καλυτερα ας περασω .Επαθα ΠΛΑΚΑ τι εχανα τοσο καιρο η γυναικα ειναι πυραυλος.Πιπα για σεμιναριο και σεξ θανατου.Αρε καρντασια τρωτε καλα.Την επομενη σε προγραμμα γιατι αν ειναι ετσι σε απλο ......φανταζομαι υι παπαδες κανει εκει
Μόνικα; Την θεία Μόνικα;
 

tasoa

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2006
Μηνύματα
138
Like
74
Πόντοι
1
Πηγα σημερα Νικολ Μπελλαντονα και εφαγα την ηττα της ζωης μου ολο μη και μη εφυγα απραγος και παω Φρηχαουζ και πεφτω στην Μονικα λεω δεν γαμιεται τοσο καιρο διαβαζω τα καλυτερα ας περασω .Επαθα ΠΛΑΚΑ τι εχανα τοσο καιρο η γυναικα ειναι πυραυλος.Πιπα για σεμιναριο και σεξ θανατου.Αρε καρντασια τρωτε καλα.Την επομενη σε προγραμμα γιατι αν ειναι ετσι σε απλο ......φανταζομαι υι παπαδες κανει εκει

Αυτό θα πει επική ανατροπή. Οι ήττες μας κάνουν να εκτιμούμε τις σωστές κοπέλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom