Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
πριν 2 ωρες ξεκινησε , πολύ τουμπανο βυζαρες και προσωπο εκφυλο με το κοντο ξανθο μαλι, αλλα εχει λιγο κυτταριτιδα σε κοιλια και κωλο δεν είναι τοσο αγαλμα.

Θενκς μαν, περασες την ειδες.?? Λες να ξεκιναει νωρις και να το κλεινει νωρις, για αυτο δεν την προλαβα χτες βραδυ.?? Δεν πειραζει για τις ατελειες, μερικες φορες αυτες ειναι το διεγερτικο,  :cum: πχ λιγο κυτταριτιδα ειναι σαν το κερασακι σε τουρτα.!!  :grin: σαν να εχεις μια κοινη γκομενα διπλα σου και οχι μια πληρωμενη που υποτιθεται οτι πρεπει ειναι στην πενα, οπως πρεπει να ειναι ολες αυτες... ασχετα που οι περισοτερες δεν προσεχουν τον προιον τους...
 

Πανοπλος

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2017
Μηνύματα
217
Like
90
Πόντοι
1
Δυστυχως για εκει παει η δουλεια..σιγα σιγα αν δουν οι κοπελες οτι πληρωνουν αυτοι..δεν θα της ενδιαφερει αν εχουν κατι η ειναι πλυμενει η οχι.. αρκει να τους τα σκανε.
Κοιτα δεν ειναι στο χερι μας να το αποτρεψουμε..αλλα καλο ειναι να ξερουμε τι γινεται.
Χρονια γυριζουν Ασιατες και Αφρικανοι στις πιατσες και απο τι μου εχουν πει οι περισοτες δεν θα τους δεχτουν τους Βαλκανιους τους δεχονται στην Τανταλου ολες τους δεχονται γιατι ειναι καμενα χαρτια
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Θενκς μαν, περασες την ειδες.?? Λες να ξεκιναει νωρις και να το κλεινει νωρις, για αυτο δεν την προλαβα χτες βραδυ.?? Δεν πειραζει για τις ατελειες, μερικες φορες αυτες ειναι το διεγερτικο,  :cum: πχ λιγο κυτταριτιδα ειναι σαν το κερασακι σε τουρτα.!!  :grin: σαν να εχεις μια κοινη γκομενα διπλα σου και οχι μια πληρωμενη που υποτιθεται οτι πρεπει ειναι στην πενα, οπως πρεπει να ειναι ολες αυτες... ασχετα που οι περισοτερες δεν προσεχουν τον προιον τους...
πέρνα δες και το μπαζάκι στο Godiva το οποίο το σκέφτομαι από προχθές γιατί κάτι μου λέει ότι πρέπει να κάνει βρώμικα γαμήσια
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
764
Κριτικές
14
Like
1.486
Πόντοι
496
Θυμάσαι πως την λένε αυτή στο godiva;
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
764
Κριτικές
14
Like
1.486
Πόντοι
496
Θενκς μαν, περασες την ειδες.?? Λες να ξεκιναει νωρις και να το κλεινει νωρις, για αυτο δεν την προλαβα χτες βραδυ.?? Δεν πειραζει για τις ατελειες, μερικες φορες αυτες ειναι το διεγερτικο,  :cum: πχ λιγο κυτταριτιδα ειναι σαν το κερασακι σε τουρτα.!!  :grin: σαν να εχεις μια κοινη γκομενα διπλα σου και οχι μια πληρωμενη που υποτιθεται οτι πρεπει ειναι στην πενα, οπως πρεπει να ειναι ολες αυτες... ασχετα που οι περισοτερες δεν προσεχουν τον προιον τους...
πρωκτικό κάνει αυτή; Θέλω να ασχοληθώ με την κολάρα της
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
885
Κριτικές
20
Like
1.255
Πόντοι
1.076
Πριν τα Χριστούγεννα την είδα ένα βράδυ ήμουν με ενα φιλο συναγωνιστή.ο φίλος μπήκε την δοκίμασε εμένα δεν μου άρεσε τον περίμενα στο σαλόνι.τον είπε ότι έχει χρονιά εδώ μιλαει καλά τη γλώσσα μέτρια πίπα τη γάμησέ μονο πισωκολητα γενικά μέτρια πράγματα.για μένα υπάρχουν καλύτερες τώρα γούστα είναι αυτά.
 

pllp9

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2011
Μηνύματα
146
Κριτικές
2
Like
30
Πόντοι
1
Δεν μπορω να βρω πιπινια σε αυτην την πολη.
εγω παλι αναγκαστικά πήγα με πιπίνη σήμερα, σ'αυτό το κοριτσάκι οπου είναι στην μινωταύρου
στο άσπρο σπίτι δεξιά καθώς κατέβηκα θεσ/νικη και ρε παιδια 8 το πρωί δεν υπήρχε ανοικτό
μαγαζί πλήν του ανωτέρω που περιέγραψα.Ολόκληρη πόλη δηλαδή 1 μαγαζί!! Απίθανη κατάσταση στην πόλη αυτή..η οποία αντί να διορθώνεται κάνει βήματα πίσω προφανώς. Το κοριτσάκι αυτό λοιπόν είναι μινιόν με ανύπαρκτο βυζάκι όμως  έχει το θετικό οτι είναι υπομονετικό κ σχετικα εμφανίσημο, καλότροπο στην συμπεριφορά του και πρέπει να δουλεύει  καιρό στο συγκεκριμένο μαγαζι.Ωραίο σωματάκι με βελούδινο δερματάκι αλλα όχι κατι το ιδιαίτερο στον αγώνα. Απλά, να γευτείς λίγο την νεότητα....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
πέρνα δες και το μπαζάκι στο Godiva το οποίο το σκέφτομαι από προχθές γιατί κάτι μου λέει ότι πρέπει να κάνει βρώμικα γαμήσια

Τωρα το διαβασα που γυρισα, αλλιως θα πεταγομουν μια βολτα να το δω.

Την πετυχα σημερα την μιλφαρα, εν το μεταξυ οπως και χτες εκει στον χωματοδρομο γινοταν το αδιαχωριτο απο παρκαρισμενα αμαξια, οπως και χτες το βραδυ το ιδιο, τι ολοι αυτοι γαμανε.??
Μπηκα μεσα η Εμμανουελα βγηκε τσιτσιδι οπως την γενισε η μανα της. Μπηκα μεσα και η τσατσα η γκριζομαλλα με το σχεδον καθολο μαλι που μοιαζει με αντρα, μου την εφερε...λοιπον τι πουστια κανει η γρια για να φαει χρημα απο εμας και συναμα απο τους νταβαδες αν δεν γινετε αυτο εις γνωση τους. Μου λεει 40€ απλο, 50€ γυμνο, 60€ 69 γλυφομουνι, της λεω στα 60€ παιζει και το ακαποτο ετσι, οχι μου λεει και τα 2 ειναι στα 80€.!!!!!!!! Εκεινη την στιγμη πως δεν την ειπα, μα χτες αυτο το προγραμμα το ειχες στα 50€, της λεω θελω γλυφομουνι, μου λεει στα 60€ εεεε με βρηκε χαλαρο, δεν ηθελα να σπαστω κιωλας την πληρωνω, και ζητουσε και κανα κερμα για τα καλαντα που περασαν...της πεταω το παραμυθι οτι ειμαι παλαιοημερολογιτης εγω.!!! κολησε και την εκανε...και οταν μπηκε η μιλφαρα αφου της εγλυψα την μουναρα, μου πηρε και στο στομα τον πουτσο χωρις καποτα, οποτε τι εγινε.??? Εγω λεω τσεπωσε η γρια το 10αρικο, σε ολα τα προγραμματα βαζει 10€ πανω για την παρτη της, οποτε την Μιλφαρα την ειπε 50αρι προγραμμα εφαγε το 10αρικακι, και η μιλφαρα εκτελεσε το προγραμμα 69 των 50€...και εριξε δυχτια ταχα μου 80€ το διπλο στοματικο μπας και βγαλει εξτραδακι το χουφταλο...

Τωρα στο κυριως πιατο, η Εμμανουελα ειναι μια μιλφαρα πατημενα 40-45 την κανω, κρατιετε καλα με ωραιο σωματακι για την ηλικια της, οντως στην κοιλια εχει ραγαδες, βυζαρες σιλικονατες τουμπανο, ωραιο προσωπακι με ψιλογαλαζια ματια, αν οχι γκριζογαλαζια, κουρεμα κοντο αλα σερλιζ θερον στο περιπου, κωλαρα αφρατη, μπουταρες, πεντακαθαρη μου ηρθε, το μουνακι της μουναρα.!!! φιλια δεν εδωσε, γενικα αξιζε η συναντηση, την εχυσα μεσα στα βρωμολογα μιας και δεν καταλαβαινει ελληνικα, σκετη καυλα.!! θα την ξαναπροτιμισω, το μονο φαουλ της οτι ερχετε γυμνη μεσα και δεν εχεις το καυλωτικο του ξεντυσιματος...

και σαν φευγω, εφτασα μεχρι τον λευκο τον πυργο και ο πουτσος μου εκαιγε απο την καυλα.!!! Κανω αναστροφη και λεω παω για 2ο γυρο στην Εφη στο casa victoria, ελεγε στο Α ειναι, που την ειχα για plan B, σε περιπτωση που στραβωσει η δουλεια οπως χτες. Μπενω στο Α, αυτο με το μακρυ διαδρομο, Εφη απουσα, στην θεση της ενα πιπινακι μαυρομαλικο Ρουσλανα, αν δεν κανω λαθος ειπε, απο Ουκρανια, αλλα την εκοψα ποιο κατω μερια για Αλβανεζα, σκετη καυλα το μικρο, 20 χρωνων ψιλοστρουμπουλιδικο, φουρουσε μαυρα εσωρουχα και ενα μαυρο δαντελε απο πανω λευκη σαρκα, φενοντουσαν μεγαλα τα βυζια της που αποδηχτηκαν 2αρια φυσικα νεανικα, ωραιο προσωπακι, αλβανικο οπως μου φανηκε, την πληρωσα για το μουνι της, μεσα στο δωματιο, δεκτικη σε ολα την εκανα οτι ηθελα, φιλακια δεν εδωσε, χαμογελαστο το μικρο, αγγλικα σπαστα μονο, ελληνικα καθολου, τα ακουσε και αυτη τα γαμοσταυριδια της, την εχυσα καλυτερα απο την Εμμανουελα, φευγοντας ειχα την αισθηση οτι πηδηξα μανα και κορη στο καπακι.!!!!!! Το καλο της υποθεσης ειναι οτι μπηκε καλα το 2020.!!!! :rockon:
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
915
Πόντοι
96
Τωρα το διαβασα που γυρισα, αλλιως θα πεταγομουν μια βολτα να το δω.

Την πετυχα σημερα την μιλφαρα, εν το μεταξυ οπως και χτες εκει στον χωματοδρομο γινοταν το αδιαχωριτο απο παρκαρισμενα αμαξια, οπως και χτες το βραδυ το ιδιο, τι ολοι αυτοι γαμανε.??
Μπηκα μεσα η Εμμανουελα βγηκε τσιτσιδι οπως την γενισε η μανα της. Μπηκα μεσα και η τσατσα η γκριζομαλλα με το σχεδον καθολο μαλι που μοιαζει με αντρα, μου την εφερε...λοιπον τι πουστια κανει η γρια για να φαει χρημα απο εμας και συναμα απο τους νταβαδες αν δεν γινετε αυτο εις γνωση τους. Μου λεει 40€ απλο, 50€ γυμνο, 60€ 69 γλυφομουνι, της λεω στα 60€ παιζει και το ακαποτο ετσι, οχι μου λεει και τα 2 ειναι στα 80€.!!!!!!!! Εκεινη την στιγμη πως δεν την ειπα, μα χτες αυτο το προγραμμα το ειχες στα 50€, της λεω θελω γλυφομουνι, μου λεει στα 60€ εεεε με βρηκε χαλαρο, δεν ηθελα να σπαστω κιωλας την πληρωνω, και ζητουσε και κανα κερμα για τα καλαντα που περασαν...της πεταω το παραμυθι οτι ειμαι παλαιοημερολογιτης εγω.!!! κολησε και την εκανε...και οταν μπηκε η μιλφαρα αφου της εγλυψα την μουναρα, μου πηρε και στο στομα τον πουτσο χωρις καποτα, οποτε τι εγινε.??? Εγω λεω τσεπωσε η γρια το 10αρικο, σε ολα τα προγραμματα βαζει 10€ πανω για την παρτη της, οποτε την Μιλφαρα την ειπε 50αρι προγραμμα εφαγε το 10αρικακι, και η μιλφαρα εκτελεσε το προγραμμα 69 των 50€...και εριξε δυχτια ταχα μου 80€ το διπλο στοματικο μπας και βγαλει εξτραδακι το χουφταλο...

Τωρα στο κυριως πιατο, η Εμμανουελα ειναι μια μιλφαρα πατημενα 40-45 την κανω, κρατιετε καλα με ωραιο σωματακι για την ηλικια της, οντως στην κοιλια εχει ραγαδες, βυζαρες σιλικονατες τουμπανο, ωραιο προσωπακι με ψιλογαλαζια ματια, αν οχι γκριζογαλαζια, κουρεμα κοντο αλα σερλιζ θερον στο περιπου, κωλαρα αφρατη, μπουταρες, πεντακαθαρη μου ηρθε, το μουνακι της μουναρα.!!! φιλια δεν εδωσε, γενικα αξιζε η συναντηση, την εχυσα μεσα στα βρωμολογα μιας και δεν καταλαβαινει ελληνικα, σκετη καυλα.!! θα την ξαναπροτιμισω, το μονο φαουλ της οτι ερχετε γυμνη μεσα και δεν εχεις το καυλωτικο του ξεντυσιματος...

και σαν φευγω, εφτασα μεχρι τον λευκο τον πυργο και ο πουτσος μου εκαιγε απο την καυλα.!!! Κανω αναστροφη και λεω παω για 2ο γυρο στην Εφη στο casa victoria, ελεγε στο Α ειναι, που την ειχα για plan B, σε περιπτωση που στραβωσει η δουλεια οπως χτες. Μπενω στο Α, αυτο με το μακρυ διαδρομο, Εφη απουσα, στην θεση της ενα πιπινακι μαυρομαλικο Ρουσλανα, αν δεν κανω λαθος ειπε, απο Ουκρανια, αλλα την εκοψα ποιο κατω μερια για Αλβανεζα, σκετη καυλα το μικρο, 20 χρωνων ψιλοστρουμπουλιδικο, φουρουσε μαυρα εσωρουχα και ενα μαυρο δαντελε απο πανω λευκη σαρκα, φενοντουσαν μεγαλα τα βυζια της που αποδηχτηκαν 2αρια φυσικα νεανικα, ωραιο προσωπακι, αλβανικο οπως μου φανηκε, την πληρωσα για το μουνι της, μεσα στο δωματιο, δεκτικη σε ολα την εκανα οτι ηθελα, φιλακια δεν εδωσε, χαμογελαστο το μικρο, αγγλικα σπαστα μονο, ελληνικα καθολου, τα ακουσε και αυτη τα γαμοσταυριδια της, την εχυσα καλυτερα απο την Εμμανουελα, φευγοντας ειχα την αισθηση οτι πηδηξα μανα και κορη στο καπακι.!!!!!! Το καλο της υποθεσης ειναι οτι μπηκε καλα το 2020.!!!! :rockon:
ωραίος ρε φίλε έδωσες καλά αρχές του.χρονου
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
πρωκτικό κάνει αυτή; Θέλω να ασχοληθώ με την κολάρα της

Δεν γνωριζω μαν, δεν ρωτησα γιατι δεν ειμαι του πρωκτικου, βγαζω σπυρια οταν βλεπω πουτσο μεσα σε κωλο.!!!!!!!!!!!!!!  :S :2funny:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Karaman όπως το λες πρέπει να ήταν πουστια της τσατσας... Σε μένα προχθές ήταν μία που δε την ήξερα όχι γριά όμως...
Μου λέει πράγματι 60ε για 69 με γυμνό κι εκεί με διπλωματική τρίπλα και με ωραίο τρόπο της λέω κάντο 50 να μπω... Τάχα ρωτάει την κοπελα η οποία το δέχτηκε αμέσως.
Προφανώς και όταν ακούμε 60-70 για τέτοιο πρόγραμμα είναι κλεψια της τσατσας.
Και αν επιμένουν ότι τόσο είναι η τιμή ας πάνε να γαμηθουν
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
330
Κριτικές
14
Like
560
Πόντοι
311
Πηγή για Εμμανουέλα την τετάρτη και ήταν κλειστό το venus και βλέπω από πίσω έχει νέα είσοδο? σκοτεινό διάδρομο και βγαίνει τσα2 και λέει η Αθηνά είναι στο δίπλα WTF!? και με έδιωξε
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.193
Κριτικές
293
Like
9.492
Πόντοι
12.525
Βόλτα απόψε τη νύχτα με όρεξη να γαμήσω αλλά τελικά δε γαμησα...

Ερημίτη 4.Το μοναδικό ανοιχτό στην Ερημίτη ήταν η Στεφανία ένα ξανθό κουκλακι που μου θύμισε λίγο Λαουρα Ναργες αλλά βγήκε με μουτρακια και νυσταγμένο το ζουζουνι  :kissass:

Las Vegas πρώτο δεξιά η Χριστινουλα η μινιατούρα και βάθος δεξιά η Μανταλινα πολύ ωραίο γκομενακι,είχα περάσει καλά μαζί της αλλά στο σαλόνι κάθεται πάνω σε ένα πελάτη και δε σηκώνεται να σαλοναριστει σωστά και μιλάει έτσι σε όσους μπαίνουν.
Από τη Χριστίνα δε θυμάμαι και πολλά έχει χρόνια που τη γαμησα

Νικ.Ουρανού 28.Η μουναρα η Μιρελα

Νικ.Ουρανού 24.ενα πολύ ωραίο κορίτσι, όμορφο μοντελισιο,φοβερό κωλαρακι αλλά η τσατσά είναι μια μαλάκω από τα παλιά και δε μας είπε ούτε τιμές ούτε όνομα

Μινωταύρου 12 γωνία.Το μπουμπούκι Ιρα η Μολδαβη.Εδω ήθελα να μπω αλλά η τσατσά ζητούσε 60ε για γυμνό 69.Της είπα 50 αλλά αρνήθηκε απόλυτα χωρίς να ρωτήσει την κοπελα και εδώ ερχόμαστε σ'αυτο που είπε και ο φίλος μου ο Καραμαν παραπάνω ότι πάνε να φάνε το 10αρικο αυτές και εφόσον δε μπορούν σου λέει φύγε,ας μη κερδίσει ούτε η κοπέλα.Αυτα τα λέω να τα διαβάζουν και τα αφεντικά πως χάνουν πελάτες σε μια νύχτα με υποτονική κίνηση  ;)

Godiva.Μαγαζαρα αγαπημένη αλλά... Αντζελα από Τσεχία συστήνεται το ταλαιπωρο μιλφ  :jerking:...που εμένα μ'άρεσε και απόψε και ήθελα να μπω αλλά κι εδώ αφού έχει ξαναμπεί η κοπέλα στη κουζίνα μου ζητάει η χαζοτσατσα 60ε για γυμνό 69...της λέω κάντο 50 να μπω τώρα. Όχι με τίποτα μου λέει...και αναρωτιέμαι και απευθύνομαι και στη διεύθυνση του οίκου αν μας διαβάζει,υπήρξαν πολλοί προθυμοι απόψε να δώσουν 50ε για τη συγκεκριμένη γυναίκα ???άσχετα αν εγώ είμαι ανωμαλος και θέλω να την πηδηξω.. Ή και εδώ η τσατσα ήθελε να τσιμπησει το 10αρικο και εφόσον δε κατάφερε έκοψε και 50ευρώ από την κοπελα και το δικό μου γούστο ?

Φρίξου 13.Το αμάξι της θείας Νικόλ πάλι απ'εξω

Φρίξου 14.Ελενα Ρουμανα αρκουδιάρα με το μισό βυζομπαλο απ'εξω. Δε με συγκινεί όμως

Τριδυμα. Μαρίνα Ρουμανα ψηλή αχαρη στο πρώτο... Εβελινα στο μεσαίο... Και γιαγιά Τανια στο βάθος,ήμαρτον ρε  :jerking:

Παρακάτω στην Εμπεδοκλεους μια Ελληνίδα ξανθιά Κριστυ , συμπαθητικό κορίτσι και ωραίο κορμακι απ'οσο είδα μες τα σκοταδια

Νικ.ουρανου 8.Μπηκα μπας και πετυχω κάνα premium μουνί,ήταν η Ινα αλλά δε μ'αρεσε... Πολύ νταρντανα,μεγάλος κώλος,σκυλοφατσα

Μπήκα και poison μπας και πετυχω κι εκεί premium μουνί, ήταν η Μιλανα σε πρόγραμμα που απ'οσο θυμάμαι είναι ωραίο μουνί αλλά η μυρωδιά του αρωματικου στο σαλόνι δεν αντεχεται με τίποτα

Νικ.Ουρανού 1β.Αντζελινα ουκρανη κουκλίτσα,κοντουλα δούλευε και Φρίξου 15....και ως γνωστόν 'η θεία δε χτυπάει πόρτες μπες και θα περάσεις καλά '  :2funny:

Νικ.Ουρανού 1α.Λινα Ελληνίδα μιλφαρα της διπλανής πόρτας,καλοστεκουμενη και ευχάριστη στο σαλόνι αλλά εγώ δε γαμάω Ελληνίδες

Στο Venus δε ξαναμπηκα απόψε αλλά είδα κόσμο και ντουνια να μπαινοβγαινει και μπόλικο αμάξι απ'εξω  :2funny:

Δε μου βγήκαν τα σχέδια μου λοιπόν,πιο πολύ στο Godiva είχα το μυαλό μου... Ε και μπες βγες στο αμάξι, μπες βγες στα μπουρδελα...από τη ζέστη στο κρύο κάπου κουράστηκα και έφυγα απραγος.Ξαναλαεω το μουνί της βραδιάς βρίσκεται Νικ.Ουρανού 24
 

salonikios21

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2013
Μηνύματα
476
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
1
Περασα απο godiva πριν κανα δυωρο εφαγα την αντζελα αλ με το απλο τυπικη καταθεση οχι κάτι ιδιαίτερο ουτε βιασυνες ομως...κωλοτρυπιδαρα για γλυψιμο καβαλημα αδιαφορο..Δυστυχώς δεν δινει κωλο απ οτι ειπε...αξιζει για να φυγουν τα χοντρα
 

Zhta Ni

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2019
Μηνύματα
19
Like
12
Πόντοι
0
Λοιπόν.Να ευχηθώ και εγώ Χρονια Πολλα με υγεία, οτι επιθυμεί ο καθένας και φυσικά καλά γαμησία.Έχω να ποστάρω καιρό όμως αυτή τη στιγμή το θέμα ειναι σοβαρό και οφείλω ως συνάδελφος σας να ενημερώσω για κάποια πραγματάκια τα οποία μου έγιναν αντιληπτά λίγο πολύ τον τελευταίο μήνα και ιδίως τις δυο τελευταίες εβδομάδες,στις οποίες και έχω σπρώξει πάνω απο 6-7 φορές οποτε θελω να πω δυο λόγια.Φυσικα μερικά εχουν γραφτεί απο άλλους συναδέλφους οποτε δεν θα κουράσω πολύ.Λοιπον μάγκες,ο Μύλος τον τελευταίο μήνα εχει γίνει κάτι σαν την αριστοτελους.Πακιστανοί,αφγανοί,σύριοι,ιρακινοί και δεν συμμαζεύεται.Όλοι αυτοί που κουβάλησε η πρώτη φορά αριστερά μέσα σε τρία χρόνια και με την ίδια φυσικά πολιτική που ακολουθεί η ψωφοδεξιά νουδούλα καταντήσαμε να εχουμε την πλέμπα του ισλάμ πέρα απο τις γειτονιές μας και τις πλατείες μας αλλά και μέσα στους οίκους ανοχής.Η εικόνα η οποία αντικρίζω τον τελευταίο μήνα(βασικά ειναι καιρό τωρα,απλά τωρα έφτασε στο άλλο άκρο)ειναι τρομερά αποκρουστική,Ολα αυτα τα παιδαρελια που εχουν μπει παράνομα στην χώρα,οι οποίοι ειμαι σίγουρος οτι ειναι χωρίς χαρτιά,χωρίς ιατρικά έγραφα που να πείθουν περι της καλής  υγιεινή,μας αποκρούει απο το να μπαίνουμε σε κοπέλες στις οποίες κατα καιρούς επισκεπτόμαστε.Ο λόγος ειναι ο φόβος,η καθαριότητα(την οποία δεν τηρούν οι συγκεκριμένοι) και φυσικά οι περισσότεροι απο αυτούς βολτάρουν ως συμμορίες.Πανω απο 6,7 άτομα οι οποίο αν θελήσουν άνετα σε κλέβουν.Ετυχε να πετύχω μεσα σε μαγαζάκι της φρίξου 7 πακιστανους.Η Τσατσα τους είπε να φύγουν διότι η κοπέλα παει και καλά μόνο με όσους μιλούν ελληνικά.Οι τύποι ήταν διστακτικοί και μουτρωσαν.Η τσατσα επέμενε και τους είπε οτι η κοπέλα δέχεται μόνο έλληνες και οτι αν δεν φύγουν θα καλέσει αστυνομία.Λοιπον για να μην πολυλογώ και κουράζω.Ειδα σε σπιτάκια κοπέλες να δέχονται μερικούς απο αυτούς και με ομιλία που ειχα με γνωστή Μιλφ(απο φρίξου) την οποία και τίμησα,μου είπε ξεκάθαρα οτι κοπέλες οι οποίες δεν εχουν πελατεία και δεν την βγάζουν φυσικά και θα δεχτουνε τον Χάσαν και τον Αμντουλαχ,οι οποίοι οπως και μου ανεφερε ειναι απαγορευτικοί για την ίδια κα πως παρόλα τα λεφτά που θα μπορούσε να πάρει δεν υπάρχει περίπτωση να δεχτεί κάποιον απο αυτούς.Κάτι ακόμα που ανέφερε είναι οτι κάποια κορίτσια δεν εχουν έγραφα και άδεια,αυτές ειναι συνήθως που δέχονται πακιστανους κλπ,διότι έρχονται για μικρό χρονικό διάστημα και μετά την κοπανάνε στην χώρα  τους,οποτε γι αυτές η καταγωγή του πελάτη δεν εχει ιδιαίτερη σημασία.Μάγκες προσοχή,το θέμα είναι αρκετά σοβαρό και οποιος δεν το βλέπει κακώς του κεφαλιού του.Είναι αρκετά τα σπιτάκια τς οποία τους δέχονται,οι κοπέλες εκει ίσως να κανουν και κάποιο προγραμμα μαζι τους(ελεύθερο στοματικό κλπ) οποτε το πράγμα σοβαρεύει.Κανείς δεν γνωρίζει τι κουβαλάνε αυτοί οι τύποι οι οποίοι ήρθα απο τριτοκοσμικές μπανανίες και αν εχουν εμβολιαστεί κλπ.(αμφιβάλω).Για να μην ζαλίζω μπάλες,το ποστ μου δεν έχει κανενα σκοπό πολιτικού περιεχομένου,ούτε αριστερός ούτε ακροδεξιός,ουτε χρυσή αυγή που κάποιοι μπορεί μα με ταμπελάρουν.Το θεμα έχει να κάνει ξεκάθαρα  με τη ασφάλεια μας,τη υγεία μας και αν θελουμε να γαμαμε και να το γουστάρουμε να ειμαστε προσεκτικοί.Θα πρέπει ολοι οι μαγαζάτορες να λάβουν υπόψη οτι οι συγκεκριμένοι δεν εχουν καμμία δουλειά στους οίκους ανοχής.Αν θέλουν να προστατεύσουν τις δουλεύεις τους,τις εργαζόμενες τους και φυσικά το πελατολόγιο τους.Αυτά απο εμένα και θα το ξαναπώ προσοχή γιατί ο Μύλος δεν ήταν αυτό που ήταν κάποτε.Καλή χρονιά με υγεία και να γαμάτε!!!


Αυτο για οσους λεγανε να πεσουν οι τιμες.Φανταστειτε να ξεκιναγαν στα 10-20 θα γινομασταν Μεταξουργειο.Θελω να πιστευω οτι τα στουντιο που ξεκινανε απο 40 δεν τους δεχονται.Ειχα ρωτησει την Λαρα παντως και μου ειχε πει οτι αυτη δεν τους δεχεται.Καλη χρονια και προσοχη
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.584
Κριτικές
22
Like
6.842
Πόντοι
3.346
Αυτο για οσους λεγανε να πεσουν οι τιμες.Φανταστειτε να ξεκιναγαν στα 10-20 θα γινομασταν Μεταξουργειο.Θελω να πιστευω οτι τα στουντιο που ξεκινανε απο 40 δεν τους δεχονται.Ειχα ρωτησει την Λαρα παντως και μου ειχε πει οτι αυτη δεν τους δεχεται.Καλη χρονια και προσοχη
Γιατι ειπε κανενας να πεσουν στα 10 ? λεμε κυριος για τα προγραμματα που ειναι υπερτιμημενα και για καποια 40αρια. που οι κοπελες δεν τα αξιζουν!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom